Laten we hopen op: "ladies and gentlemen, we've got it"quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:32 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:VTMNIEUWS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 08:26:38[LIVESTREAM] Maleisische regering houdt persconferentie over #MH370. Het is nog onduidelijk waarom. http://t.co/CL9E44vk7P reageer retweet
Er kwam binnenkort toch een rapport uit.quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:51 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Laten we hopen op: "ladies and gentlemen, we've got it"
twitter:VTMNIEUWS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 09:12:19Persconferentie vlucht #MH370 is geannuleerd omwille van "onvoorziene omstandigheden" http://t.co/CL9E44vk7P reageer retweet
Oh. Dan was het waarschijnlijk niet veel.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:21 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:VTMNIEUWS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 09:12:19Persconferentie vlucht #MH370 is geannuleerd omwille van "onvoorziene omstandigheden" http://t.co/CL9E44vk7P reageer retweet
Ja maar daardoor wordt het gebied niet enorm veel groter natuurlijk. 't zal hooguit wat langer duren eer dat die gevonden is.quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:32 schreef Loekie1 het volgende:
Als die piloot heel slim was, en dat was hij waarschijnlijk, en hij wilde per se niet dat het vliegtuig gevonden zou worden, dan vinden we het ook niet. Dan heeft hij het toestel op het laatste moment nog een bocht laten maken bijvoorbeeld.
Maar als hij een mooi graf wilde in de Diamantina Deep, als een ego statement, dan is er nog een kans.
twitter:NewsOnTheMin twitterde op donderdag 29-01-2015 om 11:16:55BREAKING NEWS: #MH370 has been officially declared “an accident". All passengers and crew are presumed dead: Malaysian authorities reageer retweet
twitter:BBCBreaking twitterde op donderdag 29-01-2015 om 11:15:11Malaysia ends search for MH370, officially declares disappearance of plane in Indian Ocean in March 2014 an accident http://t.co/fx45HEBzSK reageer retweet
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:01 schreef UpsideDown het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.dailymail.co.u(...)n-expert-claims.html
Jep, dat was "mijn" locatie.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:02 schreef kalinhos het volgende:
Qua pings had hij ook in Kazachstan kunnen komen, toch?
Ik begin me steeds meer af te vragen of er uberhaupt wel een vliegtuig geweest is die dag.quote:Tis gewoon bijna al een jaar dat ze 'm kwijt zijn trouwens, de tering.
ach, air france 447 deden ze ook 2 jaar over om te vinden, dus alles kan nogquote:Op woensdag 25 februari 2015 00:02 schreef kalinhos het volgende:
Qua pings had hij ook in Kazachstan kunnen komen, toch?
Tis gewoon bijna al een jaar dat ze 'm kwijt zijn trouwens, de tering.
Maar daar waren toch al wel vrij snel wrakstukken en zelfs lichamen gevonden? Alleen het duurde heel lang voor de rest van het toestel gevonden werd.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:28 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ach, air france 447 deden ze ook 2 jaar over om te vinden, dus alles kan nog
Daar hadden ze na vijf dagen wel al brokstukken en twee lichamen van geborgen.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:28 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ach, air france 447 deden ze ook 2 jaar over om te vinden, dus alles kan nog
quote:'Voor eind mei is het wrak gevonden'
National Geographic onthult: ‘MH370 werd bewust richting Antarctica gevlogen’
Voor eind mei zal het wrak van de vermiste Malaysia Airlines-vlucht MH370 teruggevonden worden. Dat verklaart een Australische expert dicht bij het onderzoek in een documentaire van National Geographic. In de nu al beruchte aflevering van ‘Air Crash Investigation’ worden overigens nog meer nieuwe theorieën over vlucht MH370 de wereld ingestuurd. Zo zou het toestel bewust richting Antarctica zijn gevlogen.
Volgens vliegtuigcrashexperts die in de documentaire aan bod komen, werd de vliegrichting van MH370 wel degelijk bewust veranderd vanuit de cockpit. Na intens onderzoek is immers gebleken dat het vliegtuig drie bochten maakte na het laatste radiocontact. Een eerste bocht naar links, dan nog twee snel op elkaar volgende bochten richting het westen en uiteindelijk het zuiden. MH370 vloog dus richting Antarctica, besluit Malcolm Brenner in ‘Air Crash Investigation’. Onder meer nieuwe satellietdata zouden bevestigen dat het vermiste vliegtuig nog uren bleef doorvliegen nadat het contact met de luchtverkeersleiding was verbroken.
Vlucht MH370 van Kuala Lumpur naar Peking verdween op 8 maart 2014, amper veertig minuten nadat het toestel was opgestegen in Maleisië. Sindsdien ontbreekt elk spoor naar het vliegtuig. Meerdere zoekacties werden opgezet, en onderzeeërs verschillende delen van de Indische Oceaan uit op zoek naar het kleinste wrakstuk van het toestel. Voorlopig nog steeds zonder resultaat, zodat de Maleisische autoriteiten de hoop op 29 januari 2015 opgaven. ‘Het vliegtuig is gecrasht, we weten alleen niet waar. Maar de 227 passagiers en 12 bemanningsleden zijn helaas omgekomen’, luidde de boodschap.
Toch zullen we ooit weten wat er met MH370 is gebeurd, vertelt de Australische onderzoeker Martin Dolan. ‘Ik word nooit wakker met het idee dat ik die dag het toestel zal vinden. Maar ik hoop het wel, en ik ga ervan uit dat die dag zal aanbreken tussen vandaag en eind mei’, klinkt het.
En dan nog 2 jaar erover doen om het wrak te vinden terwijl het zoekgebied vele malen kleiner was.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:34 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Daar hadden ze na vijf dagen wel al brokstukken en twee lichamen van geborgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |