Ik heb zelf deze: http://memorystunter.nl/c(...)O_32GB_Class_10.html.quote:Op maandag 26 mei 2014 16:54 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Tja zou inderdaad wel jammer zijn
Heb gelukkig wel nog een 4GB Class 4 kaartje liggen, is dat goed?
quote:Op zondag 25 mei 2014 15:11 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Als je die dongel toch al hebt...
Ik heb zo'n ding, kan je dongel indoen.
http://m.ebay.ca/itm?itemId=231118158116
Bedankt voor de tips! Ik ga het eerst even proberen met mijn oude HTC Sensationquote:Op zondag 25 mei 2014 17:17 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Als (tijdelijk) kun je ook een (oude) telefoon inzetten als hotspot.
Zag je dat in een folder?quote:Op maandag 26 mei 2014 17:27 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
action heeft nu ook 16gb van platina voor 9,95
Class 10
quote:Op maandag 26 mei 2014 17:30 schreef igi0n het volgende:
[..]
Ik heb zelf deze: http://memorystunter.nl/c(...)O_32GB_Class_10.html.
Beste uit de test gekomen, klasse 10 en is vrij goedkoop ook nog!
Precies, dat bedoelde ik nou ook.quote:Op maandag 26 mei 2014 20:09 schreef J.B. het volgende:
Houd eens op met over die SJ4000 te praten, als het zo doorgaat koop ik dat ding zelf ook nog terwijl ik er niks mee kan
Downstar je bent een held. Hoe fix je dat eigenlijk steeds?quote:Op maandag 26 mei 2014 16:43 schreef Downstar het volgende:
[..]
Ik zal morgen eens voor je kijken
[..]
Toch zonde als ik morgen wel een korting voor de zwarte weet te regelen
dan had je hem voor 62 ofzo gehad.. die 13 euro verschil was toch bijna weer een gratis microSDkaartje van 32 GB
Hahah ik voel me bijna echt een heldquote:Op maandag 26 mei 2014 21:07 schreef Chefkruiden het volgende:
[..]
Downstar je bent een held. Hoe fix je dat eigenlijk steeds?
quote:Op maandag 26 mei 2014 15:26 schreef thecuriousone het volgende:
[..]
Is dat een creatieve manier om toch de coupon code te kunnen gebruiken (want die geldt enkel op de zilveren versie)?
Laat me weten of het werkt, dan koop ik hem ook zo
quote:Op maandag 26 mei 2014 15:40 schreef wimbo het volgende:
[..]
Heb je een linkje?
Als hij niet veel duurder is dan bij Tmart, neem ik hem ook
(Ik zie op Ebay de goedkoopste BuyNow voor US $95,02 / EUR 69,71)
quote:Op maandag 26 mei 2014 18:11 schreef Fett het volgende:
Ik overweeg ook een sj4000, maar dan wel de zwarte (vind ik mooier)
Maargoed voor de mensen die dus een zwarte willen, ik zal morgen even mijn best doen..quote:Op maandag 26 mei 2014 19:11 schreef Dromer het volgende:
Als ik hem als 'dashcam' wil, zal ik ook een zwarte willen. Een zilveren valt teveel op, ben ik bang. Met het schermpje is hij misschien wat handiger dan m'n Mobius. Die heb ik nl. wel eens verkeerd gericht.
Gewoon een nieuwere XM-L2 U3 halen, Tmart ofzo. Ben zelf van de Soshine 18650's. Panasonics, XTAR en Sanyo zijn geloof ik ook wel genoemd.quote:Op maandag 26 mei 2014 21:21 schreef Luco het volgende:
Is Dealextreme nog steeds prima of wijken jullie standaard uit naar andere sites? Zoek een fatsoenlijke zaklamp inc batterij en lader. Heb een Trustfire 168a op het oog, met hierbij dan twee 18650 batterijen en een lader hiervoor.
Heeft iemand enige suggesties qua iets vergelijkbaars?
Dan heb je het over de soort LED dat daar in zit? Heb je een voorbeeld voor me?quote:Op maandag 26 mei 2014 21:41 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Gewoon een nieuwere XM-L2 U3 halen, Tmart ofzo. Ben zelf van de Soshine 18650's. Panasonics, XTAR en Sanyo zijn geloof ik ook wel genoemd.
Recycle-post:quote:Op maandag 26 mei 2014 22:00 schreef Luco het volgende:
[..]
Dan heb je het over de soort LED dat daar in zit? Heb je een voorbeeld voor me?
Lees ook ff mijn twee posts betreffende U2 en U3 BINs: GC / [gadgets] Chinese webshops reviewtopicquote:Op maandag 19 mei 2014 18:11 schreef Downstar het volgende:
[..]
[..]
C6 ding.. ? kom op zeg.. je moet op zijn minst weten dat het een C8 is
Dan heb je nog de XM-LT6 of de XM-L2 U3 versie..
XM-L2 U3 zal je beste keus dan zijn in mijn ogen..
maar dan moet je dus nog batterijen en een lader erbij zien te krijgen, en dan ben je dus sowieso opzoek naar goedkoop spul (gezien er van je budget dan nog maar 5 euro ofzo over is..)
en dat zou ik je dus afraden.. koop een goed setje batterijen (aanrader Xtar 18700 3000 mah)..
en een goede lader... of loop het risico op ontploffende batterijen/laders..
Hier nog wel 2 reviews onder elkaar van mij (Bovenste is een XM-T6 (geen c8 model!) onderste is XM-L2 U3)
GC / [gadgets] Chinese webshops reviewtopic
C8 XM-L T6 model review filmpje van mij vind je hier:
\
nogmaals beste keuze is dus de XM-L2 U3 van tmart voor 15 euro ofzo! en goedkoop setjes batterijen en lader maakt dan +- 20 euro
echter zou ik iets meer besteden en er een goed setje batterijen en lader bij halen
Dank je, zal er eens naar kijkenquote:Op maandag 26 mei 2014 22:07 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Recycle-post:
[..]
Lees ook ff mijn twee posts betreffende U2 en U3 BINs: GC / [gadgets] Chinese webshops reviewtopic
quote:Op maandag 26 mei 2014 21:07 schreef Chefkruiden het volgende:
[..]
Downstar je bent een held. Hoe fix je dat eigenlijk steeds?
Gewoon de klantenservice email aanklikken, staat meestal onderaan de pagina van elke webshopquote:Op maandag 26 mei 2014 21:40 schreef Downstar het volgende:
Nouja, ik heb wel goede connecties met tmart, lightake, banggood.
Gewoon door redelijk veel bestellingen, en sommige ken ik dus al wel een jaar of 5..
ook had ik dat met budgetgadgets, maar volgens mij is die shop meer dood dan levend..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |