SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
twitter:Mkrabby twitterde op zaterdag 31-05-2014 om 10:43:24Van Gaal maakt selectie bekend. Volgens eerste berichten gaat Kongolo mee naar WK en valt Van Aanholt af #Oranje reageer retweet
'Muricanen zijn echt josties ja.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:01 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Colbert report is wel leuk maar dat interview met de US minister of the Navy![]()
" we are the greatest fighting force in the world" " where we come we create havoc" en bij elke opmerking het hele publiek ook juichen
mag hopen dat de chinezen een keer wat gaan doen.
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:09 schreef Lastpost het volgende:
Jesus wat is er met de gameplay aan de hand in die WK-mode. Lijkt godverdomme wel flipperkast. Kan ook spontaan niet meer verdedigen en je slalomt zo door de verdediging heen. Potje of 10 gedaan, helft gewonnen en over het algemeen uitslagen als 8-5, 9-2 of 2-7.
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:09 schreef Lastpost het volgende:
Jesus wat is er met de gameplay aan de hand in die WK-mode. Lijkt godverdomme wel flipperkast. Kan ook spontaan niet meer verdedigen en je slalomt zo door de verdediging heen. Potje of 10 gedaan, helft gewonnen en over het algemeen uitslagen als 8-5, 9-2 of 2-7.
Heerlijk arcade voetbal zo.
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:14 schreef Lastpost het volgende:
Maakt trouwens ook weinig uit wie je op het middenveld zet want dat wordt toch overgeslagen door het hoge tempo, passes die altijd aankomen op lange afstand en zodoende krijg je enkel lobjes en steekballen over 50 meter. Heb Kompany achterin maar Zapata op 3 chem doet het even goed, of slecht, het is maar hoe je het bekijkt.
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:14 schreef Lastpost het volgende:
Maakt trouwens ook weinig uit wie je op het middenveld zet want dat wordt toch overgeslagen door het hoge tempo, passes die altijd aankomen op lange afstand en zodoende krijg je enkel lobjes en steekballen over 50 meter. Heb Kompany achterin maar Zapata op 3 chem doet het even goed, of slecht, het is maar hoe je het bekijkt.
Zo te zien heb jij geen PES gespeeld dit jaar. Die is fucking traag.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:11 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Voelt wel een beetje aan als PES qua arcade inderdaad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 26 augustus 2014 23:13 schreef Toefjes het volgende:
Iedere kerel heeft wel eens gekeken tot hoever hij kwam bij zichzelf.
Ik vind Michael Bradley ook wel lekker spelen en ik had toevallig een hele lange Amerikaanse CB gekregen + Howard. Daar is wel wat leuks mee te maken.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 10:43 schreef rolls-reus het volgende:
[..]
Die heb ik ook al super subvoor de rest alleen moeilijk te linken
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:39 schreef Zhano het volgende:
(EX) AZ gewoon met 2 spelers(+ een coach) in het team.
De rossi is echt geweldigquote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:44 schreef Maver24 het volgende:
net David Silva moeten discarden uit de WC FUTwel lavezzi en Macherano en De Rossi gekregen in 5 pakjes, nice
Dat zal best maar Van Aanholt kan er geen klote vanquote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:46 schreef DutchSL het volgende:
Geen van Aanholt, de enige L(W)B die fatsoenlijk in dat konko systeem van van Gaal kan spelen
En zes aanvallers voor twee posities meenemen
Veel beter/minder slecht dan Blind in die rol.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:51 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dat zal best maar Van Aanholt kan er geen klote van
http://www.futhead.com/14/players/15554/eddie-johnson/quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:54 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wat zijn de stats van Eddie Johnson in FUT World Cup?
Hij raakt hem niet(beweging is wel fout natuurlijk) en vervolgens maakt die andere speler nog een trappende beweging terug ook.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:58 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wel raar dat hij niet meegaat naar het WK.. maar hij kreeg in de MLS 2x rood in korte tijd (1x sloeg nergens op, kijk maar naar deze video:
Stats op futhead kloppen nietquote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:56 schreef TBakkert het volgende:
[..]
http://www.futhead.com/14/players/15554/eddie-johnson/
Wel een strength downgrade, maar jumping is weer fiks omhoog...
Wat jij zegt heb ik meer met gewone UT. Daar gaat alles rete snel en slaat iedereen het middenveld over. WK is een stuk langzamerquote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:14 schreef Lastpost het volgende:
Maakt trouwens ook weinig uit wie je op het middenveld zet want dat wordt toch overgeslagen door het hoge tempo, passes die altijd aankomen op lange afstand en zodoende krijg je enkel lobjes en steekballen over 50 meter. Heb Kompany achterin maar Zapata op 3 chem doet het even goed, of slecht, het is maar hoe je het bekijkt.
Voorzetten nog veel erger.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:22 schreef Confetti het volgende:
Schieten is wel zwaar overpowered. Alsof iedereen 99 shot power heeft.
Tsjah kans van 1 op 736 (cardweight niet meegerekend) is ook wel wat beter dan 1 op duizenden..quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:54 schreef byah het volgende:
godver in 3 jaar FUT nooit een Ronaldo gehad
[ afbeelding ]
Qua voorzetten lukt het me niet echt meer. TOTS Toni scoorde bij mij gruwelijk veel en liep meer dan 2:1, alleen nu lukt het me niet zo goed.quote:
Nou volgens mij kan je wallcot met 1 chem nog in de st zetten en kopt die ze er nog in tegen kompany enzo. Gaat echt nergens over.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:28 schreef Kiid het volgende:
[..]
Qua voorzetten lukt het me niet echt meer. TOTS Toni scoorde bij mij gruwelijk veel en liep meer dan 2:1, alleen nu lukt het me niet zo goed.
Helpt ook niet echt dat mijn beste spits Dzeko is
Oh, op die fiets. Ja, dat zal nooit echt veranderen denk ik.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:31 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Nou volgens mij kan je wallcot met 1 chem nog in de st zetten en kopt die ze er nog in tegen kompany enzo. Gaat echt nergens over.
Na 400K coins heb ik Aguero en Rooney en Reus als beste spelers.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:26 schreef Zhano het volgende:
[..]
Tsjah kans van 1 op 736 (cardweight niet meegerekend) is ook wel wat beter dan 1 op duizenden..
hihiquote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:41 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Na 400K coins heb ik Aguero en Rooney en Reus als beste spelers.
Niet eens een Meireles ofzo gunnen
Looool, en ik krijg Gomez in een spelerspack. EA leest meequote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:38 schreef Kiid het volgende:
[..]
Oh, op die fiets. Ja, dat zal nooit echt veranderen denk ik.
Zo wel graag Gomez willen hebben
lolquote:Op zaterdag 31 mei 2014 12:14 schreef Lindgren. het volgende:
Kwartfinale winnen en dan deze speler als beloning krijgen.
ik had er 110quote:
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:07 schreef over_hedge het volgende:
[..]
ik had er 110Saaie kut packs op te open zijn dat
Ja heb ik ook gedaanquote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:09 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Gister heb ik er ook nog 50 geopend geloof ik en met de inkomsten daaruit weer World Cup packs halen.
Ik had Sturridge en een hunterquote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:10 schreef Confetti het volgende:
Ik had 168 van die 5k pakjes.
Hoogste opbrengst was Nani voor 2k
Da's knap als je een Verneer voor 150c kan vinden.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:38 schreef wickedmen het volgende:
Oke serieus jongens waarom is FUT zo complex?
Nu heb ik een paar zilvers gezien die duurder zijn dan een gold player, neem bijv Vermeer, kost 150 en Ruiter 400.
Ben btw bezig met een Nederlands team en dan iedereen ownen met hun Duitse, Engelse of Spaanse topteams.![]()
Is WK-selectie mi mangquote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:47 schreef Rijst het volgende:
[..]
Wanneer spelen ze en waar kan je dat zien?
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:10 schreef Reemi het volgende:
Ik heb nu al alle moeite met de poulefaseDit zijn nog grotere pisventjes dan in de normale FUT
quote:Op zaterdag 31 mei 2014 13:44 schreef Rijst het volgende:
[..]
Da's knap als je een Verneer voor 150c kan vinden.
quote:
Speel je echt op die tv?quote:
fut 1994?quote:
Hmmmm binnenkort als ik geld heb eens effe kijken.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:14 schreef Rijst het volgende:
[..]
Zo'n 24 inch scherm kost 2e hands maar 150 euro ofzo.
Repost, maar wel super jaquote:
Tv kopen? 150 euro full hd samsung 32 inchquote:
Eerst werk zoeken.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:21 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Tv kopen? 150 euro full hd samsung 32 inch
Nee das normaal. Een goede silver is duurder dan een slechte (qua rating) gold.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:22 schreef wickedmen het volgende:
Maar is toch raar of niet? Draxler voor 1000 coins gekocht en een Willems moet ik voor 2400 coins kopen.![]()
Ahhh vandaar dat Depay zo duur is.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:24 schreef Zhano het volgende:
[..]
Nee das normaal. Een goede silver is duurder dan een slechte (qua rating) gold.
Alles is gedaald in prijs sinds gisteren.. en ik had de hoop dat bronze consumables beter gingen verkopen maar dat is niet zo.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:20 schreef Confetti het volgende:
Consumables zijn wel gigantisch gezakt. Hunter van 8k naar 2,8k..ik denk dat daar nog wel wat geld te halen is want deze pack-frenzy blijft niet duren.
dat is toch normaal? Hier komt ie standaard rond een uur of 7, ook al geven ze een tijdvak van 9-16quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:31 schreef over_hedge het volgende:
[ afbeelding ]
Sterf kut postnltweede keer al deze week.
Dan kunnen ze net zo goed geen tijdvak aangeven.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:33 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
dat is toch normaal? Hier komt ie standaard rond een uur of 7, ook al geven ze een tijdvak van 9-16
Als je die komma's die je normaal teveel gebruik nu eens gebruikt in plaats van het woord "of" zou dat een stuk makkelijker lezenquote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:43 schreef Maver24 het volgende:
Lahm in het wc fut pakje. Ik moet alleen nog een reus hebben of ribery of ronaldo en een ramos ofzo en ik heb mijn team klaar
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beiden zijn goed. Ligt aan je speelstijl.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:39 schreef Lastpost het volgende:
Even non-WC post: In 4231(2), Nasri of Rooney CAM (Jovetic in de spits)?
Ik dacht eerst dat ik dat wel wou doen maar aangezien je em nieuw voor 16 euro binnen hebt vind ik het niet de moeite waard om em voor een tientje oid te verkopen.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:10 schreef Dudeweiser het volgende:
Heeft iemand hier nog Red Dead Redemption voor de xbox te koop trouwens?
geef hem dan gewoon gratis.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:52 schreef n0ir het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat ik dat wel wou doen maar aangezien je em nieuw voor 16 euro binnen hebt vind ik het niet de moeite waard om em voor een tientje oid te verkopen.
kk gierquote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:52 schreef n0ir het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat ik dat wel wou doen maar aangezien je em nieuw voor 16 euro binnen hebt vind ik het niet de moeite waard om em voor een tientje oid te verkopen.
Dan pak je Santiquote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:40 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Beiden zijn goed. Ligt aan je speelstijl.
Rooney is wel aan te raden als je in je overige spelers wat schotkracht mist. Wil je echt een spelverdeler en dribbelacties maken dan pak je Nasri.
Ik ga nu net naar de halve finale, spannend!!quote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:22 schreef Dylan98 het volgende:
Gestrand in de halve finale. Vanavond maar weer een paar packs openen hopen op een cv en rb want die heb ik nog niet..
Nee, ik had er al vanaf dag 1 eentje. Maar pas half jaar full HD.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 14:14 schreef Rijst het volgende:
Tim86 is is pas ook overgestapt naar een platte TV
Ik heb juist precies het tegenovergesteldequote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:41 schreef Tim86 het volgende:
Echt geen reet aan die WC mode. Gameplay is zo kut gewoon..flipperkast fiesta.
Zal wel aan de console liggenquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:45 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb juist precies het tegenovergestelde
Ik ben slecht in FUT maar hier lukt echt alles (net zoals in H2H vaak) en het loopt gewoon echt lekker. Kan eindelijk een fatsoenlijke aanval opbouwen en gewoon uit een combinatie scoren... grappig hoe het bij twee mensen zo kan verschillen
Tim is gewoon een beetje boos omdat hij de world cup nog niet heeft gewonnen maar Rijst al wel.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:45 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb juist precies het tegenovergestelde
Ik ben slecht in FUT maar hier lukt echt alles (net zoals in H2H vaak) en het loopt gewoon echt lekker. Kan eindelijk een fatsoenlijke aanval opbouwen en gewoon uit een combinatie scoren... grappig hoe het bij twee mensen zo kan verschillen
Ik ga het straks wel weer een kans geven..kan alleen maar meevallen na mijn ervaring van gisteren. Al hielp het ook niet dat ik na 4 wins van de servers werd afgetrapt. Ging echt nergens over.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:47 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Tim is gewoon een beetje boos omdat hij de world cup nog niet heeft gewonnen maar Rijst al wel.
Even serieus, ga nu mijn eerste partij spelen.
Ja dit welquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:49 schreef poker4lifee het volgende:
wel eens met Tim, maar dat vind ik ook van de normale fut 14
Ik vond het mijn eerste paar potjes meer als H2H ogen, maar toen ik eenmaal 100 chem tegenstanders tegenkwam veranderde het juist in FUT2.0 qua tempo en was het echt über high pressure en pace + cross abuse. Misschien heb ik dan wel net wat aidskoala's als tegenstander gehad..ik weet het ook nietquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:50 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ja dit wel
Vergeleken met H2H is dit nog steeds een grote rotzooi natuurlijk maar vergeleken met FUT 14 is dit al wel een verbetering imo. Minder snelheid en meer tijd om rustig te bouwen enzo..
Moet elke keer lachen als ik een stukje van dat commentaar hoor op een stream ofzo..zo debielquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:51 schreef Kamikazie het volgende:
Evert die na een lobje zegt; snoeihard schot zegt
Youri na een pegel van 30 meter; mooie geplaatste bal
Ja ik kom wel mensen tegen met een minder team, moet de eerste Ronaldo/Messi nog tegenkomen ... misschien dat dat verschil maakt.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:51 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik vond het mijn eerste paar potjes meer als H2H ogen, maar toen ik eenmaal 100 chem tegenstanders tegenkwam veranderde het juist in FUT2.0 qua tempo en was het echt über high pressure en pace + cross abuse. Misschien heb ik dan wel net wat aidskoala's als tegenstander gehad..ik weet het ook niet
Nederlands commentaarquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:53 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Moet elke keer lachen als ik een stukje van dat commentaar hoor op een stream ofzo..zo debiel
Hoorde laatst ook iets van Evert die aan Youri vroeg of hij ooit gedacht had dat hij commentator zou worden. Zijn antwoord was nee. Gewoon zonder toelichting![]()
Kan zijn dat het commentaar net werd afgekapt omdat er een schot ofzo was, maar het klonk echt debiel
Denk dat ze dat niet doen omdat dan het verschil in kwaliteit van bepaalde spelers te goed te merken isquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:55 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ik snap echt niet dat ze niet gewoon de H2H gameplay gebruiken bij FUT.
H2H
Dan scheid je idd wel echt het #kafvanhetkorenquote:Op zaterdag 31 mei 2014 16:56 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Denk dat ze dat niet doen omdat dan het verschil in kwaliteit van bepaalde spelers te goed te merken is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |