Je bent ermee bekend dat smaken verschillen?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 19:39 schreef forzaudinese het volgende:
Kom op nou zeg Maria Sharapova heeft echt wel een heel mooi sport lichaam zeg ! Als je dat niet ziet dan ben je blind ofzo !
Nee, maar omdat ik Sharapova niet mooi vind, wil dat toch niet zeggen dat ik Williams wel mooi vind? Bouchard heeft een mooi lichaam vind ik.quote:Als je dan die dikke kont en tieten van Williams ziet dan is dat echt geen gezicht voor een top sportster.
10% gewijzigd en dan nog:quote:Op zaterdag 7 juni 2014 19:47 schreef forzaudinese het volgende:
Sharapova heeft het mooiste/beste lichaam voor een top sport vrouw !Het gaat mij niet om smaak maar het gaat mij er om waar je het meeste mee kan bereiken in het vrouwen tennis.
Bouchard is ook net te klein en heeft te groten borsten om een perfect top sport lichaam te hebben zoals Sharapova.![]()
Slechte call van benneteau wel, hij had vasselin moeten laten smashenquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:25 schreef Norrage het volgende:
Wat een ontzettend gave punten zeg. Dubbel
quote:
Genantquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:02 schreef TennispeRFect het volgende:
[..]
10% gewijzigd en dan nog:
topsport mag aan elkaar vast , graag een spatie bij een nieuwe zin, Bouchard is niet OOK net te klein want je verwijst niet naar een ander klein persoon en grote is bijvoegelijk.
Een beetje meer oefenen want nu is het redelijk chanant maar het komt goed.
Ik wil niet betweterig doen, maar het is sjanant.quote:
Dat ze het zo extatisch viert, vind ik ook niet erg. Leuk inderdaad als het zo veel voor de winnaar betekent, want dat geeft je als kijker ook het gevoel dat je iets belangrijks hebt gezien - vind ik dan. Maar dat gegil en die juichpartijen tijdens de wedstrijd vond ik zeldzaam irritant.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 21:29 schreef suus21 het volgende:
Ik vind sharapova ook vreselijk maar het is heel knap hoe ze al die lastige wedstrijden wint en dat ze zo blij is met haar zoveelste grand slam, dat is heel cool.
Bouchard te grote borsten? xDquote:Op zaterdag 7 juni 2014 19:47 schreef forzaudinese het volgende:
Sharapova heeft het mooiste/beste lichaam voor een top sport vrouw !Het gaat mij niet om smaak maar het gaat mij er om waar je het meeste mee kan bereiken in het vrouwen tennis.
Bouchard is ook net te klein en heeft te groten borsten om een perfect top sport lichaam te hebben zoals Sharapova.![]()
Het enige wat ik haar zou geven is het adres van iemand van FOK!, mocht ze ooit aan mijn deur staan.quote:
Als ik Sjarapova zou doen in mijn appartementje, zou ik zeker klachten krijgen van de buren.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 21:57 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het enige wat ik haar zou geven is het adres van iemand van FOK!, mocht ze ooit aan mijn deur staan.
Vanmiddag was ik die wedstrijd aan het kijken. Later vroeg mijn buurman gekschertsend of ik damestennis had zitten kijken.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 21:59 schreef grrrrg het volgende:
Als
[..]
Als ik Sjarapova zou doen in mijn appartementje, zou ik zeker klachten krijgen van de buren.
Ik moet de televisie al zachter zetter door haar
Ja, hoop dat hij nog een keer een singletitel wint.quote:
Ja wat is het ook alweer, 10 finales verloren?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:38 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, hoop dat hij nog een keer een singletitel wint.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |