Ik noem 2 dingen, op het station of in scheveningen. Voor mij is op het station handiger omdat ik echt geen idee heb hoe ik in Scheveningen kom enzoquote:
Het is één al ergenisquote:Op maandag 16 juni 2014 23:01 schreef Vatta het volgende:
Die Fatima is echt niet zo leuk en spontaan als ze nu overkomt. Beetje te gemaakt.
Ik heb ook geen flauw idee. Station lijkt MIJ ook prima. PM maandagquote:Op maandag 16 juni 2014 23:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik noem 2 dingen, op het station of in scheveningen. Voor mij is op het station handiger omdat ik echt geen idee heb hoe ik in Scheveningen kom enzoEn ik ben daar een enorme faler mee.
top5 wereldquote:Op maandag 16 juni 2014 23:02 schreef OverRated het volgende:
Nu spreekt de, volgens sommige users, beste voetballer ter wereld.
Bij elkaar net een IQ van 100, maar ze kunnen wel goed voetballen jaquote:
Ga me nou niet uitdagen want ik kijk ook mee.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:02 schreef OverRated het volgende:
Nu spreekt de, volgens sommige users, beste voetballer ter wereld.
De Vrij heeft VWO gedaanquote:Op maandag 16 juni 2014 23:03 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Bij elkaar net een IQ van 100, maar ze kunnen wel goed voetballen ja
Als die het dit jaar maakt; kan je wel spreken dat Robben 1 van de beste spelers is.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:04 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ga me nou niet uitdagen want ik kijk ook mee.
Dat zegt dus heel wat over BMIquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |