he etsuquote:
Tegenwoordig is er een nieuw woordje dat niet lelijk en niet mooi is maar wel onderscheidend, hipster. Je moet het 'hipster' vinden. Dit heeft geen negatieve of positieve lading, maar mensen hebben vaak wel een mening over hipster dingen.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:25 schreef Fera het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik dit nu mooi of lelijk moet vinden.
ik jou ookquote:
ja leuke spellen echt dikke money maken moet je in de ziekenhuis werken 566 per uur op laaste promotiequote:
hoe vond je m`n gay-gifjes? Heb je je er nog op afgerukt in bed?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
ja leuke spellen echt dikke money maken moet je in de ziekenhuis werken 566 per uur op laaste promotie
Laat je ouders dan kopen. Of stap anders over naar e-roken, dat is goedkoper en gezonder, ook kun je dat gewoon op internet bestellen, hoef je geen 18 voor te zijn.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:25 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
tyfus hollanders beetje my belasting stelen en dan mij geen tabak laten kopen
Wat is er?quote:
ik heb gekotst uit de raamquote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
hoe vond je m`n gay-gifjes? Heb je je er nog op afgerukt in bed?
Ik vind hipsters kut, dus negatief.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Tegenwoordig is er een nieuw woordje dat niet lelijk en niet mooi is maar wel onderscheidend, hipster. Je moet het 'hipster' vinden. Dit heeft geen negatieve of positieve lading, maar mensen hebben vaak wel een mening over hipster dingen.
Nee. Hipster is een stijlomschrijving, wat je mening daar van is staat daar los vanquote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Tegenwoordig is er een nieuw woordje dat niet lelijk en niet mooi is maar wel onderscheidend, hipster. Je moet het 'hipster' vinden. Dit heeft geen negatieve of positieve lading, maar mensen hebben vaak wel een mening over hipster dingen.
Ja ze kopen maar ze vinden vervelend ze zeggen haal zelf maarquote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:29 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Laat je ouders dan kopen. Of stap anders over naar e-roken, dat is goedkoper en gezonder, ook kun je dat gewoon op internet bestellen, hoef je geen 18 voor te zijn.
En in bad, de bank en in de koelkast naast zijn batterijen.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
hoe vond je m`n gay-gifjes? Heb je je er nog op afgerukt in bed?
is een dag voldoende denk je? in antwerpenquote:
Maar dan vind je het nog niet lelijk, je vind het hipster, en je vind hipsters kut.quote:
quote:
bedankt 2 liter gedronken dus zo pissen als een debiel denk ikquote:
WAAR?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
hoe vond je m`n gay-gifjes? Heb je je er nog op afgerukt in bed?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |