dan heb je er nog 16 miljoen over, goh dat helptquote:Op zondag 15 juni 2014 14:24 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Triester is, dat jij vergelijkbaar gedrag vertoont met TS zonder dit zelf door te hebben
TS stelt namelijk dat alle Marokkanen/Turken/negers allemaal altijd tegen Nederland zijn, iets wat natuurlijk pure onzin is aangezien je verschillende mensen met verschillende meningen over verschillende Nederland-gerelateerde onderwerpen hebt.
TS generaliseert dus op de meest simpele wijze en dat is nu precies wat jij ook doet. Als jij en TS nu ergens op een eilandje ver weg gaan zitten is dat in ieder geval alvast 2 randdebieltjes minder in het land.
Alle beetjes helpen en wie het kleine niet eert...quote:Op zondag 15 juni 2014 14:27 schreef PeZu het volgende:
[..]
dan heb je er nog 16 miljoen over, goh dat helpt
Komt omdat jullie schapenneukers het ook nooit goed doen. Neem de eerste boot terug naar die zandbak en wedden dat iedere Nederlander het zal toejuichen?!quote:Op zondag 15 juni 2014 14:02 schreef tetouaribo het volgende:
En dit mijn fokkers is kenmerkend voor het kaasvolk. Het is nooit goed. Of je nu voor of tegen Nederland bent als allochtoon die kaasjes blijven mopperen.
Hypocrisie ten top.quote:Op zondag 15 juni 2014 14:02 schreef tetouaribo het volgende:
En dit mijn fokkers is kenmerkend voor het kaasvolk
'Die mensen'? Voor wie denk je dat de meeste Nederlanders in het buitenland afgelopen wedstrijd waren?quote:Op zondag 15 juni 2014 14:41 schreef Mark031 het volgende:
TS heeft wel een punt. Als Turkije of Marokko tegen Nederland speelt, zijn ze allemaal voor Turkije of Marokko. Deze twee pauperlanden hebben zich echter niet gekwalificeerd, dus zijn ze voor Nederland.
Denk maar terug aan het van EK van 2008 met al die Turkse vlaggen en toeterturken. Die mensen zijn gewoon loyaler en fanatieker met dit soort toernooien.
En dit mijn fokkers is kenmerkend voor de multiculturele samenleving. Allochtoontjes die altijd blijven mopperen terwijl de klacht overduidelijk terecht is.quote:Op zondag 15 juni 2014 14:02 schreef tetouaribo het volgende:
En dit mijn fokkers is kenmerkend voor het kaasvolk. Het is nooit goed. Of je nu voor of tegen Nederland bent als allochtoon die kaasjes blijven mopperen.
Turken en Marokkanen zijn gewoon veel nationalistischer ingesteld dan Nederlanders. Daarom zijn ze zo uitbundig bij dit soort toernooien.quote:Op zondag 15 juni 2014 14:43 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
'Die mensen'? Voor wie denk je dat de meeste Nederlanders in het buitenland afgelopen wedstrijd waren?
Jij denkt dat de meeste Nederlanders die in het buitenland wonen in de eerste plaats zijn voor het elftal van het land waar ze wonen?quote:Op zondag 15 juni 2014 15:06 schreef Mark031 het volgende:
[..]
Turken en Marokkanen zijn gewoon veel nationalistischer ingesteld dan Nederlanders. Daarom zijn ze zo uitbundig bij dit soort toernooien.
Als hun 'moederland' niet meedoet zijn ze meestal voor het land waarin ze wonen. In dit geval Nederland. Marokkanen in Spanje zullen voor Spanje zijn. Bij hun zie je gewoon duidelijk dat ze veel fanatieker zijn bij toernooien waarbij nationalisme een rol speelt
Ah ja, vandaar de oranje usernames.quote:Nederlanders zijn vrij bescheiden wat dat betreft. Hier op FOK! wordt dat hele Oranje-gebeuren ook massaal uitgekotst.
Dat zie je mij nergens beweren.quote:Op zondag 15 juni 2014 15:24 schreef Syntos het volgende:
[..]
Want iedereen wil die troep ook hebben.
want als fok iedereen automagisch oranje kleurt is iedereen het er mee eens?quote:Op zondag 15 juni 2014 15:16 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jij denkt dat de meeste Nederlanders die in het buitenland wonen in de eerste plaats zijn voor het elftal van het land waar ze wonen?
[..]
Ah ja, vandaar de oranje usernames.
Ik was me daar al van bewust. Ik hou er gewoon van om kaasjes te plagen :$quote:Op zondag 15 juni 2014 14:24 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Triester is, dat jij vergelijkbaar gedrag vertoont met TS zonder dit zelf door te hebben
TS stelt namelijk dat alle Marokkanen/Turken/negers allemaal altijd tegen Nederland zijn, iets wat natuurlijk pure onzin is aangezien je verschillende mensen met verschillende meningen over verschillende Nederland-gerelateerde onderwerpen hebt.
TS generaliseert dus op de meest simpele wijze en dat is nu precies wat jij ook doet. Als jij en TS nu ergens op een eilandje ver weg gaan zitten is dat in ieder geval alvast 2 randdebieltjes minder in het land.
Je blijft maar doorgaan met dat 'kaasjes' hequote:Op zondag 15 juni 2014 15:26 schreef tetouaribo het volgende:
[..]
Ik was me daar al van bewust. Ik hou er gewoon van om kaasjes te plagen :$
Het spijt mequote:Op zondag 15 juni 2014 15:27 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Je blijft maar doorgaan met dat 'kaasjes' he
Nice beard by the way. (Je UI)quote:Op zaterdag 14 juni 2014 23:47 schreef jamesdeen het volgende:
I see steed images passage of alemaal Turks and Moroccan and Negroes juicehn for Netherlands I think why normally julie always run Aleen own music culture against Netherlands and now suddenly meejuichen is little hypercriet.
complaint: hate beards with orange cheeks
Zeikwijf.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 23:44 schreef Rugdopey het volgende:
ik zie steed beelden voorbij komen van alemaal turken en marokanen en negers die juicehn voor nederland dan denk ik waarom normaal gesproken zijn julie altijd tegen nederland aleen eigen cultuur eigen muziek draaien en nu ineens meejuichen is beetje hypercriet.
klacht: haatbaarden met oranje wangetjes
Haha, ingeburgerd omdat ze voor Nederland zijn op het WK? Weet je wat, de dag dat ik mijn fiets zonder slot een dag kan laten staan is de dag waarop de donker blanke hier zijn ingeburgerdquote:Op zondag 15 juni 2014 18:35 schreef Sweetylicious het volgende:
Wat wil je nou, niets is ook goed he.
Dan zijn ze weer niet ingeburgerd en zeuren dat ze nergens aan meedoen, als ze wel ingeburgerd zijn, weer zeuren dat ze meedoen..
Ik ben voor Iran en Nederland (en beetje Spanje vanwege sommige knappe voetballers)
Hoe bedoel je vooroordelen, alsof de autochtonen nooit stelen. Toevallig kunnen die er ook aardig wat van.quote:Op zondag 15 juni 2014 19:19 schreef Kiid het volgende:
[..]
Haha, ingeburgerd omdat ze voor Nederland zijn op het WK? Weet je wat, de dag dat ik mijn fiets zonder slot een dag kan laten staan is de dag waarop de donker blanke hier zijn ingeburgerd
Lijkt eerder op een Surinaams elffal azizamquote:Op zondag 15 juni 2014 18:36 schreef Sweetylicious het volgende:
En trouwens.. alsof het Nederlandse elftal alleen maar uit autochtone Nederlanders bestaat
In Frankrijk en Engeland gaan ze het nadoen.quote:Op maandag 16 juni 2014 00:54 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Lijkt eerder op een Surinaams elffal azizam
nou ik zien weinig turken in ons elftalquote:Op maandag 16 juni 2014 05:46 schreef along het volgende:
TS is een kk sukkel, waarom? Het "nederlands" elftal bestaat voor 50% als het niet meer is uit buitenlanders.
Edit:
GVD te laat.
gezien zijn achternaam kwamen zijn voorouders uit perziëquote:Op zondag 15 juni 2014 12:38 schreef PeZu het volgende:
[..]
nee zelfs dat niet, zijn moeder heeft een molukse afkomst(dus geen 100% molukse) en zijn vader heeft ergens wat surinaams bloed
NOUNOUNOUNOUNOUNOUNOUNOUNOUquote:Op zondag 15 juni 2014 14:02 schreef tetouaribo het volgende:
En dit mijn fokkers is kenmerkend voor het kaasvolk. Het is nooit goed. Of je nu voor of tegen Nederland bent als allochtoon die kaasjes blijven mopperen.
Die kunnen niet goed genoeg voetballen.quote:Op maandag 16 juni 2014 07:13 schreef Rugdopey het volgende:
[..]
nou ik zien weinig turken in ons elftal
Jij ook!quote:Op maandag 16 juni 2014 07:21 schreef Trebo het volgende:
[..]
NOUNOUNOUNOUNOUNOUNOUNOUNOU
Vieze kk racistje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |