Nou nee, ik heb liever dat we voetbalfans-die-hun-gram-halen eens wat harder aanpakken. Van dat volk dat vindt dat ze in hun recht staan als ze "verhaal halen" of de boel kort en klein slaan. Voetbal is een sport, degraderen is een risico dat met de sport is verbonden.quote:Op maandag 12 mei 2014 16:34 schreef Scorpie het volgende:
Die directeur en co moeten hun ramen eens ingegooid krijgen lijkt me zo. Ze zijn een beetje van het padje af.
Ik weet niet of wij elkaar wel begrijpenquote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:40 schreef H.FR het volgende:
[..]
Maar volgens jou hoort dat dus niet tot financieel beleid?
Wat begrijp je niet aan het woord "eindverantwoordelijk" ?quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:44 schreef Ruif het volgende:
[..]
Ik weet niet of wij elkaar wel begrijpenDe dingen die ik noemde zitten meestal in het takenpakket van de technisch directeur. Die zou je verantwoordelijk kunnen stellen voor het niet opnemen van degradatieclausules en dergelijke. De Algemeen directeur heeft hier vaak niks mee te maken, dus waarom zou hij moeten opstappen?
Er is geloof ik wel enige ruis op de lijn inderdaad.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:44 schreef Ruif het volgende:
[..]
Ik weet niet of wij elkaar wel begrijpenDe dingen die ik noemde zitten meestal in het takenpakket van de technisch directeur. Die zou je verantwoordelijk kunnen stellen voor het niet opnemen van degradatieclausules en dergelijke. De Algemeen directeur heeft hier vaak niks mee te maken, dus waarom zou hij moeten opstappen?
Wordt ondertussen vrij onhoudbaar lijkt me, al is het alleen maar om de sentimenten onder de supporters.quote:Op woensdag 14 mei 2014 10:34 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=214356
ouch......
zou het bestuur nu wel zijn verantwoording nemen?
(not likely)
RIP NECquote:Op woensdag 14 mei 2014 10:34 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=214356
ouch......
zou het bestuur nu wel zijn verantwoording nemen?
(not likely)
Als je het over eindverantwoordelijkheid hebt, waarom dan niet de RvC ontslaan? Die staan formeel boven de AD. En waar wij het niet eens worden is dat je in een grote organisatie taken verdeeld. Op basis van gelijkheid heeft elke directeur zijn/haar eigen portfolio. Het is daarom voor mij belachelijk de AD verantwoordelijk te houden voor eventueel falen van een TD. Kun je nagaan wat voor implicaties zo'n denkwijze heeft voor echt grote multinationals. Dan doet een vestigingsmanager wat doms, en dan ga je de CEO -die via via via verantwoordelijk is voor zijn aanstellen- ontslaan? Dat gaat in mijn ogen nergens over.quote:Op woensdag 14 mei 2014 08:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan het woord "eindverantwoordelijk" ?
Oke, dan zijn we het wel eens:) Ik twijfel alleen of de AD van NEC veel te maken heeft gehad met het opstellen van de contracten, maar dat weet ik gewoonweg niet.quote:Op woensdag 14 mei 2014 08:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Er is geloof ik wel enige ruis op de lijn inderdaad.
Ik haakte in op je opmerking over financieel beleid. Ik schaar daar ook de contractbepalingen onder.
Dus er is wél iets mis gegaan op gebied van financiën. Wie daarvoor verantwoordelijk is, maakt mij niet uit. Al lijkt me dat de AD (indien geen FD) ook voor financiële zaken verantwoordelijk is, en dus ook (mede) voor contractbepalingen.
Als je als AD niet op de hoogte bent, terwijl je wel eindverantwoordelijk bent, heb je gewoon hard gefaald.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:04 schreef Ruif het volgende:
[..]
Oke, dan zijn we het wel eens:) Ik twijfel alleen of de AD van NEC veel te maken heeft gehad met het opstellen van de contracten, maar dat weet ik gewoonweg niet.
Dat weet ik niet. Als je in een bedrijf 20 directeuren hebt die allemaal een eigen takenpakket hebben. De een regelt milieuzaken, de ander commercie, weer een ander regelt de human resources etc. Al deze directeuren hebben weer een paar lagen management onder zich die ook allemaal weer werknemers onder zich hebben. Aan het hoofd van alle directeuren zit een AD. Moet de AD op de hoogte zijn van alles en is hij verantwoordelijk als er ergens een manager een verkeerde beslissing neemt met negatieve gevolgen voor het bedrijf? Ik vind in elk geval van niet.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als je als AD niet op de hoogte bent, terwijl je wel eindverantwoordelijk bent, heb je gewoon hard gefaald.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |