Hoezo?quote:
Tegen de VS waren ze wel meer een team, toen dacht ik: nou, dat kan best nog wat worden. Maar gisteren, de spirit was er niet, de échte wil om te winnen, vechtlust.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:18 schreef Confetti het volgende:
Het voetbal leek ook nergens op. Op een gegeven moment moet een elftal ook fatsoenlijk de bal kunnen rondspelen als je ver wil komen.
Hij moet ook wel afspeelmogelijkheden hebben en dan niet alleen een balletje terug. Het tempo lag sowieso te laag en er werd veel te veel gecentreerd in het toch al drukke centrum.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:32 schreef DarkAccountant het volgende:
Niet Wilmots moet weg, Hazard mag voor mij nu toch wel bankzitter worden.
Die wil zich volgens mij veel te hard bewijzen, gaat altijd voor een eigen actie (die dan zelden slaagt), vertraagt het spel. Hij wil veel te veel een wereldspeler lijken en komt zo zichzelf tegen. Dat heet "te hard proberen". Als ik dan Robben tegen Costa Rica zag spelen, de manier waarop die soms door die defensie sneed: zo moet het dus.
Zo vaak komt het niet voor dat België op twee opeenvolgende WK's actief isquote:Op zondag 6 juli 2014 11:50 schreef TheStranger1158 het volgende:
"Belgie deed niet mee voor de cup maar om te oefenen voor de finale in 2018"
1986 tot en met 2002.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:53 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Zo vaak komt het niet voor dat België op twee opeenvolgende WK's actief is
Je kan die jongen moeilijk wat verwijten, die speelde naar vermogen, je kan de coach verwijten dat hij teveel op spelers vertrouwt die niet zo goed kunnen voetballenquote:Op zondag 6 juli 2014 12:27 schreef Sasman het volgende:
Godman...gisteren was weer eens een perfect voorbeeld waarom Fellaini niet bij Man United past.
Die man mist gewoon voetballend vermogen voor een topploeg..Gisteren weer 90 minuten aan zitten ergeren..Sjonge sjonge![]()
Enigste wat hij doet is af en toe ene bal dood leggen op zijn borst en een kopduel winnen.
quote:Op zondag 6 juli 2014 12:04 schreef WebBeestje het volgende:
Bekijk de tweet van @BBCSporf: https://twitter.com/BBCSporf/status/481879924912193536
1982quote:
Mourinho is ook al kritisch geweest over Hazard. Die is in extremis zoals enkele Belgen hier op het topic waren, denken dat ze alles zijn maar niet meer dan middelmatig presteren.quote:Op zondag 6 juli 2014 12:58 schreef Reya het volgende:
Hazard moet er niet uit; hij heeft simpelweg een trainer nodig die hem durft aan te pakken, niet een pote als Wilmots.
Gijp serieus nemenquote:Op zondag 6 juli 2014 14:13 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
http://sporza.be/cm/sporz(...)end/140706_Kutbelgen
Dit gaat weer een leuk relletje worden.
In de kwalificatie waren jullie nog blij met een overwinning in en tegen Schotland en nu is een kwartfinale niet voldoende.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:18 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hoezo?
4x winnen van op papier mindere tegenstanders en dan zo futloos en zonder strijdplan aantreden tegen een matig Argentinië.... Dan heb je het m.i. niet geweldig gedaan.
Sporza (en dus de Belgen) blijkbaar wel. Ze weten zeker niet dat heel Nederland VI tegenwoordig uitkotst.quote:
Nee, gezien de matte vertoning in de kwartfinale niet. Zonder strijd verdwijnen is triest.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:15 schreef Nober het volgende:
[..]
In de kwalificatie waren jullie nog blij met een overwinning in en tegen Schotland en nu is een kwartfinale niet voldoende.
2018 zijn er normaal gezien wel weer , de selectie is jong dus ze gaan qua selectie allesinds niet verzwakken. Hopelijk zorgt deze ervaring dan voor betere prestaties in 2016 en 2018.quote:Op zondag 6 juli 2014 11:53 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Zo vaak komt het niet voor dat België op twee opeenvolgende WK's actief is
Dan kun je beter stoppen met kijken als je verwachtingspatroon niet realistisch is.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:20 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee, gezien de matte vertoning in de kwartfinale niet. Zonder strijd verdwijnen is triest.
Als coach moet je je spelers toch zo ver kunnen krijgen dat ze alles op alles zetten.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan kun je beter stoppen met kijken als je verwachtingspatroon niet realistisch is.
Wat betreft Wilmots ben ik niet geheel objectief.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:32 schreef Mani89 het volgende:
Zoals die Wilmots werkelijk als een mongool rond zijn dug out staat te springen vind ik ook geen gezicht.
Het is eigenlijk zonde dat Dickie toen is weggekocht door de Russen.
Als daar de kwaliteiten niet naar zijn...quote:Op zondag 6 juli 2014 14:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als coach moet je je spelers toch zo ver kunnen krijgen dat ze alles op alles zetten.
Strijden moet altijd kunnen, risico nemen ook. Costa Rica deed het eerste, Algerije tegen Duitsland ook. Frankrijk en België in de kwartfinale niet.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Als daar de kwaliteiten niet naar zijn...
Als je kwalitatief stukken minder bent dan je tegenstander dan lijkt het voor voornamelijk voetbal-leken als snel alsof het een instelling/mentaliteitsprobleem isquote:Op zondag 6 juli 2014 14:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Strijden moet altijd kunnen, risico nemen ook. Costa Rica deed het eerste, Algerije tegen Duitsland ook. Frankrijk en België in de kwartfinale niet.
Strijden kunnen jij en ik ook als we 1 tegen 1 een wedstrijdje om een paar honderd of duizend euro op kleine doeltjes zouden spelen. Dan loop je ook niet met je handen in je broekzakken wandelend rond.
Zoals Costa Rica of Algerije? Wat speelden die slap...quote:Op zondag 6 juli 2014 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je kwalitatief stukken minder bent dan je tegenstander dan lijkt het voor voornamelijk voetbal-leken als snel alsof het een instelling/mentaliteitsprobleem is
De coach van mexico is zijn karakter. Bij Wilmots niet gespeeld maar meer een uiting van de druk en stress denk ik.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat betreft Wilmots ben ik niet geheel objectief.
Win je, dan doe je het goed. Zit je rustig en verlies je, dan is het ook niet goed.
Wel komt het bij mij bij bv. die coach van Mexico echter over dan bij Wilmots.
Ik vond Costa Rica inderdaad uitermate zwak spelen.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zoals Costa Rica of Algerije? Wat speelden die slap...
Zie ook Frankrijk tegen Duitsland.
Ik denk eerder een gebrek aan kwaliteit en dan vooral voorinquote:Op zondag 6 juli 2014 14:59 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
De coach van mexico is zijn karakter. Bij Wilmots niet gespeeld maar meer een uiting van de druk en stress denk ik.
Jammer, had het de belgen gegund. Misschien toch te weinig oudere leiders en te statisch spel.
Ze streden er wel voor op hun manier.quote:Op zondag 6 juli 2014 15:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond Costa Rica inderdaad uitermate zwak spelen.
quote:Op zondag 6 juli 2014 14:13 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
http://sporza.be/cm/sporz(...)end/140706_Kutbelgen
Dit gaat weer een leuk relletje worden.
1 miljoen kijkers elke dag, worden best serieus genomen hoor.quote:Op zondag 6 juli 2014 14:16 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Sporza (en dus de Belgen) blijkbaar wel. Ze weten zeker niet dat heel Nederland VI tegenwoordig uitkotst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |