Nouja dat bedoel ikquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:17 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hahahahaha jaaaaa ik had ook internetvriendinnen!! Toen ik een jaar of 10 was, via kinderlines
Meisje woonde in Waalwijk, vlakbij mijn familie van mijn vaders kant (Tilburg) dus die heb ik ook wel vaak gezien. Ging ik daarheen, en haar ouders hadden kennissen in mijn woonplaats, dus als haar ouders daarheen gingen kwam ze bij mij. Vet leuk, heb haar nog steeds op facebook
quote:
Hahaha ja, vet grappig lol ;Dquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:16 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Nee joh ik gun je wel eigenlijk, je lijkt me wel chille boy in rl en dat hele zogenaamde stoere boy act op FOK! is inmiddels zo triest dat het grappig is.
Ja maar toen was ik 10quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:19 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nouja dat bedoel ikis toch eigenlijk hetzelfde, hoewel fokkers 9 van de 10 keer wel mongooltjes zijn
Is dat echt zo? Hoe vaak heb jij een meet gehad? En dacht je echt van wtf lopen hier voor josti's?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:19 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nouja dat bedoel ikis toch eigenlijk hetzelfde, hoewel fokkers 9 van de 10 keer wel mongooltjes zijn
Je zei toch ook tegen mij kom naar dat feest, is toch ook meetenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:19 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Ja maar toen was ik 10Zou ik nu echt niet gauw meer doen. Ik zeg expres niet nooit, maar het lijkt me hoogst onwaarschijnlijk
![]()
En inderdaad, fok is toch ook wel weer wat anders ja![]()
Ja is echt zo. Ik heb wel de nodige autisten, borderliners en zelfs badtripbobquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:20 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Is dat echt zo? Hoe vaak heb jij een meet gehad? En dacht je echt van wtf lopen hier voor josti's?
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:24 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Je zei toch ook tegen mij kom naar dat feest, is toch ook meeten
[..]
Ja is echt zo. Ik heb wel de nodige autisten, borderliners en zelfs badtripbob![]()
![]()
ontmoet op meets. Laatstgenoemde was toch wel het ergst.
Okayquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:24 schreef Vaseline_ het volgende:
Ja is echt zo. Ik heb wel de nodige autisten, borderliners en zelfs badtripbob ontmoet op meets. Laatstgenoemde was toch wel het ergst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet zeggen meeste Fokkers zijn best aardig, een aantal leuk of chill om mee te chillen en over het overgrote deel zijn ze best stil.
Je hebt ook een kleine deel die achter internet best een grote mond hebben maar dat moet je niet serieus nemen want in rl zijn ze best stil of echt kneuzig.![]()
neptieten, waarschijnlijk een penisquote:
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:28 schreef wickedmen het volgende:
Dat vind ik het mooisteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet zeggen meeste Fokkers zijn best aardig, een aantal leuk of chill om mee te chillen en over het overgrote deel zijn ze best stil.
Je hebt ook een kleine deel die achter internet best een grote mond hebben maar dat moet je niet serieus nemen want in rl zijn ze best stil of echt kneuzig.
Ook wel eens iemand die ik op Internet een kkdebiel vond, die irl echt super relaxed bleek te zijn enzo. Mooie dingen![]()
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:28 schreef wickedmen het volgende:
JupSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet zeggen meeste Fokkers zijn best aardig, een aantal leuk of chill om mee te chillen en over het overgrote deel zijn ze best stil.
Je hebt ook een kleine deel die achter internet best een grote mond hebben maar dat moet je niet serieus nemen want in rl zijn ze best stil of echt kneuzig.Hoe is Durrrr?
Inb4 'was dat Vas?'quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:31 schreef Murdera het volgende:
[..]
Dat vind ik het mooiste
Ook wel eens iemand die ik op Internet een kkdebiel vond, die irl echt super relaxed bleek te zijn enzo. Mooie dingen
Niet zo'n grote bek dus?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:34 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Eindbaas, tevens ook schattig en relaxed.
Ja dat was ik.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |