quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:35 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]MmmmSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet wat je er zelf al uit kon halen, kan best een wazig verhaal zijn anders
Achteraf gezien is het acteerspel van die zwangere vrouw ook erg sterk trouwens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Timo20 op 01-06-2014 00:53:57 ]How can you know what things are worth if your hands don`t move `till you do a day`s work?
Ich veul mich net enne klok, want ich tik neet richtig
Maar eens proberen diequote:Op zaterdag 31 mei 2014 23:40 schreef destillegetuige het volgende:
King of Devil's Island
Jeugdige delinquenten op een eiland, in een soort kostschool setting, dat dient als gevangenis zonder tralies. Niemand kan zo ontsnappen. Of toch wel? Meet Erling, ook wel C-19 genoemd, hij wil niet alleen snel van het eiland, maar wil gaandeweg ook het perverse regime wel even een hak zetten.
Ik vermoed dat het een voor Noorse begrippen dure film is geweest. Het schijnt in Noorwegen ook wel een film met hoge bezoekersaantallen te zijn geweest. Je merkt ook wel dat de film lekker wegkijkt. Verhaal is aardig al mist het halverwege wat spanning, of iets waardoor je meer binding met de personages krijgt. Maar slot is net sterk genoeg om je hier overheen te trekken en je vast te houden. Een film voor als je bijvoorbeeld geen zin hebt in moeilijke arthouse, maar ook geen zin in gladde hollywood rommel. Dit valt er een beetje tussenin. Based on a true story.
6,5/10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door kree op 01-06-2014 00:53:31 ]Do what you love, love what you do!
Het is een prequel van LOTR.quote:Op maandag 2 juni 2014 17:01 schreef Geerd het volgende:
Is de Hobbit film het zelfde als Lord of the rings??
Ik was nooit bijster enthousiast, maar collega zei moet je maar even kijken.
Weeft een beetje door elkaar heen ofzo??
Probeer 'Starbuck' eens, het Canadese origineel. Dat vond ik een zeer charmante comedy!quote:Op zondag 1 juni 2014 15:49 schreef Elan het volgende:
Delivery Man (2013) - IMDb
Kakt na een boeiend eerste half uur volledig in. Jammer want er zat wel degelijk potentieel in.
5.5/ 10
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 20:54 schreef Bosbeetle het volgende:
1967 (40th) In the Heat of the Nighttoffe film, iemand wordt vermoord in een klein dukes of hazard dorpje, op die dag is er ook een neger in het dorp. Hij wordt eerst aangezien voor de dader (natuurlijk) maar later blijkt hij een moordzaak expert van de politie.
Het geheel draait heel erg om vooroordelen van beide kanten maar dat is eigenlijk het minst leuke verhaal, het leuke aan de film zijn de toevalligheden en de eigenaardigheden van de mensen in het dorpje. Daardoor leek deze film een soort twin peaks light, maar het zou me niets verbazen als david lynch tijdens het maken van twin peaks deze film ook in zijn hoofd had.
Moet je voor deze film, per se de voorgaande delen gezien hebben? Heb ze wel gezien in een ver verleden, maar herinner me er niet veel van.quote:Op zondag 1 juni 2014 15:44 schreef YellowBlacks het volgende:
X-Men: Days of Future Past
[ afbeelding ]
De film speelt zich af in een alternatieve toekomst waarin Magneto’s Brotherhood een belangrijke senator vermoordt. Als gevolg daarvan wordt de jacht op mutanten geopend en is het aan de X-Men uit het verleden en de X-Men uit de toekomst om samen te werken en ervoor te zorgen dat enkele belangrijke gebeurtenissen die leiden tot deze dystopische toekomst voorkomen worden.
Vond dit toch een van de beste X-men films. Bij de eerste scene werd ik al helemaal uit mijn stoel geblazen.
IMDB: 8,6
mijn cijfer: 8
X-Men First Class uit 2011 zou ik in ieder geval zeker wel bekijken als achtergrond informatie.quote:Op woensdag 4 juni 2014 17:38 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Moet je voor deze film, per se de voorgaande delen gezien hebben? Heb ze wel gezien in een ver verleden, maar herinner me er niet veel van.
Als je weet wie wie is komt het goed.quote:Op woensdag 4 juni 2014 17:38 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Moet je voor deze film, per se de voorgaande delen gezien hebben? Heb ze wel gezien in een ver verleden, maar herinner me er niet veel van.
Ik zelf vind van niet. Zijn wel kleine stukjes die verwijzen naar first class, maar niet hinderlijk. Blijf wel zitten, na de aftiteling komt nog een klein stukje, die je niet wil missen.quote:Op woensdag 4 juni 2014 17:38 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Moet je voor deze film, per se de voorgaande delen gezien hebben? Heb ze wel gezien in een ver verleden, maar herinner me er niet veel van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door EDMAN- op 05-06-2014 10:21:05 ]Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
Hahaha, ik dacht serieus dat dat Drew Barrymore (of Amanda Seyfried) was ofzo!quote:Op donderdag 5 juni 2014 11:26 schreef planethugo het volgende:
Airheads
[ afbeelding ]
Komedie uit 94 met een jonge Adam Sandler, Steve Buscemi en Brendan Fraser als 3 nietsnutten die door willen breken als band en inbreken in een radiostudio, de situatie escaleert tot een gijzeling. Niet erg bijzonder of hilarisch, wel redelijk cliche maar ook weer niet zo irritant om het af te zetten. Echt een aanrader is het ook niet. Wel leuk om veel bekende acteurs in bijrollen te zien zoals Kramer van Seinfeld, een paar OZ acteurs, David Arquette en Chris Farley, hoewel die rollen ook weinig voorstellen.
5.5
hij ziet er idd echt uit als een kind, of meisje jaquote:Op donderdag 5 juni 2014 11:37 schreef JDx het volgende:
[..]
Hahaha, ik dacht serieus dat dat Drew Barrymore (of Amanda Seyfried) was ofzo!![]()
![]()
In dat geval wat aanraders voor je (ook van Stephen Chow):quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:10 schreef Nemephis het volgende:
Kung Fu Hustle - 2004
[ afbeelding ]
Een Chinese actie/komedie die zich afspeelt in de jaren veertig. Een kleine crimineel en zijn sullige partner willen lid worden van de Bijlen Bende, een beruchte groep criminelen. Daarom besluiten ze een wooncomplex te overvallen. Ze hebben er alleen niet op gerekend dat de bewoners daarvan bepaald niet zo hulpeloos zijn als ze eruit zien. Binnen de kortste keren loopt het dan ook flink uit de hand en gaan de Bijlen Bende en de bewoners van het wooncomplex de strijd met elkaar aan..
De film is Chinees gesproken maar dat is geen probleem omdat het een visueel spektakel is: Slapstick-achtige grappen en cartooneske computergraphics brengen de humor over, de vechtscenes zijn spannend in beeld gebracht en de sfeerbeelden zijn af en toe cinematografische hoogstandjes. De muziek past er perfect bij, Westerse en Oosterse muziek.
Ik vind dit een heel erg leuke film en geef 'm een 8,5 / 10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IMDB: 6.9
Ik: 5Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
Ik had precies dezelfde gedachte. Ze hadden het bij de LEGO world moeten houden... Daardoor werd het gelijk een stuk minder leuk voor mij, terwijl ik het hele stuk daarvoor erg leuk vond.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:56 schreef JDx het volgende:
The Lego Movie (2014) - IMDb
Als de reviews hier niet zo lovend waren, had ik er nooit naar omgekeken, maar toch gelachen. Wel jammer dat het einde opeens veranderd in een soort uitleg hoe alles zit, de droomwereld is leuker.
7.
quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:12 schreef EDMAN- het volgende:
The Perks of Being a Wallflower
The Perks of Being a Wallflower (2012) - IMDb
[ afbeelding ]
Op aanraden van een vriend gekeken als in 'om samen met je vriendin te kijken' (ben zelf meer van de thrillers etc.). Hij waarschuwde wel dat de film je kan raken. Nou dat deed het wel.
In het kort gaat het over een jongen (Charlie) die als eersteklasser op een middelbare school moet zien te overleven. Klinkt cliché, ik weet. Hij lijkt een erg eenzaam leven te leiden tot hij vrienden maakt met 2 'seniors' (Emma Watson/ Ezra Miller) die hem onder de hoede nemen. Langzamerhand komen er meer details over het leven van deze 3 en hun vrienden (met de nadruk op Charlie.) naar boven drijven. Denk aan de zelfmoord van een beste vriend, jeugdtrauma's, psychische problemen, liefdesperikelen, homosexualiteit.
De film liet mij constant het gevoel hebben van 'er gaat iets ergs gebeuren', of 'nu gaat hij zichzelf écht voor lul zetten, of 'doe het niet!'. Op een gegeven moment denk je, wat gaat er nu nog gebeuren? Er broeit iets op de achtergrond. Gewoon kijken.
Goed geacteerd door Emma Watson (Sam) , Ezra Miller (Patrick) en Logan Lerman (Charlie, nooit van gehoord verder).
Ik: 8
Imdb: 8,1Deze met je vriendin kijken en dan de hele tijd "Zoo die Emma Watson is niice zeg".SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Play hard, go pro.
Dat zeg je tegen je vrienden, niet je vriendin slimpiequote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:20 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Deze met je vriendin kijken en dan de hele tijd "Zoo die Emma Watson is niice zeg".
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:21 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
In dat geval wat aanraders voor je (ook van Stephen Chow):
Siu lam juk kau (2001) - IMDb (Shaolin Soccer)
Sik san (1996) - IMDb (The God of Cookery)
Hei kek ji wong (1999) - IMDb (The King of Comedy)
Tao xue wei long (1991) - IMDb (Fight Back to School)
* knip *
prachtig gefilmd, maar helaas moet ik ook zeggen dat het geen wereldschokkende film is (ben best wel een wes anderson fan..)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 22:22 schreef golfer het volgende:
The Grand Budapest Hotel (2014) - IMDb
Gebaseerd op verhalen van Stefan Zweig is het een leuke fantasiefilm die vooral erg beeldend is en waarin een groot aantal bekende acteurs meespelen.
Beetje Sjakie in de Chocoladefabriek meets James Bond en Sherlock Holmes.
Leuk niemendalletje voor tussendoor.
IMDb: 8,4
Ik: 7,2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |