Ok, hier plaatje van cheeseburgerquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 6 juli 2014 16:51 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ok, hier plaatje van cheeseburgerGaySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Whatever I was looking for was always you."Rumi
Cheeseburger - brood, kaas - broodje kaas - kaas - verkaasdquote:Op zondag 6 juli 2014 16:59 schreef sylvesterrr het volgende:
Waarom denk ik bij cheeseburger aan een broodje kaas?
Peper als in heet of echt peper door het eten?quote:Op zondag 6 juli 2014 16:37 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Veel peper en naan. Mix tussen Afghaans en Indiaas. Iraans eten is iets te slap voor Pakistan.
echt peper door het eten. Pittig eten.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:04 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Peper als in heet of echt peper door het eten?
Wij eten ook heeel veel heet eten, maar dan vaak wel gedroogde hete chilivlokken enzo. Ook over de kebab. Loooove it.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:06 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
echt peper door het eten. Pittig eten.
Meestal is het gewoon een overload aan chili poeder. Soms allebei. Ik hou niet van ui en echte peper door eten. Dan ga ik ook vissen.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:10 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Wij eten ook heeel veel heet eten, maar dan vaak wel gedroogde hete chilivlokken enzo. Ook over de kebab. Loooove it.
Maar ik heb er een hekel aan wanneer men peper (niet gedroogd, gewoon als groente) door het eten doet. Dan ben ik 10 uur bezig met het uitvissen van die pepers en dan is mijn eten koud.
quote:Op zondag 6 juli 2014 17:13 schreef sararaats het volgende:
Ik mag niet te pittig eten want m'n maag kan er niet meer tegen.
Tijdens een multiculturele dag op school kwamen er mensen uit vreemde landen koken.
Dit is offtopic btw.
(Ik was altijd sceptisch over de Islam maar nu alle respectnatuurlijk zitten er ook "geweldadige" moslims bij)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |