stoerquote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:33 schreef Gridlok het volgende:
Duits elftal shirt klaar voor aankomende vrijdag.
Nog erger als een Algerijn.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:33 schreef Gridlok het volgende:
Duits elftal shirt klaar voor aankomende vrijdag.
quote:
Ik ook.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:19 schreef Mortaxx het volgende:
Ik werk tijdens de wedstrijd tegen Spanje
Ik hoop dat ik gewoon wedstrijd kan kijken. Hangen grote schermen maar niet op de plek waar ik werk.quote:
Algerijnen zijn het zelfde voir Marokkanen als wat Duitsers voor Nederlanders zijn.quote:
De grootste afnemer van biologische producten?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:53 schreef tetouaribo het volgende:
[..]
Algerijnen zijn het zelfde voir Marokkanen als wat Duitsers voor Nederlanders zijn.
Klootzakkenquote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:54 schreef voederbietel het volgende:
[..]
De grootste afnemer van biologische producten?
Jij werkt in de keuken toch?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:53 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik hoop dat ik gewoon wedstrijd kan kijken. Hangen grote schermen maar niet op de plek waar ik werk.
Ja, zie je het voor je?quote:
Als jij bij een gelegenheid werkt waar de wedstrijd niet te zien is dan gaan de voetbalhaters tijdens de wedstrijd juist daar bij elkaar klonteren om gezamenlijk te haten op het ''simpele'' voetbalvolk.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:55 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jij werkt in de keuken toch?
In de kroeg tegenover ons hebben ze ook groot scherm, beter is het rustig zodat ik op het terras kan chillen en kan kijken.
Nou eh eik niet.quote:
Zal hopelijk wel meevallen, werk niet in een kroeg dus dat is wel voordeel. Met het EK was het in ieder geval wel rustig op de avonden dat Nederland speelde.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:01 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als jij bij een gelegenheid werkt waar de wedstrijd niet te zien is dan gaan de voetbalhaters tijdens de wedstrijd juist daar bij elkaar klonteren om gezamenlijk te haten op het ''simpele'' voetbalvolk.
Ja, denk dat er niemand komt eten tijdens de wedstrijd dus ik gewoon kan gaan kijken. Anders gewoon 1,5 uur pauze nemenquote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:55 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jij werkt in de keuken toch?
In de kroeg tegenover ons hebben ze ook groot scherm, beter is het rustig zodat ik op het terras kan chillen en kan kijken.
7,87/10.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:03 schreef Modus het volgende:
[..]
en van jou weet ik ook maar half hoe je eruitziet..
Ja, precies. Keuken gewoon om 20.00 uur dichtgooien.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:08 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ja, denk dat er niemand komt eten tijdens de wedstrijd dus ik gewoon kan gaan kijken. Anders gewoon 1,5 uur pauze nemen
Wordt ook steeds lager. Is het omdat ik oud word?quote:
Word, word.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:13 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Wordt ook steeds lager. Is het omdat ik oud word?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |