Wat een achterlijk volk, niet normaal.quote:
Ik zal nooit stellen dat Clegane geen ontzagwekkende vechter is, maar het totaal ongeloofwaardig vinden dat er iemand is die beter kan zijn vind ik overdreven.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:08 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het is niet realistisch dat hij zich kon meten met de Mountain. Ik denk dat je niet goed begrijpt wie er tegenover elkaar staan. Als Ramsay Snow zou moeten vechten tegen Kal Drogo zou het ook sneu zijn als Ramsay de betere was in het gevecht.
Ik gok dat the Hound hetzelfde lot ondergaat als Khal Drogo.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Aha oh zo, maar goed we zien het wel. Het zou jammer zijn als The Mountain nu al dood zou gaan, ik zou hem graag nog een keer zien vechten tegen The Hound
The Mountain is een sadistische psychopaat. Ik denk dat hij haar toch wel verkracht zou hebben, opdracht van Tywin of niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:12 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Maar hij heeft wel bekend.
Verder:
[..]
Het is dus redelijk logisch dat het in opdracht van de Lannisters was. Volgens mij is het ook gewoon bekend dat Elia Martell en haar kinderen zijn vermoord, maar niet officieel door wie.
Wel opvallend inderdaad dat ze die bijtwond weer laten terugkomen. Ik mag hopen van niet in ieder geval.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:14 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Ik gok dat the Hound hetzelfde lot ondergaat als Khal Drogo.
Toch heeft die gast allemaal dingen gedaan waardoor je toch echt niet voor hem zou kunnen rooten. Zoals dus die verkrachting en kinderen vermoord... Ik vond ook dat hij een beetje lullig werd neergezet , maar wilde echt niet dat die van Oberyn zou winnen. Vind Oberyn een briljant personage, schijt aan alles. Die prachtige scene met Tyrion deed het voor me. Daarbij zou ook nog eens Tyrion worden onthoofd als Oberyn niet zou winnen, nog een extra reden om voor hem te zijn.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Oberyn is een irritant kutkind, echt het kleine broertje van de Martells dat nooit wat heeft voorgesteld. Door arrogant te doen en zichzelf een te groot ego op te spelden tracht hij dat te compenseren. Dat hij nu ineens bekend staat als ''goede warrior'' is lachwekkend te noemen.
The Mountain verdedigt de reputatie van grootste, sterkste, snelste, meest ervaren krijger van Westeros, of in ieder geval King's landing en omstreken. Een man die voor hetere vuren heeft gestaan en meerder sterkere tegenstanders tegelijkertijd heeft verslagen. Dan komt het lulletje Dorne even langs om hem de les te lezen. Slaat nergens op.
Het ergste vond ik dat Oberyn in het gevecht de betere was, dat irriteerde me echt mateloos, ik was blij toen de Mountain uiteindelijk toch nog won, al had Oberyn wel iets minder pijnlijk dood mogen gaan.
Hmm goed punt welquote:Op dinsdag 3 juni 2014 12:59 schreef Weakling het volgende:
[..]
Pinkie zei niet voor niets dat Robin maar eens de andere kastelen moest gaan bezoeken en er eens op uit moest trekken. Pinkie hoopt denk ik ook dat Robin snel het loodje legt. Kan ie lekker knus met Sansa gaan hokken zonder door die klier gestoord te worden en is ie tenminste echt baas daar.
Moet die persé worden opgevolgd dan? Kan me zo niemand bedenken... Heb het idee dat King's Landing de laatste paar episodes sowieso niet echt in de spotlight staat, op Tyrion na dan.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:19 schreef Cornelis83 het volgende:
Wie zal trouwens Oberyn opvolgen voor de small council?
Tormund?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:19 schreef Cornelis83 het volgende:
Wie zal trouwens Oberyn opvolgen voor de small council?
Ware woorden.quote:
Misschien wel de allerslechtste scene van de hele serie vooralsnog.quote:
Zegg... onversneden romantiek en wat doe jij?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:31 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
En ik dank beiden voor die totaal overbodige kut scène.
Dat viel wel mee toch?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:33 schreef Norrage het volgende:
[..]
Misschien wel de allerslechtste scene van de hele serie vooralsnog.
En zo verschrikkelijk langdradig. Waarom moesten ze nou zo nodig deze compleet oninteressante en onnodige scene in deze aflevering zetten en dan het epische gevecht waar de aflevering om zou moeten draaien zo kort houden. Af en toe snap ik die makers gewoon echt niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:33 schreef Norrage het volgende:
[..]
Misschien wel de allerslechtste scene van de hele serie vooralsnog.
Oneens.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:31 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
En ik dank beiden voor die totaal overbodige kut scène.
Ik vond het ook wel een mooie scène.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:42 schreef Verbal het volgende:
Ben ik nou gek dan? Ik vond het oprecht wel mooi, de treurigheid van zo'n mismaakte vechtmachine en zo'n mooi meisje die een soort ontluikende liefde hebben die niet geconsumeerd kan worden...
V.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |