Nee niet bepaald. Zo af en toe bij BF4 en verder game ik meer met vrienden en de games die ik online doe vind ik de chat niet bepaald een toegevoegde waarde hebben. Buiten dat, ik vloek nogal als het niet gaat en dat hoeft ook niet iedereen te horen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:36 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Ook niet nu de partychat optie er is?
Vooral dat laatste is herkenbaar haha.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:37 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Nee niet bepaald. Zo af en toe bij BF4 en verder game ik meer met vrienden en de games die ik online doe vind ik de chat niet bepaald een toegevoegde waarde hebben. Buiten dat, ik vloek nogal als het niet gaat en dat hoeft ook niet iedereen te horen.
Mij is verteld dat ALLE PS4 wireless dit hebben.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:30 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Eerste waar ik ook aan dacht inderdaad.![]()
Betreft het kabeltje dat van je headset naar je controller gaat trouwens.
Serieus?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:50 schreef wdn het volgende:
[..]
Mij is verteld dat ALLE PS4 wireless dit hebben.
(mijn eerste commentaar was dan ook naar de verkoper: maar dan is het niet wireless).
PS4 Gold Wireless Headset kun je gewoon chatten zonder kabeltjequote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:50 schreef wdn het volgende:
[..]
Mij is verteld dat ALLE PS4 wireless dit hebben.
(mijn eerste commentaar was dan ook naar de verkoper: maar dan is het niet wireless).
Nop.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:51 schreef Maraca het volgende:
[..]
Serieus?wat een bummer. En dan is het inderdaad niet wireless.
edit: maar de PS4 Sony Wireless Stereo Headset heeft dit toch weer niet nodig?
Die werkt met bluetooth. Dan druk je een USB stickje in je PS4 en is die 100% draadloos.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:51 schreef Maraca het volgende:
[..]
Serieus?wat een bummer. En dan is het inderdaad niet wireless.
edit: maar de PS4 Sony Wireless Stereo Headset heeft dit toch weer niet nodig?
Waarom zijn jullie allemaal zo snel.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:51 schreef Studiotje het volgende:
[..]
PS4 Gold Wireless Headset kun je gewoon chatten zonder kabeltje
[..]
Nop.wel zo'n kut USB ontvanger in je ps4 drukken
En geluid is top! Heb hem net binnenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:53 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Die werkt met bluetooth. Dan druk je een USB stickje in je PS4 en is die 100% draadloos.
Ja, boeie zo'n USB ontvanger. Heb ik ook voor de bluetooth toetsenbord voor de PS4quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:51 schreef Studiotje het volgende:
[..]
PS4 Gold Wireless Headset kun je gewoon chatten zonder kabeltje
[..]
Nop.wel zo'n kut USB ontvanger in je ps4 drukken
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:53 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Waarom zijn jullie allemaal zo snel.![]()
YEAH!quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:53 schreef Friday12 het volgende:
[..]
En geluid is top! Heb hem net binnen
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:54 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, boeie zo'n USB ontvanger. Heb ik ook voor de bluetooth toetsenbord voor de PS4
Dan staat de PS4 Gold Wireless Headset voorlopig op 1
Zie je pas als je een van die knopjes indrukt, dan komt het in beeld tevoorschijn.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:55 schreef Morri het volgende:
Hmm, leuk ding, die Sony Gold. Geluid is uitstekend. Wat me wel nogal irriteert is dat je niet kunt zien of je nu de microfoon of VSS aan of uit hebt staan.
http://www.budgetgaming.n(...)ereo+gamers+headset+(2014)_PS4.htmlquote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:58 schreef Maraca het volgende:
Nou ja, eigenlijk ben ik er nu wel uit danEens kijken of ik hem tegenkom bij de Saturn en anders zie ik wel wanneer ik hem ga kopen.
Ik kwam hem nergens tegenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:58 schreef Maraca het volgende:
Nou ja, eigenlijk ben ik er nu wel uit danEens kijken of ik hem tegenkom bij de Saturn en anders zie ik wel wanneer ik hem ga kopen.
Die hebben we hier ookquote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:59 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Ik kwam hem nergens tegentot ik bij de Nedgame binneliep
Hadden ze 'm zelfs in de aanbieding
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:01 schreef Maraca het volgende:
[..]
Die hebben we hier ookMisschien dat ik daar even binnenwandel.
Als je de headset aanzet, en je hebt nooit iets gewijzigd met de VVS knop, dan staat deze altijd gewoon aan. Het enige wat de headset wel altijd doet is je microfoon open gooien. Dus die mute ik altijd meteen standaard. Komt rechts boven in beeld te staan als je de knop mute-knop indrukt. Batterij geeft hij trouwens ook daar aan, plus 1 piepje als deze bijna leeg is.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:55 schreef Morri het volgende:
Hmm, leuk ding, die Sony Gold. Geluid is uitstekend. Wat me wel nogal irriteert is dat je niet kunt zien of je nu de microfoon of VSS aan of uit hebt staan.
Goede headset inderdaad zoals bijna iedereen hier wel aangeeftquote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:01 schreef Maraca het volgende:
[..]
Die hebben we hier ookMisschien dat ik daar even binnenwandel.
Al iets op het oog als eventuele vervanger?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:11 schreef Lastpost het volgende:
Lijkt me inderdaad ook een prima ding. Maar ik moet eerst eens de spaarpot vullen voor een nieuwe TV. De inputlag van ons huidige bakbeest is echt niet tof meer en het wordt na 5 jaar sowieso weer eens tijd voor wat nieuws.
Is al opgestuurd.Waarschijnlijk krijg ik een nieuwe omdat het probleem weer terug kan komen als ze het gefixt hebbenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:05 schreef VulpX het volgende:
[..]
Dan zit het plasticje onder je eject knop niet meer goed. Bekend probleem, kijk op het net. Even dat plasticje terugduwen dus.
Vertical stand ftw trouwens, geen gezeik met dat soort dingen
Gewoon vriend of vriendinlief naar de keuken sturen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:32 schreef Maraca het volgende:
[..]
Oh wat irritantWil tussendoor nog wel eens naar de keuken rennen om drinken te halen (zit dicht bij elkaar). Wil dan de koptelefoon ophouden, maar om nu gelijk die controller mee te nemen
oftewel, dan moet jij alsnog naar de keukenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Gewoon vriend of vriendinlief naar de keuken sturen.
Zeker. Deze TV van Sony:quote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:20 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Al iets op het oog als eventuele vervanger?
Die heb ik nietquote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Gewoon vriend of vriendinlief naar de keuken sturen.
He bebequote:Op zaterdag 12 juli 2014 15:17 schreef Maraca het volgende:
[..]
Die heb ik niet
Overigens de koptelefoon bij Nedgame gehaald.Ow wee als het ding niks is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |