Helemaal met je eens. Nederland heeft twee echte toppers in de selectie, en daar is het wel mee gezegd. De verdediging is op dit moment gewoon pure matigheid. Vroeger hadden we gewoon echte toppers over de hele breedte van de selectie, nu zijn alleen Robben en van Persie wereldtop. We mogen in onze handjes klappen als we 2de in de poule worden.quote:Op woensdag 14 mei 2014 09:57 schreef bylbylbyl het volgende:
de mening van een zuiderbuur:
er waren tijden dat in de belgische selectie slechts 5-6 spelers zaten die ook voor nederland kans hadden om opgeroepen te worden. Nu is het andersom. Echt één van de kwalitatief minste selecties van nederland van de laatste 30 jaar - veel "groentjes" met amper internationale ervaring op clubniveau.
ik wens NL een goed wk toe, maar met eerlijk gezegd vrees ik het ergste (eliminatie in de groepsfase) - alles vanaf 2e ronde en verder zou met deze selectie een groot succes zijn.
Alleen de Ajacieden hier zijn negatief. Dit komt omdat er maar weinig Ajacieden bij de selectiezitten. Het doet pijn dat de beste en meeste Nederlandse talenten tegenwoordig uit Rotterdam komen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:00 schreef Xaxax het volgende:
Dom gelul dat we maar 2 toppers hebben..
Als Nederland de halve finale haalt hebben we ineens allemaal toppers in huis...
Toppers worden gemaakt tijdens dit soort toernooien..
We moeten nu niet gaan doen dat al onze spelers er geen fuck van kunnen...
Nederland behoort nog altijd tot de beste opleidingslanden van de wereld.
Dit is een jonge spelersgroep die veel potentie heeft voor de toekomst.
Deze selectie is beter als die van 2 jaar geleden.
Eens, al kun je natuurlijk niet ontkennen dat we (nl zijnde) vroeger meer spelers hadden die mee draaiden in absolute top van Europaquote:Op woensdag 14 mei 2014 19:29 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Alleen de Ajacieden hier zijn negatief. Dit komt omdat er maar weinig Ajacieden bij de selectiezitten. Het doet pijn dat de beste en meeste Nederlandse talenten tegenwoordig uit Rotterdam komen.
Calimero gedrag noem ik dat.
Ik vind Boëtius beter dan Depay.quote:Op woensdag 14 mei 2014 08:23 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Dat had ik ook wel verwacht. Voor die jongens komt dit wk nog te vroeg. Over 2 jaar zullen ze er allebei bij zitten.
Dan zijn de Ajacieden de enigen hier met nog een beetje realiteitszin. Je wilt toch niet beweren dat we met deze selectie een halve finale kunnen halen? Dat was sowieso een onrealistisch doel, maar dit is toch wel een hele zwakke selectie hoor.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:29 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Alleen de Ajacieden hier zijn negatief. Dit komt omdat er maar weinig Ajacieden bij de selectiezitten. Het doet pijn dat de beste en meeste Nederlandse talenten tegenwoordig uit Rotterdam komen.
Calimero gedrag noem ik dat.
Natuurlijk gaan we de halve finale niet halen. Maar dat hadden we ook niet gedaan als Klaassen, Emanuelson enVd Wiel erbij hadden gezeten.quote:Op donderdag 15 mei 2014 07:41 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
Dan zijn de Ajacieden de enigen hier met nog een beetje realiteitszin. Je wilt toch niet beweren dat we met deze selectie een halve finale kunnen halen? Dat was sowieso een onrealistisch doel, maar dit is toch wel een hele zwakke selectie hoor.
Klopt, ben ik ook helemaal met je eens. Klaassen hoeft van mij ten eerste helemaal niet mee. Speelde de laatste weken zwak, hij leek uitgeblust. Dus vakantie zal hem goed doen. Dat Van Aanholt erbij zit in plaats van Emanuelson vind ik echt belachelijk. Van der Wiel is zonde dat hij moest afhaken. Toch een speler die regelmatig een basisplaats heeft bij een topclub.quote:Op donderdag 15 mei 2014 07:44 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan we de halve finale niet halen. Maar dat hadden we ook niet gedaan als Klaassen, Emanuelson enVd Wiel erbij hadden gezeten.
Voorlopig hebben we er maar 2 en 1 die heel lang geleden er ook 1 was, verder moet de rest nog laten zien dat ze het zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:00 schreef Xaxax het volgende:
Dom gelul dat we maar 2 toppers hebben..
Als Nederland de halve finale haalt hebben we ineens allemaal toppers in huis...
Toppers worden gemaakt tijdens dit soort toernooien..
We moeten nu niet gaan doen dat al onze spelers er geen fuck van kunnen...
Nederland behoort nog altijd tot de beste opleidingslanden van de wereld.
Dit is een jonge spelersgroep die veel potentie heeft voor de toekomst.
Deze selectie is beter als die van 2 jaar geleden.
Het maakt ook geen bal uit waar de spelers vandaan komen. Feit is gewoon dat we 4 jaar geleden een team hadden met veel ervaring, die in topvorm waren en bij topclubs speelden. Nu is het armoe troef en het feit dat de helft uit de Nederlandse competitie moet komen zou al genoeg moeten zeggenquote:Op donderdag 15 mei 2014 07:44 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan we de halve finale niet halen. Maar dat hadden we ook niet gedaan als Klaassen, Emanuelson enVd Wiel erbij hadden gezeten.
Dat klopt ook niet, 4 jaar geleden was het niet zo anders als nu, krakkemikkige verdediging, 2 spelers in supervorm en 2 hele goeie verdedigende middenvelders die bijna alles opruimden.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:19 schreef Blik het volgende:
[..]
Het maakt ook geen bal uit waar de spelers vandaan komen. Feit is gewoon dat we 4 jaar geleden een team hadden met veel ervaring, die in topvorm waren en bij topclubs speelden. Nu is het armoe troef en het feit dat de helft uit de Nederlandse competitie moet komen zou al genoeg moeten zeggen
Ik had 4 jaar geleden toch echt in mijn poule ingevuld dat Nederland - Spanje de finale was en dat Spanje wereldkampioen zou worden. Dus dat is zeker niet waar. En 2 van mijn vrienden hadden ook Nederland in de finale laten komen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat klopt ook niet, 4 jaar geleden was het niet zo anders als nu, krakkemikkige verdediging, 2 spelers in supervorm en 2 hele goeie verdedigende middenvelders die bijna alles opruimden.
Er was toen ook niemand die dacht dat NL zo ver zou komen.
Meer chauvinistisch geluk dan wijsheid, ik zeg ook niet dat het huidige team beter is maar zoveel klasse had het vorige team ook niet, het klopte gewoon goed op het juiste moment (bijna).quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:06 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik had 4 jaar geleden toch echt in mijn poule ingevuld dat Nederland - Spanje de finale was en dat Spanje wereldkampioen zou worden. Dus dat is zeker niet waar. En 2 van mijn vrienden hadden ook Nederland in de finale laten komen.
4 jaar geleden was het niveau over de hele linie stukken beter dan nu. Alleen de aanvallers zijn nu beter, de rest is 2 klasses minder goed. De spelers in topvorm waren beter in topvorm dan toen ze nu zijn (Sneijder was absolute wereldklasse, misschien wel de beste van de wereld op dat moment), de goede spelers waren beter verdeeld over het veld, iedere linie had wel een speler die uitzonderlijk goed speelde. Tevens hebben we weinig alternatieven op de bank zitten van eenzelfde niveau, dit Nederlandse team zou nog keihard verliezen van het B-elftal van Spanje of Brazilië.
Dat kunnen we pas beoordelen als dit WK voorbij is, grote verschil is wel dat Van Marwijk al 2 jaar voor het WK met zijn systeem begon en ruim voor het WK een vast elftal had staan en Van Gaal 2 jaar weet ik veel wat gedaan heeft en nu weer helemaal opnieuw begint.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:14 schreef habitue het volgende:
Mwoa vorig wk waren we toch behoorlijk sterker. Achterin al helemaal. Meer spelers in vorm ook.
Onze meest ervaren verdedigers zijn Vlaar en Bruno Martens Indi...quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Meer chauvinistisch geluk dan wijsheid, ik zeg ook niet dat het huidige team beter is maar zoveel klasse had het vorige team ook niet, het klopte gewoon goed op het juiste moment (bijna).
Maar zeker die laatste 2 zijn vele malen beter dan wat er nu is geselecteerd. En dacht dat dat het doel was van het samenstellen van een selectie.quote:Op donderdag 15 mei 2014 07:44 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan we de halve finale niet halen. Maar dat hadden we ook niet gedaan als Klaassen, Emanuelson enVd Wiel erbij hadden gezeten.
Ik ben het wel ten dele met je eens maar bij het vorige WK was alleen van Sneijder vooraf bekend dat hij in topvorm was, Robben was nog een twijfelgeval, de rest was ok maar niet bijzonder met een zwakke verdediging en een redelijke keeper, in die zin zijn er wel parallellen met nu.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:32 schreef Blik het volgende:
[..]
Onze meest ervaren verdedigers zijn Vlaar en Bruno Martens Indi...Dat is toch om te janken qua kwaliteit. Tijdens het WK in ZA was de verdediging ook onze zwakste linie, maar toen hadden we in ieder geval nog wat spelers die bij topclubs speelden of een bak ervaring hadden.
Zelfde geldt voor het middenveld, nu hebben we alleen de Jong, Sneijder en VdV die er eigenlijk iets van kunnen. Alle 3 matig in vorm (in ieder geval een stuk minder dan 4 jaar geleden), dus daar hoeven we weinig van te verwachten. Dan blijft de aanval over waar we natuurlijk RvP en Robben hebben, weinig kritiek op te geven.
Als laatste hebben we de keeper. Stekelenburg was toen in topvorm, denk maar aan de wedstrijd tegen Brazilië. Nu hebben we keepers die OK zijn, maar eerst maar moeten bewijzen dat niveau ook te hebben.
Ik denk dat het 5-3-2/3-5-2 systeem in ieder geval wel optie biedt om meer ruimtes te creerenquote:Op donderdag 15 mei 2014 13:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ben het wel ten dele met je eens maar bij het vorige WK was alleen van Sneijder vooraf bekend dat hij in topvorm was, Robben was nog een twijfelgeval, de rest was ok maar niet bijzonder met een zwakke verdediging en een redelijke keeper, in die zin zijn er wel parallellen met nu.
Toen viel het allemaal goed in elkaar, nou ja ze hielden het dicht en wachtten op de kansjes in de omschakeling dus om nou te zeggen dat het toen veel beter was vind ik overdreven, ze hebben zegge en schrijve 1 helft goed voetbal gespeeld.
Ik kan dit bevestigen.quote:
Ik heb daar juist mijn twijfels overquote:Op donderdag 15 mei 2014 13:39 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik denk dat het 5-3-2/3-5-2 systeem in ieder geval wel optie biedt om meer ruimtes te creeren
Dat er zoveel weinig spelers bij de europese competities spelen heeft alles te maken met geld..quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:19 schreef Blik het volgende:
[..]
Het maakt ook geen bal uit waar de spelers vandaan komen. Feit is gewoon dat we 4 jaar geleden een team hadden met veel ervaring, die in topvorm waren en bij topclubs speelden. Nu is het armoe troef en het feit dat de helft uit de Nederlandse competitie moet komen zou al genoeg moeten zeggen
Daarom zie je dat beeld bij Belgie juist compleet omgekeerd... Gekke redenatiequote:Op donderdag 15 mei 2014 19:19 schreef Xaxax het volgende:
[..]
Dat er zoveel weinig spelers bij de europese competities spelen heeft alles te maken met geld..
Er zijn gewoon weinig clubs die echt geld hebben om spelers te kopen..dat heeft alles te maken met de crisis waarin europa verkeert...
En als ze kopen voor grote bedragen dan zijn het geen spelers meer rond de 20 maar rond de 25....
Dus is het helemaal niet zo vreemd dat er zoveel spelers uit nederland komen...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |