Geloof me, dat maakt geen biet uitquote:Op woensdag 18 juni 2014 11:13 schreef Joosie200 het volgende:
Oh wacht, die vlaggetjes geven aan hoe iemand gebet heeft. Ik zou voor draw gaan, we hebben nog nooit van de Socceroos gewonnen
Klopt, maar dan nog.. ik verwacht geen walk-over.. die Ossies hebben een goed houthakkersteam en gaan fysiek spelen + achterin de boel blokken om met een counter een doelpunt te fixen.quote:
3-1 voor Nederlandquote:Op woensdag 18 juni 2014 11:15 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Klopt, maar dan nog.. ik verwacht geen walk-over.. die Ossies hebben een goed houthakkersteam en gaan fysiek spelen + achterin de boel blokken om met een counter een doelpunt te fixen.
Zet maar gewoon in, dan stijgen de odds voor Nederland tenminstequote:Op woensdag 18 juni 2014 11:15 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Klopt, maar dan nog.. ik verwacht geen walk-over.. die Ossies hebben een goed houthakkersteam en gaan fysiek spelen + achterin de boel blokken om met een counter een doelpunt te fixen.
Er is nog 1361,75BC nodig om Nederland op 125% te krijgen. Ik zeg: Doen!quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:21 schreef Joosie200 het volgende:
Zet 1000 BC in op draw en je gaat van 0,18 BTC inzet naar 5,53 BTC bij gelijkblijvende koers rofl
Super!quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:04 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik had er voor mezelf een lijst van gemaakt: https://twitter.com/martinvdam/lists/cryptotweets
Hier is de adempauze!quote:Op woensdag 18 juni 2014 09:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Eens, ook mijn ervaring met MYC en CINNI![]()
Maar getuige de afgelopen dagen stabiliseert crypt eerst tig uur rond een nieuwe bodem. Van eergisteren acht uur 's avonds tot gisteren om vijf uur uur 's middags rond 98. En vanaf acht uur' s avonds tot 4 uur 's nachts vandaag rond 135. Ik wacht die stabiliteitsfase rond een nieuwe bodem wel af.
Scratch that, de bodem voor het komende uur lijkt 225 te gaan worden zo te zien. Denk maar niet dat ie even op adem komt![]()
![]()
Welke coin, zet dat er nu toch eens bij meteenquote:
Ik zie het, ik stap wel in op 200, gaat ie vrolijk naar 150 wat ik je bromquote:
Blackcoin natuurlijkquote:Op woensdag 18 juni 2014 11:34 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Welke coin, zet dat er nu toch eens bij meteen
[..]
Ik zie het, ik stap wel in op 200, gaat ie vrolijk naar 150 wat ik je brom
Bottom is niet ver meer iigquote:Op woensdag 18 juni 2014 11:36 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Aka we hit rock bottom?The only way is up?
pumpcoin dus.quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:46 schreef roislecxe het volgende:
Mijn CRY verloop is zo ontzettend goed he:
Koop op 8400 --> verkoop op 14888. Word wakker staat ie op 30k. Koop ik niet terug, wachten, wachten... toch gekocht op 55k. gaatie naar 75k. Verkoop ik niet, valt ie terug naar 52k. Koop ik bij op 52k gaat ie terug naar 18. Wachten wachten... een week zoiets. Sellorder gezet op 40 tegen beterweten in. Sellorder aangetikt. Verlies, maar toch redelijk blij dat het meevalt.
Gaat ie verder omhoog, komt ie op Mintpal en nu is het ruim 5x zoveel waard als mijn sell en 25x zoveel als mn eerste buy. En nu koop ik weer op 206k.
Echt goed.
Daarom blijf ik er nu ook uit. Leuke coin om een klapper mee te maken als ie op mintpal komt, maar die kans heb ik gemist omdat ik ongeduldig was en meer let op fundamentals dan op hypes.quote:
Mag je best aan mij geven hoorquote:Op woensdag 18 juni 2014 11:54 schreef Joosie200 het volgende:
Een trade net die mij 0.00966387 BTC oplevert, whooptiedooptiedoo!
Mijn meeste trades zaten rond die koers altijd. 10 van die op een dag gaat hard op een week gezien.quote:Op woensdag 18 juni 2014 11:54 schreef Joosie200 het volgende:
Een trade net die mij 0.00966387 BTC oplevert, whooptiedooptiedoo!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |