Online is die goedquote:Op woensdag 4 juni 2014 00:14 schreef janrad het volgende:
Watchdogs is zo'n game waarin ik binnen de kortste keren alleen maar ga lopen zieken, auto stelen publiek doodrijden, burgers neerschieten. De verhaallijn interesseert me binnen de kortste keren niet meer.. Dat heb ik met GTA ook altijd.
Hij is zowiezo wel goed, ik mis alleen de discipline om een verhaal te spelen als er teveel te doen is. Het hacken is echt een nieuwe dimensie in het gamen vind ik en Ubisoft heeft naar mijn mening best lef gehad om met een dergelijk game naar buiten te komen. Hoe het online werkt ben ik nog niet achter eigenlijk.quote:
Dan heb ik wel medelijden met jou. Je zal nooit kunnen genieten van spellen zoals dit, GTA, Skyrim, Fallout etc. terwijl dat wel altijd de leukste games zijn naar mijn mening.quote:Op woensdag 4 juni 2014 00:14 schreef janrad het volgende:
Watchdogs is zo'n game waarin ik binnen de kortste keren alleen maar ga lopen zieken, auto stelen publiek doodrijden, burgers neerschieten. De verhaallijn interesseert me binnen de kortste keren niet meer.. Dat heb ik met GTA ook altijd.
Met Fallout en Skyrim had ik dat dus niet, met GTA weer wel.quote:Op woensdag 4 juni 2014 10:26 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Dan heb ik wel medelijden met jou. Je zal nooit kunnen genieten van spellen zoals dit, GTA, Skyrim, Fallout etc. terwijl dat wel altijd de leukste games zijn naar mijn mening.
Hmm, dat is vreemd aangezien er in Skyrim en Fallout een stuk meer te doen is dan in GTAquote:Op woensdag 4 juni 2014 10:35 schreef janrad het volgende:
[..]
Met Fallout en Skyrim had ik dat dus niet, met GTA weer wel.
Zal wel aan mij liggen, overigens vind ik Watchdogs wel een prima game en ik ga er zeker mee verder. Hoe het online werkt ben ik nog niet achter.quote:Op woensdag 4 juni 2014 10:37 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Hmm, dat is vreemd aangezien er in Skyrim en Fallout een stuk meer te doen is dan in GTA
Ja meestal ergens tussen 12 en 4.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:31 schreef Morri het volgende:
Ik dacht dat er vandaag 2 gratis spellen zouden komen? Is dat altijd later op de dag?
Elite Beat Agentsquote:Op woensdag 4 juni 2014 11:31 schreef Morri het volgende:
Ik dacht dat er vandaag 2 gratis spellen zouden komen? Is dat altijd later op de dag?
Elite Beat Agents is een van m'n weinige echte obsessies geweestquote:Op woensdag 4 juni 2014 11:59 schreef Poit het volgende:
[..]
Elite Beat Agents
Maar vanmiddag ergens ja![]()
Al zijn de PS3 en Vita titels interessanter dan de PS4 titels
Redelijk goedkoop, ja. Maar Nederland is ook wel vrij duur, qua games. Ik denk dat HK ongeveer redelijk gelijk aan de USA is, qua prijs. GTA5 was al vrij snel na de launch voor 35 euro ongeveer te vinden. Zelf FIFA14 voor de PS4 voor 35-40 euro gekocht daar. En PES2014 voor 30 euro gekocht in de eerste week (Miskoop. Goede demo, waardeloze game).quote:Op maandag 2 juni 2014 11:19 schreef Rijst het volgende:
[..]
Evem eem vraagje aan jou.
Vroeger in HK kochten we een stuk 30 ps2 games daar omdat ze zo cheap waren. Eenmaal thuis aangekomen konden we ze niet spelen omdat de ps2 niet regio vrij was![]()
Maar nu met de ps4 zit dat met de ps4 anders. Zijn die games daar nog steeds zo goedkoop?
Zijn er ook nog leuke online shops te vinden?quote:Op woensdag 4 juni 2014 12:32 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Voorbeeld van zo'n dubbel-pagina met aanbiedingen en HK prijzen: http://www.perfect-denki.com/gameweeklycoupon.html
10HK$ = 1 euro.
Volgens mij niet, al zou je denken dat ze dat wel veel meer zouden opzetten, want de post vanuit HK is ook super cheap. Het is goedkoper om vanuit HK iets naar mijn buurvrouw in Nederland te sturen 3,6 HK$, oftewel 35 cent, dan wanneer ik het hier in NL naar haar verstuur. (60 cent inmiddels ofzo...!?quote:Op woensdag 4 juni 2014 12:44 schreef Morri het volgende:
[..]
Zijn er ook nog leuke online shops te vinden?
Zo, dat met die verzendkosten klopt wel ja. Ik weet niet of je bekend bent met aliexpress.com maar daar hebben ze vaak items die voor westerse begrippen belachelijk goedkoop zijn en vaak ook nog zonder verzendkosten. Je weet werkelijkwaar niet waar ze het van doen..quote:Op woensdag 4 juni 2014 12:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Volgens mij niet, al zou je denken dat ze dat wel veel meer zouden opzetten, want de post vanuit HK is ook super cheap. Het is goedkoper om vanuit HK iets naar mijn buurvrouw in Nederland te sturen 3,6 HK$, oftewel 35 cent, dan wanneer ik het hier in NL naar haar verstuur. (60 cent inmiddels ofzo...!?) (briefpost).
Er zijn natuurlijk wel wat aziatische webshops (play-asia enzo), maar die vind ik vaak dan nog vrij prijzig vergeleken met zavvi enzo.
Online heb je verschillende opties: vrij ronddwalen (met keuze of je online tegenstanders vijanden zijn of niet), racen, decryptie etc.quote:Op woensdag 4 juni 2014 09:01 schreef janrad het volgende:
[..]
Hij is zowiezo wel goed, ik mis alleen de discipline om een verhaal te spelen als er teveel te doen is. Het hacken is echt een nieuwe dimensie in het gamen vind ik en Ubisoft heeft naar mijn mening best lef gehad om met een dergelijk game naar buiten te komen. Hoe het online werkt ben ik nog niet achter eigenlijk.
Volgens mij doet AliExpress het vanuit China, en daar wordt dat voor een groot deel (of helemaal) gesubsidieerd door de overheid om de handel flink te stimuleren. Alleen die hebben dan weer niet echt toegang to games volgens mij.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:04 schreef Poit het volgende:
[..]
Zo, dat met die verzendkosten klopt wel ja. Ik weet niet of je bekend bent met aliexpress.com maar daar hebben ze vaak items die voor westerse begrippen belachelijk goedkoop zijn en vaak ook nog zonder verzendkosten. Je weet werkelijkwaar niet waar ze het van doen..
Ja, vrijwel alles is vanuit China. En geen games, veelal zelfgemaakte spullen, kleding, action figures etc. Mijn vriendin is er blij mee, belachelijk goedkoop, alleen wat lang wachten op je spulletjes.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:06 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Volgens mij doet AliExpress het vanuit China, en daar wordt dat voor een groot deel (of helemaal) gesubsidieerd door de overheid om de handel flink te stimuleren. Alleen die hebben dan weer niet echt toegang to games volgens mij.
Ik had het er nog met mijn vriendin over om wellicht vanuit China een webshop op te zetten, maar dat durfde ze niet aan, dus helaas.
Yeah, moet er eigenlijk al een poosje een adapter voor mijn Pipo tablet bestellen, want die was ik vergeten in Hong Kong, maar we gaan als het goed is binnenkort weer die kant op, dus heb het steeds uitgesteld...quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:09 schreef Poit het volgende:
[..]
Ja, vrijwel alles is vanuit China. En geen games, veelal zelfgemaakte spullen, kleding, action figures etc. Mijn vriendin is er blij mee, belachelijk goedkoop, alleen wat lang wachten op je spulletjes.
Het heeft inderdaad een vrij hoge learningcurve. Het is niet zo dat je vrienden op de bank het gelijk op kunnen pakken.quote:Op woensdag 4 juni 2014 10:30 schreef Poit het volgende:
Gisteren even kort de UFC demo gedaan maar ik kom er vooralsnog niet in. Veel te veel knoppen / combinaties
Ben Fight Night gewend waar je vrijwel alleen de rechter stick en shoulder buttons gebruikt, hier is echt het complete arsenaal nodig..
Ik heb wat rond zitten kijken naar One Piece gear (want One Piecequote:
Dat vond ik het mooie aan Fight Night, dat was behoorlijk goed op te pakken. Hier kom je met button bashing echt nergens.. Nu is dat natuurlijk ook wel fijn dat skills nodig zijn maar ik laat de game toch nog even voor wat het is.. Misschien over een jaartje ofzo als hij flink in prijs gedropped is..quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:13 schreef Cikx het volgende:
[..]
Het heeft inderdaad een vrij hoge learningcurve. Het is niet zo dat je vrienden op de bank het gelijk op kunnen pakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |