Seksueel betaald krijgen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 15:07 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Hbo seksueel betaald entertainment?
Sexy baas?quote:
is ze al master inquote:Op donderdag 3 juli 2014 15:07 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Hbo seksueel betaald entertainment?
quote:Op donderdag 3 juli 2014 15:07 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Hbo seksueel betaald entertainment?
Je moet je normaal gesproken voor 1 mei aanmelden Frank dus dan is dit wel apart lijkt mijquote:Op donderdag 3 juli 2014 14:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
Het is pas juli, de meeste opleidingen verstrekken dat soort info pas ergens in augustus.
Vaak schrijven aankomende studenten zich voor meerdere opleidingen in en hakken pas later de knoop door. Zo halverwege augustus weten de meeste het wel, is het merendeel weer terug van vakantie en kan dus de praktische informatie worden verstrekt.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:25 schreef Ope het volgende:
[..]
Je moet je normaal gesproken voor 1 mei aanmelden Frank dus dan is dit wel apart lijkt mij
Maar zou de informatie niet in ieder geval beschikbaar moeten zijn voordat de school een deadline stelt als laatste aanmelddatum? (Ondanks dat deze inderdaad vaak overstreken wordt)quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
Vaak schrijven aankomende studenten zich voor meerdere opleidingen in en hakken pas later de knoop door. Zo halverwege augustus weten de meeste het wel, is het merendeel weer terug van vakantie en kan dus de praktische informatie worden verstrekt.
Sommige opleidingen kiezen ervoor om dat pas tijdens de introductiedagen te verstrekken. Dus zo vreemd vind ik het niet.
Vaak is het wel zo dat je al veel op het web kunt vinden. Soms krijgen studenten al zo'n code om in te kunnen loggen op de site. Dan kun je ook al een hoop vinden.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:30 schreef Ope het volgende:
[..]
Maar zou de informatie niet in ieder geval beschikbaar moeten zijn voordat de school een deadline stelt als laatste aanmelddatum? (Ondanks dat deze inderdaad vaak overstreken wordt)
Voor veel studenten/scholieren is het een kwestie van goed zoeken en de juiste informatie vinden. Soms krijgen ze pas een inlogcode als ze hun collegegeld hebben betaald en de inschrijving al rond is.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:33 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Vaak is het wel zo dat je al veel op het web kunt vinden. Soms krijgen studenten al zo'n code om in te kunnen loggen op de site. Dan kun je ook al een hoop vinden.
En daar gaat het vaak mis want een hoop zijn zo passief als de klere.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:37 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Voor veel studenten/scholieren is het een kwestie van goed zoeken en de juiste informatie vinden. Soms krijgen ze pas een inlogcode als ze hun collegegeld hebben betaald en de inschrijving al rond is.
Niks mis mee. Dat noemt men in de volksmond flink op je bek gaan. Eerste leermoment na middelbare school is voor veel mensen een keer flink hard op hun bek gaan.quote:Op donderdag 3 juli 2014 16:40 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
En daar gaat het vaak mis want een hoop zijn zo passief als de klere.
TS kan niet googlen.quote:
Ik zie er niet goed uit neequote:Op donderdag 3 juli 2014 17:31 schreef romanv het volgende:
zie je er goed uit kom dan maar naar delft tu
Logisch, want je kan een deel ook tweedehands kopen en dan kost het minder.quote:Op donderdag 3 juli 2014 18:17 schreef mapima het volgende:
terechte klacht. ik ga universiteit doen aan erasmus en weet niet eens hoeveel de voor 1 september verplicht aan te schaffen boeken kosten
Het is godverdomme net juli, waar maak je je druk om. En als je hier al moeite mee hebt, brace yourself... Het wordt nog een stuk onduidelijker, nee, je wordt gewoon niet meer bij de hand genomen. Zoek het maar uit. Het is geen school meer.quote:Op donderdag 3 juli 2014 18:17 schreef mapima het volgende:
terechte klacht. ik ga universiteit doen aan erasmus en weet niet eens hoeveel de voor 1 september verplicht aan te schaffen boeken kosten
Je hoeft sowieso niks 'verplicht' aan te schaffen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 18:28 schreef leita het volgende:
[..]
Logisch, want je kan een deel ook tweedehands kopen en dan kost het minder.
Je hoeft ze trouwens helemaal niet verplicht voor 1 september aan te schaffen.
quote:Op donderdag 3 juli 2014 17:31 schreef romanv het volgende:
zie je er goed uit kom dan maar naar delft tu
Rtquote:Op donderdag 3 juli 2014 18:53 schreef Kutmanager het volgende:
[..]Door wanhopige figuren zoals jij krijgt onze mooie stad zo'n slechte naam.
delft een mooie stad noemen zet lekker een psychologie school ofzie in die kutwijkquote:Op donderdag 3 juli 2014 18:53 schreef Kutmanager het volgende:
[..]Door wanhopige figuren zoals jij krijgt onze mooie stad zo'n slechte naam.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |