eens, behalve over belgie en messi.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 22:55 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Idd. prachtig so far, dikke spektakel en zieke goals.
Rodriquezquote:
idem.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 22:54 schreef habitue het volgende:
Mooiste toernooi die ik heb gezien. (Vanaf 1994)
Eens.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 23:44 schreef pokkerdepok het volgende:
het is geweldig. daarstraks brazillie- chili, wat een wedstrijd.
inderdaad leukste zolang als ik me kan herinneren.
Want elders hadden we compleet andere wedstrijden gezien?quote:Op zaterdag 28 juni 2014 23:53 schreef Tukker87 het volgende:
Eens, Brazilië weet hoe het moet. Vaker daar laten organiseren.
Correct - andere invloeden andere wedstrijden.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 23:56 schreef DO2 het volgende:
[..]
Want elders hadden we compleet andere wedstrijden gezien?
En in welk opzicht is het aantrekkelijke voetbal en de vele verrassingen die we zien een verdienste van de organisatie?quote:Op zondag 29 juni 2014 00:08 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Correct - andere invloeden andere wedstrijden.
Ik kijk sinds 1974 en vind dit toernooi na 1982 het leukste wat ik heb gezien. Word elke dag weer verrast met spanning,goed voetbal en/of wereldgoals.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 22:42 schreef tong80 het volgende:
Net weer een werelddoelpunt van Rodriquez voor Colombia, na een thriller van Brazilië-Chili.
Ik weet het niet zeker maar er wordt denk ik gemiddeld meer gescoord dan op vorige WK's. Zelden zoveel toplanden gesneuveld in de eerste ronde. En kleine landen die boven komen.
Alles kan op dit WK. En dan beginnen we net met de tweede ronde. Ik geniet al 2 weken. Terwijl je ook voetbalmoe kunt zijn na die tijd. Ik kijk uit naar de andere wedstrijden. Zelfs Costa Rica wordt eerste in een poule met Engeland, Italië en Urugaij. En dan ook nog eens met aanvallend voetbal. België hoort bij de favorieten. Nederland werd van outsider favoriet. We mogen genieten van Duitsland. En Messi is zijn heldenstatus aan het bevestigen.
Helden toernooi.
Sfeerquote:Op zondag 29 juni 2014 00:12 schreef DO2 het volgende:
[..]
En in welk opzicht is het aantrekkelijke voetbal en de vele verrassingen die we zien een verdienste van de organisatie?
Ben dan toch wel heel benieuwd naar je uitleg.
Colombia kan zomaar Brazilië gaan kloppen in de kwartfinale!quote:Op zondag 29 juni 2014 00:35 schreef El_Matador het volgende:
Daarom zeg ik; vanaf nu elke 4 jaar in Zuid-Amerika, dat WK.
En dat gaat ook gebeuren wat Nederland en Colombia staan in de finale tegenover elkaar.quote:Op zondag 29 juni 2014 00:41 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Colombia kan zomaar Brazilië gaan kloppen in de kwartfinale!
Ik hoop zo erg op Colombia hè. Wat een heerlijke ploeg hebben die.quote:Op zondag 29 juni 2014 01:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En dat gaat ook gebeuren wat Nederland en Colombia staan in de finale tegenover elkaar.
Brazil wordt toch niet zoveel geholpen door de FIFA als ik gedacht had getuige de penaltyserie met Chili en dus heb ik alle vertrouwen in Papa Pekerman en zijn familie.
Echt, de droomfinale aller finales, die goed en mooi voetbal beloont is Nederland-Colombia.quote:Op zondag 29 juni 2014 01:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
Hopen dat Brazilië eruit gaat en dat Colombia maar wereldkampioen moge worden.
Ik zou Duitsland ook niet uitvlakken hoorquote:Op zondag 29 juni 2014 01:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Echt, de droomfinale aller finales, die goed en mooi voetbal beloont is Nederland-Colombia.
Ik zie alleen Frankrijk er ons vanaf houdenmaar het voetbal verdient dit na alle Blatterige schandalen en corrupte kutbrazilianen. Om over venijnige vampiers nog maar te zwijgen...
De dag erna gaan we op vakantie.
Dat doe ik dus ook. Als tegenstander.quote:Op zondag 29 juni 2014 01:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou Duitsland ook niet uitvlakken hoor
Maar om nou te zeggen dat Nederland een team is die goed en mooi voetbal speelt ... Dan kan je aan onze kant van het schema nog beter hopen op Costa Rica
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |