ze zijn alle drie baasquote:Op maandag 19 mei 2014 16:03 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Meh,sorry dacht dat je Tywin zei.
idd das wel jammer, alleen is maar voor twee eps (hope-hope), want in de volgende ep zal zijn hoofd eindigen op de speer van oberynquote:Op maandag 19 mei 2014 16:11 schreef pervertedhermit het volgende:
Die nieuwe mountain ziet er veels te lief uit. Die uit s1 had echt zon agresieve kop.
Jazeker.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:42 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Post er wel een TV-mod mee in dit topic?
quote:Op maandag 19 mei 2014 15:20 schreef Slayage het volgende:
[..]
zijn handelen is volledig in lijn van de personage, rationeel en praktisch, NIEMAND zou wat hij heeft te grabbel gooien en het opnemen tegen the mountain als de mogelijke beloning niet eens duidelijk is
Dat je kan vertrouwen op iemands onbetrouwbaarheid maakt diegene niet minder onbetrouwbaar. Dat wisten ook al. Wat Bronn nu heeft gedaan, is ook gewoon ondankbaar tegenover Tyrion, die hem een goedbetaalde loopbaan binnen het hof van King's Landing heeft gegeven.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:26 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Onbetrouwbaar? Juist niet. Hij doet exact wat hij altijd gezegd heeft.
Vind ik alleen opgaan als je daadwerkelijk afspraken schendt. Dat doet Bronn niet, hij is alleen niet bereid om een bijna suïcidaal gevecht aan te gaan voor Tyrion, wiens leven hij al vaker heeft gered.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:29 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
[..]
Dat je kan vertrouwen op iemands onbetrouwbaarheid, maakt diegene niet minder onbetrouwbaar. Dat wisten we al. Wat Bronn nu heeft gedaan, is ook gewoon ondankbaar tegenover Tyrion, die hem een goedbetaalde loopbaan binnen het hof van King's Landing heeft gegeven.
Had niet erop gerekend dat hij Tyrion zou blijven steunen als dat te link werd voor zelfbehoud, maar om er zó van te profiteren, valt me gewoon tegen, that's all.
Vind ik eigenlijk helemaal niet zo leuk. Het was altijd een onberekenbaar personage met heel veel macht, en dat was goed voor de serie. Jammer dat ze dit seizoen is gedegradeerd tot hoteldebotel schoolmeisje.quote:
Was ze altijd al, dat is haar hele karakterboog. Gek op Petyr, niet meer, niet minder.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Vind ik eigenlijk helemaal niet zo leuk. Het was altijd een onberekenbaar personage met heel veel macht, en dat was goed voor de serie. Jammer dat ze dit seizoen is gedegradeerd tot hoteldebotel schoolmeisje.
Ik vond haar maar weinig toevoegen eigenlijk. Behalve irritatie.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Vind ik eigenlijk helemaal niet zo leuk. Het was altijd een onberekenbaar personage met heel veel macht, en dat was goed voor de serie. Jammer dat ze dit seizoen is gedegradeerd tot hoteldebotel schoolmeisje.
En gek. Btw.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:39 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Was ze altijd al, dat is haar hele karakterboog. Gek op Petyr, niet meer, niet minder.
Logisch, denk dat iedereen dat doet die een beetje van zijn leven houdt.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:36 schreef pervertedhermit het volgende:
Bronn is duidelijk een goede vriend maar heeft gewoon geen zin om zijn leven te verspillen. Eens met ugjerke
Nee, dat neem ik hem ook niet kwalijk. Maar dat hij over de rug van Tyrion zo'n carrièremove maakt wel. Tyrion betaalde hem goed voor zijn diensten en hij heeft (al vanaf vóór de bruiloft wellicht?) een overstap gemaakt, waarschijnlijk naar kamp Cersei. Dat maakt het feit dat hij zelf 'under investigation' was vóór de trial, en er zó uitkomt, alleen maar verdacht dat hij toen handjeklap heeft gedaan voor meer geld en meteen verteld heeft waar hij Shae had gelaten.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Vind ik alleen opgaan als je daadwerkelijk afspraken schendt. Dat doet Bronn niet, hij is alleen niet bereid om een bijna suïcidaal gevecht aan te gaan voor Tyrion, wiens leven hij al vaker heeft gered.
quote:Op maandag 19 mei 2014 16:40 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Logisch, denk dat iedereen dat doet die een beetje van zijn leven houdt.
Ik had haar persoonlijk naar beneden getrapt. Gek wijf. Brrrrr.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Vind ik eigenlijk helemaal niet zo leuk. Het was altijd een onberekenbaar personage met heel veel macht, en dat was goed voor de serie. Jammer dat ze dit seizoen is gedegradeerd tot hoteldebotel schoolmeisje.
Wat zijn dit nou weer voor oppervlakkige reacties?quote:Op maandag 19 mei 2014 16:41 schreef Teddyburrr het volgende:
[..]
Ik had haar persoonlijk naar beneden getrapt. Gek wijf. Brrrrr.
+1 Bealish
Ik trok dat manische wijf gewoon niet. Sorry. Zij is mijn horrorvrouw gepersonifieerd.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:43 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Wat zijn dit nou weer voor oppervlakkige reacties?
Joffrey was ook knettergek en onberekenbaar.
Zulke personages zijn goed voor de serie. Hoe meer unlikable characters hoe beter.
Ik denk dat we daar pas achter komen, als Tyrion z'n trial overleefd.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:40 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Nee, dat neem ik hem ook niet kwalijk. Maar dat hij over de rug van Tyrion zo'n carrièremove maakt wel. Tyrion betaalde hem goed voor zijn diensten en hij heeft (al vanaf vóór de bruiloft wellicht?) een overstap gemaakt, waarschijnlijk naar kamp Cersei. Dat maakt het feit dat hij zelf 'under investigation' was vóór de trial, en er zó uitkomt, alleen maar verdacht dat hij toen handjeklap heeft gedaan voor meer geld en meteen verteld heeft waar hij Shae had gelaten.
Ha, ik dacht eerst ff dat je het over Carice had. Ik dacht ff wow rustig aan jij. Carice d'r tieten moeten nog ff blijven.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:45 schreef pervertedhermit het volgende:
Stannis gekke wijf is de volgende die dood mag.
Rustig maar ben geen Carice haterquote:Op maandag 19 mei 2014 16:48 schreef Teddyburrr het volgende:
[..]
Ha, ik dacht eerst ff dat je het over Carice had. Ik dacht ff wow rustig aan jij. Carice d'r tieten moeten nog ff blijven.
Geen idee of we daar achter gaan komen, eigenlijk, maar dit leek mij de meest logische verklaring.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:47 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik denk dat we daar pas achter komen, als Tyrion z'n trial overleefd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |