En na 2 jaar het klooster in.quote:
De Belgen spelen geweldig.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alsof dit voetbal is wat die Belgjes spelen. 103054930558575732 kansen nodig hebben om te kunnen scoren. Zoveel falen op de counter.
Als de Amerikaantjes eruit komen, komen ze ook gevaarlijk en sterk.
Voor wie?quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:03 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Ik denk dat je het predicaat ''topuser'' mag heroverwegen.
Ze heeft zeker ook puntige knieën?quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:04 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
[..]
Vind haar trouwens best een dikke kop hebben, of zeg ik nou iets geks
Bierhoff!quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:04 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik mis de golden goal. Geweldig was dat.
Argentinië heeft de slechtste keeper van het toernooi (na Casillas) dus misschien raken ze nu eerder doelquote:
Dit is absoluut niet aan de ordequote:
Dus je kunt alleen geweldig spelen als je met ruime cijfers voorstaat? Dit is nog waziger dan je comments over Zoet.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee. Anders hadden ze wel met 4-1 voorgestaan.
quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:04 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Ze heeft zeker ook puntige knieën?![]()
![]()
![]()
Ik ben gewoon Nederlander. Je bent echt het product van een mislukte abortus. Mongool.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:03 schreef OnePlusOne het volgende:
[..]
Donder lekker op naar je eigen land
quote:
30quote:
RIP USAquote:
Goed spelen is niet per definitie scoren.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee. Anders hadden ze wel met 4-1 voorgestaan.
Gezien het aantal mogelijkheden en de ruimtes die ze krijgen. Hoe ze het uitspelen is niet echt geweldig te noemen.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:05 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Dus je kunt alleen geweldig spelen als je met ruime cijfers voorstaat?
Dat hebben ze al een uur niet meer.quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:05 schreef Shreyas het volgende:
USA heeft het niet meer, jammer dat ze geen kracht meer hebben
quote:Op woensdag 2 juli 2014 00:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit is absoluut niet aan de orde
Ess
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |