Ik kreeg hem ook niet, maar na wat refreshen kreeg ik de mogelijkheid om hem naar mijn mobiel te sturen; daarmee lukte het wel!quote:Op maandag 23 juni 2014 13:04 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
[..]
activatielink via de mail komt maar niet binnen!
meer mensen last van ?
Rekening nummer (IBAN)quote:Op maandag 23 juni 2014 13:19 schreef E-Dubble het volgende:
Iemand die me kan vertellen wat ik moet invullen bij bank adress line als ik geld wil opnemen? het is toch niet letterlijk het adres van mijn lokale bank ofwel?
Wat voor bet heb je gedaan? Die insurance geldt alleen voor correct score bets dacht ik.quote:Op maandag 23 juni 2014 13:55 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
Mag ik nog even klagen over het gelijkspel van vannacht, het enige wat niet had moeten gebeuren...
Krijg ik trouwens mijn inzet ook terug, ik heb namelijk wel die promo ingevuld dat je je inzet terugkrijgt als je in blessuretijd verliest op Unibet.
Op hotmail kreeg ik hem ook niet binnen. Toen heb ik m'n gmail adres gebruikt en dat werkte wel direct.quote:Op maandag 23 juni 2014 13:04 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
[..]
activatielink via de mail komt maar niet binnen!
meer mensen last van ?
Kans lijkt me nihil. Geld weggooienquote:Op maandag 23 juni 2014 14:26 schreef Harveo het volgende:
Op Unibet staat 50 euro als Brazilië sneuvelt in de groepsronde. Dit is wel echt een risico bet, maar niks is onmogelijk dit WK toch?
Brazilië heeft sowieso de druk als gastland, ze moeten winnen en eerlijk is eerlijk, het beste voetbal laten ze niet zien. Het loopt niet lekker bij hun. Kameroen lijkt me gemotiveerd om te winnen van het gastland en het ontvangen van de eventuele premies.
Over 2.5 lijkt me een goede bet met die krakkemikkige verdediging van Nederland. Ligt er natuurlijk ook aan hoeveel je er voor terugkrijgt. Bij iets van 1.70 of meer zeker het overwegen waard.quote:Op maandag 23 juni 2014 14:09 schreef Shenti het volgende:
Nog tips voor Nederland - Chili?
Dacht zelf aan:
Nederland DNB
Over 2,5 goals
Both teams to score
Robben to score
Robben to play full game
Weet iemand nog wat?
Vriend, de Fifa gaat er hoogstpersoonlijk voor zorgen dat Brazilie doorgaat, let maar op.quote:Op maandag 23 juni 2014 14:26 schreef Harveo het volgende:
Op Unibet staat 50 euro als Brazilië sneuvelt in de groepsronde. Dit is wel echt een risico bet, maar niks is onmogelijk dit WK toch?
Brazilië heeft sowieso de druk als gastland, ze moeten winnen en eerlijk is eerlijk, het beste voetbal laten ze niet zien. Het loopt niet lekker bij hun. Kameroen lijkt me gemotiveerd om te winnen van het gastland en het ontvangen van de eventuele premies.
Geen correct score iig, had ze in een combi geloof ik.quote:Op maandag 23 juni 2014 14:09 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Wat voor bet heb je gedaan? Die insurance geldt alleen voor correct score bets dacht ik.
Wil Spanje ook niet wat terug doen ? Tenminste ik denk niet dat ze het wel best vinden om nog eens te verliezen..quote:Op maandag 23 juni 2014 15:45 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik heb trouwens sterk 't idee dat Australie wel van Spanje kan winnen. Quotering van 8,- en lijkt me zeker wel kansrijk. Australie wilt ook per se winnen om de eer te redden en met strijd en passie breken ze Spanje misschien wel. Australie speelde sowieso veel beter tegen Chili en NL dan Spanje deed.
Ik denk dat ik 10,- op Australie ga zetten.
quote:
Het is ook een grote gok maar 't is wel een kleine betje waard, alleen al omdat dit wk zoveel stunts zijn. Deze past er dan ook mooi bij.quote:Op maandag 23 juni 2014 15:48 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Wil Spanje ook niet wat terug doen ? Tenminste ik denk niet dat ze het wel best vinden om nog eens te verliezen..
Heb je gelijk in, al heb ik niet het gevoel dat Australië gaat winnen. Maar de odd is zeker mooi en wel de moeite waard.quote:Op maandag 23 juni 2014 15:50 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Het is ook een grote gok maar 't is wel een kleine betje waard, alleen al omdat dit wk zoveel stunts zijn. Deze past er dan ook mooi bij.
Weet je hoeveel zogenaamde 'zekerheidjes' mijn poules hebben verkloot, is niet leuk meer man. Brazilie, Duitsland, Italie etc.
Hebben ze geen belang meer bij.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:42 schreef kree het volgende:
Australie - spanje
7.00 - 4.80 - 1.45
Ik zie australie wel winnen eigenlijk.
Kan geen kwaad idd heb er ook een tientje op staan.quote:
Die laatste goal was ook wel op de valreep jah, balen.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Kan geen kwaad idd heb er ook een tientje op staan.
Vannacht alleen vies de mist in gegaan mer Portugal voor 100 euro. Als Chili straks niet wint is mijn tegoed op Unibet op 17 euro na op
Ik denk toch 1-1 ofzo, maar het is wel lastig te zeggenquote:Op maandag 23 juni 2014 16:49 schreef Momo... het volgende:
Nederland - Chili over 2.5 goals gewoon een quotering van 1.8
Als het 1-1 word dan moet Chili waarschijnlijk tegen Brazilië en dat willen ze niet denk ik, dus die gaan er ook wel voor.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:49 schreef kree het volgende:
[..]
Ik denk toch 1-1 ofzo, maar het is wel lastig te zeggen
DNB chili? Die hebben Spanje voetballend vernederd, iets wat NL niet heeft gedaan.quote:Op maandag 23 juni 2014 14:09 schreef Shenti het volgende:
Nog tips voor Nederland - Chili?
Dacht zelf aan:
Nederland DNB
Over 2,5 goals
Both teams to score
Robben to score
Robben to play full game
Weet iemand nog wat?
Komt omdat beide clubs genoeg hebben aan een gelijk spel.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:49 schreef Momo... het volgende:
Nederland - Chili over 2.5 goals gewoon een quotering van 1.8
quote:Op maandag 23 juni 2014 16:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Komt omdat beide clubs genoeg hebben aan een gelijk spel.
Als dus niet snel gescoord gaat worden kan het best 0-0 worden.
Ze gaan sowieso allebei door en groepshoofd worden om Brazilië te ontlopen is ook nog maar de vraag.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:52 schreef inZanity het volgende:
[..]
Er kan er maar één eerste worden hoor.
Both teams to score bij Nederland - Chili en Kroatië - Mexico zijn goede mogelijkheden.quote:Op maandag 23 juni 2014 17:13 schreef jeffrey83 het volgende:
Ik durf niet vandaag... Te veel mogelijkheden.
quote:Op donderdag 19 juni 2014 14:17 schreef MonkNL het volgende:
Heb me net ook even geregistreerd op napoleongames, krijg je 50euro speeltegoed bij registratie. Dat kan je dan niet opnemen, maar de winsten wel.
Geen idee, wie het weet mag het zeggen.quote:Op maandag 23 juni 2014 19:00 schreef D-Wade het volgende:
Kan je ook nog die andere 100% tot ¤ 250 spelen of is dat niet mogelijk?
Ik had juist op USA ingezet en laatste seconden verneukt. Dit is echt 't wk voor de underdogs, Costa Rica en Uruguay had ik gelukkig wel goed in combo.quote:Op maandag 23 juni 2014 16:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Kan geen kwaad idd heb er ook een tientje op staan.
Vannacht alleen vies de mist in gegaan mer Portugal voor 100 euro. Als Chili straks niet wint is mijn tegoed op Unibet op 17 euro na op
paar minuutjes, klik gewoon op refreshquote:Op maandag 23 juni 2014 19:54 schreef SecretStoryWous het volgende:
Hoe lang duurt het voordat de winst wordt bijgeschreven op unibet...
Direct bijgeschreven, even geduld hebben. Ze moeten meerdere mensen uitbetalen hè.quote:Op maandag 23 juni 2014 19:54 schreef SecretStoryWous het volgende:
Hoe lang duurt het voordat de winst wordt bijgeschreven op unibet...
Goals in zowel 1e als 2e helft van Brazilie, gele kaart voor Kameroen. Neymar scoort.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:05 schreef SecretStoryWous het volgende:
Iemand nog tips voor volgende wedstrijd?
volgens mij bij Bwin 50,- bij registratiequote:Op maandag 23 juni 2014 20:11 schreef Ralluff het volgende:
Waar krijg je nog een bonus zonder eerst te storten? Behalve napoleon games.
quote:Op maandag 23 juni 2014 20:15 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Goals in zowel 1e als 2e helft van Brazilie, gele kaart voor Kameroen. Neymar scoort.
Je moet je telefoonnummer geven, daar krijg je een code voor de bonus.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:22 schreef sneakydesert het volgende:
Ik registreer me nu bij Napoleon Games, maar ik moet minimaal 5 euro storten om verder te komen. Klopt dit? En wanneer krijg ik de 50 euro bonus?
Edit: De website is vaag, je hoeft niet perse geld te storten zie ik nu. Beetje misleiding is het wel![]()
Hoe zit het met de bonusvoorwaarden?
Ik kan deze niet zo snel vinden.
Dat is gelukt. 50 euro bonus geld staat erop. Hoe zit het met het vrijspelen van deze bonus zodat ik het kan opnemen?quote:Op maandag 23 juni 2014 20:26 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Je moet je telefoonnummer geven, daar krijg je een code voor de bonus.
Ik heb weer wat speelgeld, en tien op Mexico gezet. Hoge odds!
Alles wat je wint mag je houden - die 50.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:28 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Dat is gelukt. 50 euro bonus geld staat erop. Hoe zit het met het vrijspelen van deze bonus zodat ik het kan opnemen?
Ik vind nergens iets van bonusgeld helaasquote:Op maandag 23 juni 2014 20:15 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
volgens mij bij Bwin 50,- bij registratie
Ahh okee. Thanks!quote:Op maandag 23 juni 2014 20:30 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Alles wat je wint mag je houden - die 50.
Zet je 10 euro in en je wint 20 heb je een bedrag van 70 euro op je account, daarvan kun je dan 20 uitbetalen. Je hoeft dus niets vrij te spelen, je kan alleen die 50 niet opnemen.
Dan ga ik dat ook even doen, maar je zou ook met meerdere telefoonnummers accounts kunnen maken dus?quote:Op maandag 23 juni 2014 20:30 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Alles wat je wint mag je houden - die 50.
Zet je 10 euro in en je wint 20 heb je een bedrag van 70 euro op je account, daarvan kun je dan 20 uitbetalen. Je hoeft dus niets vrij te spelen, je kan alleen die 50 niet opnemen.
Dankjewelquote:Op maandag 23 juni 2014 20:14 schreef -J-D- het volgende:
Do-bet --> 10 euro
ComeOn --> 5 euro
Winner sports --> leuke actie
Lijkt me niet, aangezien je je moet registreren met je ID nummer.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:32 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Dan ga ik dat ook even doen, maar je zou ook met meerdere telefoonnummers accounts kunnen maken dus?
Oh sorry, volgens mij is die bonus dan niet meer actief.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:31 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ik vind nergens iets van bonusgeld helaas
Als je eerst bijvoorbeeld 20 euro verliest, en dan weer 20 euro wint, mag je die 20 dan wel opnemen of moet je persé boven de 50 uitkomen?quote:Op maandag 23 juni 2014 20:30 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Alles wat je wint mag je houden - die 50.
Zet je 10 euro in en je wint 20 heb je een bedrag van 70 euro op je account, daarvan kun je dan 20 uitbetalen. Je hoeft dus niets vrij te spelen, je kan alleen die 50 niet opnemen.
Je moet boven de 50 uitkomen.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:41 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Als je eerst bijvoorbeeld 20 euro verliest, en dan weer 20 euro wint, mag je die 20 dan wel opnemen of moet je persé boven de 50 uitkomen?
Heb net 45 euro op Mexico gezet op dat Napoleon Games. Ik dacht gewoon fuck it, gratis speelgeld en wie weet straks wel 50 euro winstquote:Op maandag 23 juni 2014 20:50 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Durft iemand een flinke bet op de wedstrijd Kroatie-Mexico te doen? Lijkt me zeer lastig wedstrijd en daarom wel hele leuke odds.
Ga ik ook ff registreren en ik twijfel nog tussen Mexico en Kroatie. ff de odds bekijken op napoleonquote:Op maandag 23 juni 2014 20:54 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Heb net 45 euro op Mexico gezet op dat Napoleon Games. Ik dacht gewoon fuck it, gratis speelgeld en wie weet straks wel 50 euro winst
Ik heb tien op Mexico gezet, werd aangenaam door ze verrast vorige wedstrijd. En je moet ook eens wat inzetten op deze wedstrijden, hier valt wat te winnen met die odds.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:50 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Durft iemand een flinke bet op de wedstrijd Kroatie-Mexico te doen? Lijkt me zeer lastig wedstrijd en daarom wel hele leuke odds.
Daarom, heb op Mexico ingezet maar ook een back-up combo gemaakt voor 't geval dat Kroatië wint.quote:Op maandag 23 juni 2014 21:03 schreef Happel het volgende:
Mexico - Kroatië is een hele lastige. Beide moeten winnen, dus kan alle kanten op.
Welke combo dan?quote:Op maandag 23 juni 2014 21:06 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Daarom, heb op Mexico ingezet maar ook een back-up combo gemaakt voor 't geval dat Kroatië wint.
Kroatie, Ivoorkust, Colombia heb ik 10,- op gezet; mogelijke winst; 126,50quote:
Kroatië, straks - straks Brazilië over 3.quote:Op maandag 23 juni 2014 20:05 schreef SecretStoryWous het volgende:
Iemand nog tips voor volgende wedstrijd?
Welke dan? En waarom?quote:Op maandag 23 juni 2014 21:21 schreef Ach3r0n het volgende:
Halftime / Fulltime bets zijn ook interessant in de wedstrijd Mexico - Kroatië met odds 26.0
Alleen Kroatië/Mexico is een odd van 32 bij Betfair. Rest is niet hoger dan 8. Slaat ook nergens op.quote:
Heel lastig te voorspellen, kan echt alle kanten op. Mexico deed 't ook buitengewoon goed tegen Brazilie en fantastische keeper. Mocht Kroatie toch winnen dan hoop ik maar dat Colombia en Ivoorkust ook winnen.quote:Op maandag 23 juni 2014 21:30 schreef Fok-it het volgende:
Ik begrijp de mensen die op Mexico in hebben gezet niet zo goed, ik vind Kroatië een veel betere indruk achterlaten
Ik heb op Mexico / Kroatië en Kroatië / Mexico elk 2,5 euro gezet. Verder heb ik ook nog 4 euro gezet op X / Kroatië.quote:
Heb daar funbetje van 2 euro op gezetquote:Op maandag 23 juni 2014 21:43 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Wat denken jullie van Ivoorkust-Griekenland en Colombia-Japan? Die moeten wel kunnen winnen toch?
Als je Ivoorkust, Colombia en Mexico/Kroatie in combo doet met 10,- heb je 126,-
Ik heb 10,- op beide combinaties. Bij Mexico-Kroatie gaat vast wel eentje winnen, alleen die 2 andere wedstrijden worden lastig denk ik.quote:Op maandag 23 juni 2014 21:45 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Heb daar funbetje van 2 euro op gezet
Colombia moet toch wel kunnen winnen van een Japan dat nog niet eens van 10 Grieken kan winnenquote:Op maandag 23 juni 2014 21:47 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Ik heb 10,- op beide combinaties. Bij Mexico-Kroatie gaat vast wel eentje winnen, alleen die 2 andere wedstrijden worden lastig denk ik.
Odd van 1.13, dan win je dus 1,13. Dat vind ik het tientje niet waard.quote:Op maandag 23 juni 2014 21:50 schreef Denni5 het volgende:
Op Kroatië en Brazilië en Kroatie gewed; allebei een 10tje. Hopen dat Brazilië me niet wéér teleursteld.
Dat is waar, maar ik moet het even rustig opbouwen zodat ik niet zo snel door mn geld heen ga. Elke wedstrijd een paar eurootjes.quote:Op maandag 23 juni 2014 21:54 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Odd van 1.13, dan win je dus 1,13. Dat vind ik het tientje niet waard.
Vond je de odd dan niet verrassend hoog?quote:Op maandag 23 juni 2014 22:01 schreef sneakydesert het volgende:
Ik kom er net te laat achter dat ik heb ingezet op "next goalscorer" Neymar. In plaats van anytime scorer. Jammer dat ik hem niet meer terug kan draaien.
Ik dacht "het zal wel". Er stond het kopje "goalscorers", en daaronder in het klein "first goalscorer", alleen dat kon ik zonder bril niet lezen. Balen, maar goed. Was 2/10 van mijn totale bankroll.quote:Op maandag 23 juni 2014 22:12 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Vond je de odd dan niet verrassend hoog?
Daar heb je hemquote:Op maandag 23 juni 2014 22:14 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Ik dacht "het zal wel". Er stond het kopje "goalscorers", en daaronder in het klein "first goalscorer", alleen dat kon ik zonder bril niet lezen. Balen, maar goed. Was 2/10 van mijn totale bankroll.
Had dus hetzelfde, gelukkig dat we het verkeerd zagen. Weer 25 euro er bijquote:Op maandag 23 juni 2014 22:01 schreef sneakydesert het volgende:
Ik kom er net te laat achter dat ik heb ingezet op "next goalscorer" Neymar. In plaats van anytime scorer. Jammer dat ik hem niet meer terug kan draaien.
Ik 52quote:Op maandag 23 juni 2014 22:18 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Had dus hetzelfde, gelukkig dat we het verkeerd zagen. Weer 25 euro er bij
quote:Op maandag 23 juni 2014 22:14 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Ik dacht "het zal wel". Er stond het kopje "goalscorers", en daaronder in het klein "first goalscorer", alleen dat kon ik zonder bril niet lezen. Balen, maar goed. Was 2/10 van mijn totale bankroll.
Hier ook, 50 op Brazilie gezet via Napoleon, prachtig.quote:Op maandag 23 juni 2014 23:33 schreef SecretStoryWous het volgende:
Straks even 50 euro innen risicoloos gegokt met dank aan Napoleon
Alhoewel ik er nog steeds sceptisch tegenover staat of dat gaat lukken, het lijkt me dat iedere gek dit gaat doen?quote:Op maandag 23 juni 2014 23:34 schreef DinkMonkey het volgende:
[..]
Hier ook, 50 op Brazilie gezet via Napoleon, prachtig.
Inderdaad, en je zou denken dat ze veel verlies zouden leiden door dit. Gratis gokken.quote:Op maandag 23 juni 2014 23:35 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Alhoewel ik er nog steeds sceptisch tegenover staat of dat gaat lukken, het lijkt me dat iedere gek dit gaat doen?
Die odd was toch 1.15 ofzo?quote:Op maandag 23 juni 2014 23:34 schreef DinkMonkey het volgende:
[..]
Hier ook, 50 op Brazilie gezet via Napoleon, prachtig.
Dan laat ik het nog maar even staanquote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:12 schreef SecretStoryWous het volgende:
O de bonus verdwijnt wel meteen als je geld opneemt bij napoleon
Haha hoezo, ik ga nu echt niet meer gokken met mijn gratis geldquote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:13 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Dan laat ik het nog maar even staan
Als ik nu alles uitbetaal bij Napoleongames dan verdwijnt die 50 euro blijkbaar. Dus staat er niks meer op. Dan kan ik beter nog even doorgaan tot ik een groter bedrag heb, daarvan een deel uitbetalen. Dan staat er nog wat leuks op waarmee ik weer kan inzetten.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:14 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Haha hoezo, ik ga nu echt niet meer gokken met mijn gratis geld
Als je nu doorgaat en een groter bedrag krijgt en daar een deel van op neemt, gaat die 50 euro ook weg he.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:18 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Als ik nu alles uitbetaal bij Napoleongames dan verdwijnt die 50 euro blijkbaar. Dus staat er niks meer op. Dan kan ik beter nog even doorgaan tot ik een groter bedrag heb, daarvan een deel uitbetalen. Dan staat er nog wat leuks op waarmee ik weer kan inzetten.
Weet ik. Maar met een groter bedrag kan ik wat meer op mijn account laten staan om mee verder te spelen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 00:19 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Als je nu doorgaat en een groter bedrag krijgt en daar een deel van op neemt, gaat die 50 euro ook weg he.
Ik verwacht zelf dat Uruguay zal winnen, maar ga er niks op zetten. Misschien alleen wat op Suarez to score @ 2.50quote:
Dat verwacht ik ook. Daarom ingezet op de volgende twee:quote:Op dinsdag 24 juni 2014 13:01 schreef Muto het volgende:
Ik verwacht bij Uruguay - Italië wel veel gele kaarten. Vanmiddag maar even de odds gaan bekijken.
Mwoah, het zegt wel iets natuurlijk.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 12:58 schreef De-Hamster het volgende:
Dat soort statistieken vind ik eigenlijk vrij onzinnig om in acht te nemen met wedden. Hoogstens die van Cavani wel.
Ik heb ook 90,- verloren tot nu toe, het is te hopen dat Colombia en Ivoorkust winnen dan heb ik weer 126,-quote:Op dinsdag 24 juni 2014 01:51 schreef Elan het volgende:
Leuk om te zien dat mensen hier goede zaken hebben gedaan vanavond.
De afgelopen 48 uur bijna 600 euro verloren ik kap er even mee.
Ik zie idd. Suarez wel eerder scoren dan Balotelli. Italie voorin is echt bedroevend slecht, ze bereiken Balotelli amper en die andere aanvallers bakken er ook niet veel van.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 08:33 schreef Happel het volgende:
Twee tientjes winst op Napoleongames. Vanavond even doorpakken.
[..]
Ik verwacht zelf dat Uruguay zal winnen, maar ga er niks op zetten. Misschien alleen wat op Suarez to score @ 2.50
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 12:35 schreef Happel het volgende:
Interessante weetjes
• Italy have managed just 2 wins in 9 previous attempts against Uruguay (including 1980 Copo d’Oro, D4 L3).
• Uruguay have faced Italy twice at the World Cup; they failed to score in both matches (D1 L1).
• Edinson Cavani has played a hand in 3 of Uruguay’s last 5 goals at the World Cup (2 goals and 1 assist).
Wat zeggen al die statistieken over nu? Niets.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 13:04 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook. Daarom ingezet op de volgende twee:
Chielini to get card @ 4 - 5/10
Godin to get card @ 3 - 4/10
Chielini is directe tegenstander van Suarez. Gaat het niet makkelijk krijgen. En Godin is gewoon een lompe hark.
[..]
Mwoah, het zegt wel iets natuurlijk.
Net als deze voor Costa Rica - Engeland
• England have not lost all 3 group games at a major tournament since Euro 88.
• Costa Rica have scored in all 7 of their previous World Cup meetings with teams from Europe.
Hoge odds voor CR man, 4,15 op Unibetquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:18 schreef OllieWilliams het volgende:
Zit te twijfelen om m'n monopolygeld op costa rica te zetten vanavond
Stel je wint : Wanneer kan je die cashen dan?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:19 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Heb nog m'n 50e bonus van napoleongames
Direct schijnbaar, zijn verschillende mensen in deze reeks die het bij Uruguay tegen Engeland gedaan hebben. Die bonus kun je niet cashen, maar de winst die je er mee pakt kun je direct cashen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Stel je wint : Wanneer kan je die cashen dan?
Nah ik ga lekker voor Uruguay, heb vertrouwen in Suarez. Is toch maar monopolygeldquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Beter blijf je weg bij die pot.
Zou Costa Rica nemen. Of Colombia tegen Japan.
Lijkt heel veel op unibet indd, maar als je je daar registreert en je telefoonnummer invoert kun je gratis 50eu krijgen zonder zelf iets te moeten depositen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:30 schreef Momo... het volgende:
Napoleongames zie ik ineens mensen gebruiken , het lijkt heel veel op Unibet. Werkt het ook hetzelfde allemaal ? (met bonus, geld overmaken/opnemen)
Colombia is al geplaatst en volgens mij zo goed als zeker van plaats 1. Vind ik ook weer heel lastig.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Beter blijf je weg bij die pot.
Zou Costa Rica nemen. Of Colombia tegen Japan.
Gaan ze je dan bellen eventueel ?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:30 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Lijkt heel veel op unibet indd, maar als je je daar registreert en je telefoonnummer invoert kun je gratis 50eu krijgen zonder zelf iets te moeten depositen.
Ja je moet je paspoortnummer invullen. En je krijgt een sms'je met een activatiecode voor die bonus, lijkt me niet dat ze je gaan bellenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:32 schreef Momo... het volgende:
[..]
Gaan ze je dan bellen eventueel ?![]()
Je moet wel je ID nummer invullen? ik kan me niet herinneren dat ik dat bij Unibet moest doen eigenlijk.
Oke, bedankt ik ga ook een account aanmaken voor die bonusquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:33 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Ja je moet je paspoortnummer invullen. En je krijgt een sms'je met een activatiecode voor die bonus, lijkt me niet dat ze je gaan bellen
Colombia zie ik wel van Japan winnen hoor, die kunnen er echt geen reet van in de voorgaande wedstrijden was het huilen met de pet op.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:30 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Nah ik ga lekker voor Uruguay, heb vertrouwen in Suarez. Is toch maar monopolygeldCosta Rica speelt ook nergens meer voor, en vermoed dat Engeland toch niet als complete losers willen afdruipen... En Colombia - Japan zie ik Colombia niet zo een twee drie winnen ook.
Maar vind je het geen risk dat Colombia niks meer heeft om voor te spelen en Japan nog alles?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Colombia zie ik wel van Japan winnen hoor, die kunnen er echt geen reet van in de voorgaande wedstrijden was het huilen met de pet op.
Costa Rica zet ik 5 euro op puur omdat de odds zo gunstig zijn maar geef ik gelijke kansen, al wonnen ze wel van Italië die op hun beurt weer gehakt maakten van Engeland.
Verder toch geen enkele consistentie in dit WK dus zie het wel gebeuren dat Engeland met 0 punten naar huis moet en CR eerste gaat worden![]()
Heb nu 10 op Suarez to score zal je zien dat hij er na 10 minuten af moet met een blessure of überhaupt niet speelt
Colombia is al klaar en Japan heeft een paar geweldige spelers. Ik ga zelfs voor een betje op Japan denk ik. Costa Rica pak ik misschien ook nog wel, maar m'n monopolygeld gaat op Uruguayquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Colombia zie ik wel van Japan winnen hoor, die kunnen er echt geen reet van in de voorgaande wedstrijden was het huilen met de pet op.
Costa Rica zet ik 5 euro op puur omdat de odds zo gunstig zijn maar geef ik gelijke kansen, al wonnen ze wel van Italië die op hun beurt weer gehakt maakten van Engeland.
Verder toch geen enkele consistentie in dit WK dus zie het wel gebeuren dat Engeland met 0 punten naar huis moet en CR eerste gaat worden![]()
Heb nu 10 op Suarez to score zal je zien dat hij er na 10 minuten af moet met een blessure of überhaupt niet speelt
Dus moeten aanvallen om dan vervolgens in de counter keihard afgemaakt te worden.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:57 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Maar vind je het geen risk dat Colombia niks meer heeft om voor te spelen en Japan nog alles?
Van Japan verwacht ik echt helemaal niks meer na die 0-0 tegen Griekenlandquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:59 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Colombia is al klaar en Japan heeft een paar geweldige spelers. Ik ga zelfs voor een betje op Japan denk ik. Costa Rica pak ik misschien ook nog wel, maar m'n monopolygeld gaat op Uruguay
Was opgebleven voor die wedstrijd omdat een niet nader te noemen user hier Japan-adept is dus hoge verwachtingen dit dat.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:08 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Van Japan verwacht ik echt helemaal niks meer na die 0-0 tegen Griekenland
Costa Rica is echt een hele magere ploeg. Als Balotelli die ballen er gewoon inknalt is er niets aan de hand. Zelfde geld voor Uruguay. Leunt allemaal op Suarez. France voor 1,80 vind ik wel een mooie odd tegen Ecuador.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:02 schreef S0nic het volgende:
Combo Uruguay en Costa Rica is wel erg verleidelijkodd van 13
Dus 50 euro zonder iets zelf te storten? Wtfquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:30 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Lijkt heel veel op unibet indd, maar als je je daar registreert en je telefoonnummer invoert kun je gratis 50eu krijgen zonder zelf iets te moeten depositen.
jep, gekkigheidquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dus 50 euro zonder iets zelf te storten? Wtf![]()
Ook maar ff accountje maken dan.
Kan unibet nog wat van leren.quote:
ook geen bonuscode? want ik zie nu dat ik een bonuscode kan invullen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kan unibet nog wat van leren.
Ook geen bonusvoorwaarden dus?
Neen. Je zet het geld in, en dan kun je je winst laten uitbetalen. Na het uitbetalen van de winst verdwijnt de bonus uit je account.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kan unibet nog wat van leren.
Ook geen bonusvoorwaarden dus?
Je moet je 06 invullen en dan krijg je een sms met de activatiecode, vul die in op de website en je krijgt 50e op je account.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:13 schreef Paint-Man het volgende:
[..]
ook geen bonuscode? want ik zie nu dat ik een bonuscode kan invullen.
Niet nodigquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:13 schreef Paint-Man het volgende:
[..]
ook geen bonuscode? want ik zie nu dat ik een bonuscode kan invullen.
Het is gewoon te vertrouwen hoorquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kan unibet nog wat van leren.
Ook geen bonusvoorwaarden dus?
Ah zoquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:15 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Neen. Je zet het geld in, en dan kun je je winst laten uitbetalen. Na het uitbetalen van de winst verdwijnt de bonus uit je account.
[..]
Je moet je 06 invullen en dan krijg je een sms met de activatiecode, vul die in op de website en je krijgt 50e op je account.
Netjesquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:15 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Het is gewoon te vertrouwen hoor
Vorige week had ik die 50 euro op Uruguay gezet
Ik stond na de wedstrijd op 190 euro en ik kon 140 euro laten uitbetalen, en het staat al op de rekening
+31 ervoor zettenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:20 schreef Paint-Man het volgende:
Hoe moet je 06 nummer invullen er staat:
[vakje] (0) [vakje]
Als ik 623232323 in het tweede vakje doe staat er dat het geen geldig 06 nummer is?
Nee, documentnummer van je idquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:42 schreef Elan het volgende:
Rijksregisternummer wtf is dat, je sofinummer of zo?
Moest eerst ff land invullen dan pas piepen, stom.quote:
en double chance gelijkspel VS?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:55 schreef Elan het volgende:
Wauw VS tegen Duitsland is gewoon 10x je inzet als je op de VS zet.
Dat is best weinig inderdaad.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:55 schreef Elan het volgende:
Wauw VS tegen Duitsland is gewoon 10x je inzet als je op de VS zet.
Heb je gezien tegen Portugal, zo slecht speelden ze niet. Al zal Duitsland wel een maatje te groot zijn is wellicht een ideetje voor een funbet.quote:
1.44quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:57 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
en double chance gelijkspel VS?
Doet er allemaal vrij weinig toe aangezien deze wedstrijd voor 99% zeker in een gelijkspel zal eindigen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb je gezien tegen Portugal, zo slecht speelden ze niet. Al zal Duitsland wel een maatje te groot zijn is wellicht een ideetje voor een funbet.
Nou dan kun je flink cashen als je zeker bent het is namelijk 2.90 voor een gelijkspel.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:01 schreef inZanity het volgende:
[..]
Doet er allemaal vrij weinig toe aangezien deze wedstrijd voor 99% zeker in een gelijkspel zal eindigen.
incasseren zeg ikquote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:11 schreef OllieWilliams het volgende:
Nu het dilemma: winst incasseren van Napoleongames, of lekker blijven spelen?
Vraag me af hoe dat bedrijf niet failliet kan gaanquote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:27 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
93.50 gratis euro's worden overgemaakt
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:43 schreef Max-Westerman het volgende:
Kon je nergens wedden dat Suarez ging bijten dit WK?
Ik zie net deze op Twitter langskomen...quote:
vraag ik me ook afquote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:04 schreef Momo... het volgende:
Mensen nog wat gezet op de wedstrijden van 10 uur?
Dit zie ik niet snel gebeuren. Zeker niet als het ook nog een combo is.quote:
Ivoorkust heeft alleen aan een gelijkspel genoeg wanneer Japan niet wint.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:46 schreef S0nic het volgende:
Colombia & Ivoorkust in combo voor 10tje.
Ook al heeft Ivoorkust aan een gelijkspel genoeg en is Colombia al geplaatst. Vond Griekenland en Japan zo matig dat ik ze allebei zie verliezen.
Nou in die wedstrijd tegen elkaar kregen ze allebei geen goede aanval voor elkaar. Heel waarschijnlijk is het niet maar voor een 7.31 odd wel hoop ik.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:47 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dit zie ik niet snel gebeuren. Zeker niet als het ook nog een combo is.
Gelukkig heb ik niet altijd gelijk.
Ben benieuwd!quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:51 schreef Momo... het volgende:
[..]
Nou in die wedstrijd tegen elkaar kregen ze allebei geen goede aanval voor elkaar. Heel waarschijnlijk is het niet maar voor een 7.31 odd wel hoop ik.
Corners is altijd zo onvoorspelbaarquote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:48 schreef De-Hamster het volgende:
Wat vinden jullie van:
Japan - Colombia
Under 10.5 corners - 1.61?
50 op Colombia @ 2.14quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:04 schreef Momo... het volgende:
Mensen nog wat gezet op de wedstrijden van 10 uur?
Dit dus.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:41 schreef Dirkos1987 het volgende:
Waarom moest ik nou weer op Ivoorkust inzetten, wat een drama
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:46 schreef S0nic het volgende:
Colombia & Ivoorkust in combo voor 10tje.
Ook al heeft Ivoorkust aan een gelijkspel genoeg en is Colombia al geplaatst. Vond Griekenland en Japan zo matig dat ik ze allebei zie verliezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In de eerdere wedstrijden konden ze de bal nauwelijks in de buurt van het doel krijgen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:58 schreef klaas_th het volgende:
[..]
Was over 0,5 niet de bedoeling geweest?
FIFA EN SAMARAS BEDANKTquote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:53 schreef opperkleurder het volgende:
Had Colombia op voorsprong bij rust tegen een quote van 2.5. Maakt Japan in de laatste seconde gelijk
Heb ook nog rood bij die wedstrijd voor 4.5 en heb winst van Griekenland voor 4.05
Oké.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:31 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Lekker vanaf blijven. Bonsnië is al uitgeschakeld en Iran is redelijk onvoorspelbaar.
Nee joh gekkiequote:Op woensdag 25 juni 2014 00:19 schreef Elan het volgende:
Je wordt trouwens keihard genakt met die bonus op Unibet, om je 15 euro bonus te kunnen cashen echt voor 300 euro betten of zo.
Dit gaat om invite-a-friend-bonus. Dan krijg je 50 euro als je een vriend laat registeren en hij 50 euro welkomstbonus, alleen de eisen zijn iets strenger. Of niet. Moet in ieder geval nog een pokketijd spelen voor ik überhaupt iets kan opnemen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:55 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nee joh gekkie
Ik heb een bonus van 100 euro en om hem vrij te spelen moet ik 600 ik totaal hebben ingezet, 6x dus op odds van minimaal 1.40.
Overigens kun je bij my bonus zien hoeveel je nog moet inzetten.
4.7quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:59 schreef De-Hamster het volgende:
Wat zijn de noteringen van Colombia to semifinal? Met de twee makkelijke hordes moet dit toch wel te doen zijn?
Kwartfinale: Colombia-Brazilië/Chili.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:59 schreef De-Hamster het volgende:
Wat zijn de noteringen van Colombia to semifinal? Met de twee makkelijke hordes moet dit toch wel te doen zijn?
Een site uit België waar je kan wedden.quote:Op woensdag 25 juni 2014 08:06 schreef Jochie1900 het volgende:
Kan iemand mij even kort uitleggen wat dat Napoleongames precies is?
Ahh jaa ik dacht Costa Rica en Griekenland maar die zitten aan de andere kant.quote:Op woensdag 25 juni 2014 08:06 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
Kwartfinale: Colombia-Brazilië/Chili.
Dat moet ik nog maar zien
Ik verwacht er weinig van. Dit WK gaat echt super goed voor mij alleen al drie keer lek met Argentinië ik blijf er nu even vanaf.quote:Op woensdag 25 juni 2014 10:02 schreef jeffrey83 het volgende:
Als Argentinië z'n plicht maar doet vanavond!
ikzelf denk dat zwitserland wint van honduras (wellicht zelfs met handicap 1-0) aangezien zwitserland veel meer kwaliteit heeft dan honduras, frankrijk zie ik daarnaast ook winnen van ecuador.. dus frankrijk en zwitserland gaan door in deze poule!quote:Op woensdag 25 juni 2014 10:33 schreef De-Hamster het volgende:
Wat verwachten jullie van Honduras - Zwitserland? Zwitserland is namelijk bij winst op Honduras door mits Frankrijk wint van Ecuador. Honduras vond ik zo sterk nog niet.
Zou het daar niet zelfs interessant zijn om met een handicap 1-0 te spelen voor Zwitserland voor 2.18?
EDIT: Al zou in theorie Honduras ook nog door kunnen gaan mits zij met minimaal 2-0 winnen van Zwitserland en Frankrijk met 2-0 wint van Ecuador.
Ziet er goed uitquote:Op woensdag 25 juni 2014 10:02 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
iemand nog tips voor vanavond ?
ik ga dalijk op mijn gemak kijken waar we op kunnen betten vanavond
tot nu toe verloopt het betten op wedstrijden tijdens het wk meer dan prima
http://uploadenfoto.nl/sh(...)6cb865923aa2ee0bdcdd
http://uploadenfoto.nl/sh(...)b8d4429abb3e1639fa2a
http://uploadenfoto.nl/sh(...)b4b5d962a267aaad727a
http://uploadenfoto.nl/sh(...)d5cff111a98bc3e39c05
http://uploadenfoto.nl/sh(...)4eb7cf5db4a6ad7bc49a
http://uploadenfoto.nl/sh(...)0fd81ca680188f70cb61
http://uploadenfoto.nl/sh(...)6b821e17e0a90e74a635
http://uploadenfoto.nl/sh(...)33680ddf974986c1e214
http://uploadenfoto.nl/sh(...)911ac4aa3242ff921715
daar tegen over staan verloren betjes met een totale inzet van ¤ 263,-
zo is het toch net wat meer genieten van de wedstrijden die je bekijkt op tv!
quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:11 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Ziet er goed uitAls je eruit bent waar je op gaat wedden vanavond laat het maar even weten
quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:11 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Ziet er goed uitAls je eruit bent waar je op gaat wedden vanavond laat het maar even weten
laten we even voor opstellen dat ik ook redelijk wat betjes heb verloren!quote:
Honduras gaat winnen, 3-0quote:Op woensdag 25 juni 2014 10:33 schreef De-Hamster het volgende:
Wat verwachten jullie van Honduras - Zwitserland? Zwitserland is namelijk bij winst op Honduras door mits Frankrijk wint van Ecuador. Honduras vond ik zo sterk nog niet.
Zou het daar niet zelfs interessant zijn om met een handicap 1-0 te spelen voor Zwitserland voor 2.18?
EDIT: Al zou in theorie Honduras ook nog door kunnen gaan mits zij met minimaal 2-0 winnen van Zwitserland en Frankrijk met 2-0 wint van Ecuador.
quote:Op woensdag 25 juni 2014 13:27 schreef Mercurial het volgende:
Hier mag je toch alleen achteraf alles laten zien
sorry dat ik niet altijd de tijd heb om hier te posten waar ik op ga inzetten of waar ik op heb ingezetquote:
¤30,- in gezet op combo met daarinquote:Op woensdag 25 juni 2014 13:53 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
[..]
[..]
sorry dat ik niet altijd de tijd heb om hier te posten waar ik op ga inzetten of waar ik op heb ingezet.
dus er mogen alleen tips geplaatst worden? je gewonnen bets en blijdschap die daaruit voorkomen mogen niet geplaatst of getoond worden? beetje jammer dan!
[..]
[..]
Ziet er goed uitAls je eruit bent waar je op gaat wedden vanavond laat het maar even weten
Omdat hetquote:
Is dat je die 50 gratis inleg waard? Zelf zou ik het niet doen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 16:33 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik moet nu mijn legitimatiebewijs inscannen er doorsturen aan napoleongames![]()
Omdat ik me 'mogelijk' met meerdere accounts heb aangemeld op de site, wat dus totaal niet waar is.
Is dit btw veilig om te doen?!?!
Ik lees dit: http://www.rijksoverheid.(...)entiteitsbewijs.html en hieruit blijkt dat ze het wettelijk gezien dus niet eens mogen vragen
Het is 75 euro waardquote:Op woensdag 25 juni 2014 16:49 schreef Denni5 het volgende:
[..]
Is dat je die 50 gratis inleg waard? Zelf zou ik het niet doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |