HAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:03 schreef De_Ilias het volgende:
[ afbeelding ]
Sjiieten nemen de wapens.....
Oke niks mis mee hou ook van me Berber volk, maar Islam staat op 1.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:02 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Ik ben een patriot. Ik hou van mijn eigen volk en land, maar zie mij niet verheven boven anderen. En nog erger, ik wens niemand de dood toe, in tegenstelling tot jou.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:02 schreef Charismatisch het volgende:
twitter:RudawEnglish twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 14:10:46#Saddam’s Daughter Happy to see Militants Crush #Iraqi Government #iraq http://t.co/YvsJH3MjX5 reageer retweet
Hamas krijgt geld van Iran en heeft goede banden met de sjiieten.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:06 schreef Charismatisch het volgende:
Mensen in Gaza vieren feest vanwege het succes van ISIL, Hamas heeft de knuppels erbij gepakt om die feestvierende mensen te verdrijven.
http://www.palpress.co.uk(...).U5qlMKFxkwY.twitter
Blablaquote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:07 schreef BB11 het volgende:
Door naar Pisrael en die zionisten aanpakken!
Maalikie gaat de geschiedenis in als domme president van de meest laffe leger ter wereld ooittwitter:RamiAlLolah twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 15:06:24#Taji military base closed. Military police arresting all soldiers leaving the base without a leave permit. #Iraq #ISIS reageer retweet
Toch blijft het raar.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:52 schreef Charismatisch het volgende:
Bush heeft in het verleden openlijk aangegeven tegen een Kalifaat te zijn. Maar ze zijn nu failliet en kunnen geen boots on the ground meer veroorloven, de Fransen proberen nog te redden wat er te redden valt, volgens mij gaf Frankrijk aan actie te willen in Irak.
Het meest laffe leger...mwah....quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:08 schreef De_Ilias het volgende:
Maalikie gaat de geschiedenis in als domme president van de meest laffe leger ter wereld ooittwitter:RamiAlLolah twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 15:06:24#Taji military base closed. Military police arresting all soldiers leaving the base without a leave permit. #Iraq #ISIS reageer retweet
.
twitter:RamiAlLolah twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 15:09:21Shiite authorities in #Iraq calls every single Shia to carry a weapon and get ready to fight #ISIS in #Baghdad reageer retweet
Gewoon vanuit de lucht. Dat hoeft geen enkel Frans leven te kosten.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:09 schreef Spanjaard5 het volgende:
[..]
Toch blijft het raar.
Dat er dan Franse Jongens sterven omdat een of andere groep achterlijken een land 2000 km verderop wil binnenvallen..
Wat moeten ze daar nou joh
Omdat de jihadisten dat grondgebied zullen gebruiken om een nieuwe 9/11 te plannen en moslims vanuit de hele wereld naar dat gebied zullen gaan voor jihadtraining. De Franse seculiere elite sturen de Franse boerenjongens daar om afgeslacht te worden, natuurlijk niet hun eigen kinderen.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:09 schreef Spanjaard5 het volgende:
Toch blijft het raar.
Dat er dan Franse Jongens sterven omdat een of andere groep achterlijken een land 2000 km verderop wil binnenvallen..
Wat moeten ze daar nou joh
Het is dezelfde organisatie. Alleen hebben ze nu veel burgeroorlogervaring. Daarnaast ide syrische leger een veel sterker leger dan het irakese. Er zijn sinds 2004 100 miljard dollars in die leger gepompt. Zo zie je maar dat geld niks uitmaakt als de leiding corrupt is en het leger er zelf niet in gelooft. Toch hebben de meerendeel van de gedeserteerde soldaten aangegeven dood te willen gaan voor Irak, maar dat er gewoon niks gedaan werd vanuit bovenop. De sergeanten gaven de militairen de keuze: strijden of naar huis gaan. En strijden zonder eenheid is niet praktisch dus hebben de meeste voor deserteren gekozen. In syrie heb je het probleem dat er burgeroorlog is in alle hoeken en dat er zoveel verschillende groeperingen zijn. In irak heb je stammen die niet loyaal zijn aan de regering en Baathisten die er alles aan doen om het huidige Irak te zien branden. ISIS die roots heeft in Irak heeft daar sterk in die conflict ingetapt sinds januari.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:59 schreef De_Ilias het volgende:
[ afbeelding ]twitter:RamiAlLolah twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 14:55:14Quick situation #map for #Iraq. Density of Black is volume of #ISIS tribe fighters attacks towards #Baghdad http://t.co/FT1kNrYEYk reageer retweet
ISIS in Irak is duidelijk beter gereorganiseerd dan in Syrie.
Waarom bemoeien ze zich mee..quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:12 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Gewoon vanuit de lucht. Dat hoeft geen enkel Frans leven te kosten.
.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:14 schreef De_Ilias het volgende:
Vreugde in Tikriet nadat het overgenomen is, wat je hoort zijn Tabkieraat!
Dat geloof ik direct, moslims zijn over het algemeen nu eenmaal niet de meest intelligente mensen op aarde.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 13:41 schreef BB11 het volgende:
Ze hebben eens een peiling gedaan hoeveel moslims nu een kalifaat willen en dat waren er meer dan 90%. Alleen de manier hoendat gebeurd kunnen ze oneens met elkaar zijn, maar als het er eenmaal is dan komt de rest wel dus.
Kloptquote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat geloof ik direct, moslims zijn over het algemeen nu eenmaal niet de meest intelligente mensen op aarde.
Ik heb het een verkapte jihad fatwa genoemd eerder in dit topic.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |