Is gewoon een feit dat Hamilton sneller was dan Bottas. zonder die fout in de laatste sector was hij een klap sneller geweestquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:03 schreef Zorro het volgende:
[..]
Zonder fouten was Verstappen misschien wel wereldkampioen. Kulargument.
De auto is er goed genoeg voorquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:02 schreef Googolplexian het volgende:
Wordt het gevecht aan het einde van het jaar Ferrari / Red Bull vs Williams? Ik geloof niet dat Mercedes in te halen is dus vandaar.
Hij maakt de fout echter wel en doet het dus zelf en is dus niet goed genoeg. Simpel.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:03 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Is gewoon een feit dat Hamilton sneller was dan Bottas. zonder die fout in de laatste sector was hij een klap sneller geweest
Ik hoop na dit weekend genoeg te hebben om Chilton weer in te ruilen.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:04 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Ik was het gisteravond vergeten...![]()
Volgende GP misschien geld voor 2 Williams onderdeeltjes
We zullen morgen wel zien wie er sneller isquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:04 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hij maakt de fout echter wel en doet het dus zelf en is dus niet goed genoeg. Simpel.
De auto. Dat heeft niks met de kwaliteteit van de rijder te maken. Zet een willekeurige rijder in die Mercedes (behalve Maldonado) en hij rijdt pole.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:05 schreef Maver24 het volgende:
[..]
We zullen morgen wel zien wie er sneller is![]()
quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:06 schreef Zorro het volgende:
[..]
De auto. Dat heeft niks met de kwaliteteit van de rijder te maken. Zet een willekeurige rijder in die Mercedes (behalve Maldonado) en hij rijdt pole.
Ik kies willekeurig Hamilton en Rosberg. Oh, wacht.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:06 schreef Zorro het volgende:
[..]
De auto. Dat heeft niks met de kwaliteteit van de rijder te maken. Zet een willekeurige rijder in die Mercedes (behalve Maldonado) en hij rijdt pole.
Die dubbele punten kunnen lewis nog wel is gaan helpenquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:10 schreef Nattekat het volgende:
Dus, Mercedes krijgt op zijn donder en zakt terug en we krijgen een fantastische finale in abu dhabi?
Hamilton: case closedquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:08 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Ik kies willekeurig Hamilton en Rosberg. Oh, wacht.
Hij gaat morgen dan ook voor vuurwerk zorgenquote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:18 schreef opreis het volgende:
In die stream zie ik de hele tijd de kop van pastor maldonado over het scherm zweven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |