Ok, tof. Had verwacht dat het iets uit een landbouwmachine of zo zou zijn. Dank!quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:11 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Dankje... ja ach.. het is niet anders.. was net op tijd... dus die paar maand is dan ook niet zo veel...
Erg leuk om te zien dat je ongeveer dezelfde vondsten als mij doet...
En dat plaatje met die kammetjes is een gedeelte van een scheerkrabber (waarschijnlijk van een soldaat) die heb ik hier ook liggen.. (het zou zo een foto van mij kunnen zijn..)
Gillette is in oorlog groot geworden doordat elke soldaat een scheersetje kreeg, en die hebben ze later mee naar huis genomen..
Het is een Gillette 3 piece:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Er staat in de holle kant een letter/cijfer combinatie (als ie nog leesbaar is) daarmee kan je het jaartal hier opzoeken..
http://wiki.badgerandblade.com/US_Gillette_Dating_Information
Die van mij: (klik voor groot plaatje)
[ afbeelding ]
Mijn andere hobby is klassiek scheren... vandaar![]()
![]()
Ook niet aan 1 van deze kanten..? (heel klein)quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:59 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Ok, tof. Had verwacht dat het iets uit een landbouwmachine of zo zou zijn. Dank!![]()
Uit nieuwgierigheid maar vast schoongemaakt, maar er is niks te lezen helaas
[ afbeelding ]
En idd veel hetzelfde spul![]()
Dan zwl ik zo nog eens een foto maken van een roestige soort haak, kijken of je die ook herkentheb namelijk nog niet beslist of ik het de moeite waard vind om die schoon te gaan maken
Mischien dat je daar een ace 150 voor kunt krijgen? Dat is op zich wel een goeie beginnersdetectorquote:Op maandag 27 oktober 2014 11:10 schreef valek het volgende:
Wie kan me advies geven over de aanschaf van een metaaldetector? Ik ben een beginner en wil niet meteen iets heel duur gaan kopen. Ik zat te denken aan ¤150,-. Is dit realistisch of koop je dan alleen troep?
Ik ben bang dat niemand het gaat regelenquote:Op maandag 27 oktober 2014 12:20 schreef Queller het volgende:
Gaan we al bijna een metaaldetector-meet doen??
http://nos.nl/artikel/716(...)t-werkelijkheid.htmlquote:Geen sterk verhaal, maar echt gebeurd: In het Gelderse Wilp was een schatzoekwedstrijd georganiseerd. De organisatie had munten in de grond verstopt. De deelnemers moesten met metaaldetectors de munten opsporen.
Op de akker van een boer aan de Zwarte Kolkstraat werd de ene na de andere munt gevonden. Eén van de deelnemers vond munten die er wel erg oud uitzagen. Dat klopte, die munten lagen er al veel langer en waren niet door de organisatie in de grond gestopt.
Uiteindelijk bleek het om een schat van 58 munten te gaan die waarschijnlijk 200 jaar oud zijn. Wat de waarde is van de toevallige vondst in Wilp is nog niet bekend.
NOESSSSSSquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:06 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Ik ben bang dat niemand het gaat regelen
Leuk, ben heel benieuwd wat je gaat vinden!quote:Op donderdag 20 november 2014 18:28 schreef Gozerd het volgende:
Nou dan meng ik mij ook maar even in deze groep.![]()
Ik ga a.s. zaterdag met mijn at pro zwaaien op een akker "ergens" in de buurt van zwolle.
Ik zal mijn vondsten hier wel even posten als ik terug ben.
Ik zoek nu bijna een jaar en ben begonnen met de Garrett euroace en nu dus de at pro.
Ff een kick. Ik zie dat je een garret ace 250 hebt. Ik zit er aan te denken om die ook 1 aan te schaffen. Is het nog steeds een fijne metaaldetector? Degelijk, doet hij het nog?quote:Op donderdag 12 juni 2014 21:32 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Orginele OP van Schunckelstar:
[..]
Ja, ben er nog steeds erg tevreden overquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:13 schreef valek het volgende:
[..]
Ff een kick. Ik zie dat je een garret ace 250 hebt. Ik zit er aan te denken om die ook 1 aan te schaffen. Is het nog steeds een fijne metaaldetector? Degelijk, doet hij het nog?
Zaakvoerder van een firma waarmee ik zaken doe komt eind deze maand af met zijn professioneel gerief en dan gaan we een weekendje in de nabije omgeving speurenquote:Op maandag 12 juni 2017 20:39 schreef liesje1979 het volgende:
Doen mensen dit nog? Lijkt me leuk om te gaan doen.
Oeh tof, heb je het wel eens eerder gedaan? We willen een verslag uiteraard.quote:Op maandag 12 juni 2017 21:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Zaakvoerder van een firma waarmee ik zaken doe komt eind deze maand af met zijn professioneel gerief en dan gaan we een weekendje in de nabije omgeving speuren
Vorige week zag ik op het strand nog iemand lopen met een metaaldetector. Dus ja, het gebeurt zeker nog!quote:Op maandag 12 juni 2017 20:39 schreef liesje1979 het volgende:
Doen mensen dit nog? Lijkt me leuk om te gaan doen.
Volgens mij was een kwestie van eenmalig goed instellen, en als je het vaak doet af en toe controleren en evt opnieuw afstellen.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oeh tof, heb je het wel eens eerder gedaan? We willen een verslag uiteraard.
Ik heb het nog nooit gedaan maar het lijkt me al heel lang zo leuk om te doen. Maar ben totaal niet technisch dus zie een beetje op tegen het instellen enzo.
Verder heb ik geen akkers in de buurt, wel strand en bos. Maar weet ook niet of je hier overal mag zoeken.
Neequote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oeh tof, heb je het wel eens eerder gedaan? We willen een verslag uiteraard.
Ik heb het nog nooit gedaan maar het lijkt me al heel lang zo leuk om te doen. Maar ben totaal niet technisch dus zie een beetje op tegen het instellen enzo.
Verder heb ik geen akkers in de buurt, wel strand en bos. Maar weet ook niet of je hier overal mag zoeken.
Aanbellen en eventueel het Kadaster.quote:Op donderdag 25 januari 2018 21:17 schreef valek het volgende:
FF een kick. In de lente wil ik een metaaldetector aan gaan schaffen. En wat ik me al een tijd afvraag, hoe weet je van wie het land is waar je graag wil detecteren? Gewoon willekeurig aanbellen, of is er ergens een register waar je dat makkelijk kunt opzoeken?
In gemeente Deurne mag je op 2 plekken niet zoeken en de rest wel. Dit heb ik al nagevraagd bij de gemeente.quote:Op maandag 29 januari 2018 10:50 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Aanbellen en eventueel het Kadaster.
En de meeste plekken mag je NIET zoeken in Nederland...alleen de stranden zijn vrij op een paar locaties na.
En dan zijn er nog uitzonderingen.
Ik mag bijvoorbeeld mijn detector(s) niet eens vervoeren volgens de plaatselijke APV in Nijmegen, dus ook met toestemming mag ik hier niet zoeken op eigen terrein.
Nee maar was te lang geleden dat er gepost was, dan verdwijnt het hele reageervenster en die regel van klik hier om het reageervenster te openen.quote:
Niet echt stormloop topic.quote:Op maandag 24 maart 2025 12:59 schreef whY... het volgende:
Ik ben sinds kort ook begonnen, vandaag voor het eerst weggestuurd uit het bos.
Zijn er nog mensen actief op dit forum?
Ik zoek niet per se explosieven! Haha dat is iets te spannend. Ik heb wel een keer een kogelhuls gevonden bij een bunker met een datum 1937.quote:Op maandag 19 mei 2025 19:32 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Niet echt stormloop topic.
Dit is mijn dagelijks werk, maar dan als doel het opsporen van conventionele explosieven (wo2) en archeologie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |