Van die mensen die tegen gewoon personeel gaan dreigen naar de concurrent te gaanquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:28 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Dat natuurlijk ook.Ach niet ons probleem
Ook prima. Echt fenomenale stad. Maat van me heeft het last minute geboekt. Echt doen, al het geld meer dan waard..quote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:29 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Is er gewoon nog niet van gekomen. Wil het wel doen, maar eerst naar NYC.Toch. echt. Dat eerst, dan de rest.
Going to do that.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:30 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ook prima. Echt fenomenale stad. Maat van me heeft het last minute geboekt. Echt doen, al het geld meer dan waard..
En ik heb altijd een kingsize boodschappenkarquote:
Londen vond ik wel ok, maar ik denk dat ik het nu meer kan waarderen dan toen. NYC is echt gewoon een wereld op zich, de 1e keer daar was echt met open mond rondlopenquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:30 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Going to do that.
Eerst nog deze zomer een dagje Londen voor 35 euro![]()
Kom bij mij in de Plus, regel ik je wel ietsquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:30 schreef appelen het volgende:
[..]hopelijk, eerst nog even aangenomen worden
Mja... maar londen dichtbij. en ik hou van die stad. gewoon het hele sfeertje daar. Heerlijkquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:31 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Londen vond ik wel ok, maar ik denk dat ik het nu meer kan waarderen dan toen. NYC is echt gewoon een wereld op zich, de 1e keer daar was echt met open mond rondlopen
Ik voel me altijd wel stoer als ik met een tas van de concurrent de winkel binnen loopquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:29 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Van die mensen die tegen gewoon personeel gaan dreigen naar de concurrent te gaan![]()
Wat zal ons dat boeien
Jup, maar ik vond het toen ik er was niet zo leuk, nu kan ik het veel meer waarderen dat hele Engelse.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:32 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Mja... maar londen dichtbij. en ik hou van die stad. gewoon het hele sfeertje daar. Heerlijk
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:31 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Kom bij mij in de Plus, regel ik je wel ietsWel elke keer ver fietsen...
Londonquote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:32 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Mja... maar londen dichtbij. en ik hou van die stad. gewoon het hele sfeertje daar. Heerlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |