Ah jij woont op het platteland, beter. Wij altijd in een 'stad'.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 06:51 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Een konijn dat de 2 katten op het erf van zich mepte, een cavia liep er rond die erg waaks was en ging piepen, een buurman die kwam klagen over gestolen ganzenveren wat kippen en een haan.
Ik kom uit de stad, daarna heb ik platteland opgezocht en nu woon ik in een groot dorp met veel inwoners.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 06:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah jij woont op het platteland, beter. Wij altijd in een 'stad'.
Ik woon in een platte stad nu. Ik kwam ooit een varaan tegen dat ik dacht dat het een krokodil was. Heeft iemand die ooit thuis gehouden?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 06:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah jij woont op het platteland, beter. Wij altijd in een 'stad'.
Verder als iemand die Boa Constrictors en Pofadders had thuis, kom ik niet.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 06:57 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik woon in een platte stad nu. Ik kwam ooit een varaan tegen dat ik dacht dat het een krokodil was. Heeft iemand die ooit thuis gehouden?
Ik vind een pofadder ook al wat ver gaan.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:01 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Verder als iemand die Boa Constrictors en Pofadders had thuis, kom ik niet.
Die bleven dan ook in het terrarium, de Boa's werden uitgelaten op het grasveld.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:03 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik vind een pofadder ook al wat ver gaan.
Ook een beetje vreemd. Of vindt je zelf van niet?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:05 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die bleven dan ook in het terrarium, de Boa's werden uitgelaten op het grasveld.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:06 schreef Globali het volgende:
[..]
Ook een beetje vreemd. Of vindt je zelf van niet?
Valt wel mee hoor, zijn best wel vriendelijke beesten.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:06 schreef Globali het volgende:
[..]
Ook een beetje vreemd. Of vindt je zelf van niet?
Dan mag je hopen dat je een tuin hebt. Door de buurt lopen ziet er wel raar uit.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:07 schreef hugecooll het volgende:
[..]je hebt van die tuigjes om ze uit te laten, waarschijnlijk ook wel voor slangen. M'n pa had iig zo'n soort tuigje voor leguanen
Ik ken het. Geen fan. Net als fretten waar iemand het net over had.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:07 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, zijn best wel vriendelijke beesten.
Een Boa loopt niet.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:08 schreef Globali het volgende:
[..]
Dan mag je hopen dat je een tuin hebt. Door de buurt lopen ziet er wel raar uit.
Je weet wat die dieren met je doen. Die slepen je gewoon mee over straat.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:08 schreef El_Matador het volgende:
Over 2 maanden laat ik mijn armadillo uit hier op straat.
Zelf heb ik het liefst een knol, daar kun je opzitten tijdens het uitlaten.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:09 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik ken het. Geen fan. Net als fretten waar iemand het net over had.
Ja, tuurlijkquote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:08 schreef Globali het volgende:
[..]
Dan mag je hopen dat je een tuin hebt. Door de buurt lopen ziet er wel raar uit.
Lui stuk vretenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zelf heb ik het liefst een knol, daar kun je opzitten tijdens het uitlaten.
Tot het gaat bokken.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zelf heb ik het liefst een knol, daar kun je opzitten tijdens het uitlaten.
Je weet niet hoeveel generaties geschiedenis achter zit man.quote:
En jij bent in Azië geweest?quote:
Thailand. En daar behandel je mensen niet zo. Behalve in de fabriek die produceert voor Action.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 07:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En jij bent in Azië geweest?India toevallig? Die mensen moet je als slaven behandelen, anders begrijpen ze je niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |