Ik zou eens beginnen met een eigen topic in plaats van die van een ander te kapenquote:Op donderdag 19 juni 2014 15:16 schreef AlterEg0 het volgende:
Weet er iemand hoe het zit met het RIAGG en bijstands uitkering iemand ervaring?!
Ik zit bij een psychiater bij het RIAGG namelijk, heb momenteel zelfs minder VBO Elektrotechniekj dus bij mij is het al helemaal kansloos momenteel.
Ik zit geestelijk ook niet helemaal goed in elkaar hierdoor maar ze willen me gewoon in schoonmaak of in een fabriek neer zetten. Alhoewel ik geen bezwaar heb tegen handjes wapperen zit ik al niet lekker in mijn vel momenteel.
Zit het hier in Nederland zo dat als je handen werken maar je geestelijk in de knoop zit dat je dan toch maar aan het werk moet of zo... Soms vraag ik me af waar dit land heen gaat voor zijn eigen mensen, ze helpen me helemaal met niks. Volgende week neem ik zelf mijn ouders mee om het met de psych te bespreken.
heeft er iemand hier ervaring mee of in hetzelfde schuitje gezeten, misschien is dit niet het juiste forum voor dit soort dingen maar ik heb ook geen idee waar ik moet beginnen met zoeken met mensen die in deze situatie zitten of gezeten hebben? Iemand tips misschien om waar te kijken of van hoe en wat weer op te klimmen in de maatschappij?
Sorry misschien kan ik dat beter wel doen was niet mijn intentie.quote:Op donderdag 19 juni 2014 15:17 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik zou eens beginnen met een eigen topic in plaats van die van een ander te kapen
http://forum.fok.nl/fok/post_topic/41quote:Op donderdag 19 juni 2014 15:20 schreef AlterEg0 het volgende:
[..]
Sorry misschien kan ik dat beter wel doen was niet mijn intentie.
Kortom: je bent 29 geworden en in de tussentijd heb je de boel lekker verziekt. De schuld daarvoor ligt bij anderen en je bent niet alleen afgunstig, maar ook boos. En om het af te toppen voel je je minderwaardig.quote:Op donderdag 19 juni 2014 13:28 schreef hairybeardyman het volgende:
Tja, het punt alleen is.. Ik weet het financieel allemaal even niet meer hoe ik een full time studie ga bekostigen. Ik heb al ZOVEEL studiekeuzes gedaan. CMV, sociologie, personeel en arbeid en musicologie. Al die studies had ik toentertijd gekozen als een kip zonder kop gewoonweg omdat ik te onzeker over mijn capaciteiten was, geen fatsoenlijke sturing, door peer pressure en gewoonweg omdat ik niet wist wat ik daadwerkelijk wilde omdat ik mezelf te vaak aanpraatte dat ik niet goed genoeg was voor het conservatorium of elke andere soort muziekopleiding. Maar ja, als ik me daarin weer ga verdiepen krijg ik ineens weer de wind van voren dat het tijd wordt "om volwassener na te denken welke studie ik wil ga doen". Ja wat wil men nou? Dat je je authenticiteit volgt of maar een studie uitkiest omdat het moet en meer baanzekerheid biedt.
En tja, sorry dat ik daarnet zo uitsprak over HBO en WO en dat dit een elitaire ding is, maar tijdens het studeren ben ik 9 van de 10 keer jongeren tegengekomen wiens studie bekostigd werd door hun ouders. Ik moet het allemaal zelf betalen. Daarnaast viel het me ook wel vaak op dat er toch wel heel vaak een misplaatste superioriteitsgevoel wordt opgesteld tegenover mensen van het MBO of gewoonweg mensen die zijn gestopt met studeren om wat voor persoonlijke reden dan ook. Als ik dan later iemand tegenkom die nog studeert of al klaar is met studeren dan valt het me op dat er enkel alleen maar wordt gevraagd of ik nog studeer? Hoe het daadwerkelijk met me gaat -echt gewoon sociaal en begaan zijn zoals een weldenkend mens doet- of vragen wat ik nu doe, dat komt helemaal niet aan te pas.
Sorry ik ben aardig pissed off gewoon en weet het gewoon even niet meer. Ik zoek gewoon naar mogelijkheden om weer aan de bak te komen. En JA ik sta open om te blijven studeren, maar dan moet het financieel wel haalbaar zijn en de echt interessante studies zijn allemaal nog maar fulltime. Dus dat schiet lekker op als ik parttime zou willen studeren.
We mogen allemaal voor onszelf spreken. Wilde het terugbrengen naar de kern. Ik kom helaas nogal eens mensen tegen die vlak voor hun 30e (!!) wakker worden en zich realiseren dat ze nog zo'n 40 jaar centjes moeten verdienen en het dus niet al te slim is om alleen maar interessante fun opleidingen te doen en het presteren om zelfs daar nog af te haken. Leuke creatieve dingen doen en vooral veel dromen maar geen stap verder komen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 13:17 schreef hairybeardyman het volgende:
[..]
Ik stel gewoon vragen om me te informeren. Als er iemand is die weet hoe de wereld werkt, dan ben ik het welzeker. Daarnaast, mag ik nog voor mezelf denken en spreken? Dank.
Veel plezier met het bespreken daarvan, ze gaan niet naar je luisteren of je op wat voor manier dan ook maar helpen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 17:39 schreef hottentot het volgende:
[..]
Dit.
Je bent 29, ga bij je uitkeringsinstantie langs en bespreek studiemogelijkheden.
straks ben je 50 en heb je nog geen enkele opleiding of diploma, dan ben je bijna verzekerd van de bijstand.
Niet geschoten is altijd mis. Ik stel ook niet dat het een wondermiddel is, maar TS zal ergens moeten beginnen als hij iets van papieren wil helpen. En misschien kunnen ze hem helpen/begeleiden richting een BBL/BOL o.i.d.quote:Op donderdag 19 juni 2014 15:40 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Veel plezier met het bespreken daarvan, ze gaan niet naar je luisteren of je op wat voor manier dan ook maar helpen.Sterker nog: ik wil erg graag Vapro halen realiseer me ook dat er bij de gemeente natuurlijk totaal geen geld is om zoiets te financieren maar ik was naief genoeg om te geloven dat zo'n werkcoach me iig zou kunnen helpen om bijv eens met een opleidingscoordinator te praten. Maar nee hoor, enige wat ze deed toen ze hoorde over ook maar enige plannen in de richting van "terug naar school" was m'n sollicitaties op 5 per dag zetten.
Kan zo bij Vapro B instomen met mijn niveau (ja klinkt opschepperiger dan het is) dus niet echt handig dat zo'n werkcoach niet eens moeite doet om te proberen ingangen te vinden. Maar niet getreurd: ik ben nu weer aan het werk en zo kom je via via toch wel te weten hoe je wel zo'n handig papiertje kan halen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:37 schreef hottentot het volgende:
[..]
Niet geschoten is altijd mis. Ik stel ook niet dat het een wondermiddel is, maar TS zal ergens moeten beginnen als hij iets van papieren wil helpen. En misschien kunnen ze hem helpen/begeleiden richting een BBL/BOL o.i.d.
En Vapro A is inderdaad een erg handig papiertje om sneller werk te vinden of te blijven houden in de productie/industrie. Bij ons op het werk ook bijna een vereiste voor productiepersoneel (nieuwe instroom moet het hebben, zij die er al 30 jaar lopen worden er niet teveel mee lastig gevallen.)
Vriend van me is bezig voor Vapro D, schijnt behoorlijk pittig te zijn.
Gelukkig nog nooit van mijn leven een werkcoach gesproken, maar kan begrijpen dat het zeer frustrerend kan zijn om met die lui contact te moeten hebben. En Vapro Bquote:Op donderdag 19 juni 2014 16:44 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Kan zo bij Vapro B instomen met mijn niveau (ja klinkt opschepperiger dan het is) dus niet echt handig dat zo'n werkcoach niet eens moeite doet om te proberen ingangen te vinden. Maar niet getreurd: ik ben nu weer aan het werk en zo kom je via via toch wel te weten hoe je wel zo'n handig papiertje kan halen.
Maar mijn punt is (en dat hoor ik overal om me heen dus het is echt niet alleen mijn gemeente die achterlijk bezig is): verwacht van zo'n werkcoach gewoon 0,0, ze zitten er echt alleen om je duidelijk te laten voelen dat je maar 'n luie uitkeringstrekker bent die nooit genoeg moeite doet om weer aan werk te komen.
Mwah bij DSM had je daar toch C voor nodig, maar idd zou wel fijn zijn als ik eens wat anders kon doen dan productiewerk. Sowieso waar ik nu werk (levensmiddelenindustrie) daar hebben ze niet zo'n denderende CAO, verdien je met ploegendiensten eigenlijk nog niet zo heel veel wordt dus tijd om toch eens naar wat anders te gaan uitkijken.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:48 schreef hottentot het volgende:
[..]
Gelukkig nog nooit van mijn leven een werkcoach gesproken, maar kan begrijpen dat het zeer frustrerend kan zijn om met die lui contact te moeten hebben. En Vapro BDan kun je bij menig fabriek al achter de panelen of wachtchef, meer geld voor minder werk
Klopt. Als ik bij ons kijk zijn er redelijk wat vrouwen in het bedrijf, maar als het echt op productie aankomt zijn er 15 verschillende ploegen (3 x 5ploegendienst) en in totaal zijn er maar 2 vrouwen op de werkvloer en die hebben ook nog 0,0 PC ambitie.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:52 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Mwah bij DSM had je daar toch C voor nodig, maar idd zou wel fijn zijn als ik eens wat anders kon doen dan productiewerk. Sowieso waar ik nu werk (levensmiddelenindustrie) daar hebben ze niet zo'n denderende CAO, verdien je met ploegendiensten eigenlijk nog niet zo heel veel wordt dus tijd om toch eens naar wat anders te gaan uitkijken.
PS - 't helpt ook voor het PC gehalte dat ik een vrouw ben, kan een bedrijf tenminste zeggen dat ze niet op geslacht discrimineren.
Langharig stuk metaltuig zeker?quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:56 schreef hottentot het volgende:
[..]
Klopt. Als ik bij ons kijk zijn er redelijk wat vrouwen in het bedrijf, maar als het echt op productie aankomt zijn er 15 verschillende ploegen (3 x 5ploegendienst) en in totaal zijn er maar 2 vrouwen op de werkvloer en die hebben ook nog 0,0 PC ambitie.
En levensmiddelen industrie, een paar keer geweest voor een ombouw, maar nooit kunnen wennen aan die haarnetjes.
Ja, tuurlijk met een netje kunnen die lange vette door overdadig biergooien ingeklonken blonde lokken niet in de wind heen en weer slaan, en dan word ik helemaal depri omdat ik de woeste wolf in mij niet los kan laten. Als jij Angelcorpse luistert wil je toch ook op de machine klimmen en wapperen met die zooi.quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:59 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Langharig stuk metaltuig zeker?![]()
Nee geintje, je haar wordt er wel vettiger van kan ik als vrouw melden.
Klopt, bij ons zitten ze op inkoop, hrm, het lab en het zijn echt "vrouwelijke vrouwtjes" op de werkvloer zul je ze ook niet snel zien, en indien wel dan even snel een gastenpakje aan want ze konden ééns vies worden.quote:Vrouwen zitten meestal op de HRM functies en het grappige is dat die figuren meestal het liefst alleen mannen op de werkvloer zien en andere vreemde HRM gedachtekronkels.(ik krijg een beetje jeuk van die typische HRM tutjes, sorry
)
quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:05 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk met een netje kunnen die lange vette door overdadig biergooien ingeklonken blonde lokken niet in de wind heen en weer slaan, en dan word ik helemaal depri omdat ik de woeste wolf in mij niet los kan laten. Als jij Angelcorpse luistert wil je toch ook op de machine klimmen en wapperen met die zooi.
[..]
Klopt, bij ons zitten ze op inkoop, hrm, het lab en het zijn echt "vrouwelijke vrouwtjes" op de werkvloer zul je ze ook niet snel zien, en indien wel dan even snel een gastenpakje aan want ze konden ééns vies worden.
Merzbacher?quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef BlueMage het volgende:
...en ik ga nu even m'n boek Quantum Mechanics doornemen.
1. Je kan een beroepskeuzetest bij UWV doen,quote:Op donderdag 19 juni 2014 13:28 schreef hairybeardyman het volgende:
Tja, het punt alleen is.. Ik weet het financieel allemaal even niet meer hoe ik een full time studie ga bekostigen. Ik heb al ZOVEEL studiekeuzes gedaan. CMV, sociologie, personeel en arbeid en musicologie. .
Boek van Griffiths, is wel voor beginners het beste, werd me aangeraden hier op FOK! trouwens.quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:27 schreef blomke het volgende:
[..]
Merzbacher?
Schrödinger Vergelijking?
Interessant: je hebt de tijdsafhankelijke en de tijdsonafhankelijke Schrödingervergelijking. Het leuke , dat de oplossing (de complexe golffunctie psi) op zicht niet zoveel zegt. Het is de psi*psi(geconjugeerd) die de verwachtingswaarde geeftquote:Op donderdag 19 juni 2014 17:38 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Boek van Griffiths, is wel voor beginners het beste, werd me aangeraden hier op FOK! trouwens.Ben nu bij de Schrodinger vergelijking idd.
Moet zijn:quote:Op donderdag 19 juni 2014 17:10 schreef BlueMage het volgende:
maar met zo'n werkcoach zou ik altijd zeer voorzichtig blijven: het zijn stuk voor stuk mensen die er neergezet zijn puur om je zoveel mogelijk dwars te zitten en te korten op je uitkering.
Ben net begonnen en merk wel dat m'n wiskundekennis dus serieus flink weggezakt is.quote:Op donderdag 19 juni 2014 18:58 schreef blomke het volgende:
[..]
Interessant: je hebt de tijdsafhankelijke en de tijdsonafhankelijke Schrödingervergelijking. Het leuke , dat de oplossing (de complexe golffunctie psi) op zicht niet zoveel zegt. Het is de psi*psi(geconjugeerd) die de verwachtingswaarde geeft
Ach ik ga nog enigzins uit van hun "goede bedoelingen" namelijk zoveel mogelijk mensen niet in de uitkering.quote:Op donderdag 19 juni 2014 19:55 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Moet zijn:
maar met zo'n werkcoach zou ik altijd zeer voorzichtig blijven: het zijn stuk voor stuk mensen die er neergezet zijn om zelf werk te hebben met een verzonnen en gesubsidieerd baantje
Vooral analyse i.h.b. complexe functies en differentiaalvergelijkingen zijn belangrijk in de Quantum Mechanicaquote:Op donderdag 19 juni 2014 19:57 schreef BlueMage het volgende:
Ben net begonnen en merk wel dat m'n wiskundekennis dus serieus flink weggezakt is.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |