Het zal ongetwijfeld aan mij liggen, maar wat moet je in godsnaam met een brander in de keuken?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 20:56 schreef Pietverdriet het volgende:
In navolging van FOT / [centraal] Pats hier met je nieuwe fotomeuk #33 ook een topic over keukenspullen
Heb een nieuwe brander gekocht voor in de keuken
[ afbeelding ]
creme brulee maken!quote:Op dinsdag 1 juli 2014 21:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
Het zal ongetwijfeld aan mij liggen, maar wat moet je in godsnaam met een brander in de keuken?![]()
![]()
Creme Bruleequote:Op dinsdag 1 juli 2014 21:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
Het zal ongetwijfeld aan mij liggen, maar wat moet je in godsnaam met een brander in de keuken?![]()
![]()
Bright Spark, is het bovendeel wat je ziet wat je met een bajonetsluiting op de gasfles zet.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 21:44 schreef Soulagement het volgende:
Ben zelf wat mooie spullen bij elkaar aan het 'sparen', heb al 2 Microplanes en een pistache Kitchenaid met de pasta toebehoren
Ben nog opzoek naar een goede brander, tips Piet?
Edit: o ja, ik heb ook een hele mooie mandoline en een precisieweegschaal. Ik probeer tegenwoordig eigenlijk zoveel mogelijk spullen te kopen die hopelijk jaren mee kunnen (binnenkort begin ik ook met nieuwe pannen en messen).
Een 1-pitsfornuis?quote:
Ik heb er een van campinggaz, met een schuine brander. Werkt ook prima. Die navuldingen gaan altijd lekken met navullen (althans bij mij).quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:48 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Bright Spark, is het bovendeel wat je ziet wat je met een bajonetsluiting op de gasfles zet.
Geen gedoe met het vullen van een brander maar het branddeel gewoon direct op de fles
Zo eentje?quote:Op woensdag 2 juli 2014 11:56 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
Ik heb er een van campinggaz, met een schuine brander. Werkt ook prima. Die navuldingen gaan altijd lekken met navullen (althans bij mij).
de eerste, we gebruikten ze op het werk en daar waren ze over.quote:Op woensdag 2 juli 2014 11:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Zo eentje?
[ afbeelding ]
of zoiets?
[ afbeelding ]
Die navuldingen gaan idd lekken en zijn prijzig.
Heb van zo een soort brander meer dan 20 jaar plezier gehad, die navuldingen waren veel sneller kaduuk, binnen 1 a 2 jaarquote:Op woensdag 2 juli 2014 12:49 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
de eerste, we gebruikten ze op het werk en daar waren ze over.
4 inductie zones 2 aan 2 te koppelen en 1 gas wokbrander, even omdraaien en je wok staat te roken als een gekquote:
Leer jezelf slijpen op je oude BK's, het verschil ligt er vooral in dat deze Zwilling een stuk scherper is. Hij gaat echter niet scherp blijven.quote:Op donderdag 3 juli 2014 09:12 schreef refro het volgende:
Ter vervanging van het inmiddels 10 jaar oude BK koksmes.
Een zwilling proffesional s
[ afbeelding ]
Wat een verschil met wat ik had, en nu kriebelt het natuurlijk om de rest ook te vervangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |