Nee geen problemen met een gesloten kattenbak, maar in het begin inderdaad even een open kattenbak nemen, kan je gewoon zo'n goedkope doen. Die van Curver zijn inderdaad prachtig!!quote:Op maandag 7 juli 2014 16:21 schreef Faxie het volgende:
[..]
Haha![]()
Ja die wil ik![]()
Trouwens, hebben ze problemen met een gesloten kattenbak? Ik zag een mooie van Curver![]()
En ja er komen er 2, maar voor de kitten eerst een open en lage denk ik.
Welke vulling moet ik hebben? Wat las iets over 'geen klontvormend en silica' vanwege de kitten.
En hoevaak en hoeveel moet je ze te eten geven?
quote:Op maandag 7 juli 2014 16:24 schreef Royco1 het volgende:
Gebruik je nu serieus de poezen die je nog niet eens hebt om te hosselen?
Met zn 'misschien'quote:Op maandag 7 juli 2014 16:24 schreef Royco1 het volgende:
Gebruik je nu serieus de poezen die je nog niet eens hebt om te hosselen?
Sowieso weet ik al niet hoe slim het is als hij al zo lang zo twijfelt...quote:
Mja ik las iets over dat kittens dat op kunnen gaan eten en da's slecht voor ze. Gaan ze dood vanquote:Op maandag 7 juli 2014 16:23 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nee geen problemen met een gesloten kattenbak, maar in het begin inderdaad even een open kattenbak nemen, kan je gewoon zo'n goedkope doen. Die van Curver zijn inderdaad prachtig!!
Vulling maakt niet uit, persoonlijk houden wij van Catsan, kan je goedkoop online kopen. Is een soort luier die je om de kattenbak kan doen en zo weer weg kan gooien. Maar elk grind is eigenlijk wel prima, maar klontvormend is juist goed, want dan neemt het grind plas op enzo en ruik je dat niet.
Elke dag moet er altijd hard voer staan en bij ons krijgen ze drie keer per dag zacht voer maar dat komt omdat ze nog mini zijn. Onze eigen oude katten krijgen 1 blikje zacht voer savonds.
Hebben die van mij nooit gedaanquote:Op maandag 7 juli 2014 16:26 schreef Faxie het volgende:
[..]
Mja ik las iets over dat kittens dat op kunnen gaan eten en da's slecht voor ze. Gaan ze dood van
Nou, kan me voorstellen dat het moeilijk is.quote:Op maandag 7 juli 2014 16:26 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Sowieso weet ik al niet hoe slim het is als hij al zo lang zo twijfelt...
Ik niet. Maar dat komt omdat ik al direct heel zeker was van het feit dat ik katten wilde.quote:Op maandag 7 juli 2014 16:27 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nou, kan me voorstellen dat het moeilijk is.
Die van mij eten het vlees van de Lidl niet.quote:Op maandag 7 juli 2014 16:27 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Hebben die van mij nooit gedaan![]()
Ik gebruik overigens die van de Lidl. Goedkoop en werkt geniaal
Oh het eten heb ik ook van de whiskas hoorquote:Op maandag 7 juli 2014 16:28 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Die van mij eten het vlees van de Lidl niet.
Hebben het liefste whiskas of van de Aldi.
Als je dan doet kroelen zou ik ook blijven liggenquote:Op maandag 7 juli 2014 16:27 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[ afbeelding ]
Zo ligt mijn katerbaby dus bij mij op schoot
Ik wil gewoon m'n verantwoordelijkheid nemen en er goed over nadenken. Zolderkamerautistje hequote:Op maandag 7 juli 2014 16:26 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Sowieso weet ik al niet hoe slim het is als hij al zo lang zo twijfelt...
Nou, net zo hard als dat ik nu twijfel om die donker cyperse te nemen. We willen het echt heel graag, eigenlijk al vanaf het begin om een kitten erbij te nemen, maar ja, dat is weer een kat erbij.quote:Op maandag 7 juli 2014 16:28 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ik niet. Maar dat komt omdat ik al direct heel zeker was van het feit dat ik katten wilde.
Je wil ze of je wil ze niet. Niets moeilijks aan toch?
quote:Op maandag 7 juli 2014 16:26 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Misschien moet ik Sheldon daar ook maar eens voor in gaan zetten
Ah okequote:Op maandag 7 juli 2014 16:27 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Hebben die van mij nooit gedaan![]()
Ik gebruik overigens die van de Lidl. Goedkoop en werkt geniaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |