Hardopquote:Op donderdag 26 juni 2014 17:43 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Hou maar gewoon je mond.Je hebt geen idee wat er speelt.
Hoe zit dat nou met jou en BT?quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:41 schreef BlueJeans het volgende:
No shit hé, BT weet gewoon wat elke vrouw wil. Het is ook echt wel een têger...
Je herkent het toch wel Frank?! Dat je met je wilde manen over straat paradeert, er iemand op je af komt en jullie blikken kruisen. De vonken spatten er van af en je denkt JA. Die wil wel.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:43 schreef Frank_Drebin het volgende:
Jeetje, wat een ingewikkelde toestanden allemaal.
Nog zo één.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:43 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Hou maar gewoon je mond.Je hebt geen idee wat er speelt.
Was inside joke.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:45 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Nog zo één.
het is besmettelijk
Ik merk anders weinig van enige ontwikkeling van jouw kant.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:46 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk. Je bent besmettelijk.
Ik ben dan ook niet besmet.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:47 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik merk anders weinig van enige ontwikkeling van jouw kant.
Blijkt dat een bord voor je kop toch nog vals-positief kan werken.quote:
Ze kijkt ook altijd stoïcijns voor zich uit als ze zijn reacties leest heb ik gehoord.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:44 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wil zij stiekem zijn pik
quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:48 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Blijkt dat een bord voor je kop toch nog vals-positief kan werken.
Dat heb ik weleens gehad ja. Al denk ik dat tegenwoordig vooral veel mensen kijken omdat ik redelijk mank loop, niet zo zeer vanwege seksuele spanning. Of althans, zeker als het jonge dames zijn, ik kan het me niet voorstellen.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:44 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Je herkent het toch wel Frank?! Dat je met je wilde manen over straat paradeert, er iemand op je af komt en jullie blikken kruisen. De vonken spatten er van af en je denkt JA. Die wil wel.
Niet zo onzeker he!! Misschien denken ze van wow hij heeft een zwaar leven gehad en krijg je een zorgdragend iemand die je wel even wil verwennen.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:50 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dat heb ik weleens gehad ja. Al denk ik dat tegenwoordig vooral veel mensen kijken omdat ik redelijk mank loop, niet zo zeer vanwege seksuele spanning. Of althans, zeker als het jonge dames zijn, ik kan het me niet voorstellen.
maar je denkt wel te weten dat ze je pik willen?quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:35 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Voorspelbare reactie die wellicht ooit in mijn leven een aantal keer een zekere constatering was. Je weet het niet.. je weet het niet..
vragen maar geen antwoorden..
Soms, ja.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
maar je denkt wel te weten dat ze je pik willen?
quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:38 schreef KaoloJoeka het volgende:
Het is juist het mooist als ze wegkijken, want dan weet je namelijk dat je ze hebt geïntimeerd en de alpha male status hebt verworven in de onderlinge relatie met haar. Ze moeten kruipen en bang zijn.
Laten we dat maar niet doen, dan ben ik mijn leven niet meer zeker thuis.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:51 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Misschien denken ze van wow hij heeft een zwaar leven gehad en krijg je een zorgdragend iemand die je wel even wil verwennen.![]()
Dat willen alle vrouwen tochquote:Op donderdag 26 juni 2014 17:44 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wil zij stiekem zijn pik
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |