Alleen verdedigen kost natuurlijk minder energie. En het is inmiddels na de persconferentie van Louis wel duidelijk dat ze hetzelfde als tegen Chili gaan doen. Desondanks is alleen onder die sterke zon staan al een hel. Dus 10 minuten en dan gaan ze water zoeken....quote:Op zondag 29 juni 2014 02:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]![]()
Met het spel dat wij spelen? dat kun je wel drie wedstrijden achter elkaar doen met die temperatuur.
en wat nou als die Mexicanen dat juist van ons verwachten? Dus zelf lekker gaan verdedigen en wachten tot en met Robben nou eindelijk eens iets doet? Zou me niet verbazen als ze ons de initiatief geven.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:07 schreef Nober het volgende:
[..]
Cillessen
Verhaegh, Vlaar, De Vrij, Blind, Kuijt
Janmaat, De Jong, Wijnaldum
Robben, Van Persie
5-3-2
Laat die Mexicanen maar aan de bal, we counteren die lui helemaal kapot.
God, wat een huilie huilie geneuzel zeg.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:08 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
Alleen verdedigen kost natuurlijk minder energie. En het is inmiddels na de persconferentie van Louis wel duidelijk dat ze hetzelfde als tegen Chili gaan doen. Desondanks is alleen onder die sterke zon staan al een hel. Dus 10 minuten en dan gaan ze water zoeken....
![]()
![]()
Wij gaan het initiatief niet pakken.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:09 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
en wat nou als die Mexicanen dat juist van ons verwachten? Dus zelf lekker gaan verdedigen en wachten tot en met Robben nou eindelijk eens iets doet? Zou me niet verbazen als ze ons de initiatief geven.
Gewoon op z'n David Luiz's die bal het stadion uit trappen, gooit Mexico vanzelf wel in.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wij gaan het initiatief niet pakken.
Kortom: dan blijft de bal stil liggen.
Dan krijg je een zaadpot van jewelstequote:Op zondag 29 juni 2014 02:09 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
en wat nou als die Mexicanen dat juist van ons verwachten? Dus zelf lekker gaan verdedigen en wachten tot en met Robben nou eindelijk eens iets doet? Zou me niet verbazen als ze ons de initiatief geven.
die leuke mexicaanse coach heeft al gezegd dat ze vooral zullen verdedigen omdat ze bang zijn voor RVP en van persie...dus dan heeft mexico ook geen last van de hitte. Bovendien een hoop van die mexicanen speelt in eigen land en is hitte dus gewend.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
God, wat een huilie huilie geneuzel zeg.
Uiteraard is het erg warm, maar dat is ook voor de Mexicanen zo. Zeker omdat de Mexicanen aanvallend willen spelen.
Wij zijn die hitte niet gewent, maar spelen verdedigend en geven soms blind lange ballen. De mexicanen zijn het meer gewent, maar spelen aanvallend.
Conclusie: voor beide partijen KUT.
hun sterkste kracht is toch ook hun verdediging? niet snel, maar ze staan wel stevig. Beter dan onze eredivisie verdedigers. Wie moet er bij hun aanvallen? Ze hebben hun beste speler Hernandez op de bank gezet.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:11 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Dan krijg je een zaadpot van jewelste
Dan gaat niemand last van de hitte hebben, want dan gaat er niets gebeuren.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:11 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
die leuke mexicaanse coach heeft al gezegd dat ze vooral zullen verdedigen omdat ze bang zijn voor RVP en van persie...dus dan heeft mexico ook geen last van de hitte. Bovendien een hoop van die mexicanen speelt in eigen land en is hitte dus gewend.
Peralta, Dos Santos en nog meer van die Guadalajara spelerts.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:13 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
hun sterkste kracht is toch ook hun verdediging? niet snel, maar ze staan wel stevig. Beter dan onze eredivisie verdedigers. Wie moet er bij hun aanvallen? Ze hebben hun beste speler Hernandez op de bank gezet.
Peralta speelt bij iets dat America heetquote:Op zondag 29 juni 2014 02:14 schreef Nober het volgende:
[..]
Peralta, Dos Santos en nog meer van die Guadalajara spelerts.
Maar de hitte dan? En waarom is die coach van mexico dan zo zeker dat hij gaat winnen? Hij gaat toch niet liegen tegen het Mexicaanse volk? Ik heb van Gaal niet horen zeggen: Wij gaan winnen van Mexico. Die Herrera roept het voortdurend.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:16 schreef lijpe_mocro13 het volgende:
Tuurlijk pakt Nederland deze. Mexico is vergeleken met Nederland fucking stront. 4-1 easy
Hou nou toch op met dat gezwam. De temperatuur zal geen probleem vormen, en zal ook geen excuus kunnen zijn als er verloren wordt.quote:Op zondag 29 juni 2014 01:59 schreef lisselotte88 het volgende:
Trouwena als het niet in Fortaleza was, maar gewoon in Rio of Belo Horizonte dan zou NL zeker wel winnen. Maar Fortaleza is gewoon benauwd, dat houden ze dus echt niet 45 minuten vol. Na 10 minuten zullen ze al kapot zijn
Deze bewaar ik! Bedankt! Als Dirk Kuyt na afloop bij Jack van Gelder zit te huilen: Het was zo heetquote:Op zondag 29 juni 2014 02:19 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Hou nou toch op met dat gezwam. De temperatuur zal geen probleem, en zal ook geen excuus kunnen zijn als er verloren wordt.
We zien het morgen om 19:45 wel wie er een troll is (verlenging verwacht ik niet, want tegen die tijd kunnen beide teams niet meer lopen).quote:Op zondag 29 juni 2014 02:20 schreef Geo4kant het volgende:
Lisselotte is een slechte troll, negeer hem gewoon
Prima, dan zeg ik dat ze uit hun nek lullen. De cijfers liegen niet:quote:Op zondag 29 juni 2014 02:21 schreef lisselotte88 het volgende:
Deze bewaar ik! Bedankt! Als Dirk Kuyt na afloop bij Jack van Gelder zit te huilen: Het was zo heetIk voelde mijn benen niet meer. Ik kon niet meer ademen. Nu wordt Fred wereldkampioen
Dan herinner ik je aan je post
In Zuid Afrika 4 jaar geleden was het hartstikke warm en de lucht was ijl dat is gewoon een slap excuus spelers moeten gewoon wat meer water drinken meer niet. En volgens mij kwam Nederland in de finale terecht, dus dat moet wel goed komen.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:18 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
Maar de hitte dan? En waarom is die coach van mexico dan zo zeker dat hij gaat winnen? Hij gaat toch niet liegen tegen het Mexicaanse volk? Ik heb van Gaal niet horen zeggen: Wij gaan winnen van Mexico. Die Herrera roept het voortdurend.
Duidelijk geen weer voor een blanke.quote:Op zondag 29 juni 2014 03:01 schreef hole1988 het volgende:
Weersverwachtingen op dit moment
12:00
• Temp: 27C
• LuchtV: 77%
• Neerslag: 20%
15:00
• Temp: 25C
• LuchtV: 84%
• Neerslag: 10%
Wauw, Racismequote:Op zondag 29 juni 2014 03:18 schreef Nober het volgende:
[..]
Duidelijk geen weer voor een blanke.
Vorm
Wijnaldum, De Jong, Vlaar, Martins Indi, Kongolo
Kuijt, De Guzmán, Sneijder
Depay, Lens
Ik neem aan dat onze jongens stuk voor stuk top atleten zijn. Dit wisten we vier jaar geleden al, dus genoeg tijd om een plan te maken. Als we hier op stuklopen, dan hebben de jongens en het team eromheen zich stomweg niet goed voorbereid.quote:Op zondag 29 juni 2014 03:01 schreef hole1988 het volgende:
Weersverwachtingen op dit moment
12:00
• Temp: 27C
• LuchtV: 77%
• Neerslag: 20%
15:00
• Temp: 25C
• LuchtV: 84%
• Neerslag: 10%
Mooi, dan kan Robben profiteren als ze alleen op RvP en op van Persie letten.quote:Op zondag 29 juni 2014 02:11 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
die leuke mexicaanse coach heeft al gezegd dat ze vooral zullen verdedigen omdat ze bang zijn voor RVP en van persie...dus dan heeft mexico ook geen last van de hitte. Bovendien een hoop van die mexicanen speelt in eigen land en is hitte dus gewend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |