abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_139918515
Laten we hier geen topic van maken in de categorie "Ik krijg x euro terug!! *O* " of "Ik moet x euro betalen,... -O- " Eveneens geen vragen in de categorie: "Wie heeft er al een aanslag ontvangen?" of "Wie heeft het geld al op zijn rekening?"

Voor de rest,...



In navolging van eerdere reeksen begint hier de aangiftereeks voor de aangifte inkomstenbelasting/premie volksverzekeringen 2012. Het aangifteprogramma 2012 staat vers op de server van de belastingdienst en iedere Nederlander (nog even afgezien van degene die winst uit onderneming hebben) kan de rekenmachine weer uit de kast halen, de bankafschriften weer op tafel leggen en alle jaaropgaven weer verzamelen. Alles om het te betalen bedrag zo laag mogelijk te houden of het te ontvangen bedrag zo ver mogelijk te verhogen.

Dit is deel 1 van het Belastingaangifte 2012 topic. Je kunt hier al je vragen stellen over je belastingaangifte over het jaar 2012. Is er iets niet duidelijk in het programma? Is er twijfel over het wel of niet opvoeren van posten? Valt een creatieve oplossing wel of niet binnen de regels? Laat het horen en wie weet hebben meer mensen er iets aan.

Met uitzondering van de mensen die opteren voor het vragen van uitstel, moeten miljoenen mensen vóór 1 april 2013 hun aangifte inkomstenbelasting/premie volksverzekeringen doen. In het site-onderdeel Aangifte 2012 vindt u het aangifteprogramma inkomstenbelasting 2012 en informatie over (elektronisch) aangifte doen.

Let op! Om de elektronische aangifte te kunnen indienen, heb je een DigiD-inlogcode nodig. Mocht je deze van voorgaande jaren nog hebben, kun je die gewoon gebruiken. Heb je er nog geen, kun je de DigiD-inlogcode on line aanvragen. Meer informatie over DigiD vindt je op www.digid.nl en in het site-onderdeel DigiD. Om direct een DigiD-inlogcode aan te vragen, zie www.digid.nl aanvragen. Ondernemers voor de inkomstenbelasting kunnen geen aangifte doen met het aangifteprogramma die hier te downloaden is. Die kunnen hun aangifte downloaden door op de beveiligde site in te loggen met hun gebruikersnaam en wachtwoord.

Als je een aangiftebrief of -biljet hebt gehad, dan moet je voor 1 april 2013 aangifte inkomstenbelasting/premie volksverzekeringen doen. Ook als je een aangiftebiljet hebt gehad, kun je het aangifteprogramma inkomstenbelasting 2012 gebruiken.

Heb je geen aangiftebrief of -biljet voor 2012 gehad? Maar verwacht je wel dat je meer dan ¤ 14 terugkrijgt? Ook dan kun je aangifte doen met het aangifteprogramma. Je kunt tot en met 31 december 2017 geld terugvragen.

Vooraf ingevulde aangifte Net als vorig jaar kun je gebruik maken van de service van de belastingdienst: de vooraf ingevulde aangifte. Een aantal gegevens die de belastingdienst al heeft, worden alvast voor je ingevuld. Bij het downloaden van het aangifteprogramma krijg je de vraag of je van de service gebruik wilt maken. Net als vorig jaar heeft de belastingdienst de tijd nodig om verschillend gegevens te verzamelen en voor je klaar te zetten. Wil je gebruik maken van de vooraf ingevulde aangifte, moet je net als vorig jaar wachten tot 1 maart 2013. Pas na 1 maart 2013 kun je de vooraf ingevulde aangifte downloaden.

Wanneer krijg je bericht? Als de aangifte vóór 1 april 2013 bij de belastingdienst binnen is, krijg je doorgaans vóór 1 juli 2013 bericht. Op basis van je aangifte krijgt je dan te horen of je een bedrag moet betalen of dat je een bedrag terug krijgt. Meestal ontvang je eerst een voorlopige aanslag inkomstenbelasting/premie volksverzekeringen over 2012 en eventueel een voorlopige aanslag Zorgverzekeringswet. Daarna (dit kan wel een paar maanden duren) ontvang je de definitieve aanslag over 2012. De belastingdienst beoordeelt aan de hand van de aangifte ook of je al belasting en premie moet betalen over 2013. In dat geval kun je een voorlopige aanslag 2013 ontvangen.

Aanslaggrens Je krijgt geld terug als het terug te krijgen bedrag hoger is dan ¤ 14. Je moet betalen als de verschuldigde inkomstenbelasting en premie volksverzekeringen meer dan ¤ 45 hoger is dan het saldo van de voorheffingen en de ontvangen bedragen via een voorlopige aanslag.

Extra Veranderingen 2012 Ook in 2012 zijn er weer wat dingen veranderd in de aangifte. Hier staan de meest belangrijke veranderingen al vermeld. Extra aandacht verdient het vervallen van de mogelijkheid om te kiezen voor fiscaal partnerschap. Controleer hier of je aan de voorwaarden voor fiscaal partnerschap voldoet. Voldoe je niet aan de voorwaarden, ben je automatisch geen fiscaal partner.

Studiekosten In navolging van vorig jaar heeft de belastingdienst het nog makkelijker gemaakt ten aanzien van het berekenen van de aftrekpost studiekosten. Door in het programma te kiezen tussen de onderstaande mogelijkheden, komt er een invulscherm tevoorschijn die van toepassing is. - studie zonder studiefinanciering over 2012 - studie met studiefinanciering over 2012 - studie met studiefinanciering in vorige jaren Ook zijn de normbedragen voor de verschillende periodes al ingevuld. Dat scheelt zoeken en rekenen. Meer info kun je hier vinden. Nu alleen maar hopen dat je alle bonnetjes nog terug kunt vinden. ;)

Tip Kijk voor een toelichting van een post in het aangifte-programma ook eens in de Help-file door op F1 te drukken, door op het vraagteken te klikken voor de vraag of op de Help-knop onderin beeld te klikken.

Als laatste willen we nog zeggen: Leuker kunnen we het niet maken, wel makkelijker. :s)

Voorgaande delen Voorgaande jaren is gebleken dat er veel vragen meerdere malen gesteld worden. Lees daarom ook de voorgaande topics eens door om te kijken of je niet een FAQ hebt. ;) Klik dus ook een op het pijltje links van de topictitel om naar het vorige topic te gaan.

Deze OP vind je hier. Klik op bewerken, verwerk het vorige deel in de lijst hierboven, selecteer alles, kopieer en plak het in de OP op Fok!
pi_139926943
Ik heb mijn teruggaaf inmiddels al ontvangen.

Een tip is overigens om te middelen, als je net begonnen bent met werken en de jaren daarvoor niet/nauwelijks geld hebt verdiend. Kan best veel geld schelen!
pi_139927419
Jaaaah, de Sanddmeneer bracht mij vandaag een blauwe brief!
Dagtekening 16 mei.

Is wel nog "maar" een voorlopige aanslag. Komt dat misschien omdat ik straks ook nog wat zvw-premie terugkrijg? #dtv
pi_139933940
Ik kreeg vandaag ook een brief van de vrienden uit Apeldoorn. Was echter geen blauwe :')
Toeslagen, over 2014 krijg ik dus schijnbaar een maand huurtoeslag (berekening van 1 januari t/m 31 maart).
Dat heb ik (nog) niet ontvangen, maar ook helemaal geen recht op.

Ik zit te wachten op de blauwe brief waarin ze zeggen dat mijn ingevulde gegevens correct zijn en ze gaan uitbetalen :')

Vreemde jongens bij de belastingdienst.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 14-05-2014 00:44:32 ]
pi_139935275
159 euro betalen, en 1509 ontvangen :)

(Vrouw werkt deeltijd)
pi_139938386
Zijn er meer mensen met dagtekening van 9mei die nog wachten?
pi_139940956
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2014 22:40 schreef zwarteweduwe het volgende:
Jaaaah, de Sanddmeneer bracht mij vandaag een blauwe brief!
Dagtekening 16 mei.

Is wel nog "maar" een voorlopige aanslag. Komt dat misschien omdat ik straks ook nog wat zvw-premie terugkrijg? #dtv
Nee, iedereen krijgt een voorlopige aanslag. De definitieve aanslag ontvang je steevast in het laatste kwartaal van het jaar. :)

p.s: serieus, een #dtv in FOK!? :')
Fingerspitzgefühl
pi_139940974
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 10:41 schreef Pindasoepje het volgende:
Zijn er meer mensen met dagtekening van 9mei die nog wachten?
Ik heb ze net gebeld, ik wilde weten of het geld al was gestort. En de dame gaf aan dat ze het geld gestort hadden naar het belastingkantoor om te kijken of het evt verrekend kan worden, dat deden ze nl soms bij mensen. Nu weet ik dat ik niks open heb staan, maar het kan nu 4 weken duren voor ze het overmaken. Echt balen want ik rekende erop.
pi_139942088
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 12:02 schreef ForumGek het volgende:

[..]

Nee, iedereen krijgt een voorlopige aanslag. De definitieve aanslag ontvang je steevast in het laatste kwartaal van het jaar. :)

p.s: serieus, een #dtv in FOK!? :')
Op mijn brief stond toch echt definitieve aanslag.
pi_139942102
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2014 12:35 schreef Cygne het volgende:

[..]

Op mijn brief stond toch echt definitieve aanslag.
Idem hier :)
[b]A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?[/b]
pi_139942126
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2014 12:35 schreef Cygne het volgende:

[..]

Op mijn brief stond toch echt definitieve aanslag.
Ik heb altijd een voorlopige gekregen en einde van het jaar een definitieve, net als bij mijn vriendin. Maar blijkbaar hoeft dat dus niet altijd zo te zijn! :)
Fingerspitzgefühl
pi_139942285
Nou ja, ik heb niks raars ingevuld, dus ik ga er vanuit dat mijn voorlopige aanslag gewoon omgezet gaat worden naar een definitieve.

(en ik zal nooit meer iets durven vragen :D)
  woensdag 14 mei 2014 @ 12:49:53 #13
152215 ManAtWork
Maar nu even niet,...
pi_139942579
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 12:02 schreef ForumGek het volgende:

[..]

Nee, iedereen krijgt een voorlopige aanslag. De definitieve aanslag ontvang je steevast in het laatste kwartaal van het jaar. :)
Dat is dus gewoon niet waar. :)
Als toeval niet bestaat, waarom hebben ze er dan een woord voor uitgevonden?
Niet storen, ik ben al gestoord genoeg,...
Vrouwen zijn om van te houden, niet om te begrijpen.
pi_139943152
Ik krijg 50 euro terug! _O_
pi_139955915
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 12:36 schreef ForumGek het volgende:

[..]

Ik heb altijd een voorlopige gekregen en einde van het jaar een definitieve, net als bij mijn vriendin. Maar blijkbaar hoeft dat dus niet altijd zo te zijn! :)
Klopt dat is nieuw dit jaar.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  woensdag 14 mei 2014 @ 19:58:10 #16
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_139957351
Wij hadden ook een voorlopige aanslag. Wij hebben vorig jaar een huis gekocht dus nogal wat aftrekposten.
Hoevaak komt het voor dat ze later nog zaken extra checken / stukken opvragen in zulke gevallen? Ik heb alles naar waarheid ingevuld hoor :) maar ik ben wel benieuwd.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_139958826
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 19:28 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Klopt dat is nieuw dit jaar.
Vorig jaar kreeg ik ook al een definitieve.
pi_139959082
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 19:28 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Klopt dat is nieuw dit jaar.
Is over 2011 al de eerste proef mee gedaan en over 2012 meer uitgebreid ingevoerd ;)
A mind with a heart of it's own
pi_139959395
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2014 20:31 schreef Cygne het volgende:

[..]

Vorig jaar kreeg ik ook al een definitieve.
Maar was die niet veel later?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_139960217
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 20:46 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Maar was die niet veel later?
Begin juni.
Niet heel veel later dus.
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 14 mei 2014 @ 21:21:30 #21
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_139960938
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 20:46 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Maar was die niet veel later?
Bij lief was de definitieve vorig jaar ook al begin mei.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_139972179
Ik had de vrienden van de belastingtelefoon nog aan de lijn vandaag. Ik krijg binnen enkele dagen mijn blauwe brief binnen. 26 mei is de dagtekening zei die man. ^O^
11 januari hadden ze mijn aangifte al binnen :+
pi_139974131
24 maart ingediend, brief ontvangen met dagtekening 9 mei, geld ontvangen op 13 mei.
Ze zijn bij mij nog nooit zo snel geweest. *O*
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  donderdag 15 mei 2014 @ 08:06:36 #24
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_139974434
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2014 19:58 schreef MaLo het volgende:
Wij hadden ook een voorlopige aanslag. Wij hebben vorig jaar een huis gekocht dus nogal wat aftrekposten.
Hoevaak komt het voor dat ze later nog zaken extra checken / stukken opvragen in zulke gevallen? Ik heb alles naar waarheid ingevuld hoor :) maar ik ben wel benieuwd.
Bij mijn eerste huis (10 jaar geleden) wilden ze kopieen van alle facturen (makelaar, taxatie ed).
opgezegd@fok.nl
  donderdag 15 mei 2014 @ 11:32:02 #25
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_139978200
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2014 08:06 schreef FoXje het volgende:

[..]

Bij mijn eerste huis (10 jaar geleden) wilden ze kopieen van alle facturen (makelaar, taxatie ed).
Bij mijn eerste huis (8 jaar geleden) is er geen bewijs opgevraagd. Nou ja, mochten ze nu wel dingen willen opvragen, ik heb alle papieren etc nog wel, maar heb gewoon niet zoveel zin in extra werk :+ .
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  donderdag 15 mei 2014 @ 12:47:33 #26
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_139980265
Ik heb zo'n goedkope notaris gevonden dat het me sterk lijkt dat ze die posten willen controleren :')
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_139995468
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2014 22:40 schreef zwarteweduwe het volgende:
Jaaaah, de Sanddmeneer bracht mij vandaag een blauwe brief!
Dagtekening 16 mei.

En vandaag ook gestort.
  donderdag 15 mei 2014 @ 20:26:00 #28
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_139996469
Ik heb nog nix :(
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  vrijdag 16 mei 2014 @ 11:06:39 #29
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_140012962
Ik had vandaag ook dé brief bij de post zitten! *O* Vriendlief ook; samen aangifte gedaan op 30-3.

Dagtekening is vandaag trouwens.
A grand adventure has begun.
  vrijdag 16 mei 2014 @ 13:55:59 #30
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_140017984
Ik op 2 feb aangifte gedaan maar nog niets, waarom doen ze niet op binnenkomst eigenlijk?
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  vrijdag 16 mei 2014 @ 14:00:15 #31
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_140018136
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 13:55 schreef AQuila360 het volgende:
Ik op 2 feb aangifte gedaan maar nog niets, waarom doen ze niet op binnenkomst eigenlijk?
Anders doet iedereen die geld krijgt op 1 februari aangifte en iedereen die moet betalen op 31 maart om 23.59 uur.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  vrijdag 16 mei 2014 @ 14:00:46 #32
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_140018164
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 14:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

Anders doet iedereen die geld krijgt op 1 februari aangifte en iedereen die moet betalen op 31 maart om 23.59 uur.
Fair enough.
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_140020259
was erg rap dit jaar. Eind april bericht en begin mei het geld gestort. Had pas eind maart aangifte gedaan geloof ik.
  vrijdag 16 mei 2014 @ 16:08:28 #34
79665 Gewoonik
Streng maar rechtvaardig
pi_140023069
12 mei kreeg ik de brief in de bus met de dagtekening van 16 mei. De bankrekening waar ze het naar overmaken is helaas nog zo goed als leeg.
Met vriendelijke groet,
Gewoonik
pi_140025254
Ik heb het geld wel.... maar de brief niet... Hoe vind je die! Hahaha
Be brave. Be kind.
pi_140027614
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 17:03 schreef Esje-lief het volgende:
Ik heb het geld wel.... maar de brief niet... Hoe vind je die! Hahaha
Beter, ik heb de brief vandaag ontvangen, meestal staat het geld er direct op. Even wachten, maakt niet uit best snel. :)
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_140027647
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 16:08 schreef Gewoonik het volgende:
12 mei kreeg ik de brief in de bus met de dagtekening van 16 mei. De bankrekening waar ze het naar overmaken is helaas nog zo goed als leeg.
Ik heb ook dagtekening 16 mei. Ach een paar dagen :Y)
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  Eindredactie Games vrijdag 16 mei 2014 @ 18:20:49 #38
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_140027747
Samen met mijn vrouw een gezamenlijke aangifte gedaan. Zij heeft haar brief en geld al wel in ik niet :')
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  Licht Ontvlambaar vrijdag 16 mei 2014 @ 18:34:30 #39
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_140028061
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 17:03 schreef Esje-lief het volgende:
Ik heb het geld wel.... maar de brief niet... Hoe vind je die! Hahaha
had ik ook vandaag, tot ik thuiskwam :)
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  zaterdag 17 mei 2014 @ 10:36:26 #40
79665 Gewoonik
Streng maar rechtvaardig
pi_140048478
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 18:16 schreef Soury het volgende:

[..]

Ik heb ook dagtekening 16 mei. Ach een paar dagen :Y)
Schijnbaar had ik het al op de 14de op een andere rekening dan dat ik dacht. :+
Met vriendelijke groet,
Gewoonik
  zaterdag 17 mei 2014 @ 11:09:10 #41
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_140049037
Een blauwe envelop :D
Voor mijn vrouw, zij krijgt geen voorlopige aanslag, maar meteen een definitieve. Waarom is dat?
Verder geen geld :{
opgezegd@fok.nl
pi_140049708
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2014 18:20 schreef donald_dick het volgende:
Samen met mijn vrouw een gezamenlijke aangifte gedaan. Zij heeft haar brief en geld al wel in ik niet :')
Daar zit soms een paar dagen tussen. Maar sluit niet uit dat het ook weken kan zijn ;)
pi_140050498
Gister weer even gebeld naar belasting en gevraagd of ze al weten wat er verrekend wordt aangezien ik niks open heb staan. De meneer aan de telefoon gaf aan dat ze een gedeelte al hebben overgemaakt (wat ik nog niet heb, dagtekening 9 mei) en een gedeelte apart houden. Mocht er dan niks verrekend hoeven te worden, dan storten ze dat binnen 4 weken terug.
Ik vind het maar een vreemd verhaal...
pi_140050508
5800 Euro betalen ;(
pi_140052054
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 mei 2014 11:09 schreef FoXje het volgende:
Een blauwe envelop :D
Voor mijn vrouw, zij krijgt geen voorlopige aanslag, maar meteen een definitieve. Waarom is dat?
Verder geen geld :{
Gebeurd veel meer, als er geen correcties of aanvullingen meer te verwachten zijn is er geen reden om niet gelijk de afrekening definitief te maken.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  zaterdag 17 mei 2014 @ 14:09:19 #46
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_140052665
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 mei 2014 13:36 schreef hottentot het volgende:

[..]

Gebeurd veel meer, als er geen correcties of aanvullingen meer te verwachten zijn is er geen reden om niet gelijk de afrekening definitief te maken.
Ok lijkt me logisch :)
opgezegd@fok.nl
pi_140054625
quote:
6s.gif Op donderdag 15 mei 2014 07:24 schreef Cat22 het volgende:
24 maart ingediend, brief ontvangen met dagtekening 9 mei, geld ontvangen op 13 mei.
Ze zijn bij mij nog nooit zo snel geweest. *O*
Dat is inderdaad heel snel. :@

En nu? Je gaat die Bentley ;) bestellen die je altijd zo graag wilde?
  zaterdag 17 mei 2014 @ 15:40:26 #48
302147 Koito91
The Observer of the Sky
pi_140054693
1 April ingediend, zojuist brief ontvangen met 16 Mei als dagtekening en definitief aanslag, heb het geld nog niet tho maar kan niet lang meer duren *O*
  maandag 19 mei 2014 @ 11:21:22 #49
231574 automatic_
muppetinnetje.
pi_140123898
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 mei 2014 15:40 schreef SleepSub het volgende:
1 April ingediend, zojuist brief ontvangen met 16 Mei als dagtekening en definitief aanslag, heb het geld nog niet tho maar kan niet lang meer duren *O*
Bij mij hetzelfde, alleen op 28 maart ingediend. Tot op heden ook nog geen geld ontvangen :)
"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
pi_140123978
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 mei 2014 15:40 schreef SleepSub het volgende:
1 April ingediend, zojuist brief ontvangen met 16 Mei als dagtekening en definitief aanslag, heb het geld nog niet tho maar kan niet lang meer duren *O*
Goeie garp! _O-
  maandag 19 mei 2014 @ 11:25:46 #51
302147 Koito91
The Observer of the Sky
pi_140124049
quote:
1s.gif Op maandag 19 mei 2014 11:21 schreef automatic_ het volgende:

[..]

Bij mij hetzelfde, alleen op 28 maart ingediend. Tot op heden ook nog geen geld ontvangen :)
Zojuist m'n geld ontvangen *O*

quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2014 11:23 schreef Leonos het volgende:

[..]

Goeie garp! _O-
Je moet af en toe ook grappen uithalen met de belasting he 8)7
Ze naaien je al genoeg :D
  maandag 19 mei 2014 @ 12:57:29 #52
334746 The_Groove
And cricket is the winner
pi_140126632
Verdomme 22 januari al aangiften gedaan en nog steeds helemaal niets ontvangen. Hoe willekeurig is dat? :(
So confused when you're lost in the groove
pi_140126938
Gewoon. Willekeurig.
  maandag 19 mei 2014 @ 13:33:19 #54
231574 automatic_
muppetinnetje.
pi_140127643
Hier is het ook gearriveerd haha.
"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
pi_140128027
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef The_Groove het volgende:
Verdomme 22 januari al aangiften gedaan en nog steeds helemaal niets ontvangen. Hoe willekeurig is dat? :(
Ik was er ook gewoon weer vroeg bij dit jaar en heb wederom nog niets ontvangen :P.
pi_140128754
Nog steeds niks binnen, dagtekening 9 mei
pi_140132309
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef The_Groove het volgende:
Verdomme 22 januari al aangiften gedaan en nog steeds helemaal niets ontvangen. Hoe willekeurig is dat? :(
Hier ook hoor. Is altijd erg willekeurig!
pi_140133887
Wat is willekeuriger dan willekeurig dan?
Facts don't care about your feelings
pi_140135057
Drie dagen voor de deadline opgestuurd, vandaag uitbetaald. ^O^
h̏ͮ̓́ę̏̋̃ ͩ͒̏̾̈̚̕c̉͆̄̏̅͛̾́o͛͜m̷ͣĕ̚sͦ̑ͪ̔ͦͥ.̌̾̏
  woensdag 21 mei 2014 @ 09:46:46 #60
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_140195950
Brief gehad, kom maar op met de knaken!
opgezegd@fok.nl
  woensdag 21 mei 2014 @ 10:41:44 #61
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_140197268
Aangifte gisteren ingediend. Per saldo een euro of 80 te betalen. Had in december al een aanvullende voorlopige aanslag aangevraagd over 2013 met alle aftrekposten etc maar er zat een kleine afwijking in loon/loonheffing van mijn vrouw door een correctie over 2013 in januari 2014.
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
  woensdag 21 mei 2014 @ 10:54:33 #62
131456 Klummie
Sterker door Strijd
pi_140197604
Ook hier brief en geld binnen, ingediend 30 maart. Ik heb het nog nooit zo vroeg gekregen. Laatste 2 weken van juni was het altijd.
  woensdag 21 mei 2014 @ 13:59:19 #63
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_140203134
17 maart aangifte gedaan. Gister de brief ontvangen dat ik geld terugkrijg.

Ik maakte me al zorgen omdat iedereen op m'n gang 2 weken terug al allerlei blauwe enveloppen kreeg.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
pi_140203649
22 Februarie aangifte gedaan. Nog nieks gehoord :(
Subaru
pi_140204274
quote:
8s.gif Op woensdag 21 mei 2014 14:15 schreef Impreza555 het volgende:
22 Februarie aangifte gedaan. Nog nieks gehoord :(
Hier 2 februari, ook nog niks vernomen. Vorig jaar kreeg ik het in de 3e week van juni, zal nu ook wel zoiets zijn. Ach, sta niet te wachten op het geld, zal alleen wel lekker zijn! :)
Fingerspitzgefühl
pi_140208788
quote:
8s.gif Op woensdag 21 mei 2014 14:15 schreef Impreza555 het volgende:
22 Februarie aangifte gedaan. Nog nieks gehoord :(
Je hebt het geld wel erg hard nodig, hè?!

http://forum.viva.nl/forum/list_message/16273770#m16273770
pi_140219931
Situatie: Getrouwd. Een van de partners zit al een paar jaar thuis, hierdoor komen we in aanmerking voor algemene heffingskorting. Dit ontvangen we ieder maand. Nu is 1 van de partners gaan werken (sinds een maand), hierdoor komt de te ontvangen algemene heffingskorting te vervallen.

Geen zin om volgend jaar met de aangifte hoop centen terug te betalen. Hoe kunnen we dit stop (laten) zetten?

Ok, link gevonden: http://www.belastingdiens(...)gen_online_formulier

Wie moet deze invullen? Diegene die is begonnen met werken of diegene die al werkte?
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 21 mei 2014 @ 21:24:39 #68
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140220339
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 21:15 schreef xaban06 het volgende:
Situatie: Getrouwd. Een van de partners zit al een paar jaar thuis, hierdoor komen we in aanmerking voor algemene heffingskorting. Dit ontvangen we ieder maand. Nu is 1 van de partners gaan werken (sinds een maand), hierdoor komt de te ontvangen algemene heffingskorting te vervallen.

Geen zin om volgend jaar met de aangifte hoop centen terug te betalen. Hoe kunnen we dit stop (laten) zetten?

Ok, link gevonden: http://www.belastingdiens(...)gen_online_formulier

Wie moet deze invullen? Diegene die is begonnen met werken of diegene die al werkte?
diegen op wiens BSNnummer de voorlopige aanslag loopt.
Dit kun je zien aan het betalingskenmerk op het bankafschrift of op de brieven die je hierover gekregen hebt.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_140220391
quote:
6s.gif Op woensdag 21 mei 2014 21:24 schreef Nizno het volgende:

[..]

diegen op wiens BSNnummer de voorlopige aanslag loopt.
Dit kun je zien aan het betalingskenmerk op het bankafschrift of op de brieven die je hierover gekregen hebt.
Aanslag 2013 lag een paar dagen geleden op de mat, op mijn naam/BSN. Dus moet ik de algemene heffingskorting stop zetten voor mijzelf?

Of inloggen met met mijn DigiD en dan "Voor een ander" kiezen?
pi_140221644
Ik heb nog steeds niks binnen, volgens de BD is het al op de 9e overgemaakt. Hoe kan het dat ik het dan nog niet heb. Ik snap dat ze er 10 dagen over kunnen doen, maar het overboeken als het eenmaal is gedaan moet toch in een dag of 2 afgerond zijn?
pi_140232768
Pas om 10 april aangifte gedaan, eergister geld al ontvangen.
pi_140232777
Pas op 10 april aangifte gedaan, eergister geld al ontvangen.
  donderdag 22 mei 2014 @ 09:31:29 #73
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_140232866
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 21:55 schreef Pindasoepje het volgende:
Ik heb nog steeds niks binnen, volgens de BD is het al op de 9e overgemaakt. Hoe kan het dat ik het dan nog niet heb. Ik snap dat ze er 10 dagen over kunnen doen, maar het overboeken als het eenmaal is gedaan moet toch in een dag of 2 afgerond zijn?
En het rekeningnummer klopt?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_140233405
quote:
1s.gif Op donderdag 22 mei 2014 09:31 schreef Leandra het volgende:

[..]

En het rekeningnummer klopt?
Ja ik heb het een paar keer met ze nagekeken, het is hetzelfde nummer als bij de toeslagen.
Ik moest contact opnemen met de bank, maar die gaven aan niks te zien
  donderdag 22 mei 2014 @ 10:11:11 #75
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_140233592
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2014 10:03 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Ja ik heb het een paar keer met ze nagekeken, het is hetzelfde nummer als bij de toeslagen.
Ik moest contact opnemen met de bank, maar die gaven aan niks te zien
Vreemd.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_140233799
Ja de bd geeft aan dat het 10 werkdagen kan duren. Maar dat ze het al wel hebben overgemaakt.. Normaal staat het er altijd gelijk op, daarom vind ik het zo raar
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 22 mei 2014 @ 11:06:37 #77
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140235013
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 21:26 schreef xaban06 het volgende:
013 lag een paar dagen geleden op de mat, op mijn naam/BSN. Dus moet ik de algemene heffingskorting stop zetten voor mijzelf?
jij bent degene die de aanvraag gedaan heeft.
Dus jij moet het formulier invullen. Daarin geef jij jouw situatie aan en de gegevens van jouw fiscale partner.

Maar als ik dit soort vragen lees denk ik dat je best even een afspraak kan maken bij een regiokantoor van de belastingdienst.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 22 mei 2014 @ 11:07:31 #78
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140235041
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2014 10:17 schreef Pindasoepje het volgende:
Ja de bd geeft aan dat het 10 werkdagen kan duren. Maar dat ze het al wel hebben overgemaakt.. Normaal staat het er altijd gelijk op, daarom vind ik het zo raar
wacht dan even tot maandag en laat ze daarna een escalatie laten maken.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 22 mei 2014 @ 11:48:20 #79
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_140236239
Ja knaken binnen :)
opgezegd@fok.nl
pi_140252559
quote:
0s.gif Op donderdag 22 mei 2014 10:17 schreef Pindasoepje het volgende:
Ja de bd geeft aan dat het 10 werkdagen kan duren. Maar dat ze het al wel hebben overgemaakt.. Normaal staat het er altijd gelijk op, daarom vind ik het zo raar
Nee, de medewerkers van de BD kunnen alleen zien dat de opdracht is gegeven om tot uitbetaling over te gaan. Een valutadatum (de datum waarop jouw bank aan de BD laat weten dat het bedrag is ontvangen) zien ze daar niet en dus ook niet of de daadwerkelijke transactie vanuit de BD heeft plaatsgevonden. Ze zien de datum waarop jouw betaling in een batch is gedaan, dan kan het nog maximaal 10 werkdagen duren voordat je het bedrag mag verwachten. Er zijn namelijk "vaste" momenten dat de BD tot uitbetaling overgaat en zo'n batch stort.
pi_140266279
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef The_Groove het volgende:
Verdomme 22 januari al aangiften gedaan en nog steeds helemaal niets ontvangen. Hoe willekeurig is dat? :(
Eersten zijn de laatsten, onderop de stapel ;)
pi_140272381
Hmm ik heb vandaag weer gebeld. En deze persoon gaf aan dat ik een nieuwe brief krijg omdat er een bedrag van 100¤ is verrekend met een openstaande toeslag. Dagtekening 20mei. Vanaf dan kan het nog 10 werkdagen duren..
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 23 mei 2014 @ 10:34:01 #83
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140272530
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 10:27 schreef Pindasoepje het volgende:
Hmm ik heb vandaag weer gebeld. En deze persoon gaf aan dat ik een nieuwe brief krijg omdat er een bedrag van 100¤ is verrekend met een openstaande toeslag. Dagtekening 20mei. Vanaf dan kan het nog 10 werkdagen duren..
Dit staat ook op de brief die je hebt ontvangen, dat het eerst wordt verrekend met openstaande bedragen voor je iets uitbetaald krijgt.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_140273822
Klopt, maar er was vorige week aangegeven dat ze de 100¤ apart hadden gehouden en de rest al hadden overgemaakt.
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 23 mei 2014 @ 11:57:26 #85
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140274675
Euh dan denk ik dat een medewerker niet heeft gesnapt hoe het werkt.

Het is zo dat binnen 10 werkdagen na dagtekening de verrekening of uitbetaling plaats gaat vinden. Indien er een verrekening is dan wordt er daarna een nieuw brief gemaakt met het restbedrag en een nieuwe dagtekening. Binnen 10 werkdagen na die nieuwe dagtekening krijg je dan je geld uitbetaald.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_140276290
Ja als je het zo zegt lijkt het me logisch. Maar het was me echt precies zoals I het al zei uitgelegd aan de telefoon incl de bijbehorende bedragen vandaar. Daarom zat ik dus ook te wachten op het geld.
pi_140277123
Bam de kruiwagen is aangekomen 3723,-
Ik zwaai naar dieren.
pi_140277889
29 januari verstuurd, vandaag de brief binnen met dagtekening 23 mei :s)
  vrijdag 23 mei 2014 @ 18:44:35 #89
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_140286671
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 13:47 schreef Miracle_Drug het volgende:
29 januari verstuurd, vandaag de brief binnen met dagtekening 23 mei :s)
Ik ook vandaag binnen met dagtekening 23 mei.
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_140289195
Het is binnen! Gelukkig maar.
  vrijdag 23 mei 2014 @ 21:10:30 #91
21616 Boy_Snakeye
Bass-Shifter
pi_140291872
Al jaren doe ik heel simpel mijn belasting. Ik huur een appartement, geen kinderen geen bijzondere dingen en elk jaar hoef ik niks te betalen. :)

Nu ben ik afgelopen jaar begonnen met wat video werkzaamheden. Ik wou me inschrijven voor de KvK, maar omdat ik het verwacht sporadisch te doen en dus onder de 'ondernemersgrens' kom, heb ik het inschrijven gelaten voor wat het is.

Nu heb ik vorig jaar wel een opdracht uitgevoerd voor een bedrijf. Zij hebben mij ook netjes betaald. Ik heb dit bedrag ook netjes aangegeven als extra inkomsten. Ik wil natuurlijk niet dat ik in de problemen kom of dat zij in de problemen komen.

Maar nu kreeg ik vandaag de blauwe envelop en moet ik bijna de helft afstaan aan de belasting. Klopt dit wel? Had ik niet eerst wat kosten eraf moeten halen die ik gemaakt heb, zoals afschrijving van apparatuur e.d. ? :{
Ik ben echt een leek op dit gebied, maar ik lees dan hier
quote:
"Voor 2014 kan er tot aan ¤ 6.230 belastingvrij bijverdiend worden. "
Wat heb ik verkeerd gedaan?
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_140295527
Ook hier vandaag de brief met dagtekening de 23ste. Mooie meevaller zo vroeg :)
  vrijdag 23 mei 2014 @ 22:51:44 #93
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_140295916
22 januari ingediend en vandaag brief met dagtekening 23 mei ontvangen. Nu nog wachten totdat het overgemaakt is.
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_140305201
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 21:10 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Al jaren doe ik heel simpel mijn belasting. Ik huur een appartement, geen kinderen geen bijzondere dingen en elk jaar hoef ik niks te betalen. :)

Nu ben ik afgelopen jaar begonnen met wat video werkzaamheden. Ik wou me inschrijven voor de KvK, maar omdat ik het verwacht sporadisch te doen en dus onder de 'ondernemersgrens' kom, heb ik het inschrijven gelaten voor wat het is.

Nu heb ik vorig jaar wel een opdracht uitgevoerd voor een bedrijf. Zij hebben mij ook netjes betaald. Ik heb dit bedrag ook netjes aangegeven als extra inkomsten. Ik wil natuurlijk niet dat ik in de problemen kom of dat zij in de problemen komen.

Maar nu kreeg ik vandaag de blauwe envelop en moet ik bijna de helft afstaan aan de belasting. Klopt dit wel? Had ik niet eerst wat kosten eraf moeten halen die ik gemaakt heb, zoals afschrijving van apparatuur e.d. ? :{
Ik ben echt een leek op dit gebied, maar ik lees dan hier

[..]

Wat heb ik verkeerd gedaan?
Je geeft je winst (omzet - kosten) op als inkomsten uit overige werkzaamheden. Omdat dit bij je full time baan wordt opgeteld is het logisch dat je tussen de 37% en 52% belasting betaalt, afhankelijk van hoeveel je verdient.

"Voor 2014 kan er tot aan ¤ 6.230 belastingvrij bijverdiend worden."

Dit is de grens waarbij je geen belasting hoeft te betalen, maar dit geldt voor je totale inkomen over 1 jaar, dus met een full time baan ga je daar al gauw overheen.
Facts don't care about your feelings
pi_140305304
Vorige week vrijdag al een brief ontvangen (met een grote meevaller!!) en diezelfde dag stond het al op de rekening. Ze zijn snel dit jaar. :)
pi_140305347
quote:
6s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 11:57 schreef Nizno het volgende:
Euh dan denk ik dat een medewerker niet heeft gesnapt hoe het werkt.

Het is zo dat binnen 10 werkdagen na dagtekening de verrekening of uitbetaling plaats gaat vinden. Indien er een verrekening is dan wordt er daarna een nieuw brief gemaakt met het restbedrag en een nieuwe dagtekening. Binnen 10 werkdagen na die nieuwe dagtekening krijg je dan je geld uitbetaald.
Een nieuwe dagtekening? Dat kan helemaal niet. De beschikking waarop staat blijft dezelfde dagtekening houden. Wellicht bedoel je de mededeling verrekening met "nieuwe dagtekening". Bij automatische verrekening via het landelijk incassocentrum zou het restant alsnog binnen 2 weken uitbetaald moeten zijn, mits er een aan de voorwaarden (1 bankrekeningnummer voor IB en Toeslagen dat ook daadwerkelijk op naam van de teruggaafgerechtigde staat) voldoend rekeningnummer aanwezig is.

Bij verrekening via een regionaal incassocentrum kan het maximaal 4 weken duren. Over 't algemeen komt je geld alleen daar terecht als je bekend bent met langetermijn betalingsregelingen of invorderingsmaatregelen in naam des Konings
  zaterdag 24 mei 2014 @ 09:23:40 #97
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_140305612
Kom ik gisteren thuis, zie ik door de ruit onder de brievenbus iets blauws op de grond liggen, ik helemaal vrolijk en hopend dat het de brief voor mijn man is (die krijgt het meest terug), kom ik binnen, blijkt het een blauwige reclamefolder te zijn #deceptie ;(
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 24 mei 2014 @ 12:32:45 #98
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_140309560
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 mei 2014 08:58 schreef DreO het volgende:

[..]

Een nieuwe dagtekening? Dat kan helemaal niet. De beschikking waarop staat blijft dezelfde dagtekening houden. Wellicht bedoel je de mededeling verrekening met "nieuwe dagtekening". Bij automatische verrekening via het landelijk incassocentrum zou het restant alsnog binnen 2 weken uitbetaald moeten zijn, mits er een aan de voorwaarden (1 bankrekeningnummer voor IB en Toeslagen dat ook daadwerkelijk op naam van de teruggaafgerechtigde staat) voldoend rekeningnummer aanwezig is.

Bij verrekening via een regionaal incassocentrum kan het maximaal 4 weken duren. Over 't algemeen komt je geld alleen daar terecht als je bekend bent met langetermijn betalingsregelingen of invorderingsmaatregelen in naam des Konings
na een verrekening met toeslagen krijg je een nieuwe dagtekening binnen welke tijd er weer wordt uitbetaald.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 24 mei 2014 @ 17:42:01 #99
152215 ManAtWork
Maar nu even niet,...
pi_140317528
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 21:10 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Al jaren doe ik heel simpel mijn belasting. Ik huur een appartement, geen kinderen geen bijzondere dingen en elk jaar hoef ik niks te betalen. :)

Nu ben ik afgelopen jaar begonnen met wat video werkzaamheden. Ik wou me inschrijven voor de KvK, maar omdat ik het verwacht sporadisch te doen en dus onder de 'ondernemersgrens' kom, heb ik het inschrijven gelaten voor wat het is.

Nu heb ik vorig jaar wel een opdracht uitgevoerd voor een bedrijf. Zij hebben mij ook netjes betaald. Ik heb dit bedrag ook netjes aangegeven als extra inkomsten. Ik wil natuurlijk niet dat ik in de problemen kom of dat zij in de problemen komen.

Maar nu kreeg ik vandaag de blauwe envelop en moet ik bijna de helft afstaan aan de belasting. Klopt dit wel? Had ik niet eerst wat kosten eraf moeten halen die ik gemaakt heb, zoals afschrijving van apparatuur e.d. ? :{
Ik ben echt een leek op dit gebied, maar ik lees dan hier

[..]

Wat heb ik verkeerd gedaan?
Je hebt alleen datgene gelezen wat jij dacht dat belangrijk was en niet het hele stuk gelezen. :)
(Waarbij ik de term 'bijverdienen' sowieso al misleidend vind.)

Verder geeft YB al een antwoord op je vraag.
Wat ik niet begrijp: waarom geef je alleen de inkomsten op als je al het vermoeden hebt dat je ook iets met de kosten moet doen? Of verwacht je dat de belastingdienst daar zelf rekening mee houdt? :?
Als toeval niet bestaat, waarom hebben ze er dan een woord voor uitgevonden?
Niet storen, ik ben al gestoord genoeg,...
Vrouwen zijn om van te houden, niet om te begrijpen.
pi_140317568
Ik heb ook mijn brief binnen, hoezee!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')