Meen je dat nou? Het is toch alleen maar de vraag of het doelsaldo vandaag op dubbele cijfers komt of niet?quote:
Elke wedstrijd is te verliezen (niet dat het gaat gebeuren, maar het kan).quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Het is toch alleen maar de vraag of het doelsaldo vandaag op dubbele cijfers komt of niet?
Ik heb geen hoge pet op van NL, maar Australië is wel heel zwak en heeft niet veel aan een punt.
Uiteraard, maar Australië is een erg zwakke tegenstander. Ook dat kan punten kosten (zie bv. ooit wedstrijden tegen Estland, Egypte en Wit Rusland + Italië tegen bv. Luxemburg of Armenië), maar doe je normaal en heb je geen complete off day, dan mag een ploegje als Australië geen probleem zijn. Zeker niet als ze voor wat meer moeten gaan dan een gelijkspel. Parkeren ze twee bussen in de 16, dan wordt het lastig en vervelend, maar daar hebben de Aussies ook niet veel aan. Pakken ze een puntje, dan moeten ze de laatste wedstrijd wsl. al ruim winnen van Spanje.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:19 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Elke wedstrijd is te verliezen (niet dat het gaat gebeuren, maar het kan).
Hahaha! Tnx!quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:35 schreef sararaats het volgende:
ik hoop dat jullie winnen. ik heb tegenkanting van thuis omdat ik voor jullie supporter maar dat kan me niet schelen hihi.
ik ben er klaar voor!!!
[ afbeelding ]
Ik ookquote:
idd. jullie hebben mij nog hé. het Belgische patatje.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:47 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Komt goed met Nederland vanavond
Australië is toch echt maar een bijzonder matig ploegje hoor, wel benieuwd naar de prestatie van de doelman, Mathew Ryan.. hem gun ik wel een topprestatie
Ik denk dat de mening over de wedstrijd tegen Australie redelijk onveranderd is.quote:Op woensdag 18 juni 2014 12:52 schreef Max-Westerman het volgende:
Eerst poepte iedereen in de broek voor Spanje en nu zeggen veel mensen dat Australië opgerold gaat worden
Hmm
Hij zal best wel wat positiever zijn geworden, maar vooraf werd de wedstrijd tegen Australië nou niet bepaald als grootste struikelblok gezien inderdaad.quote:Op woensdag 18 juni 2014 13:27 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Ik denk dat de mening over de wedstrijd tegen Australie redelijk onveranderd is.
Koop eens het boek trollen voor dummiesquote:Op woensdag 18 juni 2014 12:52 schreef Max-Westerman het volgende:
Eerst poepte iedereen in de broek voor Spanje en nu zeggen veel mensen dat Australië opgerold gaat worden
Hmm
waarom?quote:Op woensdag 18 juni 2014 13:34 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Koop eens het boek trollen voor dummies
Ja, hij is afgelast. Australie heeft al opgegeven voordat ze begonnen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 13:49 schreef Paul het volgende:
IS ER AL MEER NIEUWS OVER DE WEDSTRIJD? IK KAN DE SPANNING NIET AAN
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |