Dan ben je fucked, maat. Loop er af en aan 2 jaar mee te kutten, wordt nooit wat. Krijg er zelfs borderline-gevoelens bij (haar kant), maar daar weet jij geloof ik alles van.quote:Op zondag 11 mei 2014 22:59 schreef Hungry_Joe het volgende:
Wat te doen met iemand met bindingsangst? Afwachten en niks overhaasten in de wetenschap dat het wellicht nooit wat gaat worden of is dat echt onbegonnen werk?
Ligt heel erg aan de baard. En het hoofd eronder. Als je me doet denken aan m'n vrome oom is het toch echt instant dryness.quote:Op maandag 12 mei 2014 10:32 schreef Buffell het volgende:
Baarden zorgen sowieso al voor dampende vrouwmenschen.
Uiteraard. Jij bent meer van de Conchita Wurst-baarden?quote:Op maandag 12 mei 2014 10:35 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ligt heel erg aan de baard. En het hoofd eronder. Als je me doet denken aan m'n vrome oom is het toch echt instant dryness.
Het valt me wel op dat ik sinds ik een baard heb wel meer aandacht krijg.quote:Op maandag 12 mei 2014 10:32 schreef Buffell het volgende:
Baarden zorgen sowieso al voor dampende vrouwmenschen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 12 mei 2014 11:00 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Het valt me wel op dat ik sinds ik een baard heb wel meer aandacht krijg.zo oneerlijk is dat. Als ík m'n baard laat staan is het weer vies en bah enzo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 12 mei 2014 11:00 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Het valt me wel op dat ik sinds ik een baard heb wel meer aandacht krijg.Zolang je gewoon normale baardgroei hebt en niet van die random plukken overal, en het een beetje bijhoudt, is een baard vaker een positief dan negatief puntje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gloeiende, gloeiende, gloeiende!
Een baard zou een clown wel leuk kunnen staan denk ik.quote:Op maandag 12 mei 2014 11:02 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
zo oneerlijk is dat. Als ík m'n baard laat staan is het weer vies en bah enzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |