Jup! Het wordt wel moeilijk, maar ik heb gewoon nog mijn eigen broeken aan en (extreem) wijde shirtjes. Af en toe piept er wel een stukje buik onderuit als ik wat probeer te pakken, maar mijn bobbel begint heel hoog dus het lijkt slanker dan het is. Veel ochtenddiensten draaien, dan heeft iedereen het veel te druk om te letten op buiken en mijn buik ploft pas echt in de avond na het etenquote:
Ja, en het kwam ook allebei van die echte nerdy IT-autisten, da's nog veel leuker O_quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:52 schreef BlueEyes het volgende:
Idd Skittles hoe verberg jij dat?
Sqkan je van groeien he van dat soort opmerkingen? (krijg ze zelf pas sinds 30+)
Knap hoor!quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:57 schreef Skittles het volgende:
[..]
Jup! Het wordt wel moeilijk, maar ik heb gewoon nog mijn eigen broeken aan en (extreem) wijde shirtjes. Af en toe piept er wel een stukje buik onderuit als ik wat probeer te pakken, maar mijn bobbel begint heel hoog dus het lijkt slanker dan het is. Veel ochtenddiensten draaien, dan heeft iedereen het veel te druk om te letten op buiken en mijn buik ploft pas echt in de avond na het eten
Nope, maar ik heb wel het voordeel dat ik vrij veel huid hebquote:Op woensdag 21 mei 2014 17:00 schreef Spees_Eend het volgende:
Bohhh mijn buik zit echt al hoog, mijn longen te 'verdrukken'. Word snel benauwd als ik niet perfect rechtop zit of plat lig. Ik kan me dit niet herinneren van de vorige keer bij 20 weken. Hebben jullie dat ook?
Verder schopt ze als een malle en zie ik mijn buik aan de buitenkant al bewegenIk vind het weer zo leuk
Buikboks! Ik ook! Zomaar een spontane "goh je begint het nu echt te zien joh!"quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:51 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb vandaag mijn eerste twee buikopmerkingen van collega's gehad
2 keer hetzelfde ook: "Zooooow, groeit hard!!"
Dat staat heel gek weet je dat?quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:10 schreef Twinkle20 het volgende:
Nou zeg dat over een week of 9 nog maar eens tegen me .. dit ken ik dit kan ik wahahaha.
Vandaag is een meiske van de pufclubgroep toentertijd in de zw.schap van dreumes bevallen! Zo leuk!
En ik dan ruim 30 weken. En een ander meiske is ook weer langzaamaan aan het proberen. Hoewel ze toen riep NOOOOOOIT MEER! Die had een halve autobevalling en daar heeft ze nog trauma's van geloof ik.
ik zou eens zoeken op crochet stitchionary of op ravelry. Barst van de leuke gratis patronen. Heb je meerdere kleuren?quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:17 schreef BlueEyes het volgende:
Heeft een van jullie nog een simpel haakpatroon voor babydeken?
M'n vorige project is gestrand (vond het toch net wat te zoet en niet ik) en heb nog een wiegdekentje nodig.
Ja ik denk dat ie écht graag wil laten zien dat ie het nog weetquote:Op woensdag 21 mei 2014 17:07 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nope, maar ik heb wel het voordeel dat ik vrij veel huid hebdus mijn organen worden niet zo snel verdrukt
Maar het is je tweede he, je baarmoeder heeft vast zoiets van HEY WTF DIT KEN IK, DIT KAN IK
![]()
![]()
Verder:
ja fok it, ik heb ook gewoon zin om het mensen te vertellenquote:Op woensdag 21 mei 2014 17:11 schreef kwakz0r het volgende:
Crumpette: ik heb het nog iets eerder verteld aan de collega's met wie ik op schoolreis ging naar Engeland omdat ik echt niet alles kon doen.
Met ongeveer tien weken aan de baas en met elf aan de rest.
Oh en één collega had het met 7 weken al geraden
Wat SQ zegt, en de larksfoot vind ik ook heel leuk.quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:17 schreef BlueEyes het volgende:
Heeft een van jullie nog een simpel haakpatroon voor babydeken?
M'n vorige project is gestrand (vond het toch net wat te zoet en niet ik) en heb nog een wiegdekentje nodig.
go crumpettequote:Op woensdag 21 mei 2014 17:29 schreef Crumpette het volgende:
[..]
ja fok it, ik heb ook gewoon zin om het mensen te vertellentermijnecho it is!
Wat zou je tegen je beste vriendin zeggen/ adviseren?quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:54 schreef Heliotrope het volgende:
Ik heb het op mijn werk verteld na de echo met 11+2, maar als het ivm werkaanpassing niet moest had ik nog wel even gewacht misschien.
Als ik moest wachten op mijn buik schoot het niet op, ik krijg nu juist dagelijks opmerkingen 'ik zie nog niks!' Grr.
Enfermera nu al de rest van de dag stil, hoe gaat het?
Leuk Spees!
Ik heb nu al 4 echo's gehad (vitaliteit, termijn, combitest en maandag omdat ze het hartje niet kon vinden). Volgende zou dus 20 weken echo (eind juni) zijn maar ik ben zo benieuwd naar het geslacht al! Alleen toch een beetje bang gemaakt door die verhalen over mogelijke gevolgen van echo's, dus nu voel ik me verwend als ik een geslachtsecho inplan alleen maar omdat ik zo benieuwd ben. Zouden jullie je laten tegenhouden?
Wat me bijna nog meer frustreert is dat ik het gewoon niet kan beslissendat zal ik zelf doen, maar wel benieuwd naar jullie ervaringen en totale aantal echo's.
quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:59 schreef Stormqueen het volgende:
Blue, hier ben ik mee bezig:
[ afbeelding ]
Tevens, dertig seconden later:
[ afbeelding ]
herkenbaar van het alles stom vindenquote:Op woensdag 21 mei 2014 18:03 schreef kwakz0r het volgende:
Pakjes gescoord. Één 50 en één 56. Ik vond heel veel echt stomal die stomme teksten... Er hoeft toch geen boy op te staan per se of stoer... Meh.
[ afbeelding ]
We blijken al best veel gekregen te hebben. Witte rompers en een mouwloze met tekstje (die eigenlijk en beetje meisjesachtig is) van mijn mama. Verder is alles best jongensachtig! Nijntje setje van schoonmoeder, berenmutsjes en slofjes en jongenssokjes van 6 vwo, rompers met bootjes en en gestreepte muts en slofjes van j's tante.
[ afbeelding ]
Herkenbaar:quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:59 schreef Stormqueen het volgende:
Blue, hier ben ik mee bezig:
[ afbeelding ]
Tevens, dertig seconden later:
[ afbeelding ]
poussenquote:Op woensdag 21 mei 2014 18:05 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Herkenbaar:
Voor ik de foto hierboven maakte...
[ afbeelding ]
Ik heb vooral grote haat aan teksten, en die staan op bijna alle jongenskleertjes. En juist o.a. omdat ik neutraal weinig keus vond weten we het wel.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:15 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Kwak, best leuke dingetjes toch!
Weet je, wij wisten het geslacht van ons kindje dus niet, en moest op zoek naar 'neutraal' .. Dat is helemaal lastig, en om het nog leuker te maken. Toen onze dame geboren was, wilde ik niet perce cliché roze. Maar, je komt er niet gewoon niet onderuit. En ik moet zeggen, het staat der wel erg leuk!gister heb ik een rokje gekocht voor der, die ze al past!
Die van Hilmo's moeder, en vervolgens van google/zwangerschapspagina etcquote:Op woensdag 21 mei 2014 17:56 schreef Stormqueen het volgende:
Welke verhalen dan? 1 echo meer of minder maakt echt geen verschilik zou het gewoon doen!
Dat er geen enkel bewijs voor schade is, dus als ze het leuk vindt ze het gewoon moet doen en van haar zwangerschap moet genieten. Goed punt, vanuit een ander bekijken is wel makkelijker om rationeel er naar te kijkenquote:Op woensdag 21 mei 2014 17:56 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Wat zou je tegen je beste vriendin zeggen/ adviseren?
Rokjes <3 dat vraagt eigenlijk ook om een foto!quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:15 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Kwak, best leuke dingetjes toch!
Weet je, wij wisten het geslacht van ons kindje dus niet, en moest op zoek naar 'neutraal' .. Dat is helemaal lastig, en om het nog leuker te maken. Toen onze dame geboren was, wilde ik niet perce cliché roze. Maar, je komt er niet gewoon niet onderuit. En ik moet zeggen, het staat der wel erg leuk!gister heb ik een rokje gekocht voor der, die ze al past!
Herkenbaar hoor. En ik vond dat ook niet zo leuk. Dit was mijn buik bij 21 weken. Met een beetje wijd shirt aan, zag je nog nauwelijks iets.quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:54 schreef Heliotrope het volgende:
Ik heb het op mijn werk verteld na de echo met 11+2, maar als het ivm werkaanpassing niet moest had ik nog wel even gewacht misschien.
Als ik moest wachten op mijn buik schoot het niet op, ik krijg nu juist dagelijks opmerkingen 'ik zie nog niks!' Grr.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar niet getreurd, want zo was ie bij 38 weken. Wat was ik toen trots. Gaat bij jou ook komen. Nog even geduld!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuke kleertjes, Kwak..
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Zwangerschapspagina.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:17 schreef Heliotrope het volgende:
Poezen![]()
Kwakzor en Stormqueen, ik wil niets steeds in het buikentopic posten zonder buik, maar wat hebben jullie mooi gegroeide buiken ineens allebei, en jullie stralen inderdaad, wauw
[..]
Die van Hilmo's moeder, en vervolgens van google/zwangerschapspagina etcoh vreselijk die topics daar overigens, alles waar je op zou willen googlen is wel een topic van dat het schadelijk is met 'bewijzen' en alles.
[..]
Dat er geen enkel bewijs voor schade is, dus als ze het leuk vindt ze het gewoon moet doen en van haar zwangerschap moet genieten. Goed punt, vanuit een ander bekijken is wel makkelijker om rationeel er naar te kijken
Neem van mij aan dat hij enig staat, ik plaats nml geen foto's van mijn dochter online ..quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:18 schreef Heliotrope het volgende:
Ik heb sinds ik zwanger ben niet meer gehaakt. Daarvoor wel, en het was nog wel kinderspeelgoedknuffeltje, dat is wel gek
[..]
Rokjes <3 dat vraagt eigenlijk ook om een foto!
Zeeman heeft ook leuke dingen, daar koop ik me scheel voor mijn meissie!quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:17 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik heb vooral grote haat aan teksten, en die staan op bijna alle jongenskleertjes. En juist o.a. omdat ik neutraal weinig keus vond weten we het wel.
Maar ik moet ook gewoon nog meer winkels proberen. Wat we hebben gekregen is meeste leuk ja!
quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:19 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Herkenbaar hoor. En ik vond dat ook niet zo leuk. Dit was mijn buik bij 21 weken. Met een beetje wijd shirt aan, zag je nog nauwelijks iets.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar niet getreurd, want zo was ie bij 38 weken. Wat was ik toen trots. Gaat bij jou ook komen. Nog even geduld!Zo is mijn buik nu ook ongeveer! Volgens mij zelfs nog iets kleiner, en morgen 20 weken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuke kleertjes, Kwak..
Dat zegt niets hoor! Want ik heb ook een speklaag en bij mij duurde het even voor de buik eruit kwam zetten en kreeg ik ook steeds de "ikzieniks" opmerkingen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:30 schreef kwakz0r het volgende:
Ik heb gewoon al een flinke speklaag zitten die ik nu niet meer in kan houden dus lijkt ie ineens huge
quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:19 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Herkenbaar hoor. En ik vond dat ook niet zo leuk. Dit was mijn buik bij 21 weken. Met een beetje wijd shirt aan, zag je nog nauwelijks iets.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar niet getreurd, want zo was ie bij 38 weken. Wat was ik toen trots. Gaat bij jou ook komen. Nog even geduld!Wauw die laatste foto, mooi! En wat een enorme verschillen tussen buiken inderdaad blijkt maar weer, geruststellend dat het toch altijd ook weer goed komtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuke kleertjes, Kwak..
Ja inderdaad, precies dit, álles hebben ze meegemaakt en alles bestaat.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:21 schreef Skittles het volgende:
[..]
Zwangerschapspagina.Hoe ze het voor elkaar krijgen weet ik niet, maar ze hebben altijd van alles meegemaakt. Alle vals positieve en vals negatieve zwangerschapstesten worden door hun gekocht. Ook vaak zat gelezen dat ze heus wel een slok wijn nemen of een broodje filet americain even voor de smaak of whatever. Daar neem ik niks meer serieus.
Snap ik! En ben ik alsnog wel benieuwd naar. Ik vind babyrokjes en jurkjes zo lief (terwijl ik helemaal niet zo'n meisjesmeisje ben, maar wel lievig die minidingen).quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:22 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Neem van mij aan dat hij enig staat, ik plaats nml geen foto's van mijn dochter online ..
Van het rokje zelf kan ik wel een linkje plaatsen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |