Henny Schut gaat richting de 40.quote:
'Die lul', Van t Hof, is wel de enige van het stel die een programma vlot aan elkaar kan praten en niet struikelt over elke zin die hij zelf verzint. Steekt ver boven die andere kneusjes uit.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 19:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja, het is niet best, die hele NOS.
Ze hebben er ook lak aan, lijkt het wel. Tom Egbers kan na 20 jaar nog geen zin uitspreken zonder te haperen. Dione heeft nergens verstand van. Joep Schreuder zou bij Focuz tv nog ontslagen worden. Dat vrouwtje met die rare naam en het rare hoofd zou bij de Purmerendse omroep niet misstaan. Die krullenbol vind ik een beetje een lul. Die andere, Sjoerd ofzo, is dan weer een lullo. Henry Schut doet altijd z'n best om mee te praten, maar blijkt ook vaak gewoon totaal geen kennis van zaken te hebben.
Niet echt een verzameling presentatoren om trots op te zijn.
De geblokte Noor bevindt zich in de diepe herfst van z'n carrière.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:40 schreef OProg het volgende:
Thor Hushovd verlaat de Dauphiné en zoals verwacht ook geen tour.
Ik zie het niet gebeuren, maar dat hij dan maar in ieder geval De Avondetappe gaat doen.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:12 schreef Evertjan het volgende:
[..]
en ik hoop dat Herman van der Zande nog eens overstapt naar Studio Sport
De perfecte opvolger van Mart.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik zie het niet gebeuren, maar dat hij dan maar in ieder geval De Avondetappe gaat doen.
quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:56 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
De perfecte opvolger van Mart.
In dat AGR-voorbeschouw-programma deed hij het prima.
Pijnlijk om te zien hoe zo'n groot kampioen aan het modderen is.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
De geblokte Noor bevindt zich in de diepe herfst van z'n carrière.
Wat is de reden van zijn opgave?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:40 schreef OProg het volgende:
Thor Hushovd verlaat de Dauphiné en zoals verwacht ook geen tour.
Vermoeidheid, slechte conditie en niet in vorm. En mentaal dus ook niet echt best.quote:
twitter:DaanOlivier twitterde op woensdag 11-06-2014 om 10:17:32Door zitvlakproblemen uit de Dauphine moeten stappen. Op t zadel zitten was niet meer mogelijk. Balen om een mooie koers zo te eindigen... reageer retweet
Hebben inmiddels meer dan 2 minuten voorsprongquote:Andriy Grivko (Astana), Christian Meier (Orica-GreenEdge), Imanol Erviti (Movistar), Maxime Bouet (AG2R), Romain Sicard (Europcar), Pim Lightart (Lotto), Gustav Larsson (IAM), Damiano Caruso (Cannondale), Bob Jungels (Trek), Peter Velits (BMC), Yuriy Trofimov (Katusha), Jan Bakelants (OPQS) and Lars-Petter Nordhaug (Belkin).
Het peloton rijdt net niet hard genoeg door inderdaad.quote:Op woensdag 11 juni 2014 14:16 schreef Blik het volgende:
De winnaar van de dag zit wel in de kopgroep denk ik zo
Trofimov staat op 6 minuten, dan moeten ze wel achteruit gaan fietsen.quote:Op woensdag 11 juni 2014 14:21 schreef Blik het volgende:
Als Froome niet oppast verliest die zijn trui aan Trofimov
dacht dat ze net zeiden dat die op 2 minuut 20 seconden stond....quote:Op woensdag 11 juni 2014 14:23 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Trofimov staat op 6 minuten, dan moeten ze wel achteruit gaan fietsen.
Dat is Bouetquote:Op woensdag 11 juni 2014 14:24 schreef Blik het volgende:
[..]
dacht dat ze net zeiden dat die op 2 minuut 20 seconden stond....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |