Ik ben 29, word 30 volgende week. Ben eigenlijk sowieso labiel momenteel, ik weet gewoon echt niet wat ik wil en ben 'in het geheim' boos op mijn vriend. Niemand weet dat, iedereen is zo blij voor ons, blablabla. Maar ik ben boos en tegelijkertijd voel ik me schuldig. Ik wilde ook alleen maar samenwonen omdat dat dus beter was qua locatie en omdat ik graag bij hem was (en ben!) en ik heb dat ook verteld destijds, dat we huisgenoten zouden zijn, dat hij het zo moest zien, maar dat het niet een soort verbintenis moest zijn. Misschien was hij het even vergeten omdat het drie jaar geleden is en het sinds het samenwonen zo goed gaat allemaal.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:17 schreef Strani het volgende:
Hij had het inderdaad beter van te voren bij je kunnen polsen. Wat de tijd betreft: Drie jaar samenwonen is objectief bekeken normaal wel genoeg.
Mag ik vragen hoe oud je bent? Dat heeft vaak wel invloed op dit soort situaties.
Ik ben juist altijd de nuchtere en ik hou niet zo van serieus praten, hij is de romanticus en degene die wil weten wat ik voel en denk. Ik was juist tot de conclusie gekomen dat dat misschien juist wel goed was, dat we elkaar zo aan konden vullen. Maar nu ben ik inderdaad een beetje labiel omdat ik bijna dertig word (behoorlijke mijlpaal en dan denk ik: ik studeer nog, niet getrouwd, geen kinderen, wil ik ook nog niet maar toch: ik spiegel me soms terwijl ik dus anders in elkaar zit) en omdat ik niet begrijp dat hij dit gedaan heeft.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:24 schreef DJKoster het volgende:
Jij bent een vrouw, die mogen 'rare' emotionele buien hebben.
Heb het er gewoon over, als dit het einde van jullie relatie zou betekenen zou dat vroeger of later toch wel gebeurd zijn.
Wat anderen zeggen: Praten en zeker niet zomaar gaan trouwen als je niet zeker bent van je zaak. Of in elk geval zeker genoeg want 100% is altijd moeilijkquote:Op zondag 11 mei 2014 03:22 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik ben 29, word 30 volgende week. Ben eigenlijk sowieso labiel momenteel, ik weet gewoon echt niet wat ik wil en ben 'in het geheim' boos op mijn vriend. Niemand weet dat, iedereen is zo blij voor ons, blablabla. Maar ik ben boos en tegelijkertijd voel ik me schuldig. Ik wilde ook alleen maar samenwonen omdat dat dus beter was qua locatie en omdat ik graag bij hem was (en ben!) en ik heb dat ook verteld destijds, dat we huisgenoten zouden zijn, dat hij het zo moest zien, maar dat het niet een soort verbintenis moest zijn. Misschien was hij het even vergeten omdat het drie jaar geleden is en het sinds het samenwonen zo goed gaat allemaal.
Hij is sinds ik 'ja' gezegd heb al zo bezig met van alles en het wordt alleen maar moeilijk voor me om te zeggen dat ik het niet meende. Er zijn zoveel dingen waarvan ik denk: waarom kan het niet luchtiger zijn tussen ons. Waarom kunnen we over vijf jaar niet pas een serieuze relatie aangaan. Mijn klasgenoten zijn allemaal jonger dan ik en ik lijk veel meer op hen dan op onze vrienden.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:27 schreef datismijnmening het volgende:
Er is maar één oplossing en dat is praten
Gewoon zeggen datje wel wilt trouwen maar niet nu
Been there, done that. En juist nu wordt het erger. Als het me te heet onder de voeten wordt maak ik juist die fouten.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Wat anderen zeggen: Praten en zeker niet zomaar gaan trouwen als je niet zeker bent van je zaak. Of in elk geval zeker genoeg want 100% is altijd moeilijk
Wat die andere mannen betreft: Maak geen fouten waar je heel, heel veel spijt van krijgt.
Je lijkt me totaal niet klaar voor welke serieuze relatie dan ook. En dat moet je vriend echt weten, die heeft daar recht op. Heeft hij nog een kinderwens?quote:Op zondag 11 mei 2014 03:30 schreef Iseau het volgende:
[..]
Been there, done that. En juist nu wordt het erger. Als het me te heet onder de voeten word maak ik juist die fouten.
Nogmaals sorry, ik ben dronken, maar gelukkig ben ik hier anoniem. Kan ik me ook eens uiten.
Ja, en omdat hij wat ouder is is dat ook serieuzer voor hem en wil hij eerder kinderen. Maar soms maakt hij grapjes waaruit ik op kan maken dat hij wel weet dat hij daar op moet wachten bij mij, misschien wel heel lang.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Je lijkt me totaal niet klaar voor welke serieuze relatie dan ook. En dat moet je vriend echt weten, die heeft daar recht op. Heeft hij nog een kinderwens?
Had ik 'nee' moeten zeggen ten overstaan van iedereen? Misschien wel ja. Waar ik vooral spijt van hem is dat ik de volgende dag al wakker werd met een emotionele kater en het toen niet meteen verteld had. Dan hadden we kunnen zeggen dat ik wilde wachten omdat ik eerst mijn studie af wilde maken of zo.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:37 schreef RichardDawkins het volgende:
Als dit echt is TS ben je 1 van de domste en lafste idioten die ik ooit op dit forum ben tegengekomen en dat zegt wat.
Hier kan ik absoluut niet subtiel om zijn, hoe jij denkt en daar vanuit handelt is je leeftijd niet waardig.
Ga onmiddellijk met je verloofde praten hierover en toon niet langer je volledige gebrek aan respect voor hem door het met fucking vreemden erover te hebben.
Jezus fucking christ.
Natuurlijk had je nee moeten zeggen. Wat is nou vele, vele malen belangrijker bij zulk een situatie? De eerlijkheid of het kwetsen van de gevoelentjes van je vriendje? Hoe denk je dat ie zich voelt als het uiteindelijk uitkomt dat je loog vanwege een volledig kinderlijk misplaatst gevoel van "ach wat zielig". Grow the fuck up.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:38 schreef Iseau het volgende:
[..]
Had ik 'nee' moeten zeggen ten overstaan van iedereen? Misschien wel ja. Waar ik vooral spijt van hem is dat ik de volgende dag al wakker werd met een emotionele kater en het toen niet meteen verteld had. Dan hadden we kunnen zeggen dat ik wilde wachten omdat ik eerst mijn studie af wilde maken of zo.
Ik heb het gevoel dat het bij mij alles te maken heeft met vrijheid die ik heb gemist. Als ik voordat ik hem ontmoette jarenlang vrijgezel was geweest en daar alles uit had gehaald, lekker veel gedate en gefeest had en dan hem ontmoet had was het echt goed geweest. Vroeger dacht ik altijd dat dit soort situaties konden bestaan als liefde 'echt' was. Nu weet ik wel beter, want ik heb nooit iemand ontmoet die ik aantrekkelijker, leuker en interessanter vond dan hij, waarmee het beter klikte dan met hem. Ik voel me soms aangetrokken tot mensen die ik echt veel minder leuk vind dan ik hem vind, puur voor de spanning die ik heb gemist.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:39 schreef Poolbal het volgende:
Herkenbaar, al zit ik niet in de buurt van trouwen. Wanneer weet je zeker dat je wel of niet wilt trouwen?
Met mijn vorige ex heb ik lang gehad. Had het idee dat ik wel mijn leven met haar door zou kunnen brengen: leuke meid, vast een goede moeder, slim, selfsupporting, goede klik samen. Maar het was ook weer niet dat gevoel wat je hoopt te hebben: "ik wil niets liever dan mijn hele leven met jou doorbrengen". Als ze me ten huwelijk had gevraagd had ik vast 'ja' gezegd, we waren ook al 7 jaar samen.
Maar wie weet is er wel iemand met wie je dat perfecte gevoel hebt? Of misschien kom je die wel net niet tegen? Of heb je net een stel hersenen die chemisch niet in staat is om uberhaupt ooit zo'n gevoel te creeeren. Of miss Perfect vindt jou dan weer niet leuk, kan ook nog.
Hoe dan ook, ik kan nu in ieder geval weer lekker gaan zoeken. Heb het uit gemaakt vanwege [niet relevant voor dit topic]. Heb nu al weer iemand ontmoet met wie ik het ook wel kan uitzingen, maar ik zoek nog lekker even verder naar dat gevoel van "dit is haar, de perfecte!".
Pfoe.. ik zie jullie relatie op deze manier wel exploderen, vroeger of later. Heel veel langer kan je je vriend ook niet aan het lijntje houden als hij een kinderwens heeft.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:36 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ja, en omdat hij wat ouder is is dat ook serieuzer voor hem en wil hij eerder kinderen. Maar soms maakt hij grapjes waaruit ik op kan maken dat hij wel weet dat hij daar op moet wachten bij mij, misschien wel heel lang.
Begrijp me niet verkeerd, ik hou van hem, ik vind hem de leukste, maar tegelijkertijd wil ik zoveel. Ik kan dat niet rijmen met elkaar. Ik heb een bepaalde vrijheid gemist en nu wil ik die inhalen, dat gevoel heb ik. Daarna zou ik echt met hem willen zijn, helemaal, maar nu gaat het fout. En het is onmogelijk om hem te vragen of hij een jaar of vijf op me wil wachten zodat ik de beest uit kan hangen en daarna helemaal van hem ben. Dan denkt hij dat het geen 'echte liefde' is, iedereen waarschijnlijk. Maar ik heb jaren thuis gezeten door ziekte voor ik hem (vlak daarna) ontmoette en ik snak naar vrijheid.
Wat verdoe je hier nu nog je tijd door zielig te lopen doen en mogelijke verklaringen voor je gedrag te geven? Bel! Hem! Op!quote:Op zondag 11 mei 2014 03:43 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het bij mij alles te maken heeft met vrijheid die ik heb gemist. Als ik voordat ik hem ontmoette jarenlang vrijgezel was geweest en daar alles uit had gehaald, lekker veel gedate en gefeest had en dan hem ontmoet had was het echt goed geweest. Vroeger dacht ik altijd dat dit soort situaties konden bestaan als liefde 'echt' was. Nu weet ik wel beter, want ik heb nooit iemand ontmoet die ik aantrekkelijker, leuker en interessanter vond dan hij, waarmee het beter klikte dan met hem. Ik voel me soms aangetrokken tot mensen die ik echt veel minder leuk vind dan ik hem vind, puur voor de spanning die ik heb gemist.
Mja ik zou dit aan hem voorleggen:quote:Op zondag 11 mei 2014 03:43 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het bij mij alles te maken heeft met vrijheid die ik heb gemist. Als ik voordat ik hem ontmoette jarenlang vrijgezel was geweest en daar alles uit had gehaald, lekker veel gedate en gefeest had en dan hem ontmoet had was het echt goed geweest. Vroeger dacht ik altijd dat dit soort situaties konden bestaan als liefde 'echt' was. Nu weet ik wel beter, want ik heb nooit iemand ontmoet die ik aantrekkelijker, leuker en interessanter vond dan hij, waarmee het beter klikte dan met hem. Ik voel me soms aangetrokken tot mensen die ik echt veel minder leuk vind dan ik hem vind, puur voor de spanning die ik heb gemist.
Dat ze toen, in die situatie, de verkeerde keuze heeft gemaakt in een split-second, kan je haar echt niet aanrekenen.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:41 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Natuurlijk had je nee moeten zeggen. Wat is nou vele, vele malen belangrijker bij zulk een situatie? De eerlijkheid of het kwetsen van de gevoelentjes van je vriendje? Hoe denk je dat ie zich voelt als het uiteindelijk uitkomt dat je loog vanwege een volledig kinderlijk misplaatst gevoel van "ach wat zielig". Grow the fuck up.
Stop hier op dit forum. Contacteer hem onmiddellijk als in NU. Dit is een zeer zwaar zeer belangrijk iets voor jullie beiden en hoe langer je hier rondhangt hoe meer je te bekennen hebt waar hij kwaad over kan worden.
Ga!
Ik begrijp je punt, ik vind het ook erg voor hem en denk dat ik voor de optie eerlijk zijn en hem dan maar kwijtraken ga, daar neig ik naar bedoel ik. Maar ik denk niet dat als ik alles zou vertellen en hij zou het me vergeven dat alles op zou lossen. Mijn wens naar een vrij leven blijft. Dat moet ik zien op te lossen en ik weet niet hoe ik dat moet doen zonder hem kwijt te raken en daar voor te gaan. Het dilemma is erg groot. Hij is veel verder dan ik in waar hij wil zijn, hij heeft zijn tijd als vrijgezel ook lang en breed doorgemaakt.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:45 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Wat verdoe je hier nu nog je tijd door zielig te lopen doen en mogelijke verklaringen voor je gedrag te geven? Bel! Hem! Op!
Janken heeft geen zin. Recht je rug en pak deze intens rotte situatie aan en bid dat je vriend het je kan vergeven.
Oh echt wel. Wat nou split second? Mevrouw wist overduidelijk goed wat ze deed. Heb je wel gelezen wat TS hier heeft verteld? Ze wist exact wat ze deed alleen deed ze dat vanuit een krankzinnige kinderlijke gedachtegang.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat ze toen, in die situatie, de verkeerde keuze heeft gemaakt in een split-second, kan je haar echt niet aanrekenen.
Maar ze moet de situatie nu wel oplossen.
Ok nu twijfel ik er niet meer over. Je bent een troll die zich verveelt op dit uur.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:47 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik begrijp je punt, ik vind het ook erg voor hem en denk dat ik voor de optie eerlijk zijn en hem dan maar kwijtraken ga, daar neig ik naar bedoel ik. Maar ik denk niet dat als ik alles zou vertellen en hij zou het me vergeven dat alles op zou lossen. Mijn wens naar een vrij leven blijft. Dat moet ik zien op te lossen en ik weet niet hoe ik dat moet doen zonder hem kwijt te raken en daar voor te gaan. Het dilemma is erg groot. Hij is veel verder dan ik in waar hij wil zijn, hij heeft zijn tijd als vrijgezel ook lang en breed doorgemaakt.
Ik weet het. Het is of hem voor altijd verliezen en dan een paar jaar genieten van mijn vrijgezellenleven of volledig voor hem gaan nu en met een onbevredigend gevoel blijven zitten.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Pfoe.. ik zie jullie relatie op deze manier wel exploderen, vroeger of later. Heel veel langer kan je je vriend ook niet aan het lijntje houden als hij een kinderwens heeft.
Dit begrijp ik niet. Alles is mijn schuld, mee eens, behalve dat hij me voor het blok zette door me pardoes ten huwelijk te vragen ten overstaande van bijna al onze vrienden en familie met lachende, enthousiaste gezichten en 'zeg ja!'.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:47 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Oh echt wel. Wat nou split second? Mevrouw wist overduidelijk goed wat ze deed. Heb je wel gelezen wat TS hier heeft verteld? Ze wist exact wat ze deed alleen deed ze dat vanuit een krankzinnige kinderlijke gedachtegang.
Nee, ik vind dat je niet inleeft in de situatie. De rest heb ik ook wel gelezen maar ik ben daar wat genuanceerder over.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:47 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Oh echt wel. Wat nou split second? Mevrouw wist overduidelijk goed wat ze deed. Heb je wel gelezen wat TS hier heeft verteld? Ze wist exact wat ze deed alleen deed ze dat vanuit een krankzinnige kinderlijke gedachtegang.
Stel dit zou een echt topic zijn dan zou ik nu zeggen dat jij totaal niet de serieusheid en het belang van de situatie correct in kunt schatten. Prijs jezelf maar met je nuance, dat is verre van wat in dit fictionele verhaal van toepassing is.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:51 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee, ik vind dat je niet inleeft in de situatie. De rest heb ik ook wel gelezen maar ik ben daar wat genuanceerder over.
Dat gaat nooit werken en je vriend verdient dat ook niet. Je moet echt knopen doorhakken als je er zo over denkt.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:49 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik weet het. Het is of hem voor altijd verliezen en dan een paar jaar genieten van mijn vrijgezellenleven of volledig voor hem gaan nu en met een onbevredigend gevoel blijven zitten.
Ik zal vast de enige zijn ja, die zich zo voelt en die zich zo gedraagt, waardoor dit topic fictioneel aandoet.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:52 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Stel dit zou een echt topic zijn dan zou ik nu zeggen dat jij totaal niet de serieusheid en het belang van de situatie correct in kunt schatten. Prijs jezelf maar met je nuance, dat is verre van wat in dit fictionele verhaal van toepassing is.
Jij komt op mij meer dronken over dan TS. Werkelijk.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:52 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Stel dit zou een echt topic zijn dan zou ik nu zeggen dat jij totaal niet de serieusheid en het belang van de situatie correct in kunt schatten. Prijs jezelf maar met je nuance, dat is verre van wat in dit fictionele verhaal van toepassing is.
Leg uit.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij komt op mij meer dronken over dan TS. Werkelijk.
Je bent bijzonder aggressief, waarvoor totaal geen reden is.quote:
Een claim beantwoorden met een claim. Dan ga ik gewoon verder vragen om uitleg.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Je bent bijzonder aggressief, waarvoor totaal geen reden is.
Als je verder goed gelezen hebt zou je zien dat ik TS juist zeg dat wat ze doet, helemaal niet goed is. Dat van dat 'ja' zeggen op dat moment, daar til ik inderdaad minder zwaar aan omdat ik me besef dat heel veel mensen dan in paniek dezelfde fout zouden maken.
Als je er zelf direct mee akkoord gaat dat het subjectief is, lijkt het me niet nodig er een wetenschappelijk onderzoek op los te laten. Verder overschat je jezelf lichtelijk als je denkt dat dit topic moet verzanden in een essay over jou.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:59 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Een claim beantwoorden met een claim. Dan ga ik gewoon verder vragen om uitleg.
Dus, wat van mijn reactie beschouw je als agressief en waarom? Vergeet niet de context en de zwaarte van de situatie daarbij te betrekken aangezien deze belangrijk zijn voor de subjectieve conclusie van agressie.
Een verklaring geven voor wat je beweerd is in jouw ogen een wetenschappelijk onderzoek? Als je niet kunt onderbouwen wat je beweerd waarom beweer je het dan?quote:Op zondag 11 mei 2014 04:01 schreef Strani het volgende:
[..]
Als je er zelf direct mee akkoord gaat dat het subjectief is, lijkt het me niet nodig er een wetenschappelijk onderzoek op los te laten. Verder overschat je jezelf lichtelijk als je denkt dat dit topic moet verzanden in een essay over jou.
On-topic maar weer?
Het laatste jaar in ieder geval al niet meer. Daarvoor wel heel vaak, want hij was al snel heel serieus met me, daarom was hij eerst ook al heel blij dat ik met hem ging samenwonen. Hij is niet helemaal in het ongewisse over mijn gevoelens, maar het laatste jaar, anderhalf jaar ging het zo goed en was alles zo normaal geworden dat het er nooit meer over ging. Soms ging het wel over dat hij ooit met me wilde trouwen of zo maar dat was wat mij betreft heel triviaal, dat zeggen tieners die verkering hebben ook weleens tegen elkaar.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:01 schreef DJKoster het volgende:
Anyway..
1. Hebben jullie het überhaupt serieus over trouwen gehad?
Uiteindelijk is een huwelijksaanzoek ook maar gewoon een ritueel.
2. Wat die je hier nog? Ga praten.
Ik heb de indruk dat jij sowieso mentaal ook veel jonger bent dan wat je daadwerkelijk bent, en daarom verkeerd hebt ingeschat hoe serieus jullie relatie voor je vriend is.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:06 schreef Iseau het volgende:
[..]
Het laatste jaar in ieder geval al niet meer. Daarvoor wel heel vaak, want hij was al snel heel serieus met me, daarom was hij eerst ook al heel blij dat ik met hem ging samenwonen. Hij is niet helemaal in het ongewisse over mijn gevoelens, maar het laatste jaar, anderhalf jaar ging het zo goed en was alles zo normaal geworden dat het er nooit meer over ging. Soms ging het wel over dat hij ooit met me wilde trouwen of zo maar dat was wat mij betreft heel triviaal, dat zeggen tieners die verkering hebben ook weleens tegen elkaar.
Eens met Strani, je komt gelijk pisnijdig er in kan je totaal niet inleven in hoe dat voor anderen zou kunnen zijn. Je hebt je punt gemaakt, TS neemt het wel/niet mee in haar overweging.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:59 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Een claim beantwoorden met een claim. Dan ga ik gewoon verder vragen om uitleg.
Dus, wat van mijn reactie beschouw je als agressief en waarom? Vergeet niet de context en de zwaarte van de situatie daarbij te betrekken aangezien deze belangrijk zijn voor de subjectieve conclusie van agressie.
En weg is de nuance. Vergeet niet je gesprek met mij af te maken dat je begonnen bent he.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:08 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat jij sowieso mentaal ook veel jonger bent dan wat je daadwerkelijk bent, en daarom verkeerd hebt ingeschat hoe serieus jullie relatie voor je vriend is.
Cool, nog iemand die ongeveer hetzelfde claimt. Misschien kun jij dan wel onderbouwen wat je beweert in tegenstelling tot Strani?quote:Op zondag 11 mei 2014 04:08 schreef Poolbal het volgende:
[..]
Eens met Strani, je komt gelijk pisnijdig er in kan je totaal niet inleven in hoe dat voor anderen zou kunnen zijn. Je hebt je punt gemaakt, TS neemt het wel/niet mee in haar overweging.
quote:Op zondag 11 mei 2014 03:53 schreef Iseau het volgende:
Hier was ik bang voor.
Sorry hoor, maar wie DOET dat dan ook op zo'n manier.
Geen zin in, onnodig offtopic. Maar als ik in jou schoenen zou staan en er twee mensen zijn die dat over mn posts zeggen zou ik mn posts gaan teruglezen om te kijken waar het hem in zit.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:10 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Cool, nog iemand die ongeveer hetzelfde claimt. Misschien kun jij dan wel onderbouwen wat je beweert in tegenstelling tot Strani?
Ik denk het ook, door die verloren jaren in mijn leven waarin ik thuis zat zonder die lol waar ik nu naar verlang. Ik was toen (fysiek) erg ziek en kon daardoor niets. Toen ik beter werd ontmoette ik hem dus maar dat snakken naar een vrijgezellenleven haalt me alsnog in. Daar kunnen zowel hij als ik niets aan doen, maar ik moet nu wel de afweging maken of ik mijn misschien wel de grootste liefde van mijn leven ga verliezen aan een paar jaar lol met andere mannen of met dit gevoel verder moet gaan met hem. Als we een 'break' konden hebben zou alles opgelost zijn, maar dat gaat gewoon niet. Hij zal nooit kunnen begrijpen dat het niet persoonlijk is, hij zal denken dat onze liefde niet genoeg is, en dat begrijp ik ook want zo dacht ik vroeger ook. Hij is trouwens 36 dus inderdaad een stuk ouder.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:08 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat jij sowieso mentaal ook veel jonger bent dan wat je daadwerkelijk bent, en daarom verkeerd hebt ingeschat hoe serieus jullie relatie voor je vriend is.
Vanuit zijn perspectief lijkt het me niet meer dan logisch dat hij na 3 jaar samenwonen (met een nu bijna 30-jarige) denkt dat het erg serieus is.
Hahaha geen zin in. Ik ben zo te zien in de ballenbak beland. Wat voor lafaard ben je nou als je wel even de moeite neemt om iets te beweren over een ander maar de uitleg ontwijkt. TS trekt hier haar eigen soort aan lijkt het wel.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:12 schreef Poolbal het volgende:
[..]
Geen zin in, onnodig offtopic. Maar als ik in jou schoenen zou staan en er twee mensen zijn die dat over mn posts zeggen zou ik mn posts gaan teruglezen om te kijken waar het hem in zit.
Nee, zo'n break gaat waarschijnlijk niet werken. En ik kan me prima voorstellen dat hij op z'n 36e niet zo lang meer wil wachten.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:12 schreef Iseau het volgende:
[..]
Ik denk het ook, door die verloren jaren in mijn leven waarin ik thuis zat zonder die lol waar ik nu naar verlang. Ik was toen (fysiek) erg ziek en kon daardoor niets. Toen ik beter werd ontmoette ik hem dus maar dat snakken naar een vrijgezellenleven haalt me alsnog in. Daar kunnen zowel hij als ik niets aan doen, maar ik moet nu wel de afweging maken of ik mijn misschien wel de grootste liefde van mijn leven ga verliezen aan een paar jaar lol met andere mannen of met dit gevoel verder moet gaan met hem. Als we een 'break' konden hebben zou alles opgelost zijn, maar dat gaat gewoon niet. Hij zal nooit kunnen begrijpen dat het niet persoonlijk is, hij zal denken dat onze liefde niet genoeg is, en dat begrijp ik ook want zo dacht ik vroeger ook. Hij is trouwens 36 dus inderdaad een stuk ouder.
Kijk. Een user die in de gaten heeft dat de vent van TS hier het slachtoffer is. Kuddos.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:19 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ga het hele verhaal niet lezen maar het is wel typisch vrouwelijk terwijl de kerel eigenlijk de boot ingaat.
Ik heb meer dan 30 jaar ervaring inmiddels.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:20 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Kijk. Een user die in de gaten heeft dat de vent van TS hier het slachtoffer is. Kuddos.
Hahaha tja euh. Wat zal ik zeggen. Sorry?quote:Op zondag 11 mei 2014 04:22 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik heb meer dan 30 jaar ervaring inmiddels.
Vind je? Alle vrouwen om mij heen vinden het geweldig als hun vriend echt voor ze gaat. Juist sommige mannen zijn er nog niet klaar voor om zich te binden.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:19 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ga het hele verhaal niet lezen maar het is wel typisch vrouwelijk terwijl de kerel eigenlijk de boot ingaat.
Ik vind hem ook het slachtoffer.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:20 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Kijk. Een user die in de gaten heeft dat de vent van TS hier het slachtoffer is. Kuddos.
Je moet er zelf wat van maken..quote:Op zondag 11 mei 2014 04:22 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Hahaha tja euh. Wat zal ik zeggen. Sorry?
Ik heb er in ieder geval behoefte aan. Ik had een serieuze relatie, daarna een beetje 'lol met andere mannen', werd ziek en toen ontmoette ik hem. Ik ben nog niet klaar met die lol. Ik verwacht er niets anders van dan spanning en vrij zijn. Ik kan niet uitleggen waarom ik het moet meemaken, maar het voelde erg goed en het paste bij me. Ik vond het geweldig om alleen maar de lusten te hebben en niet de lasten. Maar toen ontmoette ik hem en we pasten zo goed bij elkaar en ik was nog nooit zo verliefd geweest, dus bond ik me uiteindelijk toch. Eigenlijk meteen al in de zin van dat ik geen lol meer met andere mannen had. Ik wilde bij hem zijn. Maar als ik uitga of zelfs naar school baal ik ervan dat ik niet eerst losse contacten met leuke mannen kan hebben voor ik me bind. Het heeft er ook mee te maken dat het voor mijn gevoel nu nog kan en als ik ouder word niet meer, dan kan ik iemands vrouw zijn, het liefst de zijne.quote:Op zondag 11 mei 2014 04:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee, zo'n break gaat waarschijnlijk niet werken. En ik kan me prima voorstellen dat hij op z'n 36e niet zo lang meer wil wachten.
Wat verwacht jij eigenlijk van die zogenaamde lol met andere mannen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |