Vorig seizoen stonden we in de winterstop zelfs op plek 7.quote:Op maandag 19 mei 2014 17:42 schreef Nieuwschierig het volgende:
Vergeet niet dat het eind vorig seizoen al knudde was. De eerste seizoenhelft was nog gewoon NEC-niveau, zo rond de 12e plek. Toen kwamen Falkenburg en Booymans, de gewonnen wedstrijd tegen Vitesse en de heel goede thuiswedstrijd tegen PSV.
NEC zat in een flow, op vrijdagavond waren er 12.800 toeschouwers en vervolgens werd er met 1-2 van VVV verloren.
Ik heb dat steeds als het keerpunt gezien, daarna is er geen goede serie meer geweest.
Het is niet officieel, dat Ophof heeft gelekt. (toch?)quote:Op maandag 19 mei 2014 16:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
opzich nog best chic dat Boekhoorn direct aan Ophof laten weten hoe hij erin zit. Het had ook allemaal achter de rug van Ophof kunnen gaan. Dat Ophof het laat uitlekken.... tja
Kun je niet verwachten in een half jaar bij zo een samenstelling vd TDquote:Op maandag 19 mei 2014 11:24 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Is het niet een taak van de trainer om spelers op elkaar af te stemmen... om een team te smeden?
Nick vd Velden was zeer belangrijk voor het team. Een aanjager die voorop ging in de strijd. Die hebben we zeker gemist. Tja, hij koos voor FC Groningen, wat een logische keus in mijn ogen was.quote:Op maandag 19 mei 2014 18:14 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ach, en wie weet waren vd Velden en Platje wel belanrijker voor het team dan menigeen dacht.
Zo dan. En nog gewonnen van Groningen en Heerenveen als ik me goed herinner.quote:Op maandag 19 mei 2014 18:02 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Vorig seizoen stonden we in de winterstop zelfs op plek 7.
Zijn geruchten. Kan net zo goed Boekhoorn zijn geweest, om druk te zetten.quote:Op maandag 19 mei 2014 18:03 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Het is niet officieel, dat Ophof heeft gelekt. (toch?)
Inderdaad. Nick was het grootste gedeelte van zijn tijd hier aan het pendelen tussen bank en basis. Vreemd dat hij het bij Groningen nu wel kan brengen. Zelfde gaat op voor Falkenburg.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 06:57 schreef Mark het volgende:
Kwam er hier ook niet altijd uit, doet het in Groningen een stuk beter wat dat betreft. Maar goed, er zijn hier wel meer goede spelers vertrokken waarvan je denkt: Als die nou nog hier zou spelen.....
Helemaal niet slecht dat iedereen weg gaat. Was toch een klote team. Ik denk dat je met de Gladonnetjes en Bokilaatjes van deze wereld nog verder komt.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:20 schreef Gijscoman het volgende:
http://www.gelderlander.n(...)t-leegloop-1.4367469
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=214868
Om een of andere reden neem ik dit nieuws niet heel serieus.
Dat Gentenaar en Vermijl weggingen stond al vast. Castillion en Gravenberch transfervrij was volgens mij ook al bekend, al betekent dat niet dat Gravenberch niet een nieuw contract zal krijgen. Koolwijk transfervrij was nieuw voor mij, maar alsnog was zijn vertrek al lang bekend.
Vertrek Jantscher, Rieks, Conboy, Nielsen en Higdon lag ook al in de lijn der verwachtingen. Jahanbakhsh zal NEC alleen laten gaan voor een bedrag van minstens 1 miljoen (en anders verdient Ophof het echt ontslagen te worden) en je moet je afvragen of clubs dat nu willen betalen voor hem.
Van deze spelers zouden alleen Higdon, Jantscher, Nielsen en Rieks vertrekken vanwege degradatie.
Vertrek van Haitz, Hemlein, Diarra en Palsson lijkt me echter zeer onwaarschijnlijk. Stefanik n.a.v. dit seizoen ook, maar hij kan misschien weer terug naar Slowakije. Dit zijn geruchten die je zo verspreiden kan. Sowieso is Palsson op dit moment niet bezig met een transfer, maar met vakantie, zo geven zijn twitter-berichten aan.
Dit dus, verbaas me dat er hier zo makkelijk gedacht wordt dat iedereen maar blijft. Er zullen heus wat spelers zijn die weg willen/kunnen, of simpelweg niet meer te betalen zijn als je in de JL speelt (en suikeroompje numero uno zojuist z'n hulp heeft stopgezet).quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:32 schreef Caland het volgende:
Tsja. Die buitenlanders zijn naar NEC gekomen om in de eredivisie te ballen. Niet omdat jullie zo'n geinig stadion hebben. Hoe matig ze ook zijn, die gaan nu nog liever terug naar eigen land natuurlijk. Ik vond al dat men hier wat optimistisch was over het aanblijven van een aantal spelers.
Volgens mij valt dat nogal mee in dit topicquote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:46 schreef Loveless85 het volgende:
Dit dus, verbaas me dat er hier zo makkelijk gedacht wordt dat iedereen maar blijft.
Ben benieuwd of we 1 miljoen kunnen krijgen voor Ali. Verwacht dat we flink nat gaan wat betreft transferwaarde nu we in de Jupiler League zitten en financieel het water tot aan de lippen staat.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:20 schreef Gijscoman het volgende:
http://www.gelderlander.n(...)t-leegloop-1.4367469
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=214868
Om een of andere reden neem ik dit nieuws niet heel serieus.
Dat Gentenaar en Vermijl weggingen stond al vast. Castillion en Gravenberch transfervrij was volgens mij ook al bekend, al betekent dat niet dat Gravenberch niet een nieuw contract zal krijgen. Koolwijk transfervrij was nieuw voor mij, maar alsnog was zijn vertrek al lang bekend.
Vertrek Jantscher, Rieks, Conboy, Nielsen en Higdon lag ook al in de lijn der verwachtingen. Jahanbakhsh zal NEC alleen laten gaan voor een bedrag van minstens 1 miljoen (en anders verdient Ophof het echt ontslagen te worden) en je moet je afvragen of clubs dat nu willen betalen voor hem.
Van deze spelers zouden alleen Higdon, Jantscher, Nielsen en Rieks vertrekken vanwege degradatie.
Vertrek van Haitz, Hemlein, Diarra en Palsson lijkt me echter zeer onwaarschijnlijk. Stefanik n.a.v. dit seizoen ook, maar hij kan misschien weer terug naar Slowakije. Dit zijn geruchten die je zo verspreiden kan. Sowieso is Palsson op dit moment niet bezig met een transfer, maar met vakantie, zo geven zijn twitter-berichten aan.
Bron: De Gelderlanderquote:NEC stuurt teammanager Ton Spaan weg
NIJMEGEN - NEC heeft teammanager Ton Spaan weggestuurd. Spaan was 20 jaar in functie bij de Nijmeegse club. Ook materiaalman Herman Janssen moet stoppen met zijn werkzaamheden. Ook hij was exact 20 jaar actief bij NEC.
Communicatie schande
Directeur Bart van Ingen deelde Spaan het slechte nieuws mee. "Ze willen een frisse wind door de organisatie laten waaien. De manier waarop het mij werd verteld, verdient niet de schoonheidsprijs. Al die jaren heb ik me met hart en ziel ingezet voor de club en dan krijg je in één zin te horen 'we willen niet met je verder.' De communicatie is erg slecht op dit moment. Een schande", aldus Spaan die zich grote zorgen maakt over de toekomst van de club. 'Ik heb 19 prachtige jaren gehad en één klotejaar. Hoe de club nu geleid wordt, daar heb ik mijn bedenkingen bij.'
Edo Ophof ziek thuis
Na de degradatie duurt de onrust bij NEC voort. Technisch directeur Edo Ophof zit al een week ziek thuis en ligt zwaar onder vuur bij de Raad van Commissarissen en enkele machtige investeerders. De grootste geldschieter, Marcel Boekhoorn, heeft het vertrouwen in Ophof opgezegd. Daarnaast rekenen ook veel fans Ophof af op de degradatie. De verwachting is dat de oud-speler van NEC niet meer zal terugkeren bij NEC. Verder verliest de helft van het kantoorpersoneel zijn baan. Het gaat naar verluidt om ongeveer 15 werknemers.
Spelers in etalage
Ook worden bijna alle spelers uit de selectie in de etalage gezet nu de club na 20 jaar in de eerste divisie moet spelen. NEC wil niet op namen reageren, maar zeker is dat de gehuurde spelers niet meer terugkeren in de Goffert en dat ook de transfervrije spelers Ryan Koolwijk en Geoffrey Castillion vertrekken. De begroting gaat omlaag naar ongeveer 8 miljoen euro.
Voor je het weet verkopen ze de doelpalen ook nog :Squote:Op woensdag 21 mei 2014 18:06 schreef larry91 het volgende:
Ze moeten nu wel echt gaan oppassen. Spelers wegdoen: prima, kantoormedewerkers ontslaan: begrijpelijk maar klote, cultuurbewakers als Herman en Ton eruit knikkeren: de grens opzoeken. Ik kan heel veel tolereren omdat nu eenmaal de consequentie is van degradatie. Maar extreem goedkope krachten die bij het meubilair horen ontslaan onder de noemer frisse wind, ik word er spontaan misselijk van. What's next? Ronnie eruit?
Janssen van functie laten wisselen vind ik eigenlijk helemaal geen slecht idee. Misschien kan hij bij de jeugd wel wat potten breken en ervoor zorgen dat talentvolle jeugd ook die stap kan zetten naar het eerste elftal, hetgeen voor mij gevoel nu nogal eens misgaat.quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:11 schreef larry91 het volgende:
Niet de doelpalen maar Ophof is exit. Ook Janssen zal hoofdtrainer af zijn maar gaat waarschijnlijk een andere functie bekleden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |