Ik weet redelijk zeker dat de misselijkheid werd veroorzaakt door het terrein, een achtbaan was er niets bij.quote:Op maandag 30 juni 2014 20:17 schreef J0ycie88 het volgende:
Cholula, ik hoop dat de misselijkheid door iets anders veroorzaakt word
Ik denk dat mocht het nodig zijn, ik de volgende ronde wel ovulatietesten ga gebruiken. Van de week even een hele buts bestellen...!
Dat kan ik me goed voorstellen in dat geval! Heeft het ziekenhuis je een termijn gegeven?quote:Op maandag 30 juni 2014 20:36 schreef rammeltje het volgende:
Ivm endometriose is het gunstig om zo snel mogelijk zwanger te worden. Dus ik ben al druk bezig (op advies van het ziekenhuis) met temperaturen en ovulatietesten. We zijn ondertussen 8 testen verder en de testen worden maar niet donkerder (het varieert zelfs!) en 's ochtends blijft mijn temperatuur erg laag.
Herkenbaar allemaalquote:Op maandag 30 juni 2014 21:27 schreef rammeltje het volgende:
Het wisselt steeds van licht, licht, iets donkerder, licht, bijna niets te zien, wat donkerder, licht etc.
Eind volgende maand controle in het ziekenhuis, dan wordt er ook onderzoek gedaan naar PCOS.
Bij PCOS starten we meteen met behandeling en anders een jaar zelf proberen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heel veel succes!
Bij mij leek het allemaal heel heftig maar uiteindelijk ben ik 2x zelf zwanger geworden en is mijn eerste zwangerschap (en de tweede tot nu toe, 28 weken) geheel probleemloos verlopen. Na die zwangerschap is mijn PCOS verdwenen dus daar heb ik geen 'last' meer van. Verder zit ik tot aan de overgang aan de anticonceptiepil omdat ik niet meer mag menstrueren vanwege die cyste. Vind ik ook gelukkig niet erg, ik had er geen last van.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 10:35 schreef Minarosa het volgende:
Heftig Soesa en rammeltje! Zijn de wisselende strepen op de ovulatietest een indicator van PCOS?
Ik heb vanochtend vergeten te testendus dan morgen maar (nu ben ik een week overtijd, cyclusdag 49).
Nee, ook geen bloedingen. Als je die wel hebt dan zou ik niet in eerste instantie aan PCOS denken maar hey, ik ben absoluut geen expert! Dan heb je normaal gesproken helemaal geen regelmatige cyclus of gewoon geen cyslus.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 13:32 schreef rammeltje het volgende:
Had je wel iedere maand een bloeding, of bleef deze ook echt uit?
Ik zit nu in ronde 3, en tot nu toe wel steeds een menstruatie gehad. De eerste ronde met 28 dagen (ovulatietesten ook erg wisselend, en een bijna positieve ovutest op dag 22) en de tweede ronde met 30 dagen (temp ging wat omhoog vanaf dag 17, geen ovutesten gebruikt).
Pfoe je hebt best wel veel onderzoeken gehad waarbij een zwangerschap niet ideaal is! Gelukkig dat het goed afgelopen is.
Spannend Minarosa! Wat verwacht je er zelf van?
Zere tetten boks!quote:Op dinsdag 1 juli 2014 13:41 schreef Dottey het volgende:
gevoelige tetten gaat richting 2.0 op de schaal van Risu
maak me er pas druk om als ze de 3.0 of verder overschrijden. ^^,
verder geen nieuws is goed nieuws
Het is absoluut geen garantie natuurlijk, maar ik slikte de pil ook heel vaak achter elkaar door. Gemiddeld hield ik 3-4x per jaar een stopweek. Maar heb vanaf het stoppen al meteen een vrij regelmatige cyclus (24 - 26 - 26 - 33; alleen die laatste was een beetje stomquote:Op woensdag 2 juli 2014 07:55 schreef Limvlaaiseslagmetroomburg het volgende:
Hoe kan dat nou sproetjes?? Heb je dat wel vaker? Ik zou vandaag of morgen ongesteld moeten worden. Ik heb wel maanden lang de pil doorgeslikt. Hoop niet dat dat de boel in vertraging gezet heeft. Mijn lichaam is soms een beetje gek. Als ik dan eens een keertje stop (lees: de pil vergeet) tussen al die maanden in dan ben ik ook maar 2 of 3 dagen 'lek' en niet eens heel erg.
Bij mij was de eerste 'echte' menstruatie ook een stuk heftiger; 4-5 dagen flink wat bloed. Was toen ook bang dat dat voortaan zo zou blijven. Maar nu zit ik weliswaar nog steeds op een dag of 4, maar wel veel minder.quote:Op woensdag 2 juli 2014 09:47 schreef Limvlaaiseslagmetroomburg het volgende:
Zojuist idd een waar bloedbadWel gek... Want in mijn 'stopweek' is het altijd maar heel lichtjes.
Onzekerheid zuigt minarosa! Ik las laatst van iemand die pas na 2.5 weken over tijd een positieve test in handen had.
Normaal loopt het op dag 4 terug en dan is de laatste dag weer wat meer.quote:Op woensdag 2 juli 2014 07:55 schreef Limvlaaiseslagmetroomburg het volgende:
Hoe kan dat nou sproetjes?? Heb je dat wel vaker? Ik zou vandaag of morgen ongesteld moeten worden. Ik heb wel maanden lang de pil doorgeslikt.
quote:Op dinsdag 1 juli 2014 15:00 schreef Risu het volgende:
Zere tetten.
Ik dacht dat ik ondertussen het ergste wel had gehad. En toen hadden man en ik zin gisteravond, alleen heeft hij nog niet helemaal in de gaten dat die dingen ietwat gevoeliger zijn. Ik heb het wel drie keer uitgeschreeuwd.![]()
Een keer plantte hij zelfs lekker z'n hele gewicht erop![]()
Naja, die schaal ben ik wel uitgeschoten zullen we maar zeggen.
Iets om naar vooruit te kijken dames
Bij mij zijn ze sávonds gevoeliger dan overdag.. Ja ik voel ze wel de gehele tijd.. zonder ze aan te raken. Maar hier is dat ook meestal voor ik ongesteld moet worden hoor ...quote:Op woensdag 2 juli 2014 07:27 schreef Cholula het volgende:
Vreemd zo'n halve menstruatie, sproetjes! Aan de andere kant, twee dagen ongesteld, wie wil dat nou niet?
Ik moet mijn zere-tetten-boks weer intrekken Dottey. Ze voelen nog wel een beetje anders, maar dat is wel vaker voor ik ongesteld moet worden. Dus ik verwacht over twee dagen gewoon ongesteld te worden. Ik ben ook een beetje jankerig, dus veel hoop is er niet. Al mis ik de standaard aankondiging voor bloed nog, maar die zal in de loop van vandaag of morgen wel op mijn kin verschijnen.
Je telt altijd vanaf de eerste dag dat je ongesteld bent, dus eigenlijk veranderd er niets.quote:Op woensdag 2 juli 2014 12:45 schreef sproetjes het volgende:
[..]
Normaal loopt het op dag 4 terug en dan is de laatste dag weer wat meer.
Maar nooit maar twee dagen. En de laatste keer was ik 6 dagen ongesteld. Een dag te vroeg (zondag tm vrijdag) Vanmorgen weer niks (nu zondag en maandag dus) dus vind het raar.
Hoe tel ik dan verder als mijn menstruatie nu maar 2 dagen blijkt te zijn? :p ivm ovulatietesten enzo
Precies dat, haha!quote:Op woensdag 2 juli 2014 16:08 schreef Sara82 het volgende:
Ik had mijn eerste menstruatie ook anders ingeschat. Ik verwachtte een ouderwetse gruwelijke zevendaagse leksessie met klonten, kramp en kuthumeur, maar het leek echt nergens op vergeleken met de vorige keer dat ik niet aan de pil was. (100 jaar geleden). Binnen drie dagen klaar. Heb dat ding trouwens ook kei veel doorgeslikt, ideaal!
Oeh, precies hoe ik al jaren de pil slik. Fijn om te lezen dat je ook gelijk een regelmatige cyclus kunt hebben na jarenlang pilgebruik! Hoewel ik maar even van onregelmatig uitga als ik ooit stop.quote:Op woensdag 2 juli 2014 09:03 schreef twist02 het volgende:
[..]
Het is absoluut geen garantie natuurlijk, maar ik slikte de pil ook heel vaak achter elkaar door. Gemiddeld hield ik 3-4x per jaar een stopweek. Maar heb vanaf het stoppen al meteen een vrij regelmatige cyclus (24 - 26 - 26 - 33; alleen die laatste was een beetje stom).
Dus het kan primanog even afwachten of het ook zo blijft natuurlijk!
Nee, dat is het ook niet.quote:Op woensdag 2 juli 2014 20:28 schreef Cygne het volgende:
Volgens mij is t sowieso geen probleem om door te slikken.
Dit is nieuw voor mij hèquote:Op woensdag 2 juli 2014 13:58 schreef Cholula het volgende:
[..]
Je telt altijd vanaf de eerste dag dat je ongesteld bent, dus eigenlijk veranderd er niets.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nou dat was het weer voor vandaag![]()
verder ben ik best oke hoor ^^,Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
Volgens Cholula zaterdagquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |