SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.------------------------------------------------------------------
Wie posten er mee en hoe zit het ook al weer?
Winterstormpje
Vanaf puberteit problemen rondom de voortplantingsorganen. Operatie eileider cyste - eileider verwijderd. Operatie verklevingen rondom verwijderd. Diagnose PCOS.
Juli 2008 miskraam rond 8 weken. Daarna onderzoeken na uitblijven menstruatie vanaf juli 2008 tot dec 2008/juli 2009 tot heden. Diagnose versterkt PCOS. Eind januari uitslagen onderzoeken en start medicatie waarschijnlijk clomid.
Droomvrouwtje
Eind 2008 pil de prullenbak in, tot eind 2009 pilloos geweest, daarna aan pil ivm bruiloft. Januari 2010 en Juni 2011 opgenomen geweest vanwege ernstige buikklachten, men dacht aan een blinde darmontsteking, helaas bleek dit endometriose te zijn. MRI in juni 2010 bleek schoon, dus half jaar geprobeerd, Augustus 2011 weer MRI ernstige vorm van endometriose, beide kanten cysten. Ondertussen lopen we in azM. Sinds oktober 2011 gestart met Lucrin om de endometriose rustig te laten worden, operatie volgde in februari 2012: eileiders verwijderd, alles is nu ivf klaar, nu herstellen. 11 oktober start met decapeptyl en start van 1e ivf poging. 1e poging, 1 embryo goed genoeg voor terugplaatsing, helaas niet zwanger. Vertraging door cyste. 2e ivf poging start begin aug 2013. 1 terugplaatsing en 2 cryos. Sept 2013 terugplaatsing mislukt, nu pauze en volgende ronde cryo tp
dobbey
Dobbey, 33 jaar en sinds september 2011 bezig met de kinderwens. 26-6-2013 na een mega rollercoaster van 1,5 jaar eindelijk te horen gekregen dat ik in de vervroegde overgang zit en dus onvruchtbaar ben zodat we voor ons een onzekere periode konden afsluiten. Vanaf 5 september starten met eiceldonor traject. Goed keuring in december. In januari 2014 word er gestart met eiceldonatie
Frummeltje86
In december 2010 gestopt met de pil, sindsdien een erg onregelmatige cyclus tussen de 30 en 55 dagen. In maart 2013 om een doorverwijzing gevraagd naar de fertiliteitsarts, waar met een echo PCOS werd geconstateerd. Zwemmers van manlief en mijn hormoonwaarden zijn in orde, dus nu starten met Clomid voor 6 pogingen om een eisprong op te wekken.
Arja
Ik ben 35 jaar en 5 jaar geleden ben ik gestopt met de pil. Ik ben sindsdien maar 2 keer ongesteld geweest. Een keer met hulp van pillen, chlomid en nog een andere. De tweede keer werd ik spontaan ongesteld, dit is intussen 2 jaar geleden.
Vele onderzoeken volgden. Het werd duidelijk dat ik bijna geen vrouwelijke hormonen aanmaak, dat stukje lijkt platgelegd te zijn in mijn hersenen, waardoor mijn lichaam in een soort nep-overgang zit.
Op 19 juli 2013 ben ik gestart met een behandeling met een LHRH-pomp. Omdat mijn hypothalamus geen GnRH ( gonadoreline) aan mijn bloed afgeeft, neemt de pomp dit over. Ik krijg elke 90 minuten een beetje GnRH binnen. Dit stimuleert de hypofyse om FSH en LH zelf weer aan te gaan maken en uiteindelijk oestradiol. Op die manier hoop ik weer een cyclus te krijgen en 'gewoon'' zwanger te worden.Be happy with the little things in life
quote:Op maandag 12 mei 2014 18:13 schreef dobbey het volgende:
Ik heb het scherm vandaag al een aantal keer open gehad en weer dicht gedaan. De jubelstemming heeft hier lichtelijk plaats gemaakt voor angst![]()
Ik weet dat ik er niet teveel bij stil moet staan maar het lukt me niet echt met vlagen. Gisteren voor de tp heeft de laborante ons op de hoogte gebracht van de embryo's. De embryo die teruggeplaatst is was van perfecte kwaliteit. De delingen waren mooi egaal en precies zoals ze moesten zijn. Van de overige 6 zijn er al 4 afgevallen omdat ze niet goed gedeeld hadden de overige 2 waren nog een twijfelgeval. Deze waren gister 7 cellig en niet mooi egaal. Ze zouden tot vandaag afwachten en dan beslissen wat ze er mee gingen doen. Ergens deze week krijgen we via de post te horen of de deling heeft doorgezet en ze alsnog de vriezer in konden...
Op dit moment doe ik dus echt helemaal niets.... Ik hang op de bank, ga naar de wc, smeer mijn brood en that's it. Ik ben zo bang dat als ik mijn boekje te buiten ga het mis gaat door mij en we met lege handen staan.
Eigenlijk slaat het nergens op. Ik neem mijn medicatie (Utrogestan en Progynova) neem de rust die het ziekenhuis voor schrijft dus de omstandigheden zijn gewoon perfect...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be happy with the little things in life
quote:Op maandag 12 mei 2014 20:03 schreef droomvrouwtje het volgende:
Ik ben de afgelopen weken daarom niet gaan sporten, kreeg het advies niet, maar voelde me er zelf niet prettig bij. Zodra ik zwanger blijk te zijn of niet zwanger ben ga ik wel weer sporten.
Dat vind ik namelijk het meest frusterende, je weet toch niet wat wel of niet de reden is waarom goed of niet goed gaat. Dus ben ik meer van de, doe wat goed voelt gebeuren...Pfff.... Dat lijkt me ook zwaar.... Vooral omdat jullie al zoveel hebben meegemaakt. Ik hoop met heel mijn hart dat het niet doorzetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank je Nikki![]()
Het advies van het ziekenhuis geld alleen voor de eerste 5 dagen daarna mag alles weer. Het rijden zal ongetwijfeld te maken hebben met het onbewust aanspannen van de buikspieren, geen ideequote:Op maandag 12 mei 2014 20:10 schreef Lijnloos het volgende:
Ik vind het apart al die verschillende adviezen... Ik vroeg na de tp aan de gyn of ik misschien mocht hardlopen of hockeyen en zij vond het allemaal prima! Als ik me goed voelde en dat wilde zag zij het probleem niet... Buikspieren heb ik wel gehoord ook van de eerste weken zwangerschap maar niet rijden? Dat vind ik wel raar... Maar je moet idd vooral doen waar je je goed bij voelt, en dan nog he? Mocht het niet lukken, dan is dat niet jouw schuld!!!! Ga je daar niet schuldig over voelen, want je kunt ook in een bubbeltje gaan leven de komende weken, ook dat geen helAas geen garantie. Succes in elk geval met de wachtweken, hoop voor je dat je snel een streepje hebt!
Mjah, dan nog... vind het raar van dat autorijden en al helemaal 5 dagen.. Maar nogmaals, doe vooral waar jij je goed bij voelt.quote:Op maandag 12 mei 2014 20:15 schreef dobbey het volgende:
[..]
Het advies van het ziekenhuis geld alleen voor de eerste 5 dagen daarna mag alles weer. Het rijden zal ongetwijfeld te maken hebben met het onbewust aanspannen van de buikspieren, geen idee![]()
De termijn van 5 dagen heeft denk ik te maken met de innesteling. Ik ben al aan het googlen geweest maar de een zegt binnen 2 dagen en de ander tussen 5 en 10 dagen de innesteling.
Ik heb zelf geen idee... Ik was zelf altijd "tegen" hypochonderen maar voel nu van alles![]()
Het rommelt en doet en ik ben normaal heel erg koud maar heb nu complete zweetaanvallen en voor het eerst in jaren warme handen... Een tp maakt je volgens mij echt tijdelijk ontoerekeningsvatbaar ofzo... Het doet in ieder geval rare dingen met je
succes.quote:Op maandag 12 mei 2014 20:27 schreef klumsy het volgende:
Ja, Erg fijn dat ik zo snel terecht kan... Maar de arts wond er geen doekjes om en gaf aan dat het echt vreselijk pijnlijk is en ik zeker wel rekening moet houden met 3 weken herstel![]()
Hopelijk ben ik voor onze vakantie weer opgeknapt en kan ik daarna weer hier meeposten
Niet fijnquote:Op maandag 12 mei 2014 20:27 schreef klumsy het volgende:
Ja, Erg fijn dat ik zo snel terecht kan... Maar de arts wond er geen doekjes om en gaf aan dat het echt vreselijk pijnlijk is en ik zeker wel rekening moet houden met 3 weken herstel![]()
Hopelijk ben ik voor onze vakantie weer opgeknapt en kan ik daarna weer hier meeposten
Sterkte DVquote:Op woensdag 14 mei 2014 07:22 schreef droomvrouwtje het volgende:
Kleine update, gisteren zette het uiteindelijk dan toch door. Mijn lijf is wel netjes 13 dgn na eisprong ongesteld geworden. Straks even ziekenhuis bellen. Zal zelfde verhaal worden als altijd toch vrijdag even testen. Maar heb er zelf weinig vertrouwen meer in, zeker gezien de flinke buikpijnen die daar vooral gisteren bij gepaard gingen.
Op naar de laatste ronde...
Ik kan me goed de reactie van je man voorstellen. Ben benieuwd of dit, als het al langer loopt, een reden heeft dat het nu pas kan.quote:Op woensdag 14 mei 2014 14:37 schreef droomvrouwtje het volgende:
Dobbey, heb je al wat gehoord over de andere embryo's??
Zo hier het ziekenhuis gebeld, ze achtte de kans zelf idd erg klein, maar toch even testen. Vrijdag terugbellen en dan komt er eerst een evaluatiegesprek en er schijnt op dit moment een onderzoek te lopen waar ik misschien aan kan deelnemen, iets met onderzoeken of er een oorzaak is waarom het niet wil lukken. Manlief voelt zich een beetje genaaid dat dit nu pas kan, dus maar even goed uitvragen hoe en wat, want ik snap best als dit soort onderzoeken al langer lopen dat het raar is dat het nu pas aangeboden word op het moment dat je bij je laatste poging bent..
Zoiets heb ik ook gehad hoor. Voor jen waren er ook 2 volledige pogingen en 5 cryo terugplaatsingen nodig. Maar hou je hoop er niet op gevestigd. Er kwam namelijk niets uit.quote:Op woensdag 14 mei 2014 17:26 schreef droomvrouwtje het volgende:
Dat wil mijn man dus ook weten, die ging echt zo wat uit zijn plaat toen ik hem aan de telefoon had. Ik had het zelf nog niet eens zo bekeken tot dat hij het zei..
Ook stom dat je dat via de post krijgt en dat je daar niet gewoon even over bellen
Ik heb bij de verse tp van deze poging, een lage dosis aspirine geslikt en granaatappelsap gedronken en sokken gedragen. Ik kreeg die tip want dat zou helpen, maar helaas niet het gewenste effect. Ik wil best een hoop uitproberen en ik wil zeker toch mijn opties bespreken in Gent of Dusseldorf. Ik lees daar namelijk dat ze bijv het gebruik van prednisolon voorschrijven. En ik wil toch vragen of er een mogelijkheid is om toch die linker eierstok aan te prikken. De punctie kan onder narcose alleen doet het ziekenhuis dit alleen in hoge uitzondering, dus toch eens kijken of ze daar nu wel mee akkoord willen gaan. Ik hoop dat ziekenhuis met ons mee wilt denken. Verder wil ik ook van te voren de overtollige kg's kwijt, geen idee of het effect heeft, maar al is het voor mezelfquote:Op woensdag 14 mei 2014 19:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zoiets heb ik ook gehad hoor. Voor jen waren er ook 2 volledige pogingen en 5 cryo terugplaatsingen nodig. Maar hou je hoop er niet op gevestigd. Er kwam namelijk niets uit.
Wel ging ik op een gegeven moment hoge dosis vitamine b6 slikken en hoge dosis vitamine d volgens mij. Dat zou ik kunnen terugzoeken in de topics. Toen ik daar mee begon werd ik ook meteen de poging erna zwanger. Ik vond het toeval, maar goh wie weet.
DVquote:Op woensdag 14 mei 2014 10:03 schreef droomvrouwtje het volgende:
Yup en uitgerekend gisteren moest het gebeuren, vandaag 4 jaar getrouwd, 4 jaar geleden begon die medische molen. 5.5 jaar samen en al aan het proberen een kindje te krijgen.
Ik vraag me oprecht af of het me überhaupt gegund is en of het ooit gaat lukken. We hebben als besloten dat als we de komende poging gehad hebben dat het dan klaar is. We hebben helaas niet het geld om zelf een poging te betalen en daar op wachten?? Dat zie ik eigenlijk niet zitten. Ik word er niet jonger op. Ik ben pas 30 maar man is 41 en die voelt zich al langzaam te oud worden. Ik moet maar alvast gaan wennen dat we hoogst waarschijnlijk kinderloos door het leven moeten gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |