quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:02 schreef Fierce. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Het is ook vrij ziek dat kinderen worden verkracht en dat bepaalde mensen daarvan kunnen genieten, dus nee, dat mag gelukkig niet.
Hij misbruikt toch geen kinderen? Hij vraagt of verplicht niemand om dat wel te doen? Hij suggereerd niet dat iemand kinderen moet misbruiken. Hij kijkt alleen maar.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:57 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, hij doet wel iemand kwaad, want hij kijkt naar letterlijk kindermisbruik, waarvoor toch echt eerst slachtoffers gemaakt moeten worden voordat hij dat kan kijken.
Kortom, meer dan rare vergelijking. Jouw vergelijking gaat op voor de pedofiel die geen kinderporno heeft maar stiekem in zijn bed een fantasietje af laat spelen in zijn hoofd.
Fierce., jij en ik zijn allebei geen experts op dit gebied.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:59 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Hoe weet je dat allemaal? Nu beweer je dat alle mannen die naar kinderporno kijken, geen kind aanraken omdát ze naar kinderporno kijken? Hoe weet jij dat?
R&P / Hij kijkt kinderporno... #3quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:02 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja waar blijft die bron van dat onderzoek dan... "experts" zeggen is makkelijk...
Link?
Dan zou het kijken naar filmpjes van vechtpartijen, waar sommigen ook van genieten, ook verboden moeten worden... het is immers illegaal en je doet andere mensen pijn.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:02 schreef Fierce. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Het is ook vrij ziek dat kinderen worden verkracht en dat bepaalde mensen daarvan kunnen genieten, dus nee, dat mag gelukkig niet.
Geen CGI? Wat? Ik heb het over echte kinderporno. Ik vind dat dat niet mag. Het mag ook niet, gelukkig.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:02 schreef HeatWave het volgende:
[..].
Dus omdat jij het vies vindt mag een pedo geen 100% CGI film kijken?
Lekker meelevend persoon ben jij.
Als je meedoet aan een discussie, lees dan ook even het topicquote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Geen CGI? Wat? Ik heb het over echte kinderporno. Ik vind dat dat niet mag. Het mag ook niet, gelukkig.
Maar snap je het verschil tussen die vrijwillige en wederkerige seks die jij kijkt en de verkrachtingen waar we het over hebben bij kinderporno?quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, en toch doe ik het niet zonder toestemming.
Ik had het dus ook over pedo's die zich bewust zijn van hun "probleem" en dus ook zeker nooit hun behoeftes zullen opdringen aan een kind. Zou zo iemand niet gewoon een voor hem opwindende film mogen kijken, omdat de rest het vies vindt?
Dat is een post van spijkerbroek.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
R&P / Hij kijkt kinderporno... #3
Eén van de vele links.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:02 schreef EggsTC het volgende:
Ja waar blijft die bron van dat onderzoek dan... "experts" zeggen is makkelijk...
Link?
Dat doet hij indirect wel, hij kijkt immers naar verkrachtingen, betaald daar voor zelfs. Dus hij vraagt wel degelijk anderen het te doen en maakt er zelf gebruik van.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef Ukeru het volgende:
[..]
Hij misbruikt toch geen kinderen? Hij vraagt of verplicht niemand om dat wel te doen? Hij suggereerd niet dat iemand kinderen moet misbruiken. Hij kijkt alleen maar.
Als iemand op een YouTube filmpje in elkaar wordt gemept, en ik vind dat leuk om te zien, en ik zou dat eigenlijk zelf ook wel eens willen doen, maar dat doe ik niet omdat ik dat moreel verwerpelijk vind, dan heb je toch een vergelijkbare situatie? Dan hoef ik toch ook niet meteen de cel in?
Je maakt een verkeerde vergelijking hier. In plaats van het verderfelijke te vergelijken met het normale, vergelijk je het met het nog verderferlijkere.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:58 schreef lkki het volgende:
Deze groep moet ondersteund worden. Hen moet hulp worden geboden aan een psychiater. Ik hoop dan ook van harte dat de politie hem niet bestraft, maar hem begeleid met een (verplichte) psychiater. Je moet niet bestraft worden voor het ventileren van deze drift in porno als vervanging van écht iemand zelf verkrachten.
Oh sorry, maar ik vind je wel ziek. Ik heb duidelijk uitgelegd waarom, maar daar ga je niet op in. Hoeft ook niet, trouwens. Oké, maar je doet alsof mannen die kinderporno kijken, geen gekke dingen doen in de praktijk omdat er kinderporno bestaat. En dat weten wij helemaal niet.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef lkki het volgende:
[..]
Fierce., jij en ik zijn allebei geen experts op dit gebied.![]()
Ik mag aannemen dat er pedofielen bestaan die nooit een kind zouden willen pijnigen, maar wel deze ontzettende drang voelen en zich uiten hierin. Mochten ze beiden doen, vallen ze natuurlijk in mijn categorie 1.
Tussen haakjes: Hou er alsjeblieft mee op die anders denkt dan jij als geestesziek te verklaren.
Daar gaat het wel over, want dat is mijn inbreng in dit topic van netquote:Op donderdag 19 juni 2014 17:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar snap je het verschil tussen die vrijwillige en wederkerige seks die jij kijkt en de verkrachtingen waar we het over hebben bij kinderporno?
Hoe zou jij reageren als je perongelijk een echt overkomend verkrachtingsfilmpje ziet van een lekker meid? Ga jij dan daar uitgebreid voor zitten om jezelf te bevredigen, of kijk je misschien met wat afschuw of klik je het weg?
Het probleem hier is de verkrachting, gaat het om animatie(ook al ziet het er heel erg echt uit) dan geef ik je 100% gelijk, maar daar gaat het hier niet over.
Je ontwijkt mijn vraag.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar snap je het verschil tussen die vrijwillige en wederkerige seks die jij kijkt en de verkrachtingen waar we het over hebben bij kinderporno?
Hoe zou jij reageren als je perongelijk een echt overkomend verkrachtingsfilmpje ziet van een lekker meid? Ga jij dan daar uitgebreid voor zitten om jezelf te bevredigen, of kijk je misschien met wat afschuw of klik je het weg?
Het probleem hier is de verkrachting, gaat het om animatie(ook al ziet het er heel erg echt uit) dan geef ik je 100% gelijk, maar daar gaat het hier niet over.
Ik lees, ik kan niet alles wat iedereen zegt gaan bijhouden.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als je meedoet aan een discussie, lees dan ook even het topic.
Hij betaalt ervoor. Daarmee houdt hij het in stand.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef Ukeru het volgende:
[..]
Hij misbruikt toch geen kinderen? Hij vraagt of verplicht niemand om dat wel te doen? Hij suggereerd niet dat iemand kinderen moet misbruiken. Hij kijkt alleen maar.
"Of virtual child porn, she says, “We can’t say it would definitely cause more abuse, but it won’t help.”quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:05 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Eén van de vele links.
Zie verder vakbladen.
http://www.buzzfeed.com/a(...)draws-criticism-from
Als het niet echt is heb ik er geen probleem mee, er zijn geen slachtoffers, het kan zo vrij makkelijk in de fantasiewereld gehouden worden.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:06 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daar gaat het wel over, want dat is mijn inbreng in dit topic van net.
Ik hoef geen verkrachtingen te zien nee, gelukkig niet. Maar als ik daar nou oprecht als enige opgewonden van kan raken en ik kijk een 100% CGI film erover, what's the big fucking deal?
Moord mag ook niet, maar ik zie nog geen walging bij de nieuwste James Bond film.
quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dan zou het kijken naar filmpjes van vechtpartijen, waar sommigen ook van genieten, ook verboden moeten worden... het is immers illegaal en je doet andere mensen pijn.
Precies dit ja, het 'toestaan' omdat er erger is. Dus als ik heeeel kwaad ben op iemand en die wel kan vermoorden, moet het best kunnen dat ik z'n been breek, want hey, erger is voorkomenquote:Op donderdag 19 juni 2014 17:05 schreef Operc het volgende:
[..]
Je maakt een verkeerde vergelijking hier. In plaats van het verderfelijke te vergelijken met het normale, vergelijk je het met het nog verderferlijkere.
Als ik iemand in zijn gezicht sla, zeg je ook niet "Moet kunnen, beter dan iemand doodslaan." Nee het goede is niet slaan, dus is iemand in zijn gezicht slaan al te ver. Dat het nog extremer kan doet er dan niet toe.
Ja wat is daar lachwekkend aan dan... Sommige mensen genieten ook om te kijken naar filmpjes zoals die shoot-out van Breivik... dan ben je even ziek in mijn ogen..quote:
Volgens mij heb ik gewoon op je gereageerd, mocht ik een vraag vergeten zijn dan mag je hem herhalen.quote:
Kijk. Het gaat hierover en hier geef je geen antwoord op. Je haalt er treurige vergelijkingen bij.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:08 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja wat is daar lachwekkend aan dan... Sommige mensen genieten ook om te kijken naar filmpjes zoals die shoot-out van Breivik... dan ben je even ziek in mijn ogen..
Maar da's niet verboden?
Tada. En dat is mijn mening.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:55 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Nee, dat staat nergens, dat maak jij ervan. Ik vind dat kinderporno strafbaar moet blijven en dat je daar als kijker (en maker) voor vervolgd moet worden. Jij vindt van niet omdat je van mening bent dat een kijker niet meewerkt aan kinderporno zelf en dat het preventief kan werken qua dat een kijker het niet in de praktijk uitbrengt (dat is nog maar de vraag trouwens). En dát is best ziek, gezien het feit dat er kinderen worden verkracht op dat soort filmpjes en een kijker daarvan geniet. Hij houdt ten eerste (ook) 'de markt' in stand en ten tweede moet een kijker/pedofiel zélf oplossingen gaan bedenken om kinderen niet te beschadigen in de praktijk. Dat moet niet gaan door middel van echte kinderporno (want daar worden dus kinderen de dupe van), maar door therapie of whatever.
Klopt, ik zeg ook niet dat het LEGAAL zou moeten zijn... ik zeg alleen dat ik liever heb dat er 100 man naar kijken, dan dat 1 smeerlap zijn lusten botviert.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:07 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Precies dit ja, het 'toestaan' omdat er erger is. Dus als ik heeeel kwaad ben op iemand en die wel kan vermoorden, moet het best kunnen dat ik z'n been breek, want hey, erger is voorkomen![]()
Nee, het is gewoon nog steeds strafbaar, en het kán niet. Voorkom je met het strafbaar stellen dat er nooit meer iemand vermoord of mishandelt wordt? Nee, natuurlijk niet, maar er zijn wél mensen die wel twee keer nadenken omdat ze weten dat het strafbaar is. En die groep heb je ongetwijfeld ook bij mensen die zich aangetrokken voelen tot kinderen, er is ook daar heus een grijze groep die een sluimerend verlangen hebben wat ze wellicht niet kunnen plaatsen, en geheel op het rechte pad blijven. Juist omdat het strafbaar is met een redelijke pakkans.
Die groep slaan jullie (ikki en EggsTC) even over voor het gemak. Het is óf actieve pedo, óf je weet je verlangens te bevredigen met kinderporno en vergrijpt je daardoor niet fysiek aan kinderen. Zo zwart/wit is het niet.
Ehh nee, het is NIET illegaal om daarnaar te kijken, maar een heel klein verschilletje hoor. Er wordt ook niet structureel voor dat soort filmpjes betaalt. En je verliest even uit het oog dat die vechtpartijen om andere reden ontstaan dan dat het gefilmd en verspreid wordt, en bij kinderporno het vastleggen en tegen betaling verspreiden het grootste doel is.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:03 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dan zou het kijken naar filmpjes van vechtpartijen, waar sommigen ook van genieten, ook verboden moeten worden... het is immers illegaal en je doet andere mensen pijn.
Die garantie heb je dus niet, en je snapt dat 100 man kijken naar 1 smeerlap die z'n lusten botviert?quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt, ik zeg ook niet dat het LEGAAL zou moeten zijn... ik zeg alleen dat ik liever heb dat er 100 man naar kijken, dan dat 1 smeerlap zijn lusten botviert.
Dat zeg je wel, want je zegt dat je niet wil dat zulke mannen vervolgd worden.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt, ik zeg ook niet dat het LEGAAL zou moeten zijn... ik zeg alleen dat ik liever heb dat er 100 man naar kijken, dan dat 1 smeerlap zijn lusten botviert.
Het probleem is dat 1 smeerlap zijn lusten heeft moeten botvieren, zodat er 100 man naar kunnen kijken.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef EggsTC het volgende:
Klopt, ik zeg ook niet dat het LEGAAL zou moeten zijn... ik zeg alleen dat ik liever heb dat er 100 man naar kijken, dan dat 1 smeerlap zijn lusten botviert.
Beter dat, dan dat er 100 man hun seksuele frustratie niet kunnen inhouden en ze alle 100 tekeer gaan.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:11 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die garantie heb je dus niet, en je snapt dat 100 man kijken naar 1 smeerlap die z'n lusten botviert?
Niet in een normale gevangenis nee... ze moeten in jaren lange gedwongen therapie. Dat is ook vervolging.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:11 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Dat zeg je wel, want je zegt dat je niet wil dat zulke mannen vervolgd worden.
Want het is een gegeven dat ze dat doen als ze die kinderporno niet keken?quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Beter dat, dan dat er 100 man hun seksuele frustratie niet kunnen inhouden en ze alle 100 tekeer gaan.
Je vindt dat iemand er geen straf voor moet krijgen. Officieel misschien anders, maar in de praktijk is het dan dus gewoon legaal. En dat is de reden dat er hier users zijn die dat standpunt ziekelijk vinden.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt, ik zeg ook niet dat het LEGAAL zou moeten zijn...
Nou, scroll ff omhoog, dit heb ik net allemaal al uitgelegd.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Want het is een gegeven dat ze dat doen als ze die kinderporno niet keken?
En dan ga je er dus vanuit dat echte kinderporno preventief werkt tegen het verkrachten en misbruiken van kinderen. En dat weet jij als individu niet.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Beter dat, dan dat er 100 man hun seksuele frustratie niet kunnen inhouden en ze alle 100 tekeer gaan.
Zie post 182.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef Operc het volgende:
[..]
Je vindt dat iemand er geen straf voor moet krijgen. Officieel misschien anders, maar in de praktijk is het dan dus gewoon legaal. En dat is de reden dat er hier users zijn die dat standpunt ziekelijk vinden.
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef Fierce. het volgende:
[..]
En dan ga je er dus vanuit dat echte kinderporno preventief werkt tegen het verkrachten en misbruiken van kinderen. En dat weet jij als individu niet.
Maar het is niet alsof hier mensen voor dat soort vergrijpen jaren de bak ingaan, het stukje gevangenis zal niet meer dan een vingertikje zijn, de verplichte therapie die erbij komt kijken is veel belangrijker en daar ligt veel meer focus op.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Niet in een normale gevangenis nee... ze moeten in jaren lange gedwongen therapie. Dat is ook vervolging.
En is weerlegd, zo werkt het simpelweg niet. En door het te gedogen zal het alleen maar een grotere vlucht nemen, plus houden die lui die ervoor betalen het misbruik in stand.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nou, scroll ff omhoog, dit heb ik net allemaal al uitgelegd.
Oké.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:12 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Niet in een normale gevangenis nee... ze moeten in jaren lange gedwongen therapie. Dat is ook vervolging.
Behalve dan dat er een kind verkracht is, zodat hij zijn rechterhandje kan gebruiken.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:13 schreef EggsTC het volgende:
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.
Of is het leuke voorpret voordat een kind misbruikt wordt, die mogelijkheid is net zo waarschijnlijk.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:13 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.
Dat weet je ook niet. Er zullen genoeg kijkers zijn die daarnaast zelf ook aan kinderen zitten.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:13 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.
Dit is de beste post die ik voorlopig gezien heb. Zit wat in.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:14 schreef erodome het volgende:
[..]
Of is het leuke voorpret voordat een kind misbruikt wordt, die mogelijkheid is net zo waarschijnlijk.
Dat is gewoon gelul, en een hersenspinsel van jou. Dat is net zoiets als zeggen dat iedere keer dat een zolderkamerautist een normaal pornootje opzet en masturbeert een volwassen vrouw wordt gered van verkrachtingquote:Op donderdag 19 juni 2014 17:13 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.
Ik zeg nergens dat je het moet gedogen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
En is weerlegd, zo werkt het simpelweg niet. En door het te gedogen zal het alleen maar een grotere vlucht nemen, plus houden die lui die ervoor betalen het misbruik in stand.
Niemand die denkt dat je het compleet kan uitroeien, maar je kan het wel minimaliseren, maar volgens jou en ikki moet je het maar gedogen omdat je het nooit kan uitroeien?
Hoe wil je het dan noemen als iemand die er gebruik van maakt niet gedwongen vervolgd moet worden?quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:15 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat je het moet gedogen.
Dus jij raakt als man steeds opgewonder naar mate je vaker klaar bent gekomen? Bij mij ligt dat wat anders.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat is gewoon gelul, en een hersenspinsel van jou. Dat is net zoiets als zeggen dat iedere keer dat een zolderkamerautist een normaal pornootje opzet en masturbeert een volwassen vrouw wordt gered van verkrachting
Zie post 163.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:13 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Klopt dat weet ik niet zeker, maar elke keer als hij z'n rechterhandje gebruikt, is er weer een kind wat niet verkracht wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |