Ionica Smeets kiest Moonrise Kingdom als keuzefilmquote:Op vrijdag 4 juli 2014 11:54 schreef hmmmz het volgende:
Hier met reactie van de gasten zelf:
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)uttu-freek-de-jonge/
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 10:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wilfried is die dag vrij, ze zetten een foto van wilfried neer en freek wordt de studio ingeschoven, lult uren over zichzelf, en in het busje terug gezet met een dove taxirijder en freek lult dan de hele weg naar huis over zichzelf, gaat naar bed en lult in zijn slaap over zichzelf en als hij opstaat gaat hij over tot de orde van de dag, over zichzelf te lullen.
Vooral over wat hij van dingen vindt waarschijnlijk, het zal De Jong wel zijn die terug wil naar diens vroegste jeugd en met zijn koudgrondse psychologie hem eens even lekker tot introspectie wil verleiden. De Jonge hoort zichzelf graag praten, maar hij heeft de blik wel naar buiten gericht.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 10:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wilfried is die dag vrij, ze zetten een foto van wilfried neer en freek wordt de studio ingeschoven, lult uren over zichzelf, en in het busje terug gezet met een dove taxirijder en freek lult dan de hele weg naar huis over zichzelf, gaat naar bed en lult in zijn slaap over zichzelf en als hij opstaat gaat hij over tot de orde van de dag, over zichzelf te lullen.
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 16:26 schreef Apostrof het volgende:
[ afbeelding ]
Schaam mij soms dat ik lid ben door dit soort lui
Niets mis met elitair zijn, voor het grote publiek is er meer dan genoeg.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 16:26 schreef Apostrof het volgende:
[ afbeelding ]
Schaam mij soms dat ik lid ben door dit soort lui
Heb je de documentaire laatst over hem gezien ? Wat een intensiteit en bevlogenheid. Ik heb weinig met klassieke muziek, maar dit was gewedlig. Verder ben ik met de andere gasten ook tevreden.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 10:24 schreef Pietverdriet het volgende:
Reinbert de Leeuw ken ik vooral van zijn perfecte vertolkingen van Satie
Niemand speelt en begrijpt Satie beter
Zonder Bram en Freek geen Theo Maassen of Hans Teeuwen.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 11:57 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Als Freek mee zou doen aan 24 uur met zou Theo Maassen zichzelf ophangen na 5 uur
Waarom zijn ze niet interssant ? Ken je ze allemaal ? Wie zou je wel hebben willen zien ?quote:
Toen waren ze nog grappig, toen freek solo ging werd het met het jaar slechterquote:
We hebben Linda de Snol al gehad. Ik dicht Ivo Niehe wel kwalteiten toe die geschikt zijn voor Zomergasten. Spreekt een paar talen vloeiend. Heeft interessante mensen ontmoet en met z'n Gymnasium niet de domste.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 17:38 schreef Pietverdriet het volgende:
Zou trouwens wel van ballen hebben getuigd als men ivo niehe als gast hadden, had de vpro leden gekost
Dan verschil ik van mening met je. Geweldige shows gezien van hem, De Komiek, De Mars en nog meer.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 17:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Toen waren ze nog grappig, toen freek solo ging werd het met het jaar slechter
Neerlands hoop in bange dagen, weerzien in Panama, dat niveau heeft freek in zijn eentje nooit meer gehaald
We zullen je enorm missen gaan.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 17:48 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Ik sla maar over dit jaar, wat een flopshows. Misschiem muv die filmmaker dan
Je kent ze niet eens en hebt al een oordeel.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 17:48 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Ik sla maar over dit jaar, wat een flopshows. Misschiem muv die filmmaker dan
Doctoraal zelfsquote:Op vrijdag 4 juli 2014 17:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
We hebben Linda de Snol al gehad. Ik dicht Ivo Niehe wel kwalteiten toe die geschikt zijn voor Zomergasten. Spreekt een paar talen vloeiend. Heeft interessante mensen ontmoet en met z'n Gymnasium niet de domste.
Kijk eens aan. Realiseer me net dat ie geen Zomergast is.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |