Ja. Net als natuurkunde en scheikunde, maar dat krijg ik gelukkig niet.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:38 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
Maar wiskunde zuigt verder best wel, ja.
Wel economie? Dat vond ik pas een grafvak op de middelbarequote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:38 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja. Net als natuurkunde en scheikunde, maar dat krijg ik gelukkig niet.
Dat weet ik even niet meer, even nachecken. Maar dat is ook kut ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:39 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wel economie? Dat vond ik pas een grafvak op de middelbare
Is op zich best makkelijk toch.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:39 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wel economie? Dat vond ik pas een grafvak op de middelbare
ewaquote:
Ik had het wel gehaald (moest het 2 jaar verplicht volgen) maar heb het daarna meteen gewoon laten vallen. Het lag me echt totaal niet. Raad het ook niemand aan 0/10quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:40 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Is op zich best makkelijk toch.
Wat heb jij eigenlijk voor opleiding gedaan of wat doe je nu?quote:
Ah, k. Is verder ook niet zo'n heel nuttig vak ofzo imo.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:43 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik had het wel gehaald (moest het 2 jaar verplicht volgen) maar heb het daarna meteen gewoon laten vallen. Het lag me echt totaal niet. Raad het ook niemand aan 0/10
Maar economie is net als alle kundes zodra je de logica hebt is het appeltje eitje daarom was het zo makelijk voor mij maar daarintegen talenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:43 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik had het wel gehaald (moest het 2 jaar verplicht volgen) maar heb het daarna meteen gewoon laten vallen. Het lag me echt totaal niet. Raad het ook niemand aan 0/10
Talen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:47 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Maar economie is net als alle kundes zodra je de logica hebt is het appeltje eitje daarom was het zo makelijk voor mij maar daarintegen talen
Ik had vroeger echt een fucking geile duits leraarquote:
Ik had alle talen die aangeboden werden in mijn pakket opgenomenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:47 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Maar economie is net als alle kundes zodra je de logica hebt is het appeltje eitje daarom was het zo makelijk voor mij maar daarintegen talen
Hommo.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:48 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Ik had vroeger echt een fucking geile duits leraar
Had je ook C&M profiel?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:48 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik had alle talen die aangeboden werden in mijn pakket opgenomen
Beveiliging en ictquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:43 schreef deadprez het volgende:
[..]
Wat heb jij eigenlijk voor opleiding gedaan of wat doe je nu?
Ik heb alle talen er per direct uitgeflikkerd.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:48 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ik had alle talen die aangeboden werden in mijn pakket opgenomen
Niet eens een maand.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:49 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Beveiliging en ictwist/weet niet wat ik wil en nu doe ik niks, jij dan? Jij hebt toch ook ict gedaan voor een maandje ofzo?
Haha, ja. Pretpakket werd dat genoemd. Maar ik had er ook die klassieke oudheid-vakken bij en kunstgeschiedenis/toneel enzo. Weet niet of dat er nu nog bij zit. Ik hoop het niet voor je, heb vele afgangen beleefd bij toneel.quote:
Die van mij was eng ze leek op die manwijf van GoTquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:48 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Ik had vroeger echt een fucking geile duits leraar
Ja dat kan ik me voorstellen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:51 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Haha, ja. Pretpakket werd dat genoemd. Maar ik had er ook die klassieke oudheid-vakken bij en kunstgeschiedenis/toneel enzo. Weet niet of dat er nu nog bij zit. Ik hoop het niet voor je, heb vele afgangen beleefd bij toneel.
die manwijfquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:51 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Die van mij was eng ze leek op die manwijf van GoT
ja kom vechten danquote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:52 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
die manwijfben je allochtoon ofzo
Nu kun jij trouwens ook best zeggen welke opleiding je volgt, je weet het nu ook van iedereen hier.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:52 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
die manwijfben je allochtoon ofzo
WO-alpha.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:54 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nu kun jij trouwens ook best zeggen welke opleiding je volgt, je weet het nu ook van iedereen hier.
Aight. In ieder geval geen nerdenstudie dus.quote:
Nee, klopt.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:56 schreef deadprez het volgende:
[..]
Aight. In ieder geval geen nerdenstudie dus.
Heheh.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:58 schreef voederbietel het volgende:
EM met extra gym.
Zomers nog scheikunde cursus doen.
3,5 voor havo scheikunde examen, verder geen onvoldoendes, aangenomen.
No shit.quote:
Misschien is het wel zo'n wonderkindje en heeft 'ie vwo in 2 jaar gedaan.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:00 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Goedgelovigheid is moeilijk af te leren
sp zegt altijd dat ie 53 isquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:02 schreef deadprez het volgende:
Volgens mij zijn Guus en SadPanda de enige van de nachtbaggergroep enzo die jonger dan 18 zijn. Al geloof ik vrij weinig van wat SadPanda allemaal zegt, dus wie weet is die ook ouder.
Guus kan ik soms ook totaal niet gelovenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:02 schreef deadprez het volgende:
Volgens mij zijn Guus en SadPanda de enige van de nachtbaggergroep enzo die jonger dan 18 zijn. Al geloof ik vrij weinig van wat SadPanda allemaal zegt, dus wie weet is die ook ouder.
Vroeg opstaan is aids ja. Sowieso zou school pas na 10 uur moeten beginnen, mijn maatschappijleraar was het daar mee eens en hij was baas. Invoeren dus.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:02 schreef Gelser het volgende:
Lezen gaat redelijk, met schrijven heb ik soms nog wel wat moeite maar dat vroege opstaan. Vreselijk is dat.
SadPanda is sowieso ook wel 18+ ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:02 schreef deadprez het volgende:
Volgens mij zijn Guus en SadPanda de enige van de nachtbaggergroep enzo die jonger dan 18 zijn. Al geloof ik vrij weinig van wat SadPanda allemaal zegt, dus wie weet is die ook ouder.
Maar hij zei ook dat hij dit schooljaar examen had gedaan op het vmbo.quote:
Hij had wel vmbo examen gedaan zei 'ie en bevestigd door een zeker iemand.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:03 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
SadPanda is sowieso ook wel 18+ ja.
Wonderkind ben ik wel ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:02 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Misschien is het wel zo'n wonderkindje en heeft 'ie vwo in 2 jaar gedaan.
Ja, maar niet weten dat hij trollkloon is.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:04 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Hij had wel vmbo examen gedaan zei 'ie en bevestigd door een zeker iemand.
Is toch mooi man. Ik moest voor een stage twee dagen in de week om half 5 op de parkeerplaats staan, dat waren nog eens tijdenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:03 schreef deadprez het volgende:
[..]
Vroeg opstaan is aids ja. Sowieso zou school pas na 10 uur moeten beginnen, mijn maatschappijleraar was het daar mee eens en hij was baas. Invoeren dus.
Maar van wie dan? Dan zou er nu dus nog een user gebanned moeten zijn.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:04 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Ja, maar niet weten dat hij trollkloon is.
Ben jij echt zo sociaal beperkt dan?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef housesoftheholy het volgende:
Mijn ouders vinden mij serieus nog steeds heel speciaal en bijzonder. Ik denk dat dat een groot deel van mijn sociale retardatie verklaart
Dat vinden de meeste ouders toch van hun kinderen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef housesoftheholy het volgende:
Mijn ouders vinden mij serieus nog steeds heel speciaal en bijzonder. Ik denk dat dat een groot deel van mijn sociale retardatie verklaart
Ik ben de knapste jongen van de wereld en zou zo model kunnen wordenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat vinden de meeste ouders toch van hun kinderen.
Ja, op een normaal niveauquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat vinden de meeste ouders toch van hun kinderen.
Ja dat soort shit ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik ben de knapste jongen van de wereld en zou zo model kunnen worden.
Weet niet of ze je andere accounts dan ook gelijk bannen. En anders gewoon één of andere onbekende user.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:04 schreef deadprez het volgende:
[..]
Maar van wie dan? Dan zou er nu dus nog een user gebanned moeten zijn.
Is het echt zo erg dan?quote:
Nee ik heb wel veel internetvriendenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:05 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ben jij echt zo sociaal beperkt dan?
Natuurlijk doen ze dat.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:06 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Weet niet of ze je andere accounts dan ook gelijk bannen. En anders gewoon één of andere onbekende user.
Ik denk modus, kan dat gewoon zeggen want die sherlocked niet.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:06 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Weet niet of ze je andere accounts dan ook gelijk bannen. En anders gewoon één of andere onbekende user.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:06 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Nee ik heb wel veel internetvrienden
Heheh.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:07 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik denk modus, kan dat gewoon zeggen want die sherlocked niet.
En terecht.quote:
Ja het is best irritant. Maar het is ook een reflectie van hun eigen ego's en verwachtingen (hun eigen prestaties als ouder etc).quote:
hue huequote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:07 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik denk modus, kan dat gewoon zeggen want die sherlocked niet.
Dan moeten ze iedereen die ze bannen dus door de IP-scan halen, denk niet dat ze dat doen. Behalve bij echt lange bans misschien.quote:
Beter deze extreme dan andersom denk ik.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:08 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Ja het is best irritant. Maar het is ook een reflectie van hun eigen ego's en verwachtingen (hun eigen prestaties als ouder etc).
Wanneer je ouders geen neuk om je geven bedoel je?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:09 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Beter deze extreme dan andersom denk ik.
Ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:10 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Wanneer je ouders geen neuk om je geven bedoel je?
Of wel een neuk.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:12 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
Of dat ze je gewoon klappen geven.
Ja.quote:
Niks, is gewoon een hommotje.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:08 schreef BozeHaas het volgende:
Wat is er met SadPanda, heb ik wat gemist?
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:17 schreef De_Dorstige het volgende:
Vieze gore godverdomde kankernichten.
Deze boi weet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |