Bij mij hoorde dat ook bij BI jaquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:32 schreef JaleesaJoia het volgende:
Wat zijn jullie allemaal stil vandaag
Hoe zou het bij Enf vorderen??
Ik hen een rondje Alexandrium gedaan. Man, onwijs steken in m'n lies en onderrug met lopen.. Heeft dat met BI te maken? Ging letterlijk krom lopen van die steken in m'n lies
nee, jij bent geen Limburger van 150 kiloquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:47 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik was ook bij de hema, misschien was ik die tokkie
O sorry zal de volgende keer wel thuis blijven :$quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, jij bent geen Limburger van 150 kilo
Idd vreselijk. Krijg je gewoon kippenvel van als je zoiets hoort, die arme oudersquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:21 schreef krijgerrtje het volgende:
Oh dat ongeluk in Frieslandik deed vroeger ook ieder jaar mee met datzelfde toernooi, dus was het opeens heel dicht bij. Ik kan zulk soort verhalen ook absoluut niet meer handelen, moet er niet aan denken dat zoiets ooit mijn kind overkomt!
je bent volgens mij soberso geen Tokkie, en geen 150 kilo. En je gaat volgens mij ook niet shoppen met je vader, moeder, oom, tante, oma, nichtjes en achterbuurvrouw. Tegelijk. Dus dan hoef je je niet aangesproken te voelenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:00 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
O sorry zal de volgende keer wel thuis blijven :$
:-p
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:08 schreef Stormqueen het volgende:
Chanty, ik ontdek ineens ook allemaal nieuwe kanten van mezelf
Dat is niet tofquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:11 schreef NotTheSame het volgende:
Stormqueen wat mooi!
Kwakz0r geweldig die link
Hier ook stil. Zit behoorlijk in een depri-modus momenteel. Alles lijkt weer eens in het honderd te lopen en daar kan ik niet mee omgaan. Ik hoopte dit keer op een stressloze zwangerschap maar dat gaat em weer niet worden.
Bah.
* NotTheSame kruipt weer terug in het verdomhoekje.
Indalen kan ze bij mij niet geloof ik, ze ligt in stuit/dwars. Dr stuitje ligt naast mn bekken, dr voetjes liggen erin. Dus dat kan het bij mij niet zijnquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:42 schreef Franny_G het volgende:
Steken in mijn lies had ik bij het indalen. Zo, dat was een raar en vervelend/naar gevoel zeg. Eerste keer was ook toen ik aan het winkelen was, bij H&M, ik weet het nog precies.
Even in een spoiler.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:12 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat is niet tofWaar heb je allemaal stress van dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sarcasme. Herken het.
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:40 schreef Chanty het volgende:
NTSSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ghegheghe. Magische helmpjes die je figuur corrigeren, waar koop je die?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:47 schreef geppie het volgende:
Ik kwam er vandaag trouwens ook achter dat ik mijn figuurcorrigerende helmpjes nog pas en die zitten echt zalig!
Ja dat snap ik dus ook nietquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:06 schreef Spees_Eend het volgende:
Oh dat wordt dus wel verkocht?ik snap positieondergoed niet zo goed, de rand van je onderbroek zit toch onder je buik? Enlighten me!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
niet als je van jezelf al maat speknek hebt. Maar ik snap daarmee ook dat jullie dat niet snappenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:06 schreef Spees_Eend het volgende:
Oh dat wordt dus wel verkocht?ik snap positieondergoed niet zo goed, de rand van je onderbroek zit toch onder je buik? Enlighten me!
+1quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:06 schreef Spees_Eend het volgende:
Oh dat wordt dus wel verkocht?ik snap positieondergoed niet zo goed, de rand van je onderbroek zit toch onder je buik? Enlighten me!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |