Janne Schra, met haar lieve lachjes song.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:51 schreef Mani89 het volgende:
Volgend jaar sturen we Racoon, en niemand anders.
Ik denk op zich wel dat steeds meer artiesten gaan willen, nu ze dit zo zien.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:53 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die willen, eerlijk gezegd. Geen idee trouwens wie we dan wél zouden sturen.
Miss Montreal wilde wel.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:53 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die willen, eerlijk gezegd. Geen idee trouwens wie we dan wél zouden sturen.
Ja wel dus, het bewijs staart je recht in de ogen.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ja, want alleen een goede artiest sturen is niet genoeg. Het liedje moet ook goed zijn. Het is een Song Contest, geen Artist Contest.
1. Dat zou ik nooit doen.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:54 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Liep jij nu te zeiken over gifjes eerder?
en hoeveel stond nl in de halve finale?quote:Op zondag 11 mei 2014 02:53 schreef Redefine het volgende:
Ik zit net nog even de uitslagen van de halve finales met de finale te vergelijken. Dan is het opvallend dat Noorwegen (6e in HF,, 8e overall) het in de finale veel beter heeft gedaan dan in de halve finale, ondanks de slechte loting. En Roemenië het veel slechter (2e in HF 12e in finale).
Nee, niet een NSF zoals ik dat heb betoogd, namelijk een NSF met verschillende artiesten, voorrondes en een finale. Een dergelijk NSF is sinds 2005 niet meer gehouden.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Dus 2 van de 3 pogingen hadden succes. Alle pogingen met NSF faalden volledig. Ik zou zeggen: Laten we nog even deze tactiek behouden
1e!!quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
en hoeveel stond nl in de halve finale?
Gelukkig maar.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, niet een NSF zoals ik dat heb betoogd, namelijk een NSF met verschillende artiesten, voorrondes en een finale. Een dergelijk NSF is sinds 2005 niet meer gehouden.
Europa omarmt een travestiet met baard die aardig goed kan zingen met een zeik nummer.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:54 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ja wel dus, het bewijs staart je recht in de ogen.
Laten we dit zinloze gesprek beëindigen met de conclusie dat we het niet eens worden.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:54 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ja wel dus, het bewijs staart je recht in de ogen.
We zijn 2de geworden, beste resultaat in honderduizend jaar.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:56 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Europa omarmt een travestiet met baard die aardig goed kan zingen met een zeik nummer.
Nee, je hebt ongelijk en snapt er helemaal niks van.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:56 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Laten we dit zinloze gesprek beëindigen met de conclusie dat we het niet eens worden.
Net zo goed als De Toppers.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef ChatGirl het volgende:
Gek idee, maar een Marco Borsato ofzo, zou dat werken in Europa?
Als lullen pudding was dan ben jij Dr Oetker.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
1. Dat zou ik nooit doen.
2. Dit gifje is volledig ontopic. Het kan misschien een schok voor je zijn maar dit is nou Waylon.
quote:Op zondag 11 mei 2014 02:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nederland won halve finale 1 voor Zweden. Oostenrijk won halve finale 2.
quote:
Mani had wel gelijk trouwens!quote:Op zondag 11 mei 2014 02:56 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Laten we dit zinloze gesprek beëindigen met de conclusie dat we het niet eens worden.
Echt, alsjeblieft niet.quote:
Nederland won halve finale 1 voor Zweden. Oostenrijk won halve finale 2.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
en hoeveel stond nl in de halve finale?
Dat hoor ik wel vaker.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:57 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Als lullen pudding was dan ben jij Dr Oetker.
quote:
Het is een kwestie van mening maar ik zie liever een kans dat ervaren professionals naar het ESC gaan. Dan heb je ook minder gezeur met zenuwen en valse noten.quote:Op zondag 11 mei 2014 02:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, niet een NSF zoals ik dat heb betoogd, namelijk een NSF met verschillende artiesten, voorrondes en een finale. Een dergelijk NSF is sinds 2005 niet meer gehouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |