SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.=======================================================================
Zaak:
Lisanne Froon (l) en Kris Kremers (r)
Sinds dinsdag 1 april zijn Lisanne Froon (22) uit Amersfoort en Kris Kremers (21) uit Utrecht vermist. Ze zijn voor het laatst gezien in Boquete in het gelijknamige district in het westen van het Midden-Amerikaanse land Panama.
Familie en vrienden maken zich grote zorgen en roepen via Facebook op om uit te kijken naar de twee vriendinnen.
Volgens een Facebook-pagina over de vermissing lukt het niet om contact met de vrouwen te krijgen. Ze zouden op 1 april een wandeling met gids zouden maken in het toeristische gebied rond het stadje Boquete, maar ze zijn nooit aangekomen bij de gids.
Volgens een werknemer van de lokale Spaanse school waren de twee daar om de taal te leren en sliepen ze bij lokale gezinnen. Het gebied waar ze gingen wandelen, is volgens de werknemer niet gevaarlijk en verdwalen zou moeilijk zijn: "er is maar één weg omhoog en omlaag." Daarom zijn er twijfels of de vrouwen wel zijn gaan wandelen of dat ze daarvoor al zijn verdwenen.
Volgens Buitenlandse Zaken zijn de Panamese autoriteiten een grootschalige zoekactie gestart. Ook houdt de Nederlandse ambassadeur Wiebe de Boer de zaak in de gaten.
De meiden kennen elkaar van hun werk als serveerster bij Kruispunt Amersfoort. Volgens een vriendin van Lisanne was de reis een beloning voor het halen van haar diploma.
Boquete ligt midden in het bergachtige land tussen David en Bocas del Toro.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bijzondere beesten
De vulkaan Barú (3475 meter) nabij Boquete:
The occasional fall of hail or ice pellets has been reported on the summit, where the minimum temperature can be below 0°C (32°F) and the formation of frost is frequent during the dry season.
Hoogte van het district Boquete is 1000-2800 meter.
Links:
• Facebookpagina
• Nieuws RTV Utrecht
• 7 hostels in Boquete - HostelWorld
• Fotoverslag van Boquete
• WikiTravel - Boquete
• Reisverslag Boquete
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• USA Travel tips
Ministerie van Buitenlandse Zaken - reisadviezen Panama:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vermist!-profielen van de meiden:
Lisanne Froon
Geboorteplaats en geboortejaar: Nederland, 1991
Weg sinds: Dinsdag 1 april 2014
Laatste woonplaats: Boquete
Uiterlijke kenmerken:
Halflang middelblond/lichtbruin sluik haar (meestal gedragen in een paardenstaart), bruine ogen, gaatjes in beide oren, 1.82 m. normaal slank postuur, blanke huidskleur. Lisanne draagt een zilveren ring met een knoopje.
Gezocht door:
Familie en derden
Extra info:
Sinds dinsdag 1 april 2014 wordt de 22-jarig Lisanne Froon uit Amersfoort vermist. Ze is verdwenen tijdens een wandeling in de omgeving van Boquete in Panama. Ze is voor het laatst gezien in het gezelschap van haar vriendin de 21-jarige Kris Kremers uit Utrecht. De vrouwen verblijven in Panama voor een studie Spaans.
Kris Kremers
Geboorteplaats en geboortejaar: Nederland, 1992
Weg sinds: Dinsdag 1 april 2014
Laatste woonplaats: Boquete
Uiterlijke kenmerken:
Lang sluik blond/rossing haar (meestal in paardenstaart gedragen), blauwe ogen, blanke huidskleur, 1.76 m. normaal postuur. Kris draagt een zilveren ring met een zwart steentje.
Gezocht door
Familie en derden
Extra info
Sinds dinsdag 1 april 2014 wordt de 21-jarige Kris Kremers uit Utrecht vermist. Ze is verdwenen tijdens een wandeltocht met haar vriendin de 22-jarige Lisanne Froon uit Amersfoort. De twee vrouwen wonen bij gastgezinnen in Panama waar ze verblijven voor een studie Spaans![]()
![]()
Die titel krijg je in een bananenrepubliek als Panama bij een pak cornflakes.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:09 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nog meer onzin. Die indiaans uitziende man is een gespecialiseerde opsporingsmedewerker.
Dat zegt dus niks.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Joran van der Sloot kwam ook wel op TV. Dus dat zegt niksquote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Natuurlijk, daarom komt hij ook met zijn toeterd op de tv.
Oh, en TT
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Het was er zo druk dat het maanden heeft geduurd eer er wat is gevonden. Of denk jij dat dat er recent is neergelged?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:03 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ja, open en bloot. Er komen immers mensen en dus neem je een risico. Vrij onwaarschijnlijk dus. Je bent toch een rund als je er niet gewoon voor zorgt dat je na zo'n moord de lijken niet echt laat verdwijnen, maar dat je zo'n risico neemt.
Politie denkt toch ook nog aan een misdrijf of is dat nu anders?![]()
Wat de politie denkt, is onbekend. Wat zij tot dusver naar buiten hebben gebracht, is dat ze denken aan een noodlottige verdwaling en ongeval etc.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:14 schreef Marrije het volgende:
[..]
Het was er zo druk dat het maanden heeft geduurd eer er wat is gevonden. Of denk jij dat dat er recent is neergelged?
Politie denkt toch ook nog aan een misdrijf of is dat nu anders?![]()
Die schoen en rugzak zijn daar gevonden, ook een bot. Die rugzak is van de meiden. En sterke vermoeden heeft men dat de schoen dat ook is. Dat bot krijgt een dna onderzoek.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:05 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Dat is het ook niet, maar is spannend voor sommige mensen om daar allerlei dingen over te verzinnen ofzo.
Dus, aangenomen dat het van de meiden is, wat men vermoedt.
Heb je een paar opties. Waarom moet het dan spannend zijn om die opties door te nemen? Kan dat niet net als bij andere items binnen NWS een soort van interesse zijn?![]()
En dan kom je in stukjes in verschillende zakken terecht?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:16 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Wat de politie denkt, is onbekend. Wat zij tot dusver naar buiten hebben gebracht, is dat ze denken aan een noodlottige verdwaling en ongeval etc.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Oh ik dacht juist gelezen te hebben (ohjee waar was dat) dat de politie alleen maar gesterkt was in het vermoeden van een misdrijf, omdat die rugzak zover bij die route vandaan was gevonden.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:16 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Wat de politie denkt, is onbekend. Wat zij tot dusver naar buiten hebben gebracht, is dat ze denken aan een noodlottige verdwaling en ongeval etc.![]()
Zoals al eerder geschreven, het barst daar van de predatoren.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En dan kom je in stukjes in verschillende zakken terecht?![]()
"barsten".quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:20 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Zoals al eerder geschreven, het barst daar van de predatoren.Ken je het gebied zelf dan?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Lijkt er op dat ze halverwege Boquete en het riviertje met die tas zijn gevonden
Die rode driehoek zit ook vlakbij een riviertje dat uitkomt op de rivier waar de tas lag.
"All mankind is divided into three classes: those that are immovable, those that are movable, and those that move." - Benjamin Franklin![]()
Ik heb dat ook ergens gelezen hoor, na het vinden van de rugzak.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:20 schreef Marrije het volgende:
[..]
Oh ik dacht juist gelezen te hebben (ohjee waar was dat) dat de politie alleen maar gesterkt was in het vermoeden van een misdrijf, omdat die rugzak zover bij die route vandaan was gevonden.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
http://m.telegraaf.nl/art(...)-van-lisanne-en-kris
De schoenen die zijn gevonden in Panama zijn zeker van de vermiste meisjes Lisanne en Kris. Dat zegt misdaadverslaggever John van den Heuvel in het Telegraaf TV Nieuws
Bijbehorend filmpje in de link.![]()
Zou kunnen. Maar de kans wordt wel groter dat het zo is als die schoen van 1 van die meiden is en dat is best aannemelijk.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:22 schreef roos94 het volgende:
Misschien zijn het ze helemaal niet. Die botten kunnen van zoveel mensen zijn.nu.nlquote:Resten volgens politie vermoedelijk van Kris en Lisanne
''We hebben het idee dat de resten die zijn gevonden in Panama, afkomstig zijn van de twee vermiste vrouwen Kris en Lisanne. Daarom laten we alles nu uitgebreid onderzoeken."
Dat zei politiewoordvoerder Bernhard Jens vrijdag.
Het vermoeden hangt samen met het feit dat de botten en schoenen zijn gevonden in de buurt van de plaats waar eerder een rugzak met onder meer de telefoons van Lisanne Froon en Kris Kremers werd aangetroffen.
De resten worden nu onderzocht in een laboratorium in Panama. Dat zal waarschijnlijk een paar dagen duren, denkt Jens.![]()
En die slepen dat door de hele jungle en laten overal als een soort Kleinduimpje wat achter?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:20 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Zoals al eerder geschreven, het barst daar van de predatoren.![]()
Ik weet niet wat ik droeviger vindt. Dit nieuws, of dat John zich er mee moet bemoeien.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:34 schreef xSparks het volgende:
http://m.telegraaf.nl/art(...)-van-lisanne-en-kris
De schoenen die zijn gevonden in Panama zijn zeker van de vermiste meisjes Lisanne en Kris. Dat zegt misdaadverslaggever John van den Heuvel in het Telegraaf TV Nieuws
Bijbehorend filmpje in de link.
Maar het mocht al wel duidelijk zijn, natuurlijk. Ik denk niet dat Panama bezaaid ligt met Nederlandse wandelschoenen
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Als ik het goed begrijp is de gele punaise de vindplaats van de tas en de rode driehoek de vindplaats van de botten en de schoenen?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:23 schreef Joanne35 het volgende:
Lijkt er op dat ze halverwege Boquete en het riviertje met die tas zijn gevonden
Die rode driehoek zit ook vlakbij een riviertje dat uitkomt op de rivier waar de tas lag.
[ afbeelding ]You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Wat is er "droevig" aan de hulp van de heer Van den Heuvel?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik droeviger vindt. Dit nieuws, of dat John zich er mee moet bemoeien.
Maar het mocht al wel duidelijk zijn, natuurlijk. Ik denk niet dat Panama bezaaid ligt met Nederlandse wandelschoenenThe only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Voor degene die het filmpje niet af kan spelen.
Die schoenen zijn dus positief herkend.
En verdwaling niet uit te sluiten omdat ze dichtbij die rivier zijn gevonden, dat ze mogelijk binnendoor hebben geprobeerd te gaan.
Maar een misdrijf is ook nog steeds een mogelijkheid.![]()
maar die schoenen waren toch ook een eind uit elkaar gevonden?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:38 schreef MaLo het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp is de gele punaise de vindplaats van de tas en de rode driehoek de vindplaats van de botten en de schoenen?![]()
De hulp??? Commentaar.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat is er "droevig" aan de hulp van de heer Van den Heuvel?![]()
Ja, dan laat je echt dure smartfoons en camera achterquote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:41 schreef Marrije het volgende:
Voor degene die het filmpje niet af kan spelen.
Die schoenen zijn dus positief herkend.
En verdwaling niet uit te sluiten omdat ze dichtbij die rivier zijn gevonden, dat ze mogelijk binnendoor hebben geprobeerd te gaan.
Maar een misdrijf is ook nog steeds een mogelijkheid.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Het kan toch zo zijn dat er beesten mee aan de haal zijn gegaan? In één van de schoenen zat een voet.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
maar die schoenen waren toch ook een eind uit elkaar gevonden?![]()
ze wachten toch even de doodsoorzaak af begreep ikquote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, dan laat je echt dure smartfoons en camera achter![]()
Baat het niet dan schaadt het niet?quote:The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Jazeker.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
maar die schoenen waren toch ook een eind uit elkaar gevonden?![]()
Ja kan ook. In geval van verdwaling is het ook best aannemelijk dat ze verspreid gevonden worden.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:43 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Het kan toch zo zijn dat er beesten mee aan de haal zijn gegaan? In één van de schoenen zat een voet.![]()
Verkrachting en daarna vermoord is goed mogelijk.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, dan laat je echt dure smartfoons en camera achter
Het hoeft niet met materiele zaken te maken hebben.![]()
Verdwaald en dan doodgaan lijkt me sterk. Zó groot is het gebied niet. Criminelen nemen buit mee.
Uitgegleden en omgekomen is veel logischer.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Allebei?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:49 schreef El_Matador het volgende:
Uitgegleden en omgekomen is veel logischer.![]()
Een voet?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:43 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Het kan toch zo zijn dat er beesten mee aan de haal zijn gegaan? In één van de schoenen zat een voet.![]()
Die neemt een moordenaar niet even mee nee. Sure.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:48 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Verkrachting en daarna vermoord is goed mogelijk.
Het hoeft niet met materiele zaken te maken hebben.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
de een glijdt uit, de ander probeert te redden en gaat ook. Easy peasy.quote:The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
hmm, gezien de schoenen op een andere plek zijn gevonden denk ik dat er 1 verder gegaan is alleen.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
de een glijdt uit, de ander probeert te redden en gaat ook. Easy peasy.![]()
"13.41 uur - De schoenen die gevonden zijn in Panama zijn van het Nederlandse merk Wildebeast. Het merk wordt alleen in Nederland verkocht door PerrySport. Het is nog niet zeker dat Lisanne of Kris de schoenen ook daadwerkelijk droeg."
Nou... de kans dat iemand anders ze op die plek droeg lijkt me zeer gering.Niet meer aanwezig in dit forum.![]()
Van het pad afgegaan, verdwaald in de jungle en uiteindelijk van de honger omgekomen lijkt me aannemelijker. Hoewel ik een misdaad ook niet uitsluit. Ze zouden bv gevolgd kunnen zijn door een stel wilden die wel zin hadden in twee roomblanke, jonge meisjes.![]()
Zo interpreteer ik het kaartje ook. Bij het Panamese artikel stond overigens wel een oudere datum uit mei, dus ik kan de authenticiteit van dat kaartje niet helemaal garanderen. Maar het leek om een update van een ouder artikel te gaan.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:38 schreef MaLo het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp is de gele punaise de vindplaats van de tas en de rode driehoek de vindplaats van de botten en de schoenen?
Overigens is die driehoek maar 10km of zo van Boquete af
"All mankind is divided into three classes: those that are immovable, those that are movable, and those that move." - Benjamin Franklin![]()
Andere plek dan wat? is er persco geweest? if so, geen nieuws in de OP??quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:53 schreef Marrije het volgende:
[..]
hmm, gezien de schoenen op een andere plek zijn gevonden denk ik dat er 1 verder gegaan is alleen.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
die bergschoen en die zwarte schoen zijn toch op twee verschillende plekken gevonden? Bron, volgens mij uit een linkje dat voorbij is gekomen, geen tijd om te zoeken nu, sorryquote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Andere plek dan wat? is er persco geweest? if so, geen nieuws in de OP??![]()
Je kunt daar ook best een tijd overleven.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:49 schreef El_Matador het volgende:
Verdwaald en dan doodgaan lijkt me sterk. Zó groot is het gebied niet. Criminelen nemen buit mee.
Uitgegleden en omgekomen is veel logischer.![]()
john van den heuvel zei dat de schoenen positief herkend zijnquote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:54 schreef Molurus het volgende:
"13.41 uur - De schoenen die gevonden zijn in Panama zijn van het Nederlandse merk Wildebeast. Het merk wordt alleen in Nederland verkocht door PerrySport. Het is nog niet zeker dat Lisanne of Kris de schoenen ook daadwerkelijk droeg."
Nou... de kans dat iemand anders ze op die plek droeg lijkt me zeer gering.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |