Beter van niet. Je vertrouwde je ex ten tijde van je huwelijk blind met de kinderen, waarom daarna dan wantrouwen? Is de liefde voor de kinderen en het verantwoordelijkheidsgevoel naar die kinderen bij je ex dan verandert door de scheiding?quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:21 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk dat hij in principe best kan aangeven dat hij het hier niet zo mee eens is. Of zij daar iets mee doet of moet is een tweede.
Nee, zo simpel werkt het niet. Ja, ze is verantwoordelijk voor de daad die zij gepleegd heeft, maar hoe dit verder loopt ligt in beider handen. Je kan je niet gedragen zodat het slecht is voor de kinderen en dan zeggen dat het de schuld van een ander is.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:32 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nee, niet slopen, niet traumatisch maken, en niet wentelen.
Slechts benoemen. De feiten. De moeder is 100% schuldig aan dit drama, wat zij heeft veroorzaakt voor egoïstisch seksistisch eigenbelang, onder opoffering van het levensgeluk van haar eigen kinderen.
De waarheid is dat een scheiding geen drama hoeft te zijn voor de kinderen, hoe de ouders er mee omgaan wel. En daar heeft TS wel een verantwoording in.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:34 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Zeker. Wrok is zinloos. Maar de waarheid mag wel gewoon gezegd worden. Moet gezegd worden.
Nou, dat hij zo loopt te vechten ermee valt volgens mij ook wel mee. Hij vindt het niet leuk om mee te werken aan hun samenzijn en dat kan ik prima begrijpen, daarvoor zijn de wonden nog veelste vers.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:55 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
De waarheid is dat een scheiding geen drama hoeft te zijn voor de kinderen, hoe de ouders er mee omgaan wel. En daar heeft TS wel een verantwoording in.
Ik lees alleen dat zijn ex die verantwoording neemt maar dat TS er enorm mee loopt te vechten en daardoor de verantwoording onvoldoende neemt.
Hij is begonnen in zijn topic met alleen maar dwars zijn en in de slachtofferhoek te blijven zitten. Ergens drong wat goede raad tot hem door waardoor hij telefonisch een poging heeft gedaan het juiste te doen voor zijn oudste kind. Onhandig en onvoldoende, maar echt een goedbedoelde poging. Daarna zakte hij weer terug in zelfmedelijden, kan niet/wil niet en het belang van zijn kinderen uit het oog verliezen.quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:11 schreef erodome het volgende:
Nou, dat hij zo loopt te vechten ermee valt volgens mij ook wel mee.
Het is nog maar heel kort geleden, de TS heeft pijn en heel veel ook. Hij probeert zijn hoofd boven water te houden en rationeel te blijven, maar soms hebben zijn emotie's de overhand. Dat is echt heel erg normaal, een relatie van 22 jaar zet je niet zomaar even weg, het zal tijd kosten daar overheen te komen.quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:19 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Hij is begonnen in zijn topic met alleen maar dwars zijn en in de slachtofferhoek te blijven zitten. Ergens drong wat goede raad tot hem door waardoor hij telefonisch een poging heeft gedaan het juiste te doen voor zijn oudste kind. Onhandig en onvoldoende, maar echt een goedbedoelde poging. Daarna zakte hij weer terug in zelfmedelijden, kan niet/wil niet en het belang van zijn kinderen uit het oog verliezen.
Ik maak daar uit op dat hij wel weet dat hij fout bezig is maar met zijn gevoelens in strijd is. Een strijd die mij behoorlijk heftig lijkt. Hart versus verstand. Hart (emotie) is nu aan de winnende kant.
Mooi gezegd.quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:33 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is nog maar heel kort geleden, de TS heeft pijn en heel veel ook. Hij probeert zijn hoofd boven water te houden en rationeel te blijven, maar soms hebben zijn emotie's de overhand. Dat is echt heel erg normaal, een relatie van 22 jaar zet je niet zomaar even weg, het zal tijd kosten daar overheen te komen.
Hij doet zijn stinkende best om het niet bij zijn kinderen neer te leggen, maar kinderen zijn erg opmerkzaam, je hoeft het niet letterlijk te zeggen, ze pikken het toch wel op.
Dat hij boos is op zijn ex, heel erg gekwetst is is niet meer dan normaal, dat er dan wat foutjes gemaakt worden is ook normaal. De kunst is dat niet te laten escaleren in iets wat enorme problemen op zal leveren.
Het is dus goed de TS erop te wijzen dat hij rationeel bezig moet blijven, maar dat dat niet altijd lukt is iets wat gewoon een waarheid is, waar niemand wat aan kan doen, het is dan ook wel erg veel op je bord. Het perfecte mens bestaat niet, je kan alleen je stinkende best doen.
Goed bedoeld, maar de verkeerde woorden gekozen. Tegen iemand wiens been is geamputeerd, is het ook ongepast om te zeggen dat tijd zal kosten om er overheen te komen. Daar kom je dus nooit overheen. 22 jaar lang voor niets geleefd, dat krijgt zelfs een moordenaar niet als gevangenisstraf. Duidelijker is het om te stellen dat hij op een beestachtige wijze is besodemieterd, iets waar hij nooit overheen zal komen, maar waar hij wel mee zal moeten leren leven.quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:33 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is nog maar heel kort geleden, de TS heeft pijn en heel veel ook. Hij probeert zijn hoofd boven water te houden en rationeel te blijven, maar soms hebben zijn emotie's de overhand. Dat is echt heel erg normaal, een relatie van 22 jaar zet je niet zomaar even weg, het zal tijd kosten daar overheen te komen.
Hij doet zijn stinkende best om het niet bij zijn kinderen neer te leggen, maar kinderen zijn erg opmerkzaam, je hoeft het niet letterlijk te zeggen, ze pikken het toch wel op.
Dat hij boos is op zijn ex, heel erg gekwetst is is niet meer dan normaal, dat er dan wat foutjes gemaakt worden is ook normaal. De kunst is dat niet te laten escaleren in iets wat enorme problemen op zal leveren.
Het is dus goed de TS erop te wijzen dat hij rationeel bezig moet blijven, maar dat dat niet altijd lukt is iets wat gewoon een waarheid is, waar niemand wat aan kan doen, het is dan ook wel erg veel op je bord. Het perfecte mens bestaat niet, je kan alleen je stinkende best doen.
Je hebt niet 22 jaar voor niets geleefd. Als je al zulke termen wilt gebruiken dan alleen voor dat laatste jaar waarin zij grote twijfels had en dat niet geuit heeft.quote:Op woensdag 16 juli 2014 20:45 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Goed bedoeld, maar de verkeerde woorden gekozen. Tegen iemand wiens been is geamputeerd, is het ook ongepast om te zeggen dat tijd zal kosten om er overheen te komen. Daar kom je dus nooit overheen. 22 jaar lang voor niets geleefd, dat krijgt zelfs een moordenaar niet als gevangenisstraf. Duidelijker is het om te stellen dat hij op een beestachtige wijze is besodemieterd, iets waar hij nooit overheen zal komen, maar waar hij wel mee zal moeten leren leven.
Ook het woord "boos" is veel te soft. Het voelt alsof je dood bent, alsof je voor niets hebt geleefd, alsof je niet meer bent dan een zak stront die langs de kant van de weg is gezet.
Jij wou haar effe pesten zodat ze niet naar Friesland kon gaan.quote:Op maandag 14 juli 2014 01:16 schreef kan_niet_meer het volgende:
Verder heeft ze me wederom een fijne dag bezorgt door via imessage te vragen of ik Donderdag ook even de kids de hele dag mee wou nemen.
Omdat ik al een afspraak had, begon ze te vragen hoe laat deze was. dat heb ik dus niet gemeld, want dat is niet haar zaak. Toen werd ze pissig omdat ik dwars deed.
Ik weet wel waarom ze wilt dat ik de kinderen de hele dag neem. Hij is namelijk van maandag tot vrijdag in Friesland bij zn ouders en heeft natuurlijk gevraagd dat ze langs kwam om haar voor te stellen.
Dat begrijp ik ook. Maar als ze nou iemand ingelicht had, dan was er niets aan de hand.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:01 schreef tjolder het volgende:
[..]
Jij wou haar effe pesten zodat ze niet naar Friesland kon gaan.
En als tegenreactie gaat ze nu toch en laat de oudste lekker alleen thuis zonder je medeweten.
Actie=reactie
Maar je zoon vond het vast tof, of niet?quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:20 schreef kan_niet_meer het volgende:
[..]
Dat begrijp ik ook. Maar als ze nou iemand ingelicht had, dan was er niets aan de hand.
Mara dat heeft ze dus niet gedaan.
Ze vroeg aan hem ga je mee, toen hij nee zei was ze weg.
Mij oudste ging niet mee omdat hij geen zin had om 2 uur in de auto te zitten.
Nadat hij me liet weten alleen te zijn heb ik hem opgehaald en naar mn tijdelijk adres gebracht.
Om 18.30 belde ze een keer om aan te geven dat ze nog onderweg was.
Pas om 19.40 was ze thuis. Een kind van 13 even alleen thuis laten is niet erg maar vanaf 10.00 tot 19.40 vind ik schandalig.
En niet omdat ze naar Fiesland was, maar gewoon omdat ik niet akkoord ga en nooit akkoord ging dat mijn kinderen zo lang alleen zijn, terwijl niemand op de hoogte is.
Ik heb haar broer en zus gebeld, zelfs aan de buurvrouw gevraagd. Niemand was benaderd.
Ik zei tegen haar als je iets wilt ondernemen dan moet je maatregelen nemen, dat heeft ze dus niet gedaan.
Dit heeft niets met haar en hem te maken, maar met mijn kinderen.
Ik ben er toch ook als ze moet werken? Laat ze toch ook niet alleen?
Er is nogal een verschil tussen een kind van 13 dat alleen thuis is terwijl de ouder(s) werkt/werken of een kind van 13 dat de verantwoording heeft over 2 jongere broertjes/zusjes.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:20 schreef kan_niet_meer het volgende:
Ik ben er toch ook als ze moet werken? Laat ze toch ook niet alleen?
Ze heeft dat expres gedaan, heel goed wetende dat hij toch naar jou ging bellen.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:20 schreef kan_niet_meer het volgende:
[..]
Dat begrijp ik ook. Maar als ze nou iemand ingelicht had, dan was er niets aan de hand.
Maar dat heeft ze dus niet gedaan.
Ze vroeg aan hem ga je mee, toen hij nee zei was ze weg.
Mij oudste ging niet mee omdat hij geen zin had om 2 uur in de auto te zitten.
Nadat hij me liet weten alleen te zijn heb ik hem opgehaald en naar mn tijdelijk adres gebracht.
Om 18.30 belde ze een keer om aan te geven dat ze nog onderweg was.
Pas om 19.40 was ze thuis. Een kind van 13 even alleen thuis laten is niet erg maar vanaf 10.00 tot 19.40 vind ik schandalig.
En niet omdat ze naar Fiesland was, maar gewoon omdat ik niet akkoord ga en nooit akkoord ging dat mijn kinderen zo lang alleen zijn, terwijl niemand op de hoogte is.
Hij bespeelt jullie lekker.... hij wil niet mee naar Friesland, doet tegenover z'n moeder zelfs alsof hij dat gaat verklikken, en als ze hem dan niet dwingt maar zonder hem gaat, dan gaat hij jou bellen dat hij alleen thuis is.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:36 schreef kan_niet_meer het volgende:
Dat denk ik niet omdat ze gister kwaad werd toen ze tegen hem zei dat ze naar Friesland gingen en hij zn telefoon pakte.
Toen kreeg hij gelijk over kwaad zich heen:je gaat zeker aan papa vertellen?
Precies de zoon stookt het vuur op. Dit is zijn manier van omgaan met de situatie. Hij begint te puberen. Hij HAAT (on)bewust de nieuwe vriend want daardoor is zijn papa weg. Daarom is hij ook zo verscheurd als hij een leuke tijd geeft met de dude.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij bespeelt jullie lekker.... hij wil niet mee naar Friesland, doet tegenover z'n moeder zelfs alsof hij dat gaat verklikken, en als ze hem dan niet dwingt maar zonder hem gaat, dan gaat hij jou bellen dat hij alleen thuis is.
Het is wel duidelijk wie de dirigent in dit verhaal is..... en de twee solisten maar denken dat het om hen draait
Ditquote:Op woensdag 16 juli 2014 23:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij bespeelt jullie lekker.... hij wil niet mee naar Friesland, doet tegenover z'n moeder zelfs alsof hij dat gaat verklikken, en als ze hem dan niet dwingt maar zonder hem gaat, dan gaat hij jou bellen dat hij alleen thuis is.
Het is wel duidelijk wie de dirigent in dit verhaal is..... en de twee solisten maar denken dat het om hen draait
Stel je aan zeg, ze vraagt notabene eerst of jij wilde oppassen, dan ga je dwars doen, en dan is zij de grote boeman. Die puber profiteert optimaal van jullie onvermogen dit samen te regelen, en is lekker een dagje alleen thuis, heerlijk op die leeftijd. Stiekem chippies eten en cola drinken.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:20 schreef kan_niet_meer het volgende:
[..]
Dat begrijp ik ook. Maar als ze nou iemand ingelicht had, dan was er niets aan de hand.
Mara dat heeft ze dus niet gedaan.
Ze vroeg aan hem ga je mee, toen hij nee zei was ze weg.
Mij oudste ging niet mee omdat hij geen zin had om 2 uur in de auto te zitten.
Nadat hij me liet weten alleen te zijn heb ik hem opgehaald en naar mn tijdelijk adres gebracht.
Om 18.30 belde ze een keer om aan te geven dat ze nog onderweg was.
Pas om 19.40 was ze thuis. Een kind van 13 even alleen thuis laten is niet erg maar vanaf 10.00 tot 19.40 vind ik schandalig.
En niet omdat ze naar Fiesland was, maar gewoon omdat ik niet akkoord ga en nooit akkoord ging dat mijn kinderen zo lang alleen zijn, terwijl niemand op de hoogte is.
Ik heb haar broer en zus gebeld, zelfs aan de buurvrouw gevraagd. Niemand was benaderd.
Ik zei tegen haar als je iets wilt ondernemen dan moet je maatregelen nemen, dat heeft ze dus niet gedaan.
Dit heeft niets met haar en hem te maken, maar met mijn kinderen.
Ik ben er toch ook als ze moet werken? Laat ze toch ook niet alleen?
Zoals ik al eerder zei; Jij gaat niet meer over de tijd die zij met de kinderen doorbrengt. Jij hebt dus geen akkoord te geven. Jij bepaalt niet (meer) of zij dat nu wel of niet mag.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:20 schreef kan_niet_meer het volgende:
Dat begrijp ik ook. Maar als ze nou iemand ingelicht had, dan was er niets aan de hand.
Mara dat heeft ze dus niet gedaan.
Ze vroeg aan hem ga je mee, toen hij nee zei was ze weg.
Mij oudste ging niet mee omdat hij geen zin had om 2 uur in de auto te zitten.
Nadat hij me liet weten alleen te zijn heb ik hem opgehaald en naar mn tijdelijk adres gebracht.
Om 18.30 belde ze een keer om aan te geven dat ze nog onderweg was.
Pas om 19.40 was ze thuis. Een kind van 13 even alleen thuis laten is niet erg maar vanaf 10.00 tot 19.40 vind ik schandalig.
En niet omdat ze naar Fiesland was, maar gewoon omdat ik niet akkoord ga en nooit akkoord ging dat mijn kinderen zo lang alleen zijn, terwijl niemand op de hoogte is.
Ik heb haar broer en zus gebeld, zelfs aan de buurvrouw gevraagd. Niemand was benaderd.
Ik zei tegen haar als je iets wilt ondernemen dan moet je maatregelen nemen, dat heeft ze dus niet gedaan.
Dit heeft niets met haar en hem te maken, maar met mijn kinderen.
Ik ben er toch ook als ze moet werken? Laat ze toch ook niet alleen?
Kap daar eens mee! Ze is je ex, niet je partner, niet je personeelslid en niet je slaafje. Ze is volledig vrij om haar eigen keuzes en beslissingen te maken en daar heb jij geen ene donder meer over te zeggen.quote:Ik zei tegen haar als je iets wilt ondernemen dan moet je maatregelen nemen, dat heeft ze dus niet gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |