SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden./A/non's with his waifu, all's right in the world.
quote:Op zondag 15 juni 2014 14:06 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ah, yes, want drogeren is zoveel beter
Daarom zorgde ik ook altijd dat m'n broeder niet binnenkwam tijdens Oreimoquote:Op zondag 15 juni 2014 14:02 schreef Leafeon672 het volgende:
Ik vond Koi Kaze best vermakelijk eigenlijk, terwijl ik normaal gesproken echt niets heb met liefdesverhalen.
Als je broers of zussen hebt lijkt het me trouwens wel wat ongemakkelijk om deze serie te kijken.
quote:Op zondag 15 juni 2014 14:22 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Daarom zorgde ik ook altijd dat m'n broeder niet binnenkwam tijdens Oreimo
quote:Op zondag 15 juni 2014 17:44 schreef totalvamp het volgende:
Gisteren DearS gekeken, maar ik kon niet echt wennen aan de tekenstyle van de gezichten. Vaak leken die dames net downtjes...
Het is niet eerlijk. Het is niet Ushio's schuld dat haar moeder CLANAIDS heeft opgelopen bij haar slettebakkerij. Het is niet eerlijk. Het is niet Ushio's schuld dat ze niet geboren is als Kyou's dochter. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk dat Akio de beste vader is.quote:
Het leven is niet eerlijk.quote:Op zondag 15 juni 2014 18:37 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Het is niet eerlijk. Het is niet Ushio's schuld dat haar moeder CLANAIDS heeft opgelopen bij haar slettebakkerij. Het is niet eerlijk. Het is niet Ushio's schuld dat ze niet geboren is als Kyou's dochter. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk. Het is niet eerlijk dat Akio de beste vader is.
Episode 22 never happened okay.quote:Op zondag 15 juni 2014 18:50 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Het leven is niet eerlijk.
Gelukkig was er episode 22
Niet, als shaft ge;d jeeftquote:Op zondag 15 juni 2014 20:16 schreef DeZwabber het volgende:
Nisekoi afgekeken. Dat was best leuk gedaan zo. Shuu is master troll. S2 when?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 58% gewijzigd door De_Dakgoot op 15-06-2014 22:36:01 ]/A/non's with his waifu, all's right in the world.
quote:Op zondag 15 juni 2014 17:57 schreef totalvamp het volgende:
[..]
OMG mijn ogen!
net als deze trouwens...
[ afbeelding ]
Nicequote:Op maandag 16 juni 2014 13:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)ets-3rd-anime-season
quote:Op maandag 16 juni 2014 13:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)ets-3rd-anime-season
Omdat de zonsverduisting de persoonlijkheid van het beste meisje verkracht heeft?quote:Op maandag 16 juni 2014 23:02 schreef De_Dakgoot het volgende:
Berserk manga opgepakt, begrijp nu wel waarom ze gestopt zijn bij de eclipse.
Nee, al die shit dat na de eclipse komt.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:46 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Omdat de zonsverduisting de persoonlijkheid van het beste meisje verkracht heeft?
SPOILER: lsfwOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmm even raden. Waar is dat eerste gifje van? En zijn de tweede en de laatste van One Punch Man? En de derde is volgens mij iets van Tsumotu Nihei gok ik. Volgens mij heb ik dat eerder gezien. Blijkt allemaal One Punch Man te zijn.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 19:54 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi de vorige keer raadde het me allemaal homoshit aan. En nu krijg ik wel redelijk spul dat ik nooit zou kijken aanbevolen en een herinnering dat ik Sword of the Stranger niet op mijn lijst heb staan.quote:
Ik ga ook beginnen met One Punch Man!quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:08 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Hmm even raden. Waar is dat eerste gifje van? En zijn de tweede en de laatste van One Punch Man? En de derde is volgens mij iets van Tsumotu Nihei gok ik. Volgens mij heb ik dat eerder gezien. Blijkt allemaal One Punch Man te zijn.
Ik moet het toch eens gaan lezen.
slice of life anime maar het is meer dan alleen SoLquote:Op dinsdag 17 juni 2014 18:36 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Subarashi *12.000e post*
[..]
Ecchi anime of manga??
Zit al bij ep 10 dus ga gewoon doorquote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Beter kijk je het niet af, open einde en geen vervolg.
Het is een prologue, de hele anime is de prologue van de LN'squote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Zit al bij ep 10 dus ga gewoon door
ahaquote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:31 schreef mschol het volgende:
[..]
slice of life anime maar het is meer dan alleen SoL
Seriously?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:40 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Het is een prologue, de hele anime is de prologue van de LN's
onder welk tabje?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:58 schreef Qunix het volgende:
Titles that have mismatching episode count: (7)
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (on your list: 8, should be 4 episodes)
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2 (on your list: 4, should be 2 episodes)
Dragon Ball Z (on your list: 276, should be 291 episodes)
Fullmetal Alchemist: Premium Collection (on your list: 1, should be 3 episodes)
Hajime no Ippo (on your list: 76, should be 75 episodes)
Mai-HiME Specials (on your list: 26, should be 27 episodes)
Toriko: Jump Super Anime Tour 2009 Special (on your list: 2, should be 1 episode)
Juist.
En ik mis dit...
Nichijou: Tanken Nichijou no Machi
Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials
Hajime no Ippo Special
Fullmetal Alchemist: Reflections
Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials
Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi Specials
Plus nog een hele hoop andere (met name specials). Heeft iemand iets wat hierboven staat?
ik heb niks met mismatching episode count, maar wel een huge ass list van so you might want to check thisquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.
lolquote:Op dinsdag 17 juni 2014 20:58 schreef Qunix het volgende:
Titles that have mismatching episode count: (7)
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (on your list: 8, should be 4 episodes)
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2 (on your list: 4, should be 2 episodes)
Dragon Ball Z (on your list: 276, should be 291 episodes)
Fullmetal Alchemist: Premium Collection (on your list: 1, should be 3 episodes)
Hajime no Ippo (on your list: 76, should be 75 episodes)
Mai-HiME Specials (on your list: 26, should be 27 episodes)
Toriko: Jump Super Anime Tour 2009 Special (on your list: 2, should be 1 episode)
Juist.
En ik mis dit...
Nichijou: Tanken Nichijou no Machi
Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials
Hajime no Ippo Special
Fullmetal Alchemist: Reflections
Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials
Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi Specials
Plus nog een hele hoop andere (met name specials). Heeft iemand iets wat hierboven staat?
oh gutquote:
Verplicht luistermoment dus deze staat nu aan bij mijquote:
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 21:57 schreef wdn het volgende:
[..]
Verplicht luistermoment dus deze staat nu aan bij mij
Ikke!quote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:06 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ik wist dar er een Fok!user was die dit verl postte. (Was ook aan het twijfelen voor o_w)
Funny. Klopt naar mijn gevoel niet helemaal, maar toch wel geinig.quote:
oh gutquote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:34 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Ik heb Be Survivor van Eyeshield21
Big ass zwaardquote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:44 schreef De_Dakgoot het volgende:
beste mannelijke MC ooit
[ afbeelding ]
Beetje mmo achtig alsof het krimpt wanneer je het wapen niet gebruikt.quote:
jajaquote:Op dinsdag 17 juni 2014 23:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Beetje mmo achtig alsof het krimpt wanneer je het wapen niet gebruikt.
[ afbeelding ]
Toe alsof Guts met kleine meisjes vecht.quote:Op woensdag 18 juni 2014 00:38 schreef gniffie het volgende:
Waardeloos zo'n groot zwaard. 1 tegen 1 tegen Arya STark en dan maakt die geen schijn van kans.
Needle in je piemelquote:Op woensdag 18 juni 2014 01:04 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Toe alsof Guts met kleine meisjes vecht.
Kotaku is echt veranderd in een SJW-paradijsquote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:36 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
http://kotaku.com/how-to-(...)and-manga-1538285518
http://kotaku.com/how-to-(...)ga-genres-1591748882
Kotaku
[..]
oh gut
quote:Een clausule in de wet die ook het bezit van manga-strips en animaties met kinderporno verbiedt, haalde het niet. Tegenstanders vonden dat daardoor het recht op vrije meningsuiting te veel zou worden ingeperkt.
Uitgevers van de manga-boekjes hadden fel gelobbyd tegen zo'n verbod op fictieve kinderporno.
Jammer dat de fictieve kinderporno ook niet verboden is gewordenquote:Op woensdag 18 juni 2014 08:49 schreef Qunix het volgende:
http://nos.nl/artikel/662(...)-japan-verboden.html
[..]
Ik ben nog maar bij ep3, heb het enorm druk gehad de afgelopen weken. Loop met bijna alle series nu een week of vier / vijf achter. Over een week of twee vakantie, dan even alles inhalen.quote:
ik vraag mij af wat dat voor effect zou hebben: zouden de fictieve KP kijkers zich gaan vergrijpen aan kinderen?quote:Op woensdag 18 juni 2014 08:52 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Jammer dat de fictieve kinderporno ook niet verboden is geworden.
Tja, het zou ook kunnen dat mensen die het fictieve kijken toch wel 'genspireerd' daardoor kunnen raken. Zouden daar studies naar zijn gedaan?quote:Op woensdag 18 juni 2014 09:37 schreef mschol het volgende:
[..]
ik vraag mij af wat dat voor effect zou hebben: zouden de fictieve KP kijkers zich gaan vergrijpen aan kinderen?
De echte KP kijkers en producenten hebben nu nog een, minder schadelijk, uitlaatklep namelijk het fictieve...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |